WhatsApp Abonemiz Olun
Fotoğraf Etkinliklerimizi Kaçırmayın !

Online Emlak Fotoğrafçılığı Kursu

842 Kayıtlı Öğrenci

Eğitmen: Ali Altuntaş

Daha iyi fotoğraflar çekerek, pörtföylerindeki gayrimenkulleri daha iyi fotoğraflarla satışa dönüştürmek isteyen Gayrimenkul Uzmanları için hazırlanan Emlak ve Gayrimenkul Fotoğrafçılığı Kursu, hızlı bir şekilde büyük adımlar atmanıza yardımcı olacak. Eğitmenliğini Fotoğrafçı ve Gayrimenkul Danışmanı Ali Altuntaş'ın yaptığı Emlak Fotoğrafçılığı Kursu'nu alıp, eğitimini tamamlayanlar, Türkiye' nin 1 Numaralı Fotoğrafçılık Kursu PhotoPlay'den 'Eğitim Sertifikası' almaya da hak kazanacak. Bu eğitimi tamamladığınızda, Emlak Fotoğrafçılığı hakkında A'dan Z'ye her şeyi öğreneceksiniz. Online Emlak Fotoğrafçılığı Kursu, etkili fotoğraflarla, pörtföyünüzdeki gayrimenkulleri hızlı bir şekilde satışa dönüştürmenize de yardımcı olacak.

Online Emlak Fotoğrafçılığı Kursu

%50 İNDİRİMİ KAÇIRMA !

İNDİRİMİN BİTMESİNE KALAN SÜRE:

00
00
00
00
KURSA KAYIT OL999₺ 499₺

* Zaten kayıtlı mısınız? Giriş yapın

KURSA KAYIT OL 999₺ 499₺

Online Emlak Fotoğrafçılığı Kursu | ÖZET


DİKKAT: Bu eğitimde, temel fotoğraf bilgisi çok kısa ve giriş seviyesinde anlatılmıştır. Daha ayrıntılı ve detaylı eğitim almak, makinenize daha fazla hakim olmak için, aşağıdaki linkte yer alan Temel Fotoğrafçılık Kursu'nu da almanızı öneririz.
Temel Fotoğrafçılık Kursu

Daha iyi fotoğraflar çekerek, pörtföylerindeki gayrimenkulleri daha iyi fotoğraflarla satışa dönüştürmek isteyenler için hazırlanan Emlak - Gayrimenkul Fotoğrafçılığı Kursu, hızlı bir şekilde büyük adımlar atmanıza yardımcı olacak. Üstelik tüm online eğitimlerimizde olduğu gibi, bu eğitimimizde de ömür boyu sınırsız tekrar, eğitmenle soru cevap ve 30 gün para iade garantisi bulunuyor.

Eğitmenliğini Fotoğrafçı ve Gayrimenkul Danışmanı Ali Altuntaş'ın yaptığı Emlak Fotoğrafçılığı Kursu'nu alıp, eğitimini tamamlayanlar, Türkiye' nin 1 Numaralı Fotoğrafçılık Kursu PhotoPlay'den 'Eğitim Sertifikası' almaya da hak kazanacak.

Kurs sırasında veya bitiminden sonra, hem kurs içeriği ile ilgili aklınıza takılan soruları, hem de ekipmanlarla ilgili sorularınızı en geç 24 saat içerisinde cevaplayacak ve sizlere her zaman destek olmaya devam edeceğiz.

Bu eğitim esnasında A'dan Z'ye Emlak Fotoğrafçılığı hakkında her şeyi öğreneceksiniz.

Online Emlak Fotoğrafçılığı Kursu, etkili fotoğraflarla, pörtföyünüzdeki gayrimenkulleri hızlı bir şekilde satışa dönüştürmenize de yardımcı olacak.

KURS HAKKINDA SSS


✔ PhotoPlay Eğitmenlerinden Ali Altuntaş ile Ders
✔ Sınırsız Kurs Tekrarı ile %100 Öğrenme Garantisi
✔ Ömür Boyu Erişim
✔ 30 Gün Para İade Garantisi
✔ %100 Memnuniyet Garantisi
✔ 28 FULL HD Video İçerik
✔ Eğitim Sertifikası
✔ Eğitmenlerle Soru - Cevap
✔ Makine Alacaklara Ücretsiz Danışmanlık Hizmeti
✔ Whatsapp Desteği
✔ Yıl Sonunda Fotoğraf Sergisine Katılım Hakkı

Türkiye' nin dört bir yanındaki Gayrimenkul Danışmanlarına, uzaktan eğitim sistemi aracılığıyla ulaşarak, daha iyi fotoğraflar çekmelerine yardımcı olmak ve etkili fotoğraflar sayesinde pörtföylerini daha hızlı bir şekilde satışa dönüştürmelerini sağlamak.

