WhatsApp Abonemiz Olun
Fotoğraf Etkinliklerimizi Kaçırmayın !

Instagram için Fotoğraf Düzenleme Kursu

854 Kayıtlı Öğrenci

Eğitmen: Burak ŞENBAK

Fotoğraflarımızı Instagram’a yüklemeden önce hemen hepimiz çekilen fotoğraflarımızda düzenlemeler yapıyoruz. Bu bazen doğrudan cep telefonu üzerindeki uygulamalarla bazen de bilgisayar programları aracılığıyla oluyor. Başarıyı yakalamanın en önemli unsurlarından birisi de, fotoğraflarınızı düzenledikten sonra kalite kaybı olmadan Instagram’a yükleyebilmeniz. İşte bu kursumuzda Instagram’da başarıyı yakalamak için gerekli olan tüm alt yapıyı sizler için eğitmenimiz Burak Şenbak, her zamanki metodik aktarım disiplini ile anlatıyor. Kursumuz, fotoğrafı hobi olarak gören katılımcılara da, profesyonel olarak fotoğrafçılığa giriş yapmak isteyen katılımcılara da cevap verirken, aynı zamanda bu işi hali hazırda yapan profesyonellerin mesleki olarak gelişimine de katkı sağlayacak. Instagram için başarı çıtasını yükseklere koyan fotoğrafseverlere yönelik olarak hazırlanan "Instagram için Fotoğraf Düzenleme Kursu"muz, bu alandaki büyük bir eksikliği kapatıyor.

Instagram için Fotoğraf Düzenleme Kursu

%75 İNDİRİMİ KAÇIRMA !

İNDİRİMİN BİTMESİNE KALAN SÜRE:

00
00
00
00
KURSA KAYIT OL1000₺ 249₺

* Zaten kayıtlı mısınız? Giriş yapın

KURSA KAYIT OL 1000₺ 249₺

Instagram için Fotoğraf Düzenleme Kursu | ÖZET


Instagram’ın büyülü dünyasında sizi yukarılara taşıyacak olan kursumuza hoş geldiniz.

Instagram’a dünyada günlük yüklenen fotoğraf sayısının 500 Milyon olduğunu ve Türkiye’de Instagram kullanıcı sayısının 42 Milyon olduğunu düşündüğümüzde başarıyı yakalamanın çok da kolay olmadığı doğru. Ancak endişeye gerek yok; rakipleriniz bu konuda Burak Şenbak’dan ders almadı!

İster Instagram için fotoğraflarınızı aynasız bir makine ile çekin, ister cep telefonu ile, isterseniz de bir DSLR ile. Günün sonunda ne ile çekilmiş olursa olsun, fotoğraflarınızı Instagram’a yüklemeden önce hemen hepimiz çekilen fotoğraflarda düzenlemeler yapıyoruz. Bu bazen doğrudan cep telefonu üzerindeki uygulamalarla bazen de desk-top veya lap-toplarımızla gerçekleştiriliyor. Başarıyı yakalamanın en önemli unsurlarından birisi de fotoğraflarınızı düzenledikten sonra kalite kaybı olmadan Instagram’a yükleyebilmeniz. İşte bu kursumuzda Instagram’da başarıyı yakalamak için gerekli olan tüm alt yapıyı sizler için eğitmenimiz Burak Şenbak, her zamanki metodik aktarım disiplini ile anlatıyor.

Burak Şenbak, yılların verdiği eğitmenlik tecrübesi ile sizlere Instagram için Fotoğraf Düzenleme konusunu A’dan Z’ye öğretirken “ezberleme” yerine “anlamanızı” sağlayarak gerçekleştireceğiniz işlemlerin iş akışını ve mantığını bir daha unutmayacağınız şekilde anlatıyor.

Kursumuz, fotoğrafı hobi olarak gören katılımcılara ya da profesyonel olarak fotoğrafçılığa giriş yapmak isteyen katılımcılara cevap verirken aynı zamanda bu işi hali hazırda yapan profesyonellerin mesleki olarak gelişimine de katkı yapacak.

Instagram için başarı çıtasını yükseklere koyan kullanıcılara yönelik olarak hazırlanan Instagram için Fotoğraf Düzenleme kursumuzun bu alandaki büyük bir eksikliği kapayacağına ve kısa sürede favori eğitimlerinizin arasına gireceğine inanıyoruz. Tüm zamanların en iyi online Instagram için Fotoğraf Düzenleme Kursunu kaçırmayın… Üstelik 30 gün para iade garantisi bulunuyor.

