WhatsApp Abonemiz Olun
Fotoğraf Etkinliklerimizi Kaçırmayın !

Online Mobil – Cep Telefonu Fotoğrafçılığı Kursu

1354 Kayıtlı Öğrenci

Eğitmen: Burak ŞENBAK

Bu eğitimimizde sizlere son yıllarda oldukça popüler olan Mobil Fotoğrafçılık konusunda başarıyı yakalama yöntemlerini ve Mobil Fotoğrafçılığın prensiplerini anlatacağız. Eğitimimiz, hem fotoğrafı hobi olarak gören ve takipçi sayısını arttırmak isteyen katılımcıların hem de mobil fotoğrafçılığı işinin bir uzantısı olarak gören, satışlarını geliştirmek isteyen, ürünlerinin reklamını yapma amacında olan firma sahiplerinin hedeflerini gerçekleştirmesi için ihtiyaç duyduğu tüm bilgileri kapsıyor. Bu eğitim, sadece bugüne kadar yayımlanmış en kapsamlı Mobil Fotoğrafçılık eğitimi olmakla kalmayıp katılımcılara çok çeşitli ip uçları da sunuyor. Mobil fotoğrafçılığa bakış açınızı değiştirecek ve başarınızı arttıracak Mobil Fotoğrafçılık Eğitimini kaçırmayın…

Online Mobil – Cep Telefonu Fotoğrafçılığı Kursu

%75 İNDİRİMİ KAÇIRMA !

İNDİRİMİN BİTMESİNE KALAN SÜRE:

00
00
00
00
KURSA KAYIT OL1000₺ 249₺

* Zaten kayıtlı mısınız? Giriş yapın

KURSA KAYIT OL 1000₺ 249₺

Online Mobil – Cep Telefonu Fotoğrafçılığı Kursu | ÖZET


Mobil fotoğrafçılığın büyülü dünyasına hoş geldiniz.

Bu eğitimimizde sizlere son yıllarda oldukça popüler olan Mobil Fotoğrafçılık konusunda başarıyı yakalama yöntemlerini ve Mobil Fotoğrafçılığın prensiplerini anlatacağız.

Instagram’a dünyada günlük yüklenen fotoğraf sayısının 500 Milyon olduğunu ve Türkiye’de Instagram kullanıcı sayısının 42 Milyon olduğunu düşündüğümüzde mobil fotoğrafçılık konusunda başarıyı yakalamanın çok da kolay olmadığı doğru. Ancak endişeye gerek yok; rakipleriniz Mobil Fotoğrafçılık konusunda Burak Şenbak’dan ders almadı!

Mobil Fotoğrafçılık Eğitiminde Eğitmenimiz Burak Şenbak’ın amacı; katılımcılara gerekli bilgileri aktararak var olan başarılarını arttırmak olacak. Burak Şenbak, yılların verdiği eğitmenlik tecrübesi ile sizlere Mobil Fotoğrafçılık konusunu A’dan Z’ye öğretirken “ezberleme” yerine “anlamanızı” sağlayarak çekim sırasında ve sonrasında gerçekleştireceğiniz işlemlerin iş akışını ve mantığını bir daha unutmayacağınız şekilde anlatıyor.

Mobil Fotoğraflara bir anlamda imzanızı eklemek üzere ilgili çekim ve kompozisyon tekniklerini öğrenmek ve ardından bu fotoğrafları yine cep telefonunuzda doğru yöntemlerle işlemekle var olan başarınızı arttırarak sıradan fotoğrafların önüne geçebilmek için planlanan bu eğitimin sonunda mobil fotoğrafçılık hayatınız artık eskisi gibi olmayacak.

Eğitimimiz, hem fotoğrafı hobi olarak gören ve takipçi sayısını arttırmak isteyen katılımcıların hem de mobil fotoğrafçılığı işinin bir uzantısı olarak gören, satışlarını geliştirmek isteyen, ürünlerinin reklamını yapma amacında olan firma sahiplerinin hedeflerini gerçekleştirmesi için ihtiyaç duyduğu tüm bilgileri kapsıyor.

Bu eğitim, sadece bugüne kadar yayımlanmış en kapsamlı Mobil Fotoğrafçılık eğitimi olmakla kalmayıp katılımcılara çok çeşitli ip uçları da sunuyor. Mobil fotoğrafçılığa bakış açınızı değiştirecek ve başarınızı arttıracak Mobil Fotoğrafçılık Eğitimini kaçırmayın… Üstelik 30 gün para iade garantisi bulunuyor.

Kurs sırasında veya bitiminden sonra, kurs içeriği ile ilgili aklınıza takılan soruları en geç 24 saat içerisinde cevaplayacak ve sizlere her zaman destek olmaya devam edeceğiz. Konu aktarımı sırasında kafanızda oluşabilecek soruları Burak Şenbak’ın, yılların verdiği tecrübe ile sizin yerinize sorduğunu ve cevaplarını açıkladığına şahit olacaksınız.

Türkiye’nin her yerinde tanınan ve yıllardır fotoğraf eğitimleri veren Burak Şenbak’dan bu kursu alıp, eğitimini tamamlayanlar, Türkiye’nin 1 Numaralı Fotoğrafçılık Kursu PhotoPlay’den Sertifika almaya hak kazanacak. Toplam 20 soruluk testimizden 85 ve üzeri puan alan kursiyerlerimiz, Eğitim Sertifikasına ek olarak Üstün Başarı Sertifikası da alacak.

Bu kurstan sonra fotoğraf hayatınız tamamen değişecek.

Mobil Fotoğrafçılığın büyülü dünyasına tekrar hoş geldiniz.

KURS HAKKINDA SSS


✔ Türkiye’nin en iyi fotoğraf eğitmenlerinden Burak Şenbak ile ders

✔ Şimdiye kadar Mobil Fotoğrafçılık konusunda hazırlanmış en kapsamlı içerik.

✔ Sınırsız Kurs Tekrarı ile %100 öğrenme garantisi

✔ Ömür boyu erişim

✔ 30 gün para iade garantisi

✔ 10 FULL HD video içerik

✔ Özel bonus içerikler

✔ Online Test

✔ Başarı ve Eğitim Sertifikası

✔ Eğitmenle Soru – Cevap

✔ Whatsapp Desteği

✔ Yıl Sonunda Fotoğraf Sergisine Katılım Hakkı

Son 20 yılda kameraların akıllı telefonlara entegre edilmesi ile yeni bir fotoğraf türü oluştu; Mobil Fotoğrafçılık.

Bu fotoğrafçılık yöntemi ile oluşturduğumuz fotoğraflar; Hareket halinde iken karşımıza çıkan ve bizim için kaçırılmaması gereken kadrajları gördüğümüzde yanımızda kocaman fotoğraf makinaları olmadan da rahatlıkla fotoğrafları çekip, düzenlemelerini yapıp ardından sosyal medyada doğrudan paylaşabildiğimiz fotoğraflar. Sadece kendi zevkimiz için çekip paylaşabileceğimiz fotoğrafların dışında fotoğrafı işinde kullanan ve fotoğrafçı olmayan kullanıcılara da büyük kolaylık getiren bir fotoğraf türü.

PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu olarak bu eğitim setinde Mobil Fotoğrafçılık konusunda sizlerin bir “fotoğrafçı” olarak başarıyı yakalamak için neler yapmanız gerektiğini anlatıyoruz.

Bu kursu tamamlayanlar için hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.

Bu kursu tamamladığınızda;

 • Mobil Fotoğrafçılıkta başarılı olmak için gerekli tüm detayları öğrenecek,
 • Çekim öncesinde planlamanızı yaparken dikkate edilecek hususları görecek,
 • Cep telefonunuzun temel fotoğraf uygulamasının detayları hakkında bilgi sahibi olacak,
 • Çekim esnasında cep telefonlarının teknik özellikleri üzerinde yapılacak değişikliklerin fotoğrafa etkisini görecek,
 • Daha iyi fotoğraf için kompozisyonun önemini anlayacak,
 • Çekilen fotoğrafların yine cep telefonlarınız ile nasıl işleneceğini öğreneceksiniz.
 • Portre, manzara, sokak, gezi, yemek fotoğrafçılığı gibi farklı fotoğrafçılık dallarının sadece DSLR veya aynasız fotoğraf makinaları ile değil, cep telefonları ile de başarılı bir şekilde çekilebileceğini göreceksiniz.
 • Kısaca fotoğrafın tüm dallarında kullanılabilen cep telefonları ile Mobil Fotoğrafçılık konseptini A’dan Z’ye öğrenecek ve fotoğraflarınızı daha çekici olarak sunabileceksiniz.
Tüm konular eğitmenimiz Burak Şenbak’ın fotoğrafları üzerinden görsel örnekler ile ve sokak uygulamaları ile anlatılmaktadır.

