WhatsApp Abonemiz Olun
Fotoğraf Etkinliklerimizi Kaçırmayın !

Fujifilm X-T3 Fotoğraf Makinesi Eğitimi

11 Kayıtlı Öğrenci

Eğitmen: Okan Yılmaz

Fujifilm X-T3 fotoğraf makinesini A'dan Z'ye öğrenmek isteyenler için... Fujifilm Fotoğraf Makineleri konusunda ustalaşan Okan Yılmaz'ın eğitmenliğini yaptığı bu kurs sayesinde, Fujifilm X-T3 Fotoğraf Makinenizin tüm özelliklerini A'dan Z'ye öğreneceksiniz. Toplamda 76 ders, 6.5 saate yakın eğitimi kapsayan bu eğitim ile çok yetenekli ve üstün özelliklere sahip olan makinanızı, doğru tanımanız ve ona hakim olmanız için en ufak detaydan en karmaşık konulara kadar hemen her şeyi anlatmaya çalıştık. Bu eğitimi bitirdiğinizde bir kenara bırakmayacak, takıldığınız her şeyde tekrar tekrar gelip izleyeceksiniz.

Fujifilm X-T3 Fotoğraf Makinesi Eğitimi

%50 İNDİRİMİ KAÇIRMA !

İNDİRİMİN BİTMESİNE KALAN SÜRE:

00
00
00
00
KURSA KAYIT OL999₺ 499₺

* Zaten kayıtlı mısınız? Giriş yapın

KURSA KAYIT OL 999₺ 499₺

Fujifilm X-T3 Fotoğraf Makinesi Eğitimi | ÖZET


Fujifilm Fotoğraf Makineleri konusunda ustalaşan Okan Yılmaz'ın eğitmenliğini yaptığı bu kurs sayesinde, Fujifilm X-T3 Fotoğraf Makinenizin tüm özelliklerini A'dan Z'ye öğreneceksiniz. 

Toplamda 76 ders, 6.5 saate yakın eğitimi kapsayan "Fujifilm X-T3 Fotoğraf Makinesi Eğitimi", çok yetenekli ve üstün özelliklere sahip olan makinanızı, doğru tanımanız ve ona hakim olmanız için en ufak detaydan en karmaşık konulara kadar hemen her şeyi vermeye çalıştık.

Bu eğitimi bitirdiğinizde bir kenara bırakmayacak, takıldığınız her şeyde tekrar tekrar gelip izleyeceksiniz. Gerekiyorsa baştan sona tekrar izlemelisiniz. Ne zaman ki makinanız sizin eliniz, gözünüz oldu o zaman gönül rahatlığı ile bir kenara bırakabilirsiniz.

Kurs bittikten sonra da, hem fotoğrafla ilgili aklınıza takılan soruları, hem de ekipmanlarla ilgili sorularınızı en geç 24 saat içerisinde cevaplayacak ve sizlere her zaman destek olmaya devam edeceğiz.

Üstelik, tüm eğitimlerimizde olduğu gibi, bu eğitimde de 30 gün para iade garantisi bulunuyor.

Dünyanın en iyi fotoğraf makinasına dahi sahip olsanız, eğer makinanızı sizin elinizin, gözünüzün bir parçası olmamışsa hiçbir işe yaramaz.

Neden mi? Açıklayalım:

Fotoğraf çekme süreci içerisinde fotoğrafçının beyni, birçok konu için aynı anda düşünmek zorundadır. Bunlar,

• Işık, diyafram, enstantane, ISO, makine ayarları, lens ve açı seçimi gibi teknik konular;

• Kompozisyon kurgusu ve diğer estetik kaygılar

• Anlatım dili ve içerik ile kaygılar

O birkaç saniye hatta zaman zaman milisaniye içerisine bu kadar çok konu ve bir o kadar çok karar sığdırmak gerçekten hiç kolay bir şey olmasa gerek.

İşte bu konu ve kaygılar içerisinde en kolay elimine edilebilecek, değişkenliği en az şey, makine ile ilgili ayarlar bölümüdür.

Siz makinanıza hâkim iseniz, makinanızdan ne istediğinizi biliyorsanız, makinanızın size ne verebileceğini biliyorsanız ve istediklerinizi makinanızdan nasıl alacağınızı biliyorsanız artık önemli konulardan birisini halletmişsiniz demektir.

Diğer konulara, kompozisyona ve fotoğrafın içeriğine, anlatım dilinizi oluşturmaya konsantre olabilirsiniz.

Ancak, makinanızı tanımıyorsanız, fotoğraf çekme süreci sizin için makine ile boğuşma serüveni haline gelir ve bu sırada fotoğraflar uçar, gider.

Makinanıza çok ciddi bir maddi yatırım yaptınız. Şimdi de kendinize küçük bir yatırım yapın ve makinanızla bütünleşmenize yardımcı olacak "Fujifilm X-T3 Fotoğraf Makinesi Eğitimi"ne katılın.

Kendinize yapacağınız bu küçük yatırımın, makinanıza yaptığınız o büyük yatırımı nasıl değerli kıldığını göreceksiniz.

KURS HAKKINDA SSS


✔ Fujifilm Fotoğraf Makineleri Konusunda Ustalaşan Okan Yılmaz ile Ders

✔ Sınırsız Kurs Tekrarı ile %100 Öğrenme Garantisi

✔ Ömür Boyu Erişim

✔ 30 Gün Para İade Garantisi

✔ %100 Memnuniyet Garantisi

✔ 49 FULL HD Video İçerik

✔ İndirilebilir Kaynaklar

✔ 44 sayfalık PhotoPlay Çekim Kartları (Hediye)

✔ Eğitmenlerle Soru - Cevap

✔ Makine Alacaklara Ücretsiz Danışmanlık Hizmeti

✔ Whatsapp Desteği

✔ Yıl Sonunda Fotoğraf Sergisine Katılım Hakkı

GİRİŞ

X-T3 Merhaba

X-T3’ü Tanıyalım


TEMEL İŞLEMLER

Pil takma, çıkarma, şarj

Lens takma-çıkarma

SD kart takma-çıkarma

Makinayı açma ve kurulum

Vizör ve LCD ekran

Çekim modları

Işık ölçümü

Çekim türleri

Netleme (otofokus)

Fotoğraf izleme ve silme

SD kart formatlama

Güncelleme Kontrol Etme ve Yükleme


FOTOĞRAF KALİTESİNİ YÖNETME

Fotoğraf boyutu ve formatı

RAW mı JPG mi?

Beyaz ayarı

Devingen alan

Film simülasyon modları

Fotoğraf kalitesi ayarları

Kişisel ayarlar


NETLEME SİSTEMLERİ

Otofokus sistemleri AF-S

Otofokus sistemleri AF-C

AF-C özel ayarları

El ile Netleme (manual focus)

Yüz/göz tanıma sistemi

AF/MF diğer ayarlar


ÇEKİM AYARLARI

Otomatik pozlama dizisi

Basamaklama (BKT)

Fokus BKT

Çekim hızı ayarları

Gelişmiş filtreler

Kendi kendine ve Ara zamanlı çekim

Perde (enstantane) seçenekleri

Otomatik ISO ayarları

Diğer çekim ayarları


MAKİNANIN KİŞİSELLEŞTİRİLMESİ

Kullanıcı ayarları

Ses ayarları

Ekran ayarları

Düğme/kadran ayarları

Güç yönetimi

Veri ayarı kaydet

Bağlantı ayarları ve Camera Remote

Diğer bağlantı ayarları


VİDEO

Video ayarları – 1

Video ayarları – 2


GÖSTERİM (PLAYBACK) MODU

Gösterim (Playback) Ekranları

Gösterim (Playback) Menüsü


EK DERSLER

Ek Ders -1: Poz Telafisi

Fujifilm X-T3 Fotoğraf Makinesini baştan sona tanıyacak, makinenize hakim olacak, hangi düğmenin ne işe yaradığını öğreneceksiniz.

Bu eğitim, toplam 49 videodan oluşmaktadır ve eğitim süresi 5,5 saattir. İster bilgisayarınızdan, isterseniz de mobil cihazınızdan bağlanarak eