WhatsApp Abonemiz Olun
Fotoğraf Etkinliklerimizi Kaçırmayın !

Online Fotoğraf Duayenleriyle PRO Eğitim

731 Kayıtlı Öğrenci

Eğitmen: NİHAT KARADAĞ

PhotoPlay Kurucusu Nihat Karadağ koordinatörlüğünde hazırlanan bu online eğitimde, fotoğraf duayenlerimiz Prof. Dr. Güler Ertan, İbrahim Zaman, İzzet Keribar ve İlyas Göçmen’i konuk ediyoruz. Bu eğitimde, duayenlerimizi daha yakından tanıma fırsatı bulacak, onların fotoğrafa nasıl başladığından, fotoğrafa bakış açılarına kadar pek çok şey öğreneceksiniz. Ayrıca duayenlerimizin çektikleri fotoğraflardan oluşan fotoğraf gösterilerini izlediğinizde, fotoğrafa dair ufkunuz da açılacak. Duayenlerimiz fotoğraf alanında bir çok başarılı işe imza atmışlar. Biz de fotoğrafı onlardan dinleyin, onlardan öğrenin istedik ve bu online eğitimi hazırladık. Siz de fotoğrafı duayenlerimizden dinlemek ve fotoğraf alanında kendinizi ileriye taşımak için bu eğitime katılabilirsiniz. Hadi, hazırsanız başlayalım…

Online Fotoğraf Duayenleriyle PRO Eğitim

%75 İNDİRİMİ KAÇIRMA !

İNDİRİMİN BİTMESİNE KALAN SÜRE:

00
00
00
00
KURSA KAYIT OL999₺ 249₺

* Zaten kayıtlı mısınız? Giriş yapın

KURSA KAYIT OL 999₺ 249₺

Online Fotoğraf Duayenleriyle PRO Eğitim | ÖZET


PhotoPlay Kurucusu Nihat Karadağ koordinatörlüğünde hazırlanan bu online eğitimde, fotoğraf duayenlerimiz Prof. Dr. Güler Ertan, İbrahim Zaman, İzzet Keribar ve İlyas Göçmen’i konuk ediyoruz.

"Duayen" Kelimesinin Anlamı:
Türk Dil Kurumu sözlüğünde “Duayen” kelimesinin anlamı, “Bir meslekte yaşça, kıdemce ileride ve yetenek bakımından üstün niteliğe sahip olan kimse” olarak tanımlanıyor.

Fotoğrafa yeni başlayanları amatör fotoğrafçı olarak nitelendiriyoruz. Fotoğraftan ticari anlamda para kazanan kişileri ise profesyonel olarak. Profesyonel bir fotoğrafçı olmak, ortalama 2 yılınızı alabilir. Usta olmak ise, 10 yılınızı…

Duayen olabilmek içinse, 40 yıl boyunca fotoğraf üretmek ve çeşitli fotoğraf projelerine imza atarak fotoğraf alanında isim yapmanız gerekiyor diyebiliriz.
Ne yazık ki fotoğrafa yeni başlayanların birçoğu, duayenlerimizi tanımıyor. İşte tam da bu noktada, kurs merkezimizde, Türkiye’nin önde gelen fotoğraf duayenleriyle birlikte, Pro Eğitim Atölyeleri düzenliyorduk. Ancak pandemi nedeniyle duayenlerimizi riske atmamak için, bu eğitimlere ara vermiştik. Şimdi ise bu eğitimleri online olarak, Duayenlerle Pro Fotoğraf Eğitimi olarak hazırladık ve yayına aldık.

Bu eğitimde, duayenlerimizi daha yakından tanıma fırsatı bulacak, onların fotoğrafa nasıl başladığından, fotoğrafa bakış açılarına kadar pek çok şey öğreneceksiniz. Ayrıca duayenlerimizin çektikleri fotoğraflardan oluşan fotoğraf gösterilerini izlediğinizde, fotoğrafa dair ufkunuz da açılacak.

Duayenlerimiz fotoğraf alanında bir çok başarılı işe imza atmışlar.
Biz de fotoğrafı onlardan dinleyin, onlardan öğrenin istedik ve bu online eğitimi hazırladık. Siz de fotoğrafı duayenlerimizden dinlemek ve fotoğraf alanında kendinizi ileriye taşımak için bu eğitime katılabilirsiniz.

Hadi, hazırsanız başlayalım…

KURS HAKKINDA SSS


Bir fotoğrafın başarılı olabilmesi için içerisinde bulunması gerekenler,

İyi bir fotoğraf için makine ve objektifin önemi

Fotoğrafa yeni başlayanlara tavsiyeler

İyi bir fotoğrafçı olmak için yol haritasının nasıl olmalı gerektiği? Adım adım neler yapmak, nereden başlamak, ne kadar zaman ne şekilde çalışmak gerek?

Fotoğraf yarışmalarına katılanlar için tavsiyeler

Nasıl usta bir fotoğrafçı olunur?

Fotoğrafçılık doğuştan gelen bir yetenekle mi gelişir, yoksa çalışılarak mı?

Fotoğrafta ışığın önemini, seyahat fotoğrafçılığı, mimari fotoğrafçılık, fotoğrafta renk, portre fotoğrafçılığı, kompozisyon kurulumunda şemaların etkisi ve uzun soluklu belgesel çalışmalara dair bir çok konuyu duayenlerimizden öğreneceksiniz.

✔ Nihat Karadağ koordinatörlüğünde, fotoğraf duayenlerinden eğitim

✔ Sınırsız Kurs Tekrarı ile %100 Öğrenme Garantisi

✔ Ömür Boyu Erişim

✔ 30 Gün Para İade Garantisi

✔ %100 Memnuniyet Garantisi

✔ 50'den Fazla FULL HD Video İçerik

✔ Özel Bonus İçerikler

✔ Eğitim Sertifikası

✔ Eğitmenlerle Soru - Cevap

✔ Makine Alacaklara Ücretsiz Danışmanlık Hizmeti

✔ Whatsapp Desteği

✔ Yıl Sonunda Fotoğraf Sergisine Katılım Hakkı

Fotoğrafa yeni başlayan kişilerin, fotoğrafa yıllarını vermiş duayenleri tanıyarak, onları kendilerine örnek almalarını sağlamak ve duayenlerin kendileri için verdiği önerilerle fotoğrafçılıklarını geliştirebilmelerini sağlamak.

Duayenlerle Pro Fotoğraf Eğitimi'nin süresi 6,5 saati aşan eğitim videosu ve görsel belleğinizi zenginleştirmek için fotoğraf duayenlerimizin 3 saati aşan fotoğraf gösterilerinden oluşmaktadır.. Eğitim videoları 2 ile 20 dakika arasında, 50'den fazla videodan oluşmaktadır. İster bilgisayarınızdan, isterseniz de mobil cihazınızdan bağlanarak eğitim videolarını izleyebilirsiniz. Duayenlerle Pro Fotoğraf Eğitimi'ni satın aldıktan sonra, videolara ömür boyu sınırsız erişiminiz olacak ve istediğiniz zaman, istediğiniz kadar izleyerek, fotoğrafçılık alanındaki bilginizi artırabileceksiniz. İsterseniz eğitim videolarını tekrar tekrar izleyebilirsiniz.

Temel fotoğraf eğitimine sahip herkes için uygundur. Amacınız ne olursa olsun, bu eğitimin sonunda, fotoğrafçılık alanında bir çok şey öğreneceksiniz;

  • Fotoğraf çekmeye meraklı olan herkes,
  • Makinesi olup daha güzel fotoğraf çekmek isteyenler,
  • Fotoğraf makinesi almayı düşünenler,
  • Bu alana ilgi duyanlar.

  • Akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar
  • İnternet bağlantısı

Kursu bitiren herkes, ‘Duayenlerle Pro Fotoğraf Eğitimi Sertifikası’ almaya hak kazanacak. Kursu bitirdiğinizde, sertifikanız profilinize anında ÜCRETSİZ olarak eklenecek ve sertifikanızı indirme linki de mail olarak size gönderilecektir.

Sertifikanızı ister online olarak, isterseniz de 300gr mat kağıda baskı alarak kullanabilirsiniz.

Sertifikanızı doğrulamak için, sertifikanızın üzerinde bulunan eşsiz doğrulama kodunu kullanarak, aşağıdaki linkten doğrulayabilirsiniz.

www.fotografcilikkursu.com/sertifika

Sertifikanızı; baskı halinde bizim size kargolamamızı isterseniz, PhotoPlay tarafından özel olarak hazırlanmış, 300 gr kalın kağıda basılarak, imzalı ve kaşeli bir şekilde adresinize kargolanacaktır. Bu durumda, baskı ve kargo masrafını aşağıdaki linkten ödemeniz gerekmektedir.

www.fotografcilikkursu.com/sertifika-baskisi

Unutmadan, video eğitimleri sınırsız izleme hakkınız bulunuyor. Yani anlamadığınız konuları tekrar tekrar izleyerek bilgi seviyenizi yükseltebilirsiniz. 

PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu’ ndan alacağınız sertifikalar; uluslararası, özel ve resmi kurumlarda geçerlidir. Ancak iş yeri açmak için olan sertifika değildir. O belgenin ismi, ‘Kurs Bitirme Belgesi’ dir ve sadece Mesleki Eğitim Merkezleri tarafından en az 1 yıllık eğitim sonucunda verilmektedir.

Eğitim aldığınız esnada ya da daha sonrasında, kursla ilgili sorularınız olursa, 24 saat içerisinde eğitmenlerimiz tarafından sorularınız yanıtlanacak. Her konunun altında yer alan, 'Eğitmene Soru Sor' bölümünü kullanarak, sorularınızı bizlere iletebilirsiniz. Dilerseniz Whatsapp Destek Hattı’mızdan da bizlere ulaşabilirsiniz.

Kursa kayıt olduğunuzda, almak istediğiniz fotoğraf makinesi başta olmak üzere, tüm ekipmanlarla ilgili sorularınızı eğitmenlerimize sorabilirsiniz. En geç 24 saat içerisinde sorularınız yanıtlanacaktır.

PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu ile anlaşmalı firmalar üzerinden, almak istediğiniz fotoğraf makinesi ve ekipmanları, piyasadan daha ucuza almanızı sağlıyoruz.

Daha önce PhotoPlay' den eğitim almış kursiyerlerimizin fotoğraflarını görmek için @fotografcilikkursu profilini ziyaret edin.

Satın almış olduğunuz eğitimleri, satın alma yaptığınız günden itibaren, 30 gün içinde iade edebilirsiniz.

Amacımız, Dünya' nın neresinde olursanız olun, sizlere iyi bir fotoğraf eğitimi deneyimi yaşatmak. Bu nedenle, sizlere faydalı olabilmek bizim için son derece önemli. Aldığınız kurstan memnun kalmadığınız takdirde, hiç bir kesinti yapmadan ücretinizin tamamını iade ediyoruz.  Ancak iade şartları ile ilgili uymanız gereken iki kural var, bunları aşağıda açık ve net bir şekilde belirtiyoruz:

1. İade işlemi için satın alım yaptıktan sonra 30 gün süreniz var. Yasal mevzuat gereği siz eğitimi satın aldıktan sonraki 30 gün içerisinde bu hizmete ait faturayı kesmemiz gerekiyor, fatura kestiğimizde vergi ödemesi ve ilgili eğitmenlerin ödemelerini yapmış oluyoruz. Bu nedenle iade işlemleri için 30 gün içinde [email protected] adresine mail atmalısınız.