 • Mobil Fotoğrafçılık Nedir?
 • Mobil Fotoğrafçılık çekim öncesi ipuçları (Hafıza kartları, Şarj, Lens, Zamanlama, Ekran,…),
 • Mobil Fotoğrafçılıkta yardımcı ekipmanlar,
 • Mobil Fotoğrafçılıkta çekim sırasında dikkat edilmesi gereken unsurlar (Teknik; cep telefonu ayarları; netlik, ışık, telefonun tutulması, ISO, Beyaz Dengesi, WB, Poz Telafisi, Çekim Modları, Seçici Netlik Noktası Kullanımı,…),
 • Uygulamalı Mobil Fotoğraf çekimi,
 • Mobil Fotoğrafçılıkta etkili fotoğraflar için Kompozisyon (kadrajda dikkat edilmesi gereken hususlar, farkında olmadan yaptığımız hatalar,…),
 • Mobil Fotoğrafçılıkta Snapseed ile fotoğraf düzenleme,
 • Mobil Fotoğrafçılıkta Lightroom ile fotoğraf düzenleme.
Bu konuların tamamına ait Burak Şenbak’ın örnekler üzerinden aktardığı bilgiler sizleri bekliyor.

Temmuz 2020 itibarı ile Türkiye’deki Instagram kullanıcı sayısı 42 milyon ve dünyada 6. sırada. Yani, Instagram’da başarıyı yakalamak için rakip sayınız çok fazla ancak endişeye hiç gerek yok. Rakipleriniz PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursundan mobil fotoğrafçılık eğitimi almadı 😊

Mobil fotoğrafçılık söz konusu olduğunda altını çizmemiz gereken bazı noktalar var:

Cep telefonlarımız sürekli yanımızda, hayatı sürekli olarak cep telefonundan izliyor, deneyimlerimizi paylaşıyor ve diğerlerinin deneyimlerini izliyoruz. Sürekli olarak yanımızda olan cep telefonlarımız, fotoğraf makinasına göre daha basit ancak sosyal medya için ürettikleri fotoğrafların kalitesi gayet uygun. Fotoğrafı yaratanın makine değil fotoğrafçı olduğunu asla unutmamamız gerekiyor. Mobil fotoğrafçılık; kendi fotoğraflarınızın dışında işletmelerinizin ürünlerinin pazarlanabilmesi için makul çözümlerden birisi. Bu anlamda başarılı kullanımın işletmenize getireceği tanıtım başarısı da devreye giriyor.

Özetle; büyük bir endüstriden ve sürekli iyiye doğru gitmek zorunda olduğumuzdan, artan rakiplerden bahsediyoruz. Sizi bu anlamda destekleyecek araçlar eğitimimizin içinde mevcut. Sizin de kendinize yapacağınız yatırımlarla var olan entelektüel düzeyinizi ilerletmeniz elbette yanında başarıyı getirecek.

Mobil Fotoğrafçılık Eğitiminin eğitim süresi 5 saattir. Eğitim videoları 1 ile 65 dakika arasında toplam 10 videodan oluşmaktadır. İster bilgisayarınızdan, isterseniz de mobil cihazınızdan bağlanarak eğitim videolarını izleyebilirsiniz. Mobil Fotoğrafçılık Eğitimini satın aldıktan sonra, videolara ömür boyu sınırsız erişiminiz olacak ve istediğiniz zaman, istediğiniz kadar izleyerek, fotoğrafçılık alanındaki bilginizi artırabileceksiniz. İsterseniz eğitim videolarına ve online testlere tekrar, tekrar katılabilirsiniz.

Mobil Fotoğrafçılık Kursu cep telefonu olup, mobil cihazıyla daha iyi fotoğraflar çekmek isteyen herkes için uygundur.

 • Akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar
 • İnternet bağlantısı

Kursu bitiren herkes, 'Mobil Fotoğrafçılık Kursu Sertifikası' almaya hak kazanacak. Kursu bitirdiğinizde, sertifikanız profilinize anında ÜCRETSİZ olarak eklenecek ve sertifikanızı indirme linki de mail olarak size gönderilecektir.

Kurs sonunda aktif hale gelen ve 20 sorudan oluşan oluşan Online Test' e katılarak da, hem bilginizi ölçebilir, hem de 85 ve üzeri puan alırsanız, ikinci bir sertifika olan 'Başarı Sertifikası' ile ödüllendirilirsiniz ve bu sertifika da yine profilinize otomatik olarak yüklenir ve indirme linki size mail olarak gönderilir.

Sertifikanızı ister online olarak, isterseniz de 300gr mat kağıda baskı alarak kullanabilirsiniz.

Sertifikanızı doğrulamak için, sertifikanızın üzerinde bulunan eşsiz doğrulama kodunu kullanarak, aşağıdaki linkten doğrulayabilirsiniz.

www.fotografcilikkursu.com/sertifika

Sertifikanızı baskı halinde bizim size kargolamamızı isterseniz, PhotoPlay tarafından özel olarak hazırlanmış, 300 gr kalın kağıda basılarak, imzalı ve kaşeli bir şekilde adresinize kargolanacaktır. Bu durumda, baskı ve kargo masrafını aşağıdaki linkten ödemeniz gerekmektedir.

www.fotografcilikkursu.com/sertifika-baskisi

Unutmadan, hem video eğitimleri sınırsız izleme hakkınız bulunuyor, hem de sınavlara sınırsız katılma hakkınız bulunuyor. Yani anlamadığınız konuları tekrar tekrar izleyerek bilgi seviyenizi yükseltebilir ve sınavlara tekrar tekrar katılarak, puanınızı artırabilirsiniz.

PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu' ndan alacağınız sertifikalar; uluslararası, özel ve resmi kurumlarda geçerlidir. Ancak iş yeri açmak için olan sertifika değildir. O belgenin ismi, 'Kurs Bitirme Belgesi' dir ve sadece Mesleki Eğitim Merkezleri tarafından en az 1 yıllık eğitim sonucunda verilmektedir.

Fotoğrafçılık alanında stüdyolarda çalışabileceğiniz gibi, freelancer olarak kendi işinizin patronu da olabilirsiniz. Son zamanların gözde meslekleri olan düğün ve doğum fotoğrafçılığı gibi alanlarda fotoğraf çekimleri yaparak, özel gün fotoğrafçısı olabilirsiniz. Böylece hobinizi mesleğinize dönüştürür, çalışmaktan zevk aldığınız bir iş yapabilirsiniz. Ayrıca fotoğrafçılık alanında iş ilanlarına başvururken, Mobil Fotoğrafçılık Eğitimi sonunda alacağınız sertifikayı da özgeçmişCV’nize ekleyebilirsiniz. Türkiye’nin 1 numaralı fotoğrafçılık kursu olan PhotoPlay’de Türkiye’nin en iyi fotoğraf eğitmenlerinden Burak Şenbak’tan bu eğitim ve sertifikaları aldığınız için diğer kişilere göre ön plana çıkmış olacaksınız.

Eğitim aldığınız esnada ya da daha sonrasında, kursla ilgili sorularınız olursa, 24 saat içerisinde eğitmenlerimiz tarafından sorularınız yanıtlanacak. Her konunun altında yer alan, “Soru Sor” bölümünü kullanarak, sorularınızı bizlere iletebilirsiniz. Dilerseniz Whatsapp Destek Hattı’mızdan da bizlere ulaşabilirsiniz.

Daha önce PhotoPlay' den eğitim almış kursiyerlerimizin fotoğraflarını görmek için @fotografcilikkursu profilini ziyaret edin.

Satın almış olduğunuz eğitimleri, satın alma yaptığınız günden itibaren, 30 gün içinde iade edebilirsiniz.

