WhatsApp Abonemiz Olun
Fotoğraf Etkinliklerimizi Kaçırmayın !

Online Temel Video Çekim Teknikleri Kursu

1082 Kayıtlı Öğrenci

Eğitmen: Uğur UMAY

C41 Production şirketinin kurucusu ve yapımcısı olan Uğur Umay, sizler için video çekimine dair temel seviyede bir eğitim hazırladı. Bu eğitimle birlikte, video çekimlerinde nelere ihtiyaç duyacağınızı, kamera türlerini, lens çeşitlerini, temel video kavramlarını, ışık türlerini, çekim açılarını, kamera ayarlarını ve daha birçok konuyu öğreneceksiniz. Türkiye'nin dört bir yanındaki fotoğrafçılara ulaşarak, kullandıkları fotoğraf makineleri ile video içerikler üretebilmelerini sağlamayı amaçlayan bu eğitim sayesinde tanıtım filmleri çekebileceğiniz gibi, düğün ve doğum gibi özel günler için de video klipler de hazırlayabileceksiniz. Eğer siz de hobinizi mesleğe dönüştürmek istiyorsanız, bu eğitimi kaçırmayın...

Online Temel Video Çekim Teknikleri Kursu

%80 İNDİRİMİ KAÇIRMA !

İNDİRİMİN BİTMESİNE KALAN SÜRE:

00
00
00
00
KURSA KAYIT OL1000₺ 199₺

* Zaten kayıtlı mısınız? Giriş yapın

KURSA KAYIT OL 1000₺ 199₺

Online Temel Video Çekim Teknikleri Kursu | ÖZET


DİKKAT: Online Temel Video Çekim Teknikleri Kursu'na katılmak için Temel Fotoğraf Bilgisine sahip olmanız gerekmektedir. Çünkü bu eğitimde, makineler üzerindeki düğmelerin özellikleri, hangi ayarın nereden değiştiği gibi temel bilgiler anlatılmamaktadır. Eğer daha önce Temel Fotoğrafçılık Kursu'na katılmadıysanız; Türkiye'nin en sevilen fotoğraf eğitmeni Nihat KARADAĞ' dan Temel Fotoğrafçılık Kursu' nu alabilirsiniz. Eğer temel eğitiminiz yoksa yada temel bilgileriniz eksikse, Temel Video Çekim Teknikleri Kursu'ndan ne yazık ki %100 verim alamazsınız. Lütfen bunu unutmayın…

Temel fotoğraf bilgisine sahip olan kişilerin, video, klip ve tanıtım filmi çekimleri yapabilmeleri için hazırlanmış olan Online Temel Video Çekim Teknikleri Kursu, fotoğraf makinesini kullanarak  video çekimi yapmak isteyen fotoğrafçıların bilgi seviyesini artırmak amacıyla hazırlandı. Üstelik 30 gün para iade garantisi bulunuyor.

Eğitmenliğini C41 Production firmasının kurucusu ve yapımcısı olan Uğur Umay'ın yaptığı Temel Video Çekim Teknikleri Kursu ile "Video Nedir? Hangi Alanlarda Kullanılır?" sorusundan başlayarak, kamera türlerini, lens çeşitlerini, yardımcı ekipmanları, kamera ayarlarını, dosya türlerini, çekim açılarını, ışık türlerini ve ses kayıt türlerini öğreneceksiniz.

Türkiye'nin dört bir yanındaki fotoğrafçılara ulaşarak, kullandıkları fotoğraf makineleri ile video içerikler üretebilmelerini sağlamak amacıyla hazırlanan bu eğitim sonunda, tanıtım filmleri çekebileceğiniz gibi,  düğün, doğum gibi özel günler için video klipler de hazırlayabileceksiniz. Eğer siz de hobinizi mesleğe dönüştürmek istiyorsanız, bu eğitimi kaçırmayın …

Üstelik Online Temel Video Çekim Teknikleri Kursu'nu tamamlayanlar, Türkiye'nin 1 Numaralı Fotoğrafçılık Kursu PhotoPlay'den 'Başarı ve Eğitim Sertifikası' almaya da hak kazanacak.

Kurs sırasında veya bitiminden sonra, hem kurs içeriği ile ilgili aklınıza takılan soruları, hem de ekipmanlarla ilgili sorularınızı en geç 24 saat içerisinde cevaplayacak ve sizlere her zaman destek olmaya devam edeceğiz.

Bu eğitim ile temel seviyede video çekimi için bilmeniz gereken tüm ayrıntıları öğrenmiş olacaksınız. 