Türkiye’nin her yerinde tanınan ve yıllardır fotoğraf eğitimleri veren Burak Şenbak’dan bu kursu alıp, eğitimini tamamlayanlar, Türkiye’nin 1 Numaralı Fotoğrafçılık Kursu PhotoPlay’den Sertifika almaya hak kazanacak.

Kurs sırasında veya bitiminden sonra, kurs içeriği ile ilgili aklınıza takılan soruları en geç 24 saat içerisinde cevaplayacak ve sizlere her zaman destek olmaya devam edeceğiz.

Bu kursun sonunda Instagram sizin için başarının çok daha kolay yakalandığı bir sosyal platform olacak.

KURS HAKKINDA SSS


✔ Türkiye’nin en iyi fotoğraf eğitmenlerinden Burak Şenbak ile ders

✔ Şimdiye kadar Instagram için Fotoğraf Düzenleme konusunda hazırlanmış en kapsamlı içerik.

✔ Sınırsız Kurs Tekrarı ile %100 öğrenme garantisi

✔ Ömür boyu erişim

✔ 30 gün para iade garantisi

✔ %100 memnuniyet garantisi

✔ 6 FULL HD eğitim videosu

✔ Eğitim Sertifikası

✔ Eğitmenle Soru – Cevap

✔ Whatsapp Desteği

✔ Yıl Sonunda Fotoğraf Sergisine Katılım Hakkı

Son 20 yılda kameraların akıllı telefonlara entegre edilmesi ve cep telefonlarımızda, masa üstü \ diz üstü bilgisayarlarımızda fotoğraf düzenleme programlarının artmasının yanında sosyal medyanın önemi hayatımızda tavan yaptı. Hepimiz daha başarılı olmayı, paylaşımlarımızın daha fazla beğeni almasını ve daha çok kişiye ulaşmayı hedefliyoruz.

Bunu gerçekleştirebilmek için ne ile çekilmiş (cep telefonu, fotoğraf makinası,...) ve nerede düzenlenmiş (cep telefonu, desk-top,...) olursa olsun bu fotoğrafları, kursun hedefi olan Instagram’a “başarı” ile ve “kalite kayıpsız” olarak yüklemeyi bilmemiz gerekiyor.

Özetle, bu kursta, hem kalite kaybına yol açmayan yöntemleri hem de cep telefonunda fotoğraf düzenlenmesine ait detayları sizlere anlatarak, sizi hedeflediğiniz noktaya ulaştırmayı amaçladık.

Bu kursu tamamlayanlar için hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.

Bu kursu tamamladığınızda;
• Instagram Akışınız (Feed) için çekilen fotoğrafları yüklerken dikkat edilmesi gereken konuları \ prensipleri \ detayları ve bunları Photoshop ile nasıl gerçekleştireceğinizi öğrenecek,
• Instagram Hikayeniz (Story) için çekilen fotoğrafları yüklerken dikkat edilmesi gereken konu ve detayların ne olduğunu öğrenip bunları Photoshop ile nasıl gerçekleştireceğinizi anlayacak,
• Instagram Akışınız (Feed) için çoklu panoramik fotoğraf yüklemesi (Carousel yaratmak) konusunda Photoshop ile neler yapılması gerektiğini anlayacak,
• Cep telefonunuzda fotoğraflarınızı Snapseed programı ile nasıl işleyebileceğinizi öğrenecek,
• Yine cep telefonunuzda Lightroom Mobile programını fotoğraf düzenlemesi için nasıl kullacağınızı görecek,
• Portre, manzara, sokak, gezi, yemek fotoğrafçılığı gibi fotoğrafın tüm dallarında kullanabileceğiniz Instagram için kayıpsız fotoğraf yükleme ve cep telefonu ile fotoğraf düzenleme konularını A’dan Z’ye öğrenecek ve fotoğraflarınızı daha çekici olarak sunabileceksiniz.

• Instagram Akış (Feed) için kalite kaybı olmadan Photoshop ile fotoğraf düzeneme,
• Instagram Hikaye (Story) için kalite kaybı olmadan Photoshop ile fotoğraf düzeneme,
• Instagram için Photoshop ile Carousel hazırlama,
• Instagram için Cep telefonunda Snapseed ile fotoğraf düzenleme,
• Instagram için Cep telefonunda Lightroom Mobile ile fotoğraf düzenleme.
Tüm konular eğitmenimiz Burak Şenbak’ın fotoğrafları üzerinden görsel örnekler ile anlatılmaktadır.

