WhatsApp Abonemiz Olun
Fotoğraf Etkinliklerimizi Kaçırmayın !

Online Photoshop ile Yaratıcı Teknikler Kursu

852 Kayıtlı Öğrenci

Eğitmen: Burak ŞENBAK

Bu kursu fotoğrafları ile farklı bir şey söyleme arzusunda olan fotoğrafçıların, bu görsellere ulaşması için bir araç olarak Photoshop programını nasıl yaratıcı olarak kullanacaklarını öğretmek amacıyla hazırladık. Photoshop programının temellerini bilen kursiyerlere yönelik olarak hazırlanan bu eğitim programında, yaratıcı bakış açıları ile fotoğraflarınızda adeta devrim yaratacak düzenlemeleri nasıl gerçekletireceğinizi öğreneceksiniz. Photoshop ile Yaratıcı Teknikler Kursu, bu anlamda ilerlemek ve farklılaşmak anlamında kaynak bulamayan fotoğrafçılara yardımcı olacak ve ortaya çıkan büyük eksikliği kapayacak.

Online Photoshop ile Yaratıcı Teknikler Kursu

%75 İNDİRİMİ KAÇIRMA !

İNDİRİMİN BİTMESİNE KALAN SÜRE:

00
00
00
00
KURSA KAYIT OL1000₺ 249₺

* Zaten kayıtlı mısınız? Giriş yapın

KURSA KAYIT OL 1000₺ 249₺

Online Photoshop ile Yaratıcı Teknikler Kursu | ÖZET


Photosop’un büyülü dünyasına hoş geldiniz.

Fotoğraf makinanızın markası ve yapabildikleri dışında, fotoğrafa gerçek anlamı kazandıran fotoğrafçının hangi kadrajı hangi anda çektiği. Bir anlamda fotoğrafçının görsel kültür ve zekası, alışkanlıkları ve aldığı eğitimlerin bir sonucu.

Bazen, ne istediğinizi ve bunu nasıl yapabileceğinizi bilmenize rağmen, o anki koşullar fotoğrafçıya istediği sonucu alması için izin vermez. Ya ekipmanınızda bir eksiklik çıkar, ya ışık - hava koşulları elverişli değildir ya da model veya manzarada uygunsuzluk vardır.

Bu bigi durumlarla karşılaşan ve ne istediğini bilen fotoğrafçılar için hazırladığımız bu kursta birbirinden farklı tekniklerle sahada yapmak isteyip gerçekleştiremediğiniz düzenlemeleri Photoshop programı ile gerçekleştirebileceksiniz.

Photoshop ile Yaratıcı Teknikler kursumuzun bu anlamda büyük bir eksikliği kapayacağına ve kısa sürede favori eğitimlerinizin arasına gireceğine inanıyoruz.

Kursumuz, fotoğrafı hobi olarak gören katılımcılara ya da profesyonel olarak fotoğrafçılığa giriş yapmak isteyen katılımcılara cevap verirken, aynı zamanda bu işi hali hazırda yapan profesyonellerin mesleki olarak gelişimine de katkı sağlayacak.

Fotoğraf alt yapısını güçlendirmek isteyen kullanıcılara yönelik olarak hazırlanan Photoshop ile Yaratıcı Teknikler kursumuzun alt yapısı, katılımcılarımızın metodik olarak yaratıcı fotoğraf üretme konusunda detaylı bilgi sahibi olmalarına olanak sağlayacak. Tüm zamanların en iyi online Photoshop ile Yaratıcı Teknikler Kursunu kaçırmayın… Üstelik 30 gün para iade garantisi bulunuyor.

Türkiye’nin her yerinde tanınan ve yıllardır fotoğraf eğitimleri veren Burak Şenbak’dan bu kursu alıp, eğitimini tamamlayanlar, Türkiye’nin 1 Numaralı Fotoğrafçılık Kursu PhotoPlay’den Sertifika almaya da hak kazanacak.

