ADIYAMAN FOTOĞRAFÇILIK KURSU

“Fotoğrafı öğrenmek hiç bu kadar kolay olmamıştı…”

Adıyaman Fotoğrafçılık Kursu ile Türkiye’nin en iyi fotoğraf eğitmenlerinden, istediğiniz zaman, istediğiniz yerden, sınırsız tekrar ve 30 gün para iade garantisi ile eğitim alın.

Adıyaman Fotoğrafçılık Kursu, Türkiye’nin 1 Numaralı Fotoğrafçılık Kursu PhotoPlay tarafından kurulmuştur.

Kısa süreliğine %90’a varan fotoğrafçılık kursu indirimlerini kaçırmayın.ADIYAMAN FOTOĞRAFÇILIK KURSU HAKKINDA

Türkiye’nin En İyi Fotoğrafçılık Kursu PhotoPlay, gelen yoğun talep üzerine, Adıyaman’da yaşayanlar için uzaktan eğitim sistemi ile Adıyaman Fotoğrafçılık Kursu adıyla eğitim vermeye başladı. Bunun için www.fotografcilikkursu.com sitesini kuran PhotoPlay, Türkiye’nin en iyi fotoğraf eğitmenlerini de, bu sitede bir araya getirdi.

PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu, fotoğrafçılık konusunda kendisini geliştirmek isteyenler için 12 yıldır 80’den fazla sınıf eğitimi veren bir eğitim kurumu. Fotoğraf makinenizi daha etkin kullanmak ve fotoğrafçılıkla ilgili temel bilgileri öğrenmek istiyorsanız, Adıyaman Fotoğrafçılık Kursu ile fotoğrafçılık deneyiminizi üst seviyeye taşıyın.

Adıyaman’daki fotoğraf severlerin seviyeleri ne olursa olsun, hızlı bir şekilde büyük adımlar atmasına yardımcı oluyoruz. Eğitimini tamamlayanlar, Türkiye’nin 1 Numaralı Fotoğrafçılık Kursu PhotoPlay’den “Başarı ve Eğitim Sertifikası” almaya da hak kazanıyor.


BİZİ DAHA FAZLA TANIMAK İÇİN TIKLAYIN

ADIYAMAN FOTOĞRAFÇILIK KURSU İLE HEP DESTEK, TAM DESTEK

Eğitmen kadromuzun, bilgi ve deneyimiyle hazırlanan kurs içeriklerini satın aldığınızda, Adıyaman Fotoğrafçılık Kursu eğitmen kadromuza fotoğrafla ilgili tüm sorularınızı dilediğiniz zaman sorabileceksiniz ve sorularınız en geç 24 saat içerisinde yanıtlanacak. Kısacası, sizlere her zaman destek olmaya devam edeceğiz.

Her dersin sonunda, Online Sınav Sistemi ile bilginizi de ölçebileceksiniz.

Kurs süresi, kursa kimler katılabilir, sertifikanın geçerliliği ve iş olanakları gibi sıkça sorulan sorular için aşağıdaki linki tıklayın. Sorularınız için 0850 441 40 45 numaralı “Whatsapp Canlı Destek Hattı”mıza yazın.


ADIYAMAN’DAKİ FOTOĞRAFÇILIK KURSLARI

* Temel Fotoğrafçılık Kursu

* İleri Çekim Teknikleri Fotoğrafçılık Kursu

* Daha İyi Fotoğraf Atölyesi

* Fotoğrafçılar İçin Photoshop Kursu

* Doğum Fotoğrafçılığı Kursu

* Yenidoğan Fotoğrafçılığı Kursu

* Fotoğrafçılar için Lightroom Kursu


FOTOĞRAFÇILIK KURSLARINI İNCELE

ADIYAMAN FOTOĞRAFÇILIK KURSLARI’NDA NELER VAR?

Alanında uzman eğitmenlerden fotoğrafçılık kursu alacaksınız. Full HD görüntü ve yüksek ses kalitesine sahip eğitim videolarına, ömür boyu sınırsız erişiminiz olacak. İstediğiniz zaman, sınırsız kez tekrar tekrar izleyerek, bilgi seviyenizi artırabilirsiniz. Kurslara katılan herkes uluslararası geçerliliği olan sertifika alabilecek. Online sınavlarda 85 ve üstü alan kursiyerlerimize, Üstün Başarı Sertifikası vereceğiz. Derslerle ilgili sorduğunuz sorulara, eğitmenlerimiz en geç 24 saat içerisinde yanıt verecek. Ayrıca her kursla ilgili indirilebilir kaynaklar ve 30 gün para iade garantisi de sizi bekliyor.ADIYAMAN’DA FOTOĞRAF ÇEKİMİ YAPILABİLECEK SEMT VE MAHALLELER:

Adıyaman’da fotoğraf çekimi yapılabilecek ilçeler

Besni, Kahta, Çelikhan, Gerger, Gölbaşı, Samsat, Sincik, Tut.


Adıyaman’da fotoğraflanabilecek semtler

Yavuz Selim, Ulucami, Turgut Reis, Sümerevler, Varlık, Yunus Emre, Yeşilyurt, Yenipınar, Yenisanayi, Yenimahalle, Sıratut, Siteler, Petrol, Örenli, Musalla, Mimar Sinan, Kayalık, Kapcami, İmamağa, Karapınar, Mara, Malazgirt, Mehmet Akif, Hocaömer, Esentepe, Fatih, Eskisaray, Barbaros Hayrettin, Cumhuriyet, Bahçecik, Bahçelievler, Alitaşı, Altınşehir, Çat, Yeşilova, Yeni Besni, Girne, Çatderesi, Kale, Baraj, Çınar, Karadağ, Bulanık, Çamlıca.


En güzel fotoğraflar için Adıyaman’da mekân önerileri

16 farklı medeniyete ev sahipliği yapmış ve tarihi en eski yerleşim merkezlerinden biri olan Adıyaman’da fotoğraflanacak yerler arasında Nemrut Dağı, Kahta Kalesi, Cendere Köprüsü, Karakuş Tümülüsü, Perre Antik Kenti, Oturakçı Pazarı, Gümüşkaya Mağarası, Arsemia Antik Kenti, Gerger Kalesi, Besni Sugözü Mesire Alanı yer alıyor.

0 yanıtları"ADIYAMAN FOTOĞRAFÇILIK KURSU"

Mesaj bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Değerli arkadaşlar, dün yaptığımız güncelleme çalışması ile Online Fotoğrafçılık Kurslarımızı yayınladığımız www.fotografcilikkursu.com sitemiz yenilendi.

Artık,

  • * Kursiyerler kayıt oldukları gruplardaki arkadaşlarını görebilecek,
  • *Kursiyerler birbirlerini arkadaş olarak ekleyebilecek,
  • * Kursiyerler arası mesaj gönderip, alınabilecek,
  • * Kursu bitirdiğinizde, sertifikanız otomatik olarak profilinize yüklenecek,
  • * Kursları bitirdikçe rozet kazanarak, site içerisindeki rütbeniz artacak,
  • * Ayrıca kayıtlı olduğunuz kursa özel mesajlar ve duyurular da alabileceksiniz.

Hadi şimdi siteye girin ve herkes tarafından görünebilecek isminizin (Takma Ad) ne olacağına karar verin…

Nihat Karadağ / PhotoPlay Kurucusu