WhatsApp Abonemiz Olun
Fotoğraf Etkinliklerimizi Kaçırmayın !

Online İleri Seviye Çekim Teknikleri Fotoğrafçılık Kursu

1618 Kayıtlı Öğrenci

Eğitmen: NİHAT KARADAĞ

Bu fotoğrafçılık kursu ile 20'den fazla çekim tekniğini öğrenecek ve fotoğrafçılıkta hızlı adımlar atacaksınız. Bu eğitimin sonunda, birbirinden güzel ve bir o kadar da ilginç olan çekim tekniklerini öğrenmiş ve makineniz üzerinden nasıl ayarlamalar yaparak fotoğraf çekeceğinizi de biliyor olacaksınız. Çekim tekniklerine dair daha iyi fotoğraflar çekebilmeniz için gerekli tüm bilgileri öğrenmiş olacaksınız. Makinenize daha fazla hakim olacak, çekim tekniklerinin büyülü dünyasına kendinizi kaptıracaksınız. Çekim tekniklerini uygulamak için gerekli olan tüm teorik bilgiyi A'dan Z'ye öğreneceksiniz. Ayrıca gerekli olan ekipmanları ve bu ekipmanları nasıl kullanacağınızı da öğreneceksiniz. Neyi nasıl daha etkili çekebileceğinizi öğrendiğiniz için, vurucu fotoğraflar üretmeye başlayacaksınız. Teknik bilginizi artırarak, profesyonelleşme yolunda emin adımlarla ilerleyeceksiniz ve daha iyi fotoğraflar çekebileceksiniz. Makinenizin marka ve modeli ne olursa olsun, makinenizi daha yakından tanıyacak, makinenizle neler yapabileceğinizi öğrenecek ve makinenizin hakkını vererek etkili fotoğraflar çekebileceksiniz.

Online İleri Seviye Çekim Teknikleri Fotoğrafçılık Kursu

%50 İNDİRİMİ KAÇIRMA !

İNDİRİMİN BİTMESİNE KALAN SÜRE:

00
00
00
00
KURSA KAYIT OL999₺ 499₺

* Zaten kayıtlı mısınız? Giriş yapın

KURSA KAYIT OL 999₺ 499₺

Online İleri Seviye Çekim Teknikleri Fotoğrafçılık Kursu | ÖZET


DİKKAT: Bu eğitime katılabilmek için Temel Fotoğraf Bilgisine sahip olmanız gerekmektedir. Eğer daha önce Temel Fotoğraf Kursu'na katılmadıysanız ya da temel bilgileriniz eksikse, aşağıdaki linkte yer alan Temel Fotoğrafçılık Kursu'nu inceleyebilirsiniz.

Temel Fotoğrafçılık Kursu

Temel fotoğraf bilgisine sahipseniz ve fotoğrafta ilerlemek istiyorsanız, o zaman bu kurs tam size göre. 20'den fazla çekim tekniğinin anlatıldığı bu fotoğrafçılık kursu sayesinde, fotoğrafta hızlı bir şekilde büyük adımlar atmanıza yardımcı olacağız. Tüm zamanların En İyi Online İleri Seviye Çekim Teknikleri Fotoğrafçılık Kursu' nu kaçırmayın … Üstelik 30 gün para iade garantisi bulunuyor.

İleri Seviye Çekim Teknikleri Fotoğrafçılık Kursu, hem hobi, hem de meslek edinmek isteyenler içindir. Her yeni fotoğrafçının, temel bilgilerin ardından İleri Seviye Çekim Tekniklerini öğrenmesi gerekir. Fotoğrafta ilerlemek istiyorsanız, bu kursa katılmalısınız.

Türkiye'nin en sevilen fotoğraf eğitmeni Nihat Karadağ'dan, ileri seviye fotoğrafçılık kursu alıp, eğitimini tamamlayanlar, Türkiye'nin 1 Numaralı Fotoğrafçılık Kursu PhotoPlay'den 'Başarı ve Eğitim Sertifikası' almaya da hak kazanacak.