Kurs sonunda yer alan Online Sınav Sistemi ile bilginizi ölçebileceksiniz. 85 ve üzeri puan alan kursiyerlerimiz, Temel Video Çekim Teknikleri Kursu Sertifikası'nın haricinde, bir de 'Başarı Sertifikası' sahibi olacak. Uluslararası geçerliliği olan sertifika sahibi olmak için acele edin …

Eğitmen Uğur Umay Hakkında
Ankara doğumlu olan Uğur Umay, ailesinde çok sayıda sanatçı olmasından dolayı sanatla dolu bir çocukluk geçirmiştir. Ritim sanatçısı olan babasının destekleri ile Bilkent Üniversitesi Konservatuarında Vurmalı Çalgılar Bölümünde ve Gordion Academy Caz Okulunda Caz Davul bölümünde müzik eğitimi almıştır. Müzik hayatına paralel olarak gelişen Görsel Sanatlar çalışmaları da küçük yaşta başlamıştır. Birçok karikatür ve resim yarışmasında derece elde etmiştir. 2005 yılında başlayan fotoğrafçılık tutkusu ilerleyen dönemlerde profesyonel iş hayatına dönüşmüştür. Ticari çalışmalarının yanı sıra birçok sanat projesi gerçekleştirmiş ve beş kişisel sergi açmıştır. Dijital Sanat alanında yaptığı eserler Almanya, Belçika ve Hollanda gibi ülkelerdeki sanat galerilerinin arşivlerine eklenmiştir. Antalya ve Berlin’de faaliyet gösteren C41 Production isimli yapım şirketinin kurucusu ve yapımcısıdır. Reklam-Tanıtım Fotoğrafçılığı, Film Yapımı, Multimedya Proje Tasarımları konusunda çalışmalarına devam etmektedir.
C41 Production'un 2020 Showrell'ini aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz. Görüntülerin tamamı Uğur Umay tarafından çekilmiştir. 

KURS HAKKINDA SSS


✔ PhotoPlay Eğitmenlerinden Uğur Umay ile Ders
✔ Sınırsız Kurs Tekrarı ile %100 Öğrenme Garantisi
✔ Ömür Boyu Erişim
✔ 30 Gün Para İade Garantisi
✔ %100 Memnuniyet Garantisi
✔ 10 FULL HD Video İçerik
✔ Online Test
✔ Başarı ve Eğitim Sertifikası
✔ Eğitmenlerle Soru - Cevap
✔ Makine Alacaklara Ücretsiz Danışmanlık Hizmeti
✔ Whatsapp Desteği
✔ Yıl Sonunda Fotoğraf Sergisine Katılım Hakkı

Türkiye'nin dört bir yanındaki fotoğrafçılara ulaşarak, kullandıkları fotoğraf makineleri ile video içerikler üretebilmelerini sağlamak. Böylece, tanıtım filmleri çekebileceğiniz gibi,  düğün, doğum gibi özel günler için video klipler de hazırlayabileceksiniz. Eğer siz de hobinizi mesleğe dönüştürmek istiyorsanız, bu eğitimi kaçırmayın …

Online Temel Video Çekim Teknikleri Kursu, video çekimi yapmak isteyen fotoğrafçıların bilgi seviyesini artırmak amacıyla hazırlandı.

"Video Nedir? Hangi Alanlarda Kullanılır?" sorusundan başlayarak, kamera türlerini, lens çeşitlerini, yardımcı ekipmanları, kamera ayarlarını, dosya türlerini, çekim açılarını, ışık türlerini ve ses kayıt türlerini öğreneceksiniz.

 • Video Nedir? Hangi Alanlarda Kullanılır?
 • Kamera Türleri
 • Lens Çeşitleri
 • Yardımcı Ekipmanlar
 • Kamera Ayarları
 • Dosya Türleri ve Özellikleri
 • Çekim Açıları
 • Video Çekimlerinde Işık Türleri
 • Ses Kayıt Türleri

Temel fotoğraf bilgisine sahip olan kişilerin, hobilerini işe dönüştürmeleri için bir adım ileriye taşıyacak olan Temel Video Çekim Teknikleri Kursu, profesyonel anlamda bu işi yapmak isteyen kişiler için hazırlanmış bir başlangıç eğitimidir. Bu eğitimin ardından İleri Düzey Video Çekim Teknikleri Kursu'na ve Online Video Kurgu-Montaj Eğitimi'ne de katılarak daha fazla profesyonelleşebilirsiniz.

Kurs sonunda Temel Video Çekim Teknikleri Kursu Sertifikası'na da sahip olacaksınız.

Bu eğitimi aldıktan sonra, ister hobi amaçlı çekimler için, isterseniz de ticari çekimler için, nasıl video çekeceğinizi, makine ayarlarının ne olması gerektiğini ve hangi ekipmanları nasıl kullanacağınızı öğrenmiş olacaksınız.

Online Temel Video Çekim Teknikleri Kursu, sınav dahil 50 dakikalık bir eğitimdir. Eğitim videoları 1 ile 6 dakika arasında, toplam 10 videodan oluşmaktadır. İster bilgisayarınızdan, isterseniz de mobil cihazınızdan bağlanarak eğitim videolarını izleyebilirsiniz. Online Temel Video Çekim Teknikleri Kursu'nu satın aldıktan sonra, videolara ömür boyu sınırsız erişiminiz olacak ve istediğiniz zaman, istediğiniz kadar izleyerek, video çekimi alanındaki bilginizi artırabileceksiniz. İsterseniz eğitim videolarına ve online testlere tekrar tekrar katılabilirsiniz.

 • Temel fotoğraf bilgisine sahip olanlar,
 • Hobi ya da iş amaçlı video çekmek isteyenler,
 • Fotoğraf tutkusunu mesleğe çevirmek isteyenler katılabilirler.

ÖNEMLİ NOT: Online Temel Video Çekim Teknikleri Kursu'na katılmak için Temel Fotoğraf Bilgisine sahip olmanız gerekmektedir. Çünkü bu eğitimde, makineler üzerindeki düğmelerin özellikleri, hangi ayarın nereden değiştiği gibi temel bilgiler anlatılmamaktadır. Eğer daha önce Temel Fotoğrafçılık Kursu'na katılmadıysanız; Türkiye'nin en sevilen fotoğraf eğitmeni Nihat KARADAĞ' dan Temel Fotoğrafçılık Kursu' nu alabilirsiniz.

Eğer temel eğitiminiz yoksa yada temel bilgileriniz eksikse, Temel Video Çekim Teknikleri Kursu'ndan ne yazık ki %100 verim alamazsınız. Lütfen bunu unutmayın…

 • Akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar
 • İnternet bağlantısı

Kursu bitiren herkes, 'Temel Video Çekim Teknikleri Kursu Sertifikası' almaya hak kazanacak. Kursu bitirdiğinizde, sertifikanız profilinize anında ÜCRETSİZ olarak eklenecek ve sertifikanızı indirme linki de mail olarak size gönderilecektir.

Kurs sonunda aktif hale gelen ve 30 sorudan oluşan oluşan Online Test'e katılarak da, hem bilginizi ölçebilir, hem de 85 ve üzeri puan alırsanız, ikinci bir sertifika olan 'Başarı Sertifikası' ile ödüllendirilirsiniz. Bu sertifika da yine profilinize otomatik olarak yüklenir ve indirme linki size mail olarak gönderilir.

Sertifikanızı ister online olarak, isterseniz de 300gr mat kağıda baskı alarak kullanabilirsiniz.

Sertifikanızı doğrulamak için, sertifikanızın üzerinde bulunan eşsiz doğrulama kodunu kullanarak, aşağıdaki linkten doğrulayabilirsiniz.
www.fotografcilikkursu.com/sertifika

Sertifikanızı baskı halinde bizim size kargolamamızı isterseniz, PhotoPlay tarafından özel olarak hazırlanmış, 300 gr kalın kağıda basılarak, imzalı ve kaşeli bir şekilde adresinize kargolanacaktır. Bu durumda, baskı ve kargo masrafını aşağıdaki linkten ödemeniz gerekmektedir.
www.fotografcilikkursu.com/sertifika-baskisi

Unutmadan, hem video eğitimleri sınırsız izleme hakkınız bulunuyor, hem de sınavlara sınırsız katılma hakkınız bulunuyor. Yani anlamadığınız konuları tekrar tekrar izleyerek bilgi seviyenizi yükseltebilir ve sınavlara tekrar tekrar katılarak, puanınızı artırabilirsiniz.

PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu'ndan alacağınız sertifikalar; uluslararası, özel ve resmi kurumlarda geçerlidir. Ancak iş yeri açmak için olan sertifika değildir. O belgenin ismi, 'Kurs Bitirme Belgesi'dir ve sadece Mesleki Eğitim Merkezleri tarafından en az 1 yıllık eğitim sonucunda verilmektedir.

Eğitim aldığınız esnada ya da daha sonrasında, kursla ilgili sorularınız olursa, 24 saat içerisinde eğitmenlerimiz tarafından sorularınız yanıtlanacak. Her konunun altında yer alan, 'Eğitmene Soru Sor' bölümünü kullanarak, sorularınızı bizlere iletebilirsiniz. Dilerseniz Whatsapp Destek Hattı’mızdan da bizlere ulaşabilirsiniz.

Kursa kayıt olduğunuzda, almak istediğiniz fotoğraf makinesi başta olmak üzere, tüm ekipmanlarla ilgili sorularınızı eğitmenlerimize sorabilirsiniz. En geç 24 saat içerisinde sorularınız yanıtlanacaktır.

PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu ile anlaşmalı firmalar üzerinden, almak istediğiniz fotoğraf makinesi ve ekipmanları, piyasadan daha ucuza almanızı sağlıyoruz.

Daha önce PhotoPlay' den eğitim almış kursiyerlerimizin fotoğraflarını görmek için @fotografcilikkursu profilini ziyaret edin.

Satın almış olduğunuz eğitimleri, satın alma yaptığınız günden itibaren, 30 gün içinde iade edebilirsiniz.

Amacımız, Dünya' nın neresinde olursanız olun, sizlere iyi bir fotoğraf eğitimi deneyimi yaşatmak. Bu nedenle, sizlere faydalı olabilmek bizim için son derece önemli. Aldığınız kurstan memnun kalmadığınız takdirde, hiç bir kesinti yapmadan ücretinizin tamamını iade ediyoruz.  Ancak iade şartları ile ilgili uymanız gereken iki kural var, bunları aşağıda açık ve net bir şekilde belirtiyoruz:

1. İade işlemi için satın alım yaptıktan sonra 30 gün süreniz var. Yasal mevzuat gereği siz eğitimi satın aldıktan sonraki 30 gün içerisinde bu hizmete ait faturayı kesmemiz gerekiyor, fatura kestiğimizde vergi ödemesi ve ilgili eğitmenlerin ödemelerini yapmış oluyoruz. Bu nedenle iade işlemleri için 30 gün içinde [email protected] adresine mail atmalısınız.

2. Ücret iadesi yapabilmemiz için, eğitim içeriğinin %20' sinden fazlasını izlememiş olmanız gerekiyor. Kurs içeriğinde ne kadar gezindiğiniz, www.fotografcilikkursu.com tarafından anlık olarak kayıt ediliyor. Eğitim içeriğinin, %20' sinden fazlasını izlediğinizde, gerekli kullanımı sağlamış olursunuz ve bu durumda ne yazık ki ücret iadesi yapamayız. Eğitimi alıp, 30 gün boyunca, istediğiniz zaman eğitim içeriğinin içerisinde gezinebilirsiniz. Ancak bu süre zarfında, %20' sinden az gezinmeniz ve beğenmemeniz durumunda, ödediğiniz ücreti iade alabilirsiniz.

Size iyi bir deneyim sunmak için bu politikayı oluşturduk. Eğer iade işlemi ile ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız, 0 850 840 43 33 numaralı Whatsapp Destek Hattı' mızdan ya da [email protected] üzerinden bize ulaşarak yardım alabilirsiniz.

KURS İÇERİĞİ - EĞİTİM VİDEOLARI


*Ders Adı*Süresi
Temel Video Çekim Teknikleri Kursu Tanıtımı 00:01:00
Video Nedir? Hangi Alanlarda Kullanılır? 00:02:00
Kamera Türleri 00:03:00
Lens Çeşitleri 00:03:00
Yardımcı Ekipmanlar 00:05:00
Kamera Ayarları 00:03:00
Video Dosya Türleri ve Özellikleri 00:06:00
Çekim Açıları 00:04:00
Video Çekimlerinde Işık Türleri 00:03:00
Ses Kayıt Türleri 00:01:00
Uğur Umay’dan Mesaj Var 00:01:00

ÖĞRENCİ DEĞERLENDİRMELERİ

1082 kayıtlı öğrenciden 15 öğrenci değerlendirmede bulundu. | Ortalama Değerlendirme Puanı: 4.4 / 5 5 Yıldız


Makbule YILMAZ

Makbule YILMAZ - 21:12'de 29/12/2023

Teşekkür ederim

5 Yıldız

Teşekkür ederim


Ömer Faruk Durak

Ömer Faruk Durak - 00:28'de 11/01/2024

Kurs Değerlendirmesi.

5 Yıldız

Biraz daha uzun olsaydı daha iyi olurdu ama yinede çok Güzel.


ÖMER ÇALOĞLU

ÖMER ÇALOĞLU - 02:07'de 29/01/2024

Değerlendirme

5 Yıldız

Hocam yüreğinize sağlık güzel olmuş beğenerek dinledim


Alpay Yılmaz

Alpay Yılmaz - 17:42'de 10/02/2024

Çok kötü

5 Yıldız

30 dakka eğitimmi olur dalga geçer gibi özetin özetinin özeti. Lütfen işinizi ciddiye alın.


Caner İspir

Caner İspir - 18:26'de 11/02/2024

eğitim

5 Yıldız

eğitim çok faydalı oldu uğur hocamızdA ÇOK GÜZEL BİR ŞEKİLDE ANLATIYOR


Daha Fazla Öğrenci Değerlendirmesi
Online Ödeme