Instagram çok büyük bir sosyal platform. Burada başarılı olabilmek için bu platformun kurallarını bilmek gerekiyor. İşte bu kurs, başarıyı yakalamanız için gerekli olan cep telefonu ile fotoğraf düzenleme ve ister bilgisayardan ister cep telefonundan Instagram’a kaliteli fotoğraf yükleme yöntemlerini size aktarmış olacak.

Instagram için Fotoğraf Düzenleme Kursunun eğitim süresi 3 saattir. Eğitim videoları 14 ile 64 dakika arasında toplam 6 videodan oluşmaktadır. İster bilgisayarınızdan, isterseniz de mobil cihazınızdan bağlanarak eğitim videolarını izleyebilirsiniz. Instagram için Fotoğraf Düzenleme Kursunu satın aldıktan sonra, videolara ömür boyu sınırsız erişiminiz olacak ve istediğiniz zaman, istediğiniz kadar izleyerek, fotoğrafçılık alanındaki bilginizi artırabileceksiniz.

Instagram için Fotoğraf Düzenleme Kursu fotoğraf makinası veya cep telefonu olan ve giriş seviyesi fotoğraf çekim teknikleri bilgisine sahip herkes için uygundur.

  • Akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar
  • İnternet bağlantısı

Elbette son versiyon en iyisi ancak kursumuzda aktarılan konular eski Photoshop versiyonlarında da rahatlıkla uygulaması yapılabilen konular.

Photoshop dili olarak yapacağınız seçimde de elbette özgürsünüz. Konular hem Türkçe hem de İngilizce Photoshop menüsüne uygun olarak aktarılmakta.

Kursu bitiren herkes, ‘Instagram için Fotoğraf Düzenleme Kursu Sertifikası’ almaya hak kazanacak. Kursu bitirdiğinizde, sertifikanız profilinize anında ÜCRETSİZ olarak eklenecek ve sertifikanızı indirme linki de mail olarak size gönderilecektir.

Sertifikanızı ister online olarak, isterseniz de 300gr mat kağıda baskı alarak kullanabilirsiniz.

Sertifikanızı doğrulamak için, sertifikanızın üzerinde bulunan eşsiz doğrulama kodunu kullanarak, aşağıdaki linkten doğrulayabilirsiniz.
www.fotografcilikkursu.com/sertifika

Sertifikanızı baskı halinde bizim size kargolamamızı isterseniz, PhotoPlay tarafından özel olarak hazırlanmış, 300 gr kalın kağıda basılarak, imzalı ve kaşeli bir şekilde adresinize kargolanacaktır. Bu durumda, baskı ve kargo masrafını aşağıdaki linkten ödemeniz gerekmektedir.
www.fotografcilikkursu.com/sertifika-baskisi

Unutmadan, video eğitimleri sınırsız izleme hakkınız bulunuyor. Yani anlamadığınız konuları tekrar tekrar izleyerek bilgi seviyenizi yükseltebilirsiniz. 

PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu’ ndan alacağınız sertifikalar; uluslararası, özel ve resmi kurumlarda geçerlidir. Ancak iş yeri açmak için olan sertifika değildir. O belgenin ismi, ‘Kurs Bitirme Belgesi’ dir ve sadece Mesleki Eğitim Merkezleri tarafından en az 1 yıllık eğitim sonucunda verilmektedir.

Eğitim aldığınız esnada ya da daha sonrasında, kursla ilgili sorularınız olursa, 24 saat içerisinde eğitmenlerimiz tarafından sorularınız yanıtlanacak. Her konunun altında yer alan, 'Eğitmene Soru Sor' bölümünü kullanarak, sorularınızı bizlere iletebilirsiniz. Dilerseniz Whatsapp Destek Hattı’mızdan da bizlere ulaşabilirsiniz.

Daha önce PhotoPlay' den eğitim almış kursiyerlerimizin fotoğraflarını görmek için @fotografcilikkursu profilini ziyaret edin.

Satın almış olduğunuz eğitimleri, satın alma yaptığınız günden itibaren, 30 gün içinde iade edebilirsiniz.