Kurs bittikten sonra da, hem fotoğrafla ilgili aklınıza takılan soruları, hem de ekipmanlarla ilgili sorularınızı en geç 24 saat içerisinde cevaplayacak ve sizlere her zaman destek olmaya devam edeceğiz.

Bu eğitim esnasında 20'den fazla çekim tekniğinin ne olduğunu, nasıl çekildiğini ve makine üzerinden ayarlamaların nasıl yapılacağını öğreneceksiniz. Kursu bitirdiğinizde ise etkili fotoğraf çekmeye başlayacaksınız. Kısacası, bu fotoğrafçılık kursu ile fotoğraf hayatınız tamamen değişecek.

Kurs sonunda yer alan Online Sınav Sistemi ile bilginizi ölçebileceksiniz. 85 ve üzeri puan alan kursiyerlerimiz, İleri Seviye Çekim Teknikleri Fotoğrafçılık Kursu Sertifikası'nın haricinde, bir de ‘Başarı Sertifikası’nın sahibi olacak.

İyi bir fotoğrafın şans eseri çekilmesi çok zordur. Fotoğrafçının doğru anda doğru yerde olması bile büyük bir emek ister. Fotoğrafçının başarısı ise, teknik donanım, teknik bilgi ve kompozisyon kurallarını etkin bir biçimde kullanıp kullanmamasına bağlıdır. Bu eğitimin sonunda, birbirinden güzel ve bir o kadar da ilginç olan çekim tekniklerini öğrenmiş ve makineniz üzerinden nasıl ayarlamalar yaparak fotoğraf çekeceğinizi de biliyor olacaksınız.

Fotoğrafçılığa yeni başlayanlar ya da bilgilerini tazelemek isteyen herkes bu eğitime katılabilir.

KURS HAKKINDA SSS


✔ Türkiye'nin En Sevilen Fotoğraf Eğitmeni Nihat KARADAĞ ile Uygulamalı Ders

✔ 20'den Fazla Çekim Tekniği

✔ Sınırsız Kurs Tekrarı ile %100 Öğrenme Garantisi

✔ Ömür Boyu Erişim

✔ 30 Gün Para İade Garantisi

✔ %100 Memnuniyet Garantisi

30 FULL HD Video İçerik

✔ Özel Bonus İçerikler

✔ İndirilebilir Kaynaklar

✔ 44 sayfalık PhotoPlay Çekim Kartları (Hediye)

✔ Online Test

✔ Başarı ve Eğitim Sertifikası

✔ Eğitmenlerle Soru - Cevap

✔ Makine Alacaklara Ücretsiz Danışmanlık Hizmeti

✔ Whatsapp Desteği

✔ Yıl Sonunda Fotoğraf Sergisine Katılım Hakkı

Fotoğrafçılık alanında bilgilerinizi üst seviyeye çıkartarak profesyonelleşmek istiyorsanız, o zaman bu kurs tam size göre...

İleri Seviye Çekim Teknikleri Kursu ile birbirinden güzel ve bir o kadar da ilginç olan 20'den fazla çekim tekniğini öğreneceksiniz ve makinenize daha fazla hakim olacaksınız.

Fotoğrafa dair öğrendiğiniz bilgilerle birlikte, hem çevrenize, hem de yaşama bakış açınız değişecek. Dilerseniz fotoğrafçılıkta uzmanlaşarak, hobinizi mesleğinize de dönüştürebilirsiniz. Amacınız ne olursa olsun, amacınıza ulaşmak için birçok bilgiye ihtiyacınız var. Bu kursun amacı da, sizleri fotoğrafçılıkta bir adım öteye taşımak. Bu kurs sayesinde çekim tekniklerinin neler olduğunu, fotoğrafların nasıl çekildiğini ve makine ayarlarının nasıl yapıldığını öğrenmenizi sağlayarak, hızlı bir şekilde fotoğrafik gelişiminize katkıda bulunmak. Bunun için, bu kursta sizlere pratik çekim bilgileri vererek, makinenizdeki ayarları nasıl değiştireceğiniz ve hangi yardımcı ekipmanları nasıl kullanacağınızı anlatıyoruz. Böylece daha güzel fotoğraflar çekebileceksiniz. Kısacası, bu kurs sonunda fotoğrafta koşmaya başlayacaksınız.