Online Emlak Fotoğrafçılığı Kursu, bu alanda çalışmak isteyen Gayrimenkul Danışmanlarının, fotoğraf bilgisini artırmak için hazırlandı.

Online Emlak Fotoğrafçılığı Kursu ile Gayrimenkul Danışmanları;

  • Fotoğrafta Bakış Açısını, Işık Kullanımını ve Kompozisyon Bilgisini,
  • Gayrimenkul Danışmanları için Fotoğraf Çekimine Dair İpuçlarını,
  • Emlak Fotoğrafçılığı için Doğru Ekipman Seçimi ve Kullanımını,
  • Basit Adımlarla En Doğru ve Etkili Gayrimenkul Fotoğraflarının Nasıl Çekileceğini Öğrenecek.

Gayrimenkul Danışmanı olarak, portföylerinizde fark yaratacak harika fotoğrafları bu eğitim sayesinde çekebileceksiniz.

İşte öğreneceğiz konulardan bazıları:
Bölüm 1: Fotoğrafa Giriş
1. Eğitime Giriş
2. Fotoğrafın satışa olan mucize etkileri
3. Fotoğrafa Giriş
4. Görmek / Bakış Açısının Yarattığı Farklar
5. Gayrimenkul Fotoğraflamada Bakış Açısı Örnekleri

Bölüm 2: Fotoğrafın Temel Unsurları / Teknik
6. Fotoğraf Makine Çeşitleri
7. Objektifleri Tanıyalım
8. Gayrimenkul İşi için En Uygun Fotoğraf Makine Tavsiyeleri
9. Özet

Bölüm 3: Fotoğrafın Temel Unsurları / Işık
10. Fotoğrafta Işık Bilgisi
11. Gayrimenkul Fotoğraflamada Işığın Kullanımı

Bölüm 4: Kompozisyon
12. 3’ler kuralı / Altın Oran
13. Bakış Boşluğu
14. Simetri
15. Sadelik
16. Çizgiler
17. Tek Sayı Kuralı
18. Gayrimenkulde Komposizyon ÖrnekleriBölüm

Bölüm 5: Çekim Modları
19. Otomatik Mod, Kullanımı ve Avantajları
20. Program Modu ile Ustalaş
21. A Modu / Diyafram Öncelikli Mod
22. M Modu / Tüm kontrol sizde
23. Gayrimenkul Fotoğraflamada En Doğru Modu Kullanmak.

Bölüm 6: Gayrimenkul Fotoğraf Teknikleri / Daha İyi Fotoğraflar İçin İpuçları
24. Doğru Fotoğraflama Teknikleri
25. Yanınızda Olması Gereken Ekiplanlar
26. Fotoğrafların Üzerine Yazılar Yazmak
27. Balıkgözü Objektif - Kullan veya Kullanma İşte Tüm Mesele Bu
28. Bu hataları asla yapmayın.

Online Emlak Fotoğrafçılığı Kursu' nun süresi yaklaşık 3 saattir. Eğitim videoları 1 ile 21 dakika arasında, toplam 28 videodan oluşmaktadır. İster bilgisayarınızdan, isterseniz de mobil cihazınızdan bağlanarak eğitim videolarını izleyebilirsiniz. Online Emlak Fotoğrafçılığı Kursu'nu satın aldıktan sonra, videolara ömür boyu sınırsız erişiminiz olacak ve istediğiniz zaman, istediğiniz kadar izleyerek, fotoğrafçılık alanındaki bilginizi artırabileceksiniz. İsterseniz eğitim videolarını tekrar tekrar izleyebilirsiniz.

  • Daha iyi fotoğraflar çekmek isteyen gayrimenkul danışmanları

ÖNEMLİ NOT: Online Emlak Fotoğrafçılığı Kursu' eğitiminde, temel fotoğraf bilgisi çok kısa ve giriş seviyesinde anlatılmıştır. Daha ayrıntılı ve detaylı eğitim almak, makinenize daha fazla hakim olmak için, Türkiye' nin en sevilen fotoğraf eğitmeni Nihat KARADAĞ' dan Temel Fotoğrafçılık Kursu' nu alabilirsiniz.

  • Akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar
  • İnternet bağlantısı

Kursu bitiren herkes, 'Emlak Fotoğrafçılığı Kursu Sertifikası' almaya hak kazanacak. Kursu bitirdiğinizde, sertifikanız profilinize anında ÜCRETSİZ olarak eklenecek ve sertifikanızı indirme linki de mail olarak size gönderilecektir.

Sertifikanızı ister online olarak, isterseniz de 300gr mat kağıda baskı alarak kullanabilirsiniz.

Sertifikanızı doğrulamak için, sertifikanızın üzerinde bulunan eşsiz doğrulama kodunu kullanarak, aşağıdaki linkten doğrulayabilirsiniz.
www.fotografcilikkursu.com/sertifika

Sertifikanızı baskı halinde bizim size kargolamamızı isterseniz, PhotoPlay tarafından özel olarak hazırlanmış, 300 gr kalın kağıda basılarak, imzalı ve kaşeli bir şekilde adresinize kargolanacaktır. Bu durumda, baskı ve kargo masrafını aşağıdaki linkten ödemeniz gerekmektedir.
www.fotografcilikkursu.com/sertifika-baskisi

Unutmadan, video eğitimleri sınırsız izleme hakkınız bulunuyor. Yani anlamadığınız konuları tekrar tekrar izleyerek bilgi seviyenizi yükseltebilirsiniz. 
PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu' ndan alacağınız sertifikalar; uluslararası, özel ve resmi kurumlarda geçerlidir. Ancak iş yeri açmak için olan sertifika değildir. O belgenin ismi, 'Kurs Bitirme Belgesi' dir ve sadece Mesleki Eğitim Merkezleri tarafından en az 1 yıllık eğitim sonucunda verilmektedir.

Eğitim aldığınız esnada ya da daha sonrasında, kursla ilgili sorularınız olursa, 24 saat içerisinde eğitmenlerimiz tarafından sorularınız yanıtlanacak. Her konunun altında yer alan, 'Eğitmene Soru Sor' bölümünü kullanarak, sorularınızı bizlere iletebilirsiniz. Dilerseniz Whatsapp Destek Hattı’mızdan da bizlere ulaşabilirsiniz.

Kursa kayıt olduğunuzda, almak istediğiniz fotoğraf makinesi başta olmak üzere, tüm ekipmanlarla ilgili sorularınızı eğitmenlerimize sorabilirsiniz. En geç 24 saat içerisinde sorularınız yanıtlanacaktır.

PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu ile anlaşmalı firmalar üzerinden, almak istediğiniz fotoğraf makinesi ve ekipmanları, piyasadan daha ucuza almanızı sağlıyoruz.

Daha önce PhotoPlay' den eğitim almış kursiyerlerimizin fotoğraflarını görmek için @fotografcilikkursu profilini ziyaret edin.

Satın almış olduğunuz online eğitimleri, satın alma yaptığınız günden itibaren, 30 gün içinde iade edebilirsiniz.

Amacımız, Dünya' nın neresinde olursanız olun, sizlere iyi bir fotoğraf eğitimi deneyimi yaşatmak. Bu nedenle, sizlere faydalı olabilmek bizim için son derece önemli. Aldığınız kurstan memnun kalmadığınız takdirde, hiç bir kesinti yapmadan ücretinizin tamamını iade ediyoruz.  Ancak iade şartları ile ilgili uymanız gereken iki kural var, bunları aşağıda açık ve net bir şekilde belirtiyoruz:

1. İade işlemi için satın alım yaptıktan sonra 30 gün süreniz var. Yasal mevzuat gereği siz eğitimi satın aldıktan sonraki 30 gün içerisinde bu hizmete ait faturayı kesmemiz gerekiyor, fatura kestiğimizde vergi ödemesi ve ilgili eğitmenlerin ödemelerini yapmış oluyoruz. Bu nedenle iade işlemleri için 30 gün içinde [email protected] adresine mail atmalısınız.