Amacımız, Dünya' nın neresinde olursanız olun, sizlere iyi bir fotoğraf eğitimi deneyimi yaşatmak. Bu nedenle, sizlere faydalı olabilmek bizim için son derece önemli. Aldığınız kurstan memnun kalmadığınız takdirde, hiç bir kesinti yapmadan ücretinizin tamamını iade ediyoruz.  Ancak iade şartları ile ilgili uymanız gereken iki kural var, bunları aşağıda açık ve net bir şekilde belirtiyoruz:

1. İade işlemi için satın alım yaptıktan sonra 30 gün süreniz var. Yasal mevzuat gereği siz eğitimi satın aldıktan sonraki 30 gün içerisinde bu hizmete ait faturayı kesmemiz gerekiyor, fatura kestiğimizde vergi ödemesi ve ilgili eğitmenlerin ödemelerini yapmış oluyoruz. Bu nedenle iade işlemleri için 30 gün içinde [email protected] adresine mail atmalısınız.

2. Ücret iadesi yapabilmemiz için, eğitim içeriğinin %20' sinden fazlasını izlememiş olmanız gerekiyor. Kurs içeriğinde ne kadar gezindiğiniz, www.fotografcilikkursu.com tarafından anlık olarak kayıt ediliyor. Eğitim içeriğinin, %20' sinden fazlasını izlediğinizde, gerekli kullanımı sağlamış olursunuz ve bu durumda ne yazık ki ücret iadesi yapamayız. Eğitimi alıp, 30 gün boyunca, istediğiniz zaman eğitim içeriğinin içerisinde gezinebilirsiniz. Ancak bu süre zarfında, %20' sinden az gezinmeniz ve beğenmemeniz durumunda, ödediğiniz ücreti iade alabilirsiniz.

Size iyi bir deneyim sunmak için bu politikayı oluşturduk. Eğer iade işlemi ile ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız, 0 850 840 43 33 numaralı Whatsapp Destek Hattı' mızdan ya da [email protected] üzerinden bize ulaşarak yardım alabilirsiniz.

KURS İÇERİĞİ - EĞİTİM VİDEOLARI


*Ders Adı*Süresi
Instagram için Fotoğraf Düzenleme Kursu Tanıtım Videosu 00:04:00
Instagram Akış (Feed) için Kalite Kaybı Olmadan PS ile Fotoğraf Düzenleme 00:28:00
Instagram Hikaye (Story) için Kalite Kaybı Olmadan PS ile Fotoğraf Düzenleme 00:14:00
Instagram için PS ile Carousel Hazırlama 00:21:00
Instagram Cep Telefonundan Snapseed ile Fotoğraf Düzenleme 01:04:00
Instagram Cep Telefonundan Lightroom Mobile ile Fotoğraf Düzenleme 00:40:00
Burak Şenbak’tan Mesajınız Var! 00:01:00

ÖĞRENCİ DEĞERLENDİRMELERİ

854 kayıtlı öğrenciden 12 öğrenci değerlendirmede bulundu. | Ortalama Değerlendirme Puanı: 5 / 5 5 Yıldız


Makbule YILMAZ

Makbule YILMAZ - 03:10'de 28/12/2023

TEŞEKKÜRLER

5 Yıldız

TEŞEKKÜRLER


Muhammet Akadar

Muhammet Akadar - 22:41'de 28/12/2023

Çok

5 Yıldız

Çok güzel yardımcı oldu


Harun Mert

Harun Mert - 22:15'de 28/01/2024

Eğitim hakkında

5 Yıldız

Başlangıç olarak yüzeysel ve anlaşılır bir eğitim olmuş elinize ağzınıza sağlık


ÖMER ÇALOĞLU

ÖMER ÇALOĞLU - 01:37'de 29/01/2024

Değerlendirme

5 Yıldız

Eğitim hoşuma gitti zevk alarak dinledim


Orhan Yavuz

Orhan Yavuz - 11:23'de 09/02/2024

Gelişi güzel ...

5 Yıldız

Bu kursu almadan önce yaklaşık 7-8 yıldır gelişi güzel fotoğraf yüklüyormuşum. Bunu daha önce bilmediğime üzülmüyorum çünkü hiçbir bilgi için geç değildir. Burak hocam çok teşekkürler, emeğinize sağlık…


Daha Fazla Öğrenci Değerlendirmesi
Online Ödeme