Kurs sırasında veya bitiminden sonra, kurs içeriği ile ilgili aklınıza takılan soruları en geç 24 saat içerisinde cevaplayacak ve sizlere her zaman destek olmaya devam edeceğiz.

Bu kurstan sonra fotoğrafa bakış tarzınız ve fotoğraf hayatınız tamamen değişecek.

KURS HAKKINDA SSS


✔ Türkiye’nin en iyi fotoğraf eğitmenlerinden Burak Şenbak ile ders

✔ Şimdiye kadar Yaratıcı Photoshop Düzenlemeleri konusunda hazırlanmış en kapsamlı içerik.

✔ Sınırsız Kurs Tekrarı ile %100 öğrenme garantisi

✔ Ömür boyu erişim

✔ 30 gün para iade garantisi

✔ %100 memnuniyet garantisi

✔ 18 FULL HD eğitim videosu

✔ Eğitim Sertifikası

✔ Eğitmenle Soru – Cevap

✔ Whatsapp Desteği

✔ Yıl Sonunda Fotoğraf Sergisine Katılım Hakkı

Bu kursu fotoğrafları ile farklı bir şey söyleme arzusunda olan fotoğrafçıların, bu görsellere ulaşması için bir araç olarak Photoshop programını nasıl yaratıcı olarak kullanacaklarını öğretmek adına hazırladık.

Photoshop programının temellerini bilen kursiyerlere yönelik olarak hazırlanan bu eğitim programında yaratıcı bakış açıları ile fotoğraflarınızda adeta devrim yaratacak düzenlemeleri nasıl gerçekletireceğinizi öğreneceksiniz. Photoshop ile Yaratıcı Teknikler Kursu, bu anlamda ilerlemek ve farklılaşmak anlamında kaynak bulamayan fotoğrafçılara yardımcı olacak ve ortaya çıkan büyük eksikliği kapayacak.

Bu kursu tamamlayanlar için hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.

• Pan etkisi yaratmak,

• Zoom In Out etkisi yaratmak,

• Seçilen bölgeyi renkli bırakıp herşeyi Siyah & Beyaz yapmak,

• Double Exposure etkisi vermek,

• Üst üste çekilen fotoğrafların aynı kadrajda birleştirilmesi,

• Uzun Pozlama etkisi vermek,

• HDR Tekniği ile çekilen fotoğrafların birleştirilmesi,

• Yıldız Filtresi (Star Filter) eklemek,

• Panoramik fotoğrafları birleştirmek,

• Islak cam efekti vermek,

• Kaplama (Overlay) eklemek,

• Süzülen ışık eklemek,

• Gökkuşağı eklemek,

• Buhar Duman eklemek,

• Vignette eklemek,

• Yansıma eklemek,

• Ay eklemek,

• Göz Yaşı Su Damlası eklemek,

Kısaca fotoğrafın tüm dallarında (manzara, sokak, portre, seyahat, stüdyo... vb gibi) kullanabileceğiniz eşsiz bir yaratıcı bilgi birikimine sahip olacaksınız.

Bu konuların tamamına ait Burak ŞENBAK' ın örnekler üzerinden aktardığı bilgileri kendinizin denemesi için ders içeriğine ait olan fotoğraflar indirilebilir formatta sizleri bekliyor.

Tüm konular görsel örnekler ile anlatılmaktadır.

Yaratıcı fotoğraf düzenleme konusundaki eksiklerinizi gidererek aktarılan farklı yöntemleri bir arada kullanıp daha da farklı fotoğraf düzenleme konusunda bilgi birikiminize katkı sağlayarak kendi fotografik dilinizi oluşturacak fotoğraflar üreteceksiniz.

Fotoğrafçılar için Photoshop ile Yaratıcı Teknikler Kursu'nun eğitim süresi 5 saattir. Eğitim videoları 3 ile 27 dakika arasında toplam 18 videodan oluşmaktadır. İster bilgisayarınızdan, isterseniz de mobil cihazınızdan bağlanarak eğitim videolarını izleyebilirsiniz. Photoshop ile Yaratıcı Teknikler Kursunu satın aldıktan sonra, videolara ömür boyu sınırsız erişiminiz olacak ve istediğiniz zaman, istediğiniz kadar izleyerek, fotoğrafçılık alanındaki bilginizi artırabileceksiniz.

