İndirimin Bitmesine Kalan Süre: Gün Saat Dakika Saniye
BU DERSİ ALIN

İNDİRİMİN BİTMESİNE KALAN SÜRE:

Gün
Saat
dakika
saniye

Online Fotoğrafçılık Kursları Kısa Süreliğine %75 İNDİRİMLE sadece 249TL

Fotoğraf Makinesi ve Cep Telefonu ile  

E-TİCARET İÇİN ÜRÜN FOTOĞRAFÇILIĞI KURSU

Türkiye’nin neresinde olursanız olun, iyi bir ürün fotoğrafçılığı eğitimi bir tık kadar yakınınızda…

İstediğiniz zaman, istediğiniz yerden, sınırsız tekrar ile e-ticaret için ürün fotoğrafçılığını öğrenin…

DİKKAT: Bu eğitime katılabilmek için Temel Fotoğraf ve Stüdyo Fotoğrafçılığı Bilgisine sahip olmanız gerekmektedir. Eğer daha önce Temel Fotoğrafçılık Kursu’ na ve Stüdyo Fotoğrafçılığı’na katılmadıysanız ya da bilgileriniz eksikse, aşağıdaki linkte yer alan kurslarımızı inceleyebilirsiniz. Aksi takdirde bu eğitimden %100 verim elde edemezsiniz.

Temel Fotoğrafçılık Kursu

Stüdyo Fotoğrafçılığı Kursu


KURS TANITIM FİLMİMİZİ İZLEYİN


Kendi ürünlerini ya da çalıştığı firmanın ürünlerini fotoğraflayarak, E-Ticaret sitelerinde satışı için görsellerini paylaşan kişiler için hazırlanan bu eğitimde, hem Cep Telefonu , hem de Fotoğraf Makinesi ile ürünlerinizin fotoğraflarını nasıl daha iyi çekeceğiniz anlatılıyor.

Bu eğitimde, PhotoPlay Kurucusu Nihat Karadağ Cep Telefonu ile ürünleri fotoğraflarken, Ürün Fotoğrafçısı Serdar Gözen ise Fotoğraf Makinesi ile fotoğraflıyor.

E-Ticaret için Ürün Fotoğrafçılığı Kursu’nda, öğrencilerimizden en fazla talep gören;

 • Ayakkabı,
 • Cam Ürün (Parfüm Şişesi)
 • Takı-Aksesuar (Yüzük ve Küpe)
 • Model eşliğinde Tekstil Ürünlerinin nasıl çekeceğinizi ve
 • Ürün fotoğraflarınızı Photoshop’ta nasıl düzenleyeceğinizi anlatıyoruz.

Temel Fotoğraf ve Stüdyo Fotoğrafçılığı bilgisine sahip olan kişilerin, hobilerini mesleğe dönüştürmeleri için de hazırlanmış olan E-Ticaret İçin Ürün Fotoğrafçılığı Kursu, hızlı bir şekilde büyük adımlar atmanıza yardımcı olacak. Üstelik 30 gün para iade garantisi bulunuyor.

Eğitmenliğini profesyonel ürün fotoğrafçılarından Serdar Gözen ve PhotoPlay Kurucusu Nihat Karadağ’ın yaptığı E-Ticaret İçin Ürün Fotoğrafçılığı Kursu’nu alıp, eğitimini tamamlayanlar, Türkiye’nin 1 Numaralı Fotoğrafçılık Kursu PhotoPlay’den ‘Eğitim Sertifikası’ da almaya hak kazanacak.

Kurs sırasında veya kurs bittikten sonra, hem kurs içeriği ile ilgili aklınıza takılan soruları, hem de ekipmanlarla ilgili sorularınızı en geç 24 saat içerisinde cevaplayacak ve sizlere her zaman destek olmaya devam edeceğiz.

Bu eğitim sayesinde, E-Ticaret İçin Ürün Fotoğrafçılığı hakkında detaylı bilgi sahibi olacaksınız. 