2. Ücret iadesi yapabilmemiz için, eğitim içeriğinin %20' sinden fazlasını izlememiş olmanız gerekiyor. Kurs içeriğinde ne kadar gezindiğiniz, www.fotografcilikkursu.com tarafından anlık olarak kayıt ediliyor. Eğitim içeriğinin, %20' sinden fazlasını izlediğinizde, gerekli kullanımı sağlamış olursunuz ve bu durumda ne yazık ki ücret iadesi yapamayız. Eğitimi alıp, 30 gün boyunca, istediğiniz zaman eğitim içeriğinin içerisinde gezinebilirsiniz. Ancak bu süre zarfında, %20' sinden az gezinmeniz ve beğenmemeniz durumunda, ödediğiniz ücreti iade alabilirsiniz.

Size iyi bir deneyim sunmak için bu politikayı oluşturduk. Eğer iade işlemi ile ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız, 0 850 840 43 33 numaralı Whatsapp Destek Hattı' mızdan ya da [email protected] üzerinden bize ulaşarak yardım alabilirsiniz.

KURS İÇERİĞİ - EĞİTİM VİDEOLARI


*Ders Adı*Süresi
Emlak Fotoğrafçılığı Kursu Tanıtımı 00:01:00
Fotoğrafın Satışa Olan Mucize Etkileri 00:07:00
Fotoğrafa Giriş 00:01:00
Görmek / Bakış Açısının Yarattığı Farklar 00:05:00
Gayrimenkul Fotoğraflamada Bakış Açısı Örnekleri 00:06:00
Fotoğraf Makinesi Çeşitleri 00:05:00
Objektifleri Tanıyalım 00:12:00
Gayrimenkul İşi için En Uygun Fotoğraf Makinesi Tavsiyeleri 00:21:00
Cep Telefonu ile Gayrimenkul Fotoğraflamak 00:07:00
Özet 00:01:00
Fotoğrafta Işık Bilgisi 00:08:00
Gayrimenkul Fotoğraflamada Işığın Kullanımı 00:10:00
3’ler Kuralı / Altın Oran 00:06:00
Bakış Boşluğu 00:01:00
Simetri 00:02:00
Çizgiler 00:05:00
Tek Sayı Kuralı 00:02:00
Gayrimenkul’de Komposizyon Örnekleri 00:06:00
Otomatik Mod Kullanımı ve Avantajları 00:09:00
“P” Program Modu 00:02:00
“Av-A” Diyafram Öncelikli Mod 00:05:00
“Tv-S” Enstantene Öncelikli Mod 00:03:00
“M” Manuel Mod / Tüm Kontrol Sizde 00:02:00
Gayrimenkul Fotoğraflamada En Doğru Modu Kullanmak 00:06:00
Doğru Fotoğraflama Teknikleri 00:17:00
Yanınızda Olması Gereken Ekipmanlar 00:04:00
Fotoğrafların Üzerine Yazılar Yazmak 00:05:00
Balıkgözü Objektif Kullan veya Kullanma – İşte Tüm Mesele Bu 00:06:00
Siz Bu Hataları Asla Yapmayın 00:11:00

ÖĞRENCİ DEĞERLENDİRMELERİ

842 kayıtlı öğrenciden 18 öğrenci değerlendirmede bulundu. | Ortalama Değerlendirme Puanı: 4.6 / 5 5 Yıldız


Bahar deniz Çiçek

Bahar deniz Çiçek - 23:36'de 27/01/2024

süper

5 Yıldız

çok faydalı oldu nokta atışlarınızdan faydalanacağıma eminim. farklı kampanyalar oldukça da faydalanmayı çok isterim.


Ahmet Oğuzhan Altınay

Ahmet Oğuzhan Altınay - 23:53'de 28/01/2024

Elinize sağlık

5 Yıldız

Hem genel fotoğraf bilgisi hem de gayrimenkul fotoğraflarına yönelik tavsiyeler barındıran faydalı bir eğitim.


ÖMER ÇALOĞLU

ÖMER ÇALOĞLU - 02:06'de 29/01/2024

Değerlendirme

5 Yıldız

Güzel bir çalışma olmuş


ŞAHİN SERTSOY

ŞAHİN SERTSOY - 12:13'de 30/01/2024

KURS DEĞERLENDİRMESİ

5 Yıldız

BAŞLANGIÇ SEVİYESİ İÇİN ÇOK GÜZEL HAZIRLANMIŞ BİR İÇERİK OLMUŞ. ELİNİZE SAĞLIK KOLAY GELSİN.


Harun Mert

Harun Mert - 18:56'de 01/02/2024

Eğitim hakkında

5 Yıldız

Elinize sağlık


Daha Fazla Öğrenci Değerlendirmesi
Online Ödeme