Fotoğraf makinenizin markası ne olursa olsun, 20'den fazla çekim tekniğinin her birinin teorik olarak ne demek olduğunu, nasıl uygulandığını, çekim yaparken hangi yardımcı ekipmanlar kullanıldığını, makine üzerindeki ayarlamaların nasıl yapılacağını ve etkili fotoğraflar çekmek için bilmeniz gereken ipuçlarını öğreneceksiniz. Öğrendiğiniz bilgileri uyguladıkça, hem siz, hem de arkadaşlarınız fotoğraflarınızı daha çok beğenecek.

Fotoğrafçılığı meslek haline dönüştürmek isteyenler de, çekim tekniklerini öğrendikleri için diğer adaylardan bir adım öne çıkacaklar.

 • Başlamadan Önce / Makine Üzerindeki Düğmeler
  • Canon
  • Nikon
  • Sony
  • Fujifilm
 • Zoom In - Zoom Out Çekim Tekniği
 • Makineyi Çevirme Tekniği
 • Pan - Pannıng Çekim Tekniği
 • Şelale Fotoğrafları Çekim Tekniği
 • Üst Üste Çekim Tekniği
 • Siluet Çekim Tekniği
 • Dolgu Flaşı Kullanımı
 • Stroboskobik Çekim Tekniği
 • Panoramik Çekim Tekniği
 • Gece Fotoğrafçılığı Çekim Teknikleri
 • Yıldız Pozlama Çekim Tekniği
 • Yıldırım Fotoğrafı Çekim Tekniği
 • Havai Fişek Çekim Tekniği
 • Işıkla Boyama Çekim Tekniği
 • Low Key Çekim Tekniği
 • HDR Çekim Tekniği
 • DRI Çekim Tekniği
 • Macro Fotoğraf Çekim Tekniği
 • Bokeh Çekim Tekniği
 • Perspektif Kullanımı
 • Ay Fotoğrafı Çekim Tekniği
 • Trafik Işıkları Çekim Tekniği
 • Kar Fotoğrafları Çekim Tekniği
 • Efekt Filtresi Kullanımı

Çekim tekniklerine dair daha iyi fotoğraflar çekebilmeniz için gerekli tüm bilgileri öğrenmiş olacaksınız. Makinenize daha fazla hakim olacak, çekim tekniklerinin büyülü dünyasına kendinizi kaptıracaksınız. Çekim tekniklerini uygulamak için gerekli olan tüm teorik bilgiyi A'dan Z'ye öğreneceksiniz. Ayrıca gerekli olan ekipmanları ve bu ekipmanları nasıl kullanacağınızı da öğreneceksiniz. Neyi nasıl daha etkili çekebileceğinizi öğrendiğiniz için, vurucu fotoğraflar üretmeye başlayacaksınız.

Teknik bilginizi artırarak, profesyonelleşme yolunda emin adımlarla ilerleyeceksiniz ve daha iyi fotoğraflar çekebileceksiniz.

Makinenizin marka ve modeli ne olursa olsun, makinenizi daha yakından tanıyacak, makinenizle neler yapabileceğinizi öğrenecek ve makinenizin hakkını vererek etkili fotoğraflar çekebileceksiniz.

Online İleri Seviye Çekim Teknikleri Fotoğrafçılık Kursu'nun süresi 5 saattir. Eğitim videoları 1 ile 28 dakika arasında, toplam 30 videodan oluşmaktadır. İster bilgisayarınızdan, isterseniz de mobil cihazınızdan bağlanarak eğitim videolarını izleyebilirsiniz. Online İleri Seviye Çekim Teknikleri Fotoğrafçılık Kursu Eğitim Seti'ni satın aldıktan sonra, videolara ömür boyu sınırsız erişiminiz olacak ve istediğiniz zaman, istediğiniz kadar izleyerek, fotoğrafçılık alanındaki bilginizi üst seviyeye taşıyabileceksiniz. Unutmayın, derslere tekrar tekrar katılabilir ve eğitim videolarını ömür boyu tekrar tekrar izleyebilirsiniz. Ayrıca online testlere de sınırsız kez tekrar tekrar katılabilirsiniz.