E-Ticaret için Ürün Fotoğrafçılığı Kursu, hobinizi mesleğiniz haline getirmek için de sizlere yardımcı olacak. Uluslararası geçerliliği olan sertifika sahibi olmak için acele edin…

 

BU KURSTA NELER ÖĞRENECEKSİNİZ?

E-Ticaret İçin Ürün Fotoğrafçılığı Kursu ile

* E-Ticaret siteleri için ürünleri fotoğraflarken nelere dikkat etmeniz gerektiğini,

* Fotoğraf Makinesi ve Cep Telefonu ayarlarının ne olacağını,

* Ürün çekimlerinde setupların nasıl kurulması gerektiğini,

* Ayakkabı, Cam Ürün, Takı-Aksesuar ve Tekstil Ürünlerini nasıl fotoğraflayacağınızı,

* Örnek fotoğraflarla E-Ticaret İçin Ürün Fotoğrafçılığını ve

* Çekilen fotoğrafların Photoshop ile düzenlenmesini öğreneceksiniz.

* Ayrıca ilerleyen zamanlarda eklenecek bonus içeriklerle, Blackout Stüdyo’da gerçekleştirilen çeşitli ürün çekimlerindeki setupları da görmüş olacaksınız. 

  PhotoPlay Kurucusu Nihat Karadağ ve Ürün Fotoğrafçısı Serdar Gözen ile Ders

Sınırsız Kurs Tekrarı ile %100 Öğrenme Garantisi

Ömür Boyu Erişim

30 Gün Para İade Garantisi

%100 Memnuniyet Garantisi

8 FULL HD Video İçerik

Özel Bonus İçerikler

Eğitim Sertifikası

Eğitmenlerle Soru – Cevap

Makine Alacaklara Ücretsiz Danışmanlık Hizmeti

Whatsapp Desteği

Yıl Sonunda Fotoğraf Sergisine Katılım Hakkı

Ürün fotoğrafçılığında kendini geliştirmek isteyenler için hazırlanan bu eğitim, Türkiye’nin dört bir yanındaki insanlara, uzaktan eğitim sistemi aracılığıyla ulaşarak, hobilerini meslekleri haline getirmeleri ve E-Ticaret için ürünlerini daha iyi fotoğraflamaları için hazırlandı.  Eğer siz de hobinizi mesleğiniz haline dönüştürmek ve daha iyi ürün fotoğrafları çekmek istiyorsanız, bu eğitimi kaçırmayın…

E-Ticaret İçin Ürün Fotoğrafçılığı Kursu, bu alanda fotoğraflar üretmek isteyen kişilerin bilgi seviyesini artırmak amacıyla hazırlandı.

GİRİŞ

 • E-Ticaret İçin Ürün Fotoğrafçılığı Kursu Tanıtımı

E-TİCARET FOTOĞRAFÇILIĞI HAKKINDA

 • Soru Cevaplarla E-Ticaret İçin Ürün Fotoğrafçılığı

FOTOĞRAF MAKİNESİ VE CEP TELEFONU İLE UYGULAMALI ÜRÜN ÇEKİMLERİ

 • Uygulamalı Ayakkabı Çekimi
 • Uygulamalı Cam Ürün (Parfüm Şişesi) Çekimi
 • Uygulamalı Takı – Aksesuar Çekimi
 • Model Eşliğinde Uygulamalı Tekstil Çekimi

E-TİCARET İÇİN ÜRÜN FOTOĞRAFÇILIĞINDA PHOTOSHOP

 • E-Ticaret İçin Fotoğraf Düzenleme

 

BONUS

 • Örnek Fotoğraflarla E-Ticaret İçin Ürün Fotoğrafçılığı
 • Örnek Ürün Çekim Setupları

 

