WhatsApp Abonemiz Olun
Fotoğraf Etkinliklerimizi Kaçırmayın !

Online Bebek Fotoğrafçıları İçin Fotoğraf Düzenleme Eğitimi

877 Kayıtlı Öğrenci

Eğitmen: Elif Ergün

Bebek Fotoğrafçıları için Fotoğraf Düzenleme Eğitimi, hobisini mesleğine dönüştürmek isteyenler ve hali hazırda bebek fotoğrafçılığına başlayan kişiler için hazırlanmıştır. Bu eğitimde, fotoğraf düzenleme programlarından biri olan Photoshop aracılığıyla, çektiğiniz fotoğrafları düzenlerken nelere dikkat edeceğinizi ve nasıl düzenleyeceğinizi öğreneceksiniz. Bebeğin anne karnından ilk çıkışı, doktorla olan pozu, anne ile buluşması ve ilk aile pozu gibi bir çok fotoğraf üzerinden, çektiğiniz fotoğraflarda hem bebeği, hem de aile bireyleri üzerinde yapacağınız retouch işlemlerini öğreneceksiniz. Ayrıca fotoğraflarınızın pozlandırmasını ve renklerini nasıl doğru hale getireceğiniz de, öğreneceğiniz konulardan bir kaçı. PhotoPlay kursiyerlerine, Türkiye Bebek Fotoğrafçısı Listesinin yayınlandığı www.bebekfotografcisi.com.tr sitesinde tanıtım yapmaları için özel indirim kodu verilmektedir.

Online Bebek Fotoğrafçıları İçin Fotoğraf Düzenleme Eğitimi

%75 İNDİRİMİ KAÇIRMA !

İNDİRİMİN BİTMESİNE KALAN SÜRE:

00
00
00
00
KURSA KAYIT OL1000₺ 249₺

* Zaten kayıtlı mısınız? Giriş yapın

KURSA KAYIT OL 1000₺ 249₺

Online Bebek Fotoğrafçıları İçin Fotoğraf Düzenleme Eğitimi | ÖZET


DİKKAT: Bu eğitimde, fotoğraf düzenlemeleri Photoshop programı üzerinden anlatılmaktadır ve bu eğitime katılabilmek için Temel Photoshop Bilgisine sahip olmanız gerekmektedir. Eğer daha önce Temel Photoshop Kursu'na katılmadıysanız yada temel bilgileriniz eksikse, aşağıdaki linkte yer alan Temel Photoshop Kursu'nu inceleyebilirsiniz.
Temel Photoshop Kursu

Bebek Fotoğrafçıları için Fotoğraf Düzenleme Eğitimi, hobisini mesleğine dönüştürmek isteyenler ya da hali hazırda bebek fotoğrafçılığına başlayan kişiler için hazırlanmıştır.

Bu eğitimde, fotoğraf düzenleme programlarından biri olan Photoshop aracılığıyla, çektiğiniz fotoğrafları düzenlerken nelere dikkat edeceğinizi ve nasıl düzenleyeceğinizi öğreneceksiniz.

Bebeğin anne karnından ilk çıkışı, doktorla olan pozu, anne ile buluşması ve ilk aile pozu gibi bir çok fotoğraf üzerinden, çektiğiniz fotoğraflarda hem bebeği, hem de aile bireyleri üzerinde yapacağınız retouch işlemlerini öğreneceksiniz. Ayrıca fotoğraflarınızın pozlandırmasını ve renklerini nasıl doğru hale getireceğiniz de, öğreneceğiniz konulardan bir kaçı.

Bu eğitime katılabilmek için, Temel Photoshop bilgisine sahip olmanız gerektiğini lütfen unutmayın. Çünkü bu eğitimde temel bilgiler verilmeyecek, direkt fotoğrafların nasıl işlendiği anlatılacakttır.

Siz de fotoğraflarınızı daha iyi bir görünümü kavuşturmak istiyorsanız, Profesyonel Doğum ve Bebek Fotoğrafçısı Elif Ergün'ün eğitmenliğindeki bu kursa katılabilirsiniz. Üstelik tüm online eğitimlerimiz de olduğu gibi, bu eğitimimizde de 30 gün para iade garantisi bulunuyor.