Amacımız, Dünya' nın neresinde olursanız olun, sizlere iyi bir fotoğraf eğitimi deneyimi yaşatmak. Bu nedenle, sizlere faydalı olabilmek bizim için son derece önemli. Aldığınız kurstan memnun kalmadığınız takdirde, hiç bir kesinti yapmadan ücretinizin tamamını iade ediyoruz.  Ancak iade şartları ile ilgili uymanız gereken iki kural var, bunları aşağıda açık ve net bir şekilde belirtiyoruz:

1. İade işlemi için satın alım yaptıktan sonra 30 gün süreniz var. Yasal mevzuat gereği siz eğitimi satın aldıktan sonraki 30 gün içerisinde bu hizmete ait faturayı kesmemiz gerekiyor, fatura kestiğimizde vergi ödemesi ve ilgili eğitmenlerin ödemelerini yapmış oluyoruz. Bu nedenle iade işlemleri için 30 gün içinde [email protected] adresine mail atmalısınız.

2. Ücret iadesi yapabilmemiz için, eğitim içeriğinin %20' sinden fazlasını izlememiş olmanız gerekiyor. Kurs içeriğinde ne kadar gezindiğiniz, www.fotografcilikkursu.com tarafından anlık olarak kayıt ediliyor. Eğitim içeriğinin, %20' sinden fazlasını izlediğinizde, gerekli kullanımı sağlamış olursunuz ve bu durumda ne yazık ki ücret iadesi yapamayız. Eğitimi alıp, 30 gün boyunca, istediğiniz zaman eğitim içeriğinin içerisinde gezinebilirsiniz. Ancak bu süre zarfında, %20' sinden az gezinmeniz ve beğenmemeniz durumunda, ödediğiniz ücreti iade alabilirsiniz.

Size iyi bir deneyim sunmak için bu politikayı oluşturduk. Eğer iade işlemi ile ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız, 0 850 840 43 33 numaralı Whatsapp Destek Hattı' mızdan ya da [email protected] üzerinden bize ulaşarak yardım alabilirsiniz.

KURS İÇERİĞİ - EĞİTİM VİDEOLARI


*Ders Adı*Süresi
Mobil Fotoğrafçılık Kursu Tanıtım Videosu 00:04:00
Mobil Fotoğrafçılık Nedir? 00:11:00
Mobil Fotoğrafçılar İçin Çekim Öncesi İpuçları 00:07:00
Mobil Fotoğrafçılıkta Yardımcı Ekipmanlar 00:15:00
Mobil Cihazlarla Çekim Sırasında Dikkat Edilecek Detaylar 00:21:00
Uygulamalı Mobil Fotoğraf Çekimi 00:45:00
Mobil Fotoğrafçılıkta Etkili Fotoğraflar İçin Kompozisyon 01:10:00
Snapseed – Mobil Fotoğrafçılıkta Fotoğraf Düzenleme 01:05:00
Lightroom – Mobil Fotoğrafçılıkta Fotoğraf Düzenleme 00:40:00
Son Söz 🙂 00:01:00

ÖĞRENCİ DEĞERLENDİRMELERİ

1354 kayıtlı öğrenciden 25 öğrenci değerlendirmede bulundu. | Ortalama Değerlendirme Puanı: 4.9 / 5 5 Yıldız


Enes Ocak

Enes Ocak - 02:37'de 19/01/2024

Eğitim

5 Yıldız

Güzeldi doyurucuydu bilgilendiriciydi. Faydalı bir kurs olmuş


ÖMER ÇALOĞLU

ÖMER ÇALOĞLU - 01:34'de 29/01/2024

Değerlendirme

5 Yıldız

Güzel ve başarılı bir eğitim


Orhan Yavuz

Orhan Yavuz - 15:05'de 29/01/2024

Mobil Photograpy Öğrenmek...

5 Yıldız

Bu kursu alana kadar telefon ile boş boş fotoğraf çekiyormuşum meğerse 🙂 Çok teşekkür ederim Burak hocam…


Harun Mert

Harun Mert - 11:48'de 30/01/2024

Eğitim hakkında

5 Yıldız

Hocam emeğinize sağlık teşekkür ederiz


ONUR ORAK

ONUR ORAK - 17:00'de 04/02/2024

GAYET İYİ

5 Yıldız

GAYET İYİ


Daha Fazla Öğrenci Değerlendirmesi
Online Ödeme