2. Ücret iadesi yapabilmemiz için, eğitim içeriğinin %20' sinden fazlasını izlememiş olmanız gerekiyor. Kurs içeriğinde ne kadar gezindiğiniz, www.fotografcilikkursu.com tarafından anlık olarak kayıt ediliyor. Eğitim içeriğinin, %20' sinden fazlasını izlediğinizde, gerekli kullanımı sağlamış olursunuz ve bu durumda ne yazık ki ücret iadesi yapamayız. Eğitimi alıp, 30 gün boyunca, istediğiniz zaman eğitim içeriğinin içerisinde gezinebilirsiniz. Ancak bu süre zarfında, %20' sinden az gezinmeniz ve beğenmemeniz durumunda, ödediğiniz ücreti iade alabilirsiniz.

Size iyi bir deneyim sunmak için bu politikayı oluşturduk. Eğer iade işlemi ile ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız, 0 850 840 43 33 numaralı Whatsapp Destek Hattı' mızdan ya da [email protected] üzerinden bize ulaşarak yardım alabilirsiniz.

KURS İÇERİĞİ - EĞİTİM VİDEOLARI


*Ders Adı*Süresi
Duayenlerle Pro Fotoğraf Eğitimi Tanıtımı 00:12:00
Fotoğrafa Nasıl Başladı? 00:06:00
Fotoğraf Ne İfade Ediyor? 00:05:00
Fotoğrafta En Önemli Unsur 00:05:00
Fotoğraf Üretmeyi Sevdiği Alanlar 00:05:00
Etkilendiği Fotoğrafçılar 00:04:00
Başarılı Fotoğrafın İçerisinde Barındırması Gerekenler 00:03:00
Makine ve Objektif Ne kadar Önemli? 00:04:00
İyi Bir Fotoğrafçı Olmak İçin Yol Haritası 00:04:00
Çekmek İsteyip de Çekemediği Fotoğraflar 00:05:00
Fotoğrafları Nasıl Arşivliyor? 00:10:00
Seyahat Fotoğrafçılığı İçin Öneriler 00:07:00
Fotoğrafta Renk 00:05:00
Mimari Fotoğraf Çekimi İçin Öneriler 00:25:00
Portre Çekimi İçin Öneriler 00:18:00
Fotoğrafa Yeni Başlayanlara Tavsiyeler 00:07:00
İzzet Keribar’dan “Fotoğrafta İnsan ve Mekan İlişkisi” Eğitimi 00:55:00
Romanya 00:21:00
Küba 00:00:00
Endülüs ve Valencia 00:00:00
İzlanda 00:00:00
Norveç – Lotofen Adaları 00:00:00
Oman – Abu Dhabi – Dubai 00:23:00
Özbekistan 00:00:00
Spectrum 00:00:00
Yılkı Atları 00:00:00
Fotoğrafa Nasıl Başladı? 00:10:00
Fotoğrafta En Önemli Unsur 00:02:00
Fotoğrafa Bakış Açısı 00:04:00
Fotoğraf Üretmeyi Sevdiği Alanlar 00:02:00
Belgesel Fotoğrafa Dair… 00:07:00
Fotoğraf Makinesi ve Objektifin Önemi 00:03:00
İyi Bir Fotoğrafçı Olmak İçin Yol Haritası 00:04:00
Fotoğraf Yarışmalarına Katılanlara Tavsiyeler 00:05:00
İyi Bir Fotoğrafçı Olmak İçin, Doğuştan Yetenekli Mi Olmak Gerek? 00:04:00
Fotoğrafa Yeni Başlayanlara Tavsiyeler 00:02:00
Güler Ertan’dan “Kompozisyon ve Şemalar Eğitimi” 00:32:00
Ayrntıda Gizli 00:07:00