Photoshop ile Yaratıcı Teknikler Kursu fotoğraf makinası olan ve giriş seviyesi fotoğraf çekim teknikleri bilgisine sahip herkes için uygundur.

  • Akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar
  • İnternet bağlantısı

Elbette son versiyon en iyisi ancak kursumuzda aktarılan konular eski Photoshop versiyonlarında da rahatlıkla uygulaması yapılabilen konular.

Photoshop dili olarak yapacağınız seçimde de elbette özgürsünüz. Konular hem Türkçe hem de İngilizce Photoshop menüsüne uygun olarak aktarılmakta.

Kursu bitiren herkes, ‘Photoshop ile Yaratıcı Teknikler Kursu Sertifikası’ almaya hak kazanacak. Kursu bitirdiğinizde, sertifikanız profilinize anında ÜCRETSİZ olarak eklenecek ve sertifikanızı indirme linki de mail olarak size gönderilecektir.

Sertifikanızı ister online olarak, isterseniz de 300gr mat kağıda baskı alarak kullanabilirsiniz.

Sertifikanızı doğrulamak için, sertifikanızın üzerinde bulunan eşsiz doğrulama kodunu kullanarak, aşağıdaki linkten doğrulayabilirsiniz.

www.fotografcilikkursu.com/sertifika

Sertifikanızı baskı halinde bizim size kargolamamızı isterseniz, PhotoPlay tarafından özel olarak hazırlanmış, 300 gr kalın kağıda basılarak, imzalı ve kaşeli bir şekilde adresinize kargolanacaktır. Bu durumda, baskı ve kargo masrafını aşağıdaki linkten ödemeniz gerekmektedir.

www.fotografcilikkursu.com/sertifika-baskisi

Unutmadan, video eğitimleri sınırsız izleme hakkınız bulunuyor. Yani anlamadığınız konuları tekrar tekrar izleyerek bilgi seviyenizi yükseltebilirsiniz. 

PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu’ ndan alacağınız sertifikalar; uluslararası, özel ve resmi kurumlarda geçerlidir. Ancak iş yeri açmak için olan sertifika değildir. O belgenin ismi, ‘Kurs Bitirme Belgesi’ dir ve sadece Mesleki Eğitim Merkezleri tarafından en az 1 yıllık eğitim sonucunda verilmektedir.

Eğitim aldığınız esnada ya da daha sonrasında, kursla ilgili sorularınız olursa, 24 saat içerisinde eğitmenlerimiz tarafından sorularınız yanıtlanacak. Her konunun altında yer alan, 'Eğitmene Soru Sor' bölümünü kullanarak, sorularınızı bizlere iletebilirsiniz. Dilerseniz Whatsapp Destek Hattı’mızdan da bizlere ulaşabilirsiniz.

Daha önce PhotoPlay' den eğitim almış kursiyerlerimizin fotoğraflarını görmek için @fotografcilikkursu profilini ziyaret edin.

Satın almış olduğunuz eğitimleri, satın alma yaptığınız günden itibaren, 30 gün içinde iade edebilirsiniz.

Amacımız, Dünya' nın neresinde olursanız olun, sizlere iyi bir fotoğraf eğitimi deneyimi yaşatmak. Bu nedenle, sizlere faydalı olabilmek bizim için son derece önemli. Aldığınız kurstan memnun kalmadığınız takdirde, hiç bir kesinti yapmadan ücretinizin tamamını iade ediyoruz.  Ancak iade şartları ile ilgili uymanız gereken iki kural var, bunları aşağıda açık ve net bir şekilde belirtiyoruz:

1. İade işlemi için satın alım yaptıktan sonra 30 gün süreniz var. Yasal mevzuat gereği siz eğitimi satın aldıktan sonraki 30 gün içerisinde bu hizmete ait faturayı kesmemiz gerekiyor, fatura kestiğimizde vergi ödemesi ve ilgili eğitmenlerin ödemelerini yapmış oluyoruz. Bu nedenle iade işlemleri için 30 gün içinde [email protected] adresine mail atmalısınız.