Tüm kurs içeriği Photoshop'un hem Türkçe, hem de İngilizce menüsüne karşılık verecek şekilde hazırlanmıştır.

Kurs sırasında veya bitiminden sonra, kurs içeriği ile ilgili aklınıza takılan soruları en geç 24 saat içerisinde cevaplayacak ve sizlere her zaman destek olmaya devam edeceğiz.

Bebek Fotoğrafları Düzenleme Kursu'nu alıp eğitimini tamamlayanlar, Türkiye' nin 1 Numaralı Fotoğrafçılık Kursu PhotoPlay'den 'Bebek Fotoğrafları Düzenleme Eğitimi Sertifikası' almaya da hak kazanacak.

KURS HAKKINDA SSS


✔ Profesyonel Doğum ve Bebek Fotoğrafçısı Elif Ergün ile Ders
✔ Sınırsız Kurs Tekrarı ile %100 Öğrenme Garantisi
✔ Ömür Boyu Erişim
✔ 30 Gün Para İade Garantisi
✔ %100 Memnuniyet Garantisi
✔ 15 FULL HD Video İçerik
✔ Eğitim Sertifikası
✔ Eğitmenlerle Soru - Cevap
✔ Whatsapp Desteği
✔ Yıl Sonunda Fotoğraf Sergisine Katılım Hakkı

Doğum, Bebek ve Yenidoğan Fotoğrafçılığı'nı meslek haline getirmek isteyenler için, çektikleri fotoğrafları nasıl düzenleyeceklerini öğreterek, fotoğraflarını daha iyi hale getirmelerine yardımcı olmak.

  • Bebeğin, Anne Karnından İlk Çıkış Fotoğrafı Üzerinde Düzenlemeler
  • Bebeğin, Doktorla Fotoğrafı Üzerindeki Düzenlemeler
  • Anne ve Bebeğin İlk Poz Fotoğrafı Üzerindeki Düzenlemeler
  • Ameliyathanede Anne, Baba ve Bebek Pozu Fotoğrafı Üzerinde Düzenlemeler
  • Bebek Bakım Odasındaki, Bebeğin Fotoğrafı Üzerinde Düzenlemeler
  • İkinci Gün, Aile Pozu Fotoğrafı Üzerinde Düzenlemeler
  • Yenidoğan Konsept Çekimi Fotoğrafı Üzerinde Düzenlemeler

Bebek Fotoğrafçıları için Fotoğraf Düzenleme Eğitimi'nin süresi, 2 saatten fazladır. Eğitim videoları 3 ile 23 dakika arasında, toplam 15 videodan oluşmaktadır. İster bilgisayarınızdan, isterseniz de mobil cihazınızdan bağlanarak eğitim videolarını izleyebilirsiniz. Online Bebek Fotoğrafçıları için Fotoğraf Düzenleme Eğitimi'ni satın aldıktan sonra, videolara ömür boyu sınırsız erişiminiz olacak ve istediğiniz zaman, istediğiniz kadar izleyerek, Photoshop'ta fotoğraflarınızı nasıl düzenleyeceğinizi öğreneceksiniz.

Online Bebek Fotoğrafçıları İçin Fotoğraf Düzenleme Eğitimi'ne, doğum, bebek ve yenidoğan fotoğrafları çeken / çekmek isteyen ve bu fotoğrafları renk, ışık, kontrast, retouch gibi düzenlemelerle daha iyi hale getirmek isteyen herkes için uygundur.

  • Akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar
  • İnternet bağlantısı

Elbette son versiyon en iyisi ancak kursumuzda aktarılan konular eski Photoshop versiyonlarında da rahatlıkla uygulaması yapılabilen konular.

Photoshop dili olarak yapacağınız seçimde de elbette özgürsünüz. Konular hem Türkçe hem de İngilizce Photoshop menüsüne uygun olarak aktarılmakta.

Kursu bitiren herkes, ‘Bebek Fotoğrafları Düzenleme Eğitimi Sertifikası’ almaya hak kazanacak. Kursu bitirdiğinizde, sertifikanız profilinize anında ÜCRETSİZ olarak eklenecek ve sertifikanızı indirme linki de mail olarak size gönderilecektir.