İleri Seviye Çekim Teknikleri Fotoğrafçılık Kursu, temel fotoğraf bilgisine sahip olan kişiler için uygundur. Eğer temel fotoğraf bilginiz yoksa, bu kurstan tam verim elde edemezsiniz. O nedenle eğer temel fotoğraf anlamında eksikseniz, öncelikle Temel Fotoğrafçılık Kursu'nu almanızı tavsiye ederiz. Amacınız ne olursa olsun, bu eğitimin sonunda, fotoğrafçılık alanında bir çok şey öğreneceksiniz;

 • Temel fotoğraf bilgisine sahip olan herkes,
 • Fotoğraf çekmeye meraklı olanlar,
 • Çekim tekniklerine ilgi duyanlar.
 • Makinesi olup, daha güzel ve etkili fotoğraf çekmek isteyenler,
 • Hobi yada mesleki anlamda fotoğrafta ilerlemek isteyenler.

 • Akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar
 • İnternet bağlantısı

Bu kurstan %100 verim almak için, başlangıç seviyesinde dahi olsa, bir DSLR yada Aynasız fotoğraf makinenizin olması iyi olur. Ayrıca makinenizi değiştirmek ya da yeni bir objektif almak isterseniz, hem sizlere ücretsiz ekipman danışmanlığı hizmeti veriyoruz, hem de anlaşmalı firmalardan indirimli makine ve ekipman almanızı sağlıyoruz.

Kursu bitiren herkes, 'İleri Seviye Çekim Teknikleri Fotoğrafçılık Kursu Sertifikası' almaya hak kazanacak. Kursu bitirdiğinizde, sertifikanız profilinize anında ÜCRETSİZ olarak eklenecek ve sertifikanızı indirme linki de mail olarak size gönderilecektir.

Kurs sonunda aktif hale gelen ve 50 sorudan oluşan oluşan Online Test' e katılarak da, hem bilginizi ölçebilir, hem de 85 ve üzeri puan alırsanız, ikinci bir sertifika olan 'Başarı Sertifikası' ile ödüllendirilirsiniz ve bu sertifika da yine profilinize otomatik olarak yüklenir ve indirme linki size mail olarak gönderilir.

Sertifikanızı ister online olarak, isterseniz de 300gr mat kağıda baskı alarak kullanabilirsiniz.

Sertifikanızı doğrulamak için, sertifikanızın üzerinde bulunan eşsiz doğrulama kodunu kullanarak, aşağıdaki linkten doğrulayabilirsiniz.

www.fotografcilikkursu.com/sertifika

Sertifikanızı baskı halinde bizim size kargolamamızı isterseniz, PhotoPlay tarafından özel olarak hazırlanmış, 300 gr kalın kağıda basılarak, imzalı ve kaşeli bir şekilde adresinize kargolanacaktır. Bu durumda, baskı ve kargo masrafını aşağıdaki linkten ödemeniz gerekmektedir.

www.fotografcilikkursu.com/sertifika-baskisi

Unutmadan, hem video eğitimleri sınırsız izleme hakkınız bulunuyor, hem de sınavlara sınırsız katılma hakkınız bulunuyor. Yani anlamadığınız konuları tekrar tekrar izleyerek bilgi seviyenizi yükseltebilir ve sınavlara tekrar tekrar katılarak, puanınızı artırabilirsiniz.

PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu' ndan alacağınız sertifikalar; uluslararası, özel ve resmi kurumlarda geçerlidir. Ancak iş yeri açmak için olan sertifika değildir. O belgenin ismi, 'Kurs Bitirme Belgesi' dir ve sadece Mesleki Eğitim Merkezleri tarafından en az 1 yıllık eğitim sonucunda verilmektedir.