2. Ücret iadesi yapabilmemiz için, eğitim içeriğinin %20' sinden fazlasını izlememiş olmanız gerekiyor. Kurs içeriğinde ne kadar gezindiğiniz, www.fotografcilikkursu.com tarafından anlık olarak kayıt ediliyor. Eğitim içeriğinin, %20' sinden fazlasını izlediğinizde, gerekli kullanımı sağlamış olursunuz ve bu durumda ne yazık ki ücret iadesi yapamayız. Eğitimi alıp, 30 gün boyunca, istediğiniz zaman eğitim içeriğinin içerisinde gezinebilirsiniz. Ancak bu süre zarfında, %20' sinden az gezinmeniz ve beğenmemeniz durumunda, ödediğiniz ücreti iade alabilirsiniz.

Size iyi bir deneyim sunmak için bu politikayı oluşturduk. Eğer iade işlemi ile ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız, 0 850 840 43 33 numaralı Whatsapp Destek Hattı' mızdan ya da [email protected] üzerinden bize ulaşarak yardım alabilirsiniz.

KURS İÇERİĞİ - EĞİTİM VİDEOLARI


*Ders Adı*Süresi
Photoshop ile Yaratıcı Teknikler Kursu – Tanıtım Videosu 00:12:00
Pan Etkisi Yaratmak 00:14:00
Zoom In / Out Etkisi Yaratmak 00:10:00
Seçilen Bölgeyi Renkli Bırakıp Her Şeyi Siyah Beyaz Yapmak 00:08:00
Double Exposure 00:11:00
Üst Üste Çekilen Fotoğrafları Aynı Kadrajda Birleştirme 00:22:00
Uzun Pozlama Etkisi Vermek 00:27:00
HDR Tekniği ile Çekilen Fotoğrafların Birleştirilmesi 00:22:00
Yıldız Filtresi (Star Filter) Etkisi Vermek 00:09:00
Panoramik Fotoğrafları Birleştirmek 00:08:00
Islak Cam Efekti Eklemek 00:13:00
Kaplama (Overley) Eklemek 00:27:00
Süzülen Işık Eklemek 00:18:00
Gökkuşağı Eklemek 00:08:00
Buhar – Duman Eklemek 00:07:00
Vignette Eklemek 00:21:00
Yansıma Eklemek 00:12:00
Ay Eklemek 00:12:00
Göz Yaşı / Su Damlası Eklemek 00:14:00
Burak Şenbak’tan Mesajınız Var! 00:01:00

ÖĞRENCİ DEĞERLENDİRMELERİ

852 kayıtlı öğrenciden 7 öğrenci değerlendirmede bulundu. | Ortalama Değerlendirme Puanı: 5 / 5 5 Yıldız


Büşra Çakmak

Büşra Çakmak - 05:57'de 22/12/2023

Büşra

5 Yıldız

Eğitim güzel


Şerife Cavkaytar

Şerife Cavkaytar - 14:30'de 27/12/2023

eğitim

5 Yıldız

teşekkürler


Muhammet Akadar

Muhammet Akadar - 22:55'de 28/12/2023

Mükenbel

5 Yıldız

Teşekürler


Makbule YILMAZ

Makbule YILMAZ - 19:39'de 01/01/2024

mükemmel

5 Yıldız

teşekkür ederim


ÖMER ÇALOĞLU

ÖMER ÇALOĞLU - 02:26'de 29/01/2024

Değerlendirme

5 Yıldız

Güzel bir eğitim


Daha Fazla Öğrenci Değerlendirmesi
Online Ödeme