Dans ve Ruh 00:06:00
Dans ve Sahne 00:06:00
Dans ve Renk 00:11:00
Dünden Bugüne “Ayrı Dönemler” 00:08:00
İran 00:10:00
Kadınım Ben 00:06:00
Sihirli Küre 00:06:00
Sokak ve Yaşam 00:07:00
Suskun Suretler 00:07:00
Fotoğrafa Nasıl Başladı? 00:11:00
Fotoğraf Ne İfade Ediyor? 00:03:00
FOG Fotoğraf Grubu Nasıl Kuruldu? 00:03:00
Fotoğrafın Belgesel Niteliği 00:02:00
Fotoğrafta En Önemli Unsur 00:05:00
Fotoğraf Üretmeyi Sevdiği Alanlar 00:02:00
Etkilendiği Fotoğrafçılar 00:05:00
Fotoğraf Tarihindeki Önemli Kişiler 00:02:00
Makine ve Objektif Ne kadar Önemli? 00:04:00
En Sevdiği Fotoğraf Makinesi 00:05:00
İyi Bir Fotoğrafçı Olmak İçin Neler Yapmak Gerek? 00:08:00
Fotoğraf Yarışmalarına Katılanlara Tavsiyeler 00:05:00
Etkilendiği Fotoğraflar 00:02:00
İyi Bir Fotoğrafçı Olmak İçin, Doğuştan Yetenekli Mi Olmak Gerek? 00:02:00
Fotoğraf Projeleri 00:05:00
15 Dilde Yayınlanan İlyas Göçmen’in Şekil Defteri 00:06:00
Fotoğrafa Yeni Başlayanlara Tavsiyeler 00:11:00
İlyas Göçmen’in Fotoğraflarına Dair… 00:53:00
Canlı 00:00:00
Klasikler 00:05:00
Yağlı Güreş – Kırkpınar 00:09:00
Fotoğrafa Nasıl Başladı? 00:20:00
Fotoğrafın Hangi Alanında Üretmeyi Seviyor 00:02:00
Etkilendiği Fotoğrafçılar 00:03:00
Fotoğrafın Belgesel Niteliği 00:04:00
Işığı İyi Kullanmaya Dair Bir Örnek 00:04:00
Başarılı Fotoğrafın İçerisinde Barındırması Gereken Unsurlar 00:02:00
Makine ve Objektif Ne kadar Önemli? 00:05:00
10.000 Saat Kuralı 00:06:00
“Işık ve Zaman” Fotoğraf Gösterisi 00:00:00
Fotoğrafa Yeni Başlayanlara Tavsiyeler 00:03:00
Fotoğraf Yarışmalarına Katılanlara Tavsiyeler 00:06:00
İbrahim Zaman ile “Fotoğraf’ta Işık Eğitimi” 00:20:00
Nil Vadisi’nde Zaman 00:00:00
Tarlalar 00:00:00
Gizemli Figürler 00:05:00
Yedigöller 00:11:00
Işığın Sihri 00:07:00
Korona Sanatı 00:04:00
Santorini 00:12:00
Zamanla Oluşum 00:09:00

ÖĞRENCİ DEĞERLENDİRMELERİ

731 kayıtlı öğrenciden 3 öğrenci değerlendirmede bulundu. | Ortalama Değerlendirme Puanı: 5 / 5 5 Yıldız


Çiğdem Yadalı

Çiğdem Yadalı - 21:52'de 05/01/2022

teşekkürler

5 Yıldız

keyifli daha da önemlisi verimli..emeği geçen herkese teşekkürler


Erva Ülker

Erva Ülker - 01:44'de 15/07/2023

*****

5 Yıldız

Bu eğitimi herkesin alması gerekir. müthiş bir bilgi, inanılmaz emeklerle hazırlanmış bir eğitim, her dakikasında keyif aldım.


İzzet Akdoğan

İzzet Akdoğan - 19:57'de 09/08/2023

Mükemmel

5 Yıldız

Başarılarınızın devamını dilerim


Online Ödeme