İleri Seviye Çekim Teknikleri Eğitiminin ardından stüdyolarda çalışabilir ya da freelancer olarak kendi işinizin patronu da olabilirsiniz. Son zamanların gözde meslekleri olan düğün ve doğum fotoğrafçılığı gibi alanlarda fotoğraf çekimleri yaparak, özel gün fotoğrafçısı da olabilirsiniz. Böylece hobinizi mesleğinize dönüştürür, çalışmaktan zevk aldığınız bir iş yapabilirsiniz. Ayrıca fotoğrafçılık alanında iş ilanlarına başvururken, Online İleri Seviye Çekim Teknikleri Fotoğrafçılık Kursu sonunda alacağınız sertifikayı da öz geçmişinize ekleyebilirsiniz. Türkiye'nin 1 numaralı fotoğrafçılık kursu olan PhotoPlay' den sertifika aldığınız için, diğer kişilere göre ön plana çıkmış olacaksınız. Ayrıca öğrendiğiniz çekim tekniklerini işinizde de uygulayarak, diğer fotoğrafçıların önüne geçebilirsiniz.

Eğitim aldığınız esnada ya da daha sonrasında, kursla ilgili sorularınız olursa, her dersin altında yer alan 'Eğitmene Soru Sor' bölümünü kullanarak, sorularınızı bizlere iletebilirsiniz. Sorularınız, eğitmenlerimiz tarafından 24 saat içerisinde yanıtlanacak. Dilerseniz Whatsapp Destek Hattı’mızdan da bizlere ulaşabilirsiniz.

Kursa kayıt olduğunuzda, almak istediğiniz fotoğraf makinesi başta olmak üzere, tüm ekipmanlarla ilgili sorularınızı eğitmenlerimize sorabilirsiniz. En geç 24 saat içerisinde sorularınız yanıtlanacaktır.

PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu ile anlaşmalı firmalar üzerinden, almak istediğiniz fotoğraf makinesi ve ekipmanları, piyasadan daha ucuza almanızı sağlıyoruz.

Daha önce PhotoPlay'den eğitim almış kursiyerlerimizin fotoğraflarını görmek için @fotografcilikkursu profilini ziyaret edin.

Satın almış olduğunuz eğitimleri, satın alma yaptığınız günden itibaren, 30 gün içinde iade edebilirsiniz.

Amacımız, Dünya'nın neresinde olursanız olun, sizlere iyi bir fotoğraf eğitimi deneyimi yaşatmak. Bu nedenle, sizlere faydalı olabilmek bizim için son derece önemli. Aldığınız kurstan memnun kalmadığınız takdirde, hiç bir kesinti yapmadan ücretinizin tamamını iade ediyoruz.  Ancak iade şartları ile ilgili uymanız gereken iki kural var, bunları aşağıda açık ve net bir şekilde belirtiyoruz:

1. İade işlemi için satın alım yaptıktan sonra 30 gün süreniz var. Yasal mevzuat gereği siz eğitimi satın aldıktan sonraki 30 gün içerisinde bu hizmete ait faturayı kesmemiz gerekiyor, fatura kestiğimizde vergi ödemesi ve ilgili eğitmenlerin ödemelerini yapmış oluyoruz. Bu nedenle iade işlemleri için 30 gün içinde [email protected] adresine mail atmalısınız.

2. Ücret iadesi yapabilmemiz için, eğitim içeriğinin %20'sinden fazlasını izlememiş olmanız gerekiyor. Kurs içeriğinde ne kadar gezindiğiniz, www.fotografcilikkursu.com tarafından anlık olarak kayıt ediliyor. Eğitim içeriğinin, %20'sinden fazlasını izlediğinizde, gerekli kullanımı sağlamış olursunuz ve bu durumda ne yazık ki ücret iadesi yapamayız. Eğitimi alıp, 30 gün boyunca, istediğiniz zaman eğitim içeriğinin içerisinde gezinebilirsiniz. Ancak bu süre zarfında, %20'sinden az gezinmeniz ve beğenmemeniz durumunda, ödediğiniz ücreti iade alabilirsiniz.