 • E-Ticaret İçin Ürün Fotoğrafçılığı Kursu, daha iyi ürün fotoğrafları çekmek isteyenler için hazırlanmış bir başlangıç eğitimidir.
 • Temel Fotoğraf ve Stüdyo Fotoğrafçılığı bilgilerine sahip olan kişilerin, hobilerini işe dönüştürmelerini ve daha iyi ürün fotoğrafları çekmelerini sağlayacak. 
 • Uygulamalı olarak gerçekleşecek bu eğitimde, ürün fotoğrafçılığında kullanılan ekipmanları, ürün fotoğrafları çekerken kurulan setupları öğrenmiş olacaksınız. Kurs sonunda E-Ticaret İçin Ürün Fotoğrafçılığı Kursu Sertifikası’na da sahip olacaksınız.
 • Bu eğitimi aldıktan sonra, ister kendi ürünlerinizi, ister çalıştığınız firmanın ürünlerini nasıl daha iyi fotoğraflayacağınızı öğrenmiş olacaksınız. 

E-Ticaret İçin Ürün Fotoğrafçılığı Kursu’nun süresi yaklaşık 3 saattir. Eğitim videoları 6 ile 53 dakika arasında, toplam 8 videodan oluşmaktadır. İster bilgisayarınızdan, isterseniz de mobil uygulamamızı indirerek eğitim videolarını izleyebilirsiniz. E-Ticaret İçin Ürün Fotoğrafçılığı Kursu’nu satın aldıktan sonra, videolara ömür boyu sınırsız erişiminiz olacak ve istediğiniz zaman, istediğiniz kadar izleyerek, ürün fotoğrafçılığı alanındaki bilginizi artırabileceksiniz. 

 • Temel Fotoğraf ve Stüdyo Fotoğrafçılığı bilgisine sahip olanlar,
 • Fotoğraftan para kazanmak ve hobisini mesleği haline getirmek isteyenler,
 • E-Ticaret siteleri üzerinden satış yapan kişiler,
 • Kendi ürünlerini ya da çalıştığı firmanın ürünlerini daha iyi fotoğraflamak isteyenler bu eğitime katılabilir.

ÖNEMLİ NOT: E-Ticaret İçin Ürün Fotoğrafçılığı Kursu’na katılmak için Temel Fotoğraf ve Stüdyo Fotoğrafçılığı Bilgisine sahip olmanız gerekmektedir. Çünkü bu eğitimde temel bilgiler ve stüdyo fotoğrafçılığı ders konuları anlatılmamaktadır. Eğer daha önce Temel Fotoğrafçılık ve Stüdyo Fotoğrafçılığı Kursu’na katılmadıysanız; önce bu eğitimleri alıp, tamamlamanız gerekmektedir.
Eğer temel ve stüdyo eğitiminiz yoksa ya da bilgileriniz eksikse, E-Ticaret İçin Ürün Fotoğrafçılığı Kursu’ndan ne yazık ki %100 verim alamazsınız. Lütfen bunu unutmayın…

 • Akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar
 • İnternet bağlantısı

Kursu bitiren herkes, ‘E-Ticaret İçin Ürün Fotoğrafçılığı Kursu Sertifikası’ almaya hak kazanacak. Kursu bitirdiğinizde, sertifikanız profilinize anında ÜCRETSİZ olarak eklenecek ve sertifikanızı indirme linki de mail olarak size gönderilecektir.

Sertifikanızı ister online olarak, isterseniz de 300gr mat kağıda baskı alarak kullanabilirsiniz.

Sertifikanızı doğrulamak için, sertifikanızın üzerinde bulunan eşsiz doğrulama kodunu kullanarak, aşağıdaki linkten doğrulayabilirsiniz.

www.fotografcilikkursu.com/sertifika

Sertifikanızı baskı halinde bizim size kargolamamızı isterseniz, PhotoPlay tarafından özel olarak hazırlanmış, 300 gr kalın kağıda basılarak, imzalı ve kaşeli bir şekilde adresinize kargolanacaktır. Bu durumda, baskı ve kargo masrafını aşağıdaki linkten ödemeniz gerekmektedir.

www.fotografcilikkursu.com/sertifika-baskisi

Unutmadan, eğitim videolarını sınırsız izleme hakkınız bulunuyor. Yani anlamadığınız konuları tekrar tekrar izleyerek bilgi seviyenizi yükseltebilirsiniz. 

PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu’ ndan alacağınız sertifikalar; uluslararası, özel ve resmi kurumlarda geçerlidir. Ancak iş yeri açmak için olan sertifika değildir. O belgenin ismi, ‘Kurs Bitirme Belgesi’dir ve sadece Mesleki Eğitim Merkezleri tarafından en az 1 yıllık eğitim sonucunda verilmektedir.

Son zamanların gözde mesleği fotoğrafçılık. Siz de ürün fotoğrafçılığı alanında fotoğraf çekimleri yaparak para kazanmak istiyorsanız, bu eğitim size bu kapıyı açacaktır. E-Ticaret sitelerinde ürünlerinin satışını yapan firmaların fotoğraf çekimleri gibi ticari işler yapmak istiyorsanız, bu eğitim sayesinde Ürün Fotoğrafçılığı’na iyi bir başlangıç yapmış olacaksınız. Ürün Fotoğrafçısı olarak freelancer olarak da çalışabilirsiniz. Böylece hobinizi mesleğinize dönüştürür, çalışmaktan zevk aldığınız bir iş yapabilirsiniz. Ayrıca fotoğrafçılık alanında iş ilanlarına başvururken, E-Ticaret İçin Ürün Fotoğrafçılığı Kursu sonunda alacağınız sertifikayı da öz geçmişinize ekleyebilirsiniz. Türkiye’nin 1 numaralı fotoğrafçılık kursu olan PhotoPlay’den bu eğitim ve sertifikaları aldığınız için diğer kişilere göre ön plana çıkmış olacaksınız.

Eğitim aldığınız esnada ya da daha sonrasında, kursla ilgili sorularınız olursa, 24 saat içerisinde eğitmenlerimiz tarafından sorularınız yanıtlanacak. Her konunun altında yer alan, ‘Eğitmene Soru Sor’ bölümünü kullanarak, sorularınızı bizlere iletebilirsiniz. Dilerseniz Whatsapp Destek Hattı’mızdan da bizlere ulaşabilirsiniz.

Kursa kayıt olduğunuzda, almak istediğiniz fotoğraf makinesi başta olmak üzere, tüm ekipmanlarla ilgili sorularınızı eğitmenlerimize sorabilirsiniz. En geç 24 saat içerisinde sorularınız yanıtlanacaktır.

PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu ile anlaşmalı firmalar üzerinden, almak istediğiniz fotoğraf makinesi ve ekipmanları, piyasadan daha ucuza almanızı sağlıyoruz.

Satın almış olduğunuz eğitimleri, satın alma yaptığınız günden itibaren, 30 gün içinde iade edebilirsiniz.

Amacımız, Dünya’nın neresinde olursanız olun, sizlere iyi bir fotoğraf eğitimi deneyimi yaşatmak. Bu nedenle, sizlere faydalı olabilmek bizim için son derece önemli. Aldığınız kurstan memnun kalmadığınız takdirde, hiç bir kesinti yapmadan ücretinizin tamamını iade ediyoruz.  Ancak iade şartları ile ilgili uymanız gereken iki kural var, bunları aşağıda açık ve net bir şekilde belirtiyoruz:

 1. İade işlemi için satın alım yaptıktan sonra 30 gün süreniz var. Yasal mevzuat gereği siz eğitimi satın aldıktan sonraki 30 gün içerisinde bu hizmete ait faturayı kesmemiz gerekiyor, fatura kestiğimizde vergi ödemesi ve ilgili eğitmenlerin ödemelerini yapmış oluyoruz. Bu nedenle iade işlemleri için 30 gün içinde info@photoplay.com.tradresine mail atmalısınız.
 2. Ücret iadesi yapabilmemiz için, eğitim içeriğinin %20sinden fazlasını izlememiş olmanız gerekiyor. Kurs içeriğinde ne kadar gezindiğiniz, www.fotografcilikkursu.comtarafından anlık olarak kayıt ediliyor. Eğitim içeriğinin, %20sinden fazlasını izlediğinizde, gerekli kullanımı sağlamış olursunuz ve bu durumda ne yazık ki ücret iadesi yapamayız. Eğitimi alıp, 30 gün boyunca, istediğiniz zaman eğitim içeriğinin içerisinde gezinebilirsiniz. Ancak bu süre zarfında, %20 sinden az gezinmeniz ve beğenmemeniz durumunda, ödediğiniz ücreti iade alabilirsiniz.

Size iyi bir deneyim sunmak için bu politikayı oluşturduk. Eğer iade işlemi ile ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız, 0 850 840 43 33 numaralı Whatsapp Destek Hattı‘ mızdan ya da info@photoplay.com.tr üzerinden bize ulaşarak yardım alabilirsiniz.

Eğitim Konuları

GİRİŞ
E-Ticaret İçin Ürün Fotoğrafçılığı Kursu Tanıtımı AÇIK 00:06:00
E-TİCARET FOTOĞRAFÇILIĞI HAKKINDA
Soru Cevaplarla E-Ticaret İçin Ürün Fotoğrafçılığı 00:23:00
IŞIKLI ÜRÜN ÇEKİM KUTUSU
Işıklı Ürün Çekim Kutusunun Kurulumu 00:08:00
FOTOĞRAF MAKİNESİ VE CEP TELEFONU İLE UYGULAMALI ÜRÜN ÇEKİMLERİ
Uygulamalı Ayakkabı Çekimi 00:37:00
Uygulamalı Cam Ürün (Parfüm Şişesi) Çekimi 00:13:00
Uygulamalı Takı – Aksesuar Çekimi 00:31:00
Model Eşliğinde Uygulamalı Tekstil Çekimi 00:53:00
E-TİCARET İÇİN ÜRÜN FOTOĞRAFÇILIĞINDA PHOTOSHOP
Örnek Fotoğraflarla E-Ticaret İçin Fotoğraf Düzenleme 00:19:00
BONUS
Örnek Fotoğraflarla E-Ticaret İçin Ürün Fotoğrafçılığı 00:00:00
Örnek Ürün Çekim Setup’ı – 1 00:00:00
SON SÖZ
Nihat Karadağ ve Serdar Gözen’den Mesajınız Var! 00:01:00

Kurs Yorumları

5

5
2 oy
 • 5 yıldız2
 • 4 yıldız0
 • 3 yıldız0
 • 2 yıldız0
 • 1 yıldız0
 1. Mükemmel bir eğitim

  5

  Eğitimi gerçekten çok faydalı buldum. Işık kullanımı ve çekim ayrıntılarının bile titizlikle hazırlandığı bir eğitim olmuş. Paraflaş kullanımı ve ışıkların bulunduğu yakınlık mesafesi bile en ince detayına kadar anlatılmış. Diyafram enstantane ayarları, model çekim teknikleri ve ürün çekim teknikleri en basit dille anlatılmış. Nihat ve Serdar hocamıza hazırlamış oldukları eğitim için teşekkür ediyorum. 10 üzerinden 10 veriyorum.

 2. 10 üzerinden 10

  5

  Süper kurs Nihat hocamıza ve Serdar hocamıza teşekkürler yönlendirici bilgiler için

BU DERSİ ALIN

Eğitmen

226 KAYITLI ÖĞRENCİ

KURSLARINIZI MOBİL UYGULAMAMIZDAN İZLEYİN

Sadece mobil uygulama takipçilerimize özel indirim kodlarını kaçırmamak için uygulamamızı indirin...

PhotoPlay Play Store PhotoPlay App Store
HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com