Sertifikanızı ister online olarak, isterseniz de 300gr mat kağıda baskı alarak kullanabilirsiniz.

Sertifikanızı doğrulamak için, sertifikanızın üzerinde bulunan eşsiz doğrulama kodunu kullanarak, aşağıdaki linkten doğrulayabilirsiniz.
www.fotografcilikkursu.com/sertifika

Sertifikanızı baskı halinde bizim size kargolamamızı isterseniz, PhotoPlay tarafından özel olarak hazırlanmış, 300 gr kalın kağıda basılarak, imzalı ve kaşeli bir şekilde adresinize kargolanacaktır. Bu durumda, baskı ve kargo masrafını aşağıdaki linkten ödemeniz gerekmektedir.
www.fotografcilikkursu.com/sertifika-baskisi

Unutmadan, video eğitimleri sınırsız izleme hakkınız bulunuyor. Yani anlamadığınız ya da unuttuğunuz konuları tekrar tekrar izleyerek bilgi seviyenizi yükseltebilirsiniz. 

PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu’ ndan alacağınız sertifikalar; uluslararası, özel ve resmi kurumlarda geçerlidir. Ancak iş yeri açmak için olan sertifika değildir. O belgenin ismi, ‘Ustalık Belgesi’dir ve sadece Mesleki Eğitim Merkezleri tarafından en az 1 yıllık eğitim sonucunda verilmektedir.

Son zamanların gözde mesleği olan doğum ve bebek fotoğrafçılığı alanında fotoğraf çekimleri yaparak, özel gün fotoğrafçısı olabilirsiniz. Böylece hobinizi mesleğinize dönüştürür, çalışmaktan zevk aldığınız bir iş yapabilirsiniz. Hastanelerin kendi bünyesinde Doğum Fotoğrafçısı olarak çalışabileceğiniz gibi, hastanelerle anlaşmalı olan Doğum Fotoğrafçılarının yanında da çalışabilirsiniz. Dilerseniz, kendiniz de hastanelerle anlaşma yapabilir ya da müşterilerinizi siz bularak, hastanelerde freelancer olarak çekim yapabilirsiniz. Doğum fotoğrafı bana göre değil derseniz, Yenidoğan Konsept Çekim Stüdyosu açıp, kendi işinizin patronu da olabilirsiniz. Ayrıca fotoğrafçılık alanında iş ilanlarına başvururken, Bebek Fotoğrafları Düzenleme Eğitimi sonunda alacağınız sertifikayı da öz geçmişinize ekleyebilirsiniz. Türkiye’nin 1 Numaralı Fotoğrafçılık Kursu olan PhotoPlay’den bu eğitim ve sertifikaları aldığınız için diğer kişilere göre ön plana çıkmış olacaksınız.

Eğitim aldığınız esnada ya da daha sonrasında, kursla ilgili sorularınız olursa, 24 saat içerisinde eğitmenlerimiz tarafından sorularınız yanıtlanacak. Her konunun altında yer alan, 'Eğitmene Soru Sor' bölümünü kullanarak, sorularınızı bizlere iletebilirsiniz. Dilerseniz Whatsapp Destek Hattı’mızdan da bizlere ulaşabilirsiniz.

Daha önce PhotoPlay' den eğitim almış kursiyerlerimizin fotoğraflarını görmek için @fotografcilikkursu profilini ziyaret edin.

Satın almış olduğunuz eğitimleri, satın alma yaptığınız günden itibaren, 30 gün içinde iade edebilirsiniz.

Amacımız, Dünya' nın neresinde olursanız olun, sizlere iyi bir fotoğraf eğitimi deneyimi yaşatmak. Bu nedenle, sizlere faydalı olabilmek bizim için son derece önemli. Aldığınız kurstan memnun kalmadığınız takdirde, hiç bir kesinti yapmadan ücretinizin tamamını iade ediyoruz.  Ancak iade şartları ile ilgili uymanız gereken iki kural var, bunları aşağıda açık ve net bir şekilde belirtiyoruz:

1. İade işlemi için satın alım yaptıktan sonra 30 gün süreniz var. Yasal mevzuat gereği siz eğitimi satın aldıktan sonraki 30 gün içerisinde bu hizmete ait faturayı kesmemiz gerekiyor, fatura kestiğimizde vergi ödemesi ve ilgili eğitmenlerin ödemelerini yapmış oluyoruz. Bu nedenle iade işlemleri için 30 gün içinde [email protected] adresine mail atmalısınız.

2. Ücret iadesi yapabilmemiz için, eğitim içeriğinin %20' sinden fazlasını izlememiş olmanız gerekiyor. Kurs içeriğinde ne kadar gezindiğiniz, www.fotografcilikkursu.com tarafından anlık olarak kayıt ediliyor. Eğitim içeriğinin, %20' sinden fazlasını izlediğinizde, gerekli kullanımı sağlamış olursunuz ve bu durumda ne yazık ki ücret iadesi yapamayız. Eğitimi alıp, 30 gün boyunca, istediğiniz zaman eğitim içeriğinin içerisinde gezinebilirsiniz. Ancak bu süre zarfında, %20' sinden az gezinmeniz ve beğenmemeniz durumunda, ödediğiniz ücreti iade alabilirsiniz.

Size iyi bir deneyim sunmak için bu politikayı oluşturduk. Eğer iade işlemi ile ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız, 0 850 840 43 33 numaralı Whatsapp Destek Hattı' mızdan ya da [email protected] üzerinden bize ulaşarak yardım alabilirsiniz.

KURS İÇERİĞİ - EĞİTİM VİDEOLARI


*Ders Adı*Süresi
Kurs Tanıtım Videosu 00:00:00
Bebeğin, Anne Karnından İlk Çıkış Fotoğrafı Üzerinde Düzenlemeler 00:07:00
Bebeğin, Doktorla Fotoğrafı Üzerindeki Düzenlemeler 00:12:00
Anne ve Bebeğin İlk Poz Fotoğrafı Üzerindeki Düzenlemeler 00:12:00
Ameliyathanede Anne, Baba ve Bebek Pozu Fotoğrafı Üzerinde Düzenlemeler 00:09:00
Bebek Bakım Odasındaki, Bebeğin Fotoğrafı Üzerinde Düzenlemeler 00:03:00
İkinci Gün, Aile Pozu Fotoğrafı Üzerinde Düzenlemeler 00:09:00
Yenidoğan Konsept Çekimi Fotoğrafı Üzerinde Düzenlemeler 00:23:00
Yenidoğan Konsept Çekimi Sonrası Cilt Temizleme ve Renklendirme 00:09:00
Stüdyoda İkinci Gün Anne-Bebek Fotoğrafı Üzerinde Düzenlemeler 00:15:00

ÖĞRENCİ DEĞERLENDİRMELERİ

877 kayıtlı öğrenciden 12 öğrenci değerlendirmede bulundu. | Ortalama Değerlendirme Puanı: 4.9 / 5 5 Yıldız


Handan Altınten

Handan Altınten - 14:31'de 28/12/2023

fotoğraf düzenleme

5 Yıldız

ufak ama etkisi büyük ipuçları teşekkürler


Makbule YILMAZ

Makbule YILMAZ - 01:07'de 29/12/2023

Mükemmel

5 Yıldız

Verdiğiniz emek için teşekkür ederim


ÖMER ÇALOĞLU

ÖMER ÇALOĞLU - 01:54'de 29/01/2024

Değerlendirme

5 Yıldız

Başarılı bir çalışma olmuş severek dinledim


Burcu Arpacı

Burcu Arpacı - 22:51'de 04/02/2024

Kurs içeriği ve anlatım

5 Yıldız

Çok açıklayıcı anlatımlar mevcut içerik olarak da baya kapsamlı emeğinize sağlık 🙂


Zeynep Özenç Bakır

Zeynep Özenç Bakır - 19:36'de 15/03/2024

İyi

5 Yıldız

Yeterli bi kurs


Daha Fazla Öğrenci Değerlendirmesi
Online Ödeme