Size iyi bir deneyim sunmak için bu politikayı oluşturduk. Eğer iade işlemi ile ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız, 0 850 840 43 33 numaralı Whatsapp Destek Hattı'mızdan ya da [email protected] üzerinden bize ulaşarak yardım alabilirsiniz.

KURS İÇERİĞİ - EĞİTİM VİDEOLARI


*Ders Adı*Süresi
İleri Seviye | Çekim Teknikleri Fotoğrafçılık Kursu Tanıtım Videosu 00:03:00
Nihat KARADAĞ dan Mesaj Var 🙂 00:00:00
Canon Fotoğraf Makineleri 00:31:00
Nikon Fotoğraf Makineleri 00:14:00
Sony Fotoğraf Makineleri 00:30:00
Fujifilm Fotoğraf Makineleri 00:05:00
Zoom In – Zoom Out Çekim Tekniği 00:15:00
Makineyi Çevirme Tekniği 00:03:00
Pan – Panning Çekim Tekniği 00:15:00
Şelale Fotoğrafları Çekim Tekniği 00:21:00
Üst Üste Çekim Tekniği 00:04:00
Siluet Çekim Tekniği 00:09:00
Dolgu Flaşı Kullanımı 00:05:00
Stroboskobik Çekim Tekniği 00:06:00
Panoramik Çekim Tekniği 00:07:00
Gece Fotoğrafçılığı Çekim Teknikleri 00:10:00
Yıldız Pozlama Çekim Tekniği 00:28:00
Yıldırım Fotoğrafı Çekim Tekniği 00:06:00
Havai Fişek Çekim Tekniği 00:04:00
Işıkla Boyama Çekim Tekniği 00:09:00
Low Key Çekim Tekniği 00:08:00
HDR Çekim Tekniği 00:03:00
DRI Çekim Tekniği 00:02:00
Macro Fotoğraf Çekim Tekniği 00:05:00
Bokeh Çekim Tekniği 00:05:00
Perspektif Kullanımı 00:02:00
Ay Fotoğrafı Çekim Tekniği 00:05:00
Trafik Işıkları Çekim Tekniği 00:06:00
Kar Fotoğrafları Çekim Tekniği 00:07:00
Efekt Filtresi Kullanımı 00:05:00
SON SÖZ… Nihat Karadağ’dan Mesaj Var! 00:01:00
PhotoPlay Çekim Kartları 00:00:00

ÖĞRENCİ DEĞERLENDİRMELERİ

1618 kayıtlı öğrenciden 56 öğrenci değerlendirmede bulundu. | Ortalama Değerlendirme Puanı: 4.9 / 5 5 Yıldız


Cebrail Yücel

Cebrail Yücel - 21:31'de 21/01/2024

Teşekkürler

5 Yıldız

Teşekkürler


ÖMER ÇALOĞLU

ÖMER ÇALOĞLU - 00:47'de 29/01/2024

Değerlendirme

5 Yıldız

Eğitim içeriği dolu ve akıcı beğendim.


Fatma Aydıner

Fatma Aydıner - 12:09'de 30/01/2024

Beğendim

5 Yıldız

Güzel anlatmış hocamız çok beğendim


Orhan Yavuz

Orhan Yavuz - 17:05'de 30/01/2024

İnce İnce İşlenmiş Bir Kurs...

5 Yıldız

Değerli Nihat Hocam, o kadar sade ve ince ince anlatmışsınız ki dersi anlamamak mümkün değil. Kursun en önemli özelliği ise tekrar edebilme. Bu kursu alan arkadfaşlar benim gibi mutlaka diğer kursları da alarak bilgilerine bilgi katmalılar. Sağlıcakla…


Harun Mert

Harun Mert - 04:56'de 01/02/2024

Eğitim hakkında

5 Yıldız

Hocam elinize kolunuza gerek kamera arkası gerek sizin vermiş olduğunuz eğitimden dolayı çok teşekkür ederiz. İyi ki varsınız


Daha Fazla Öğrenci Değerlendirmesi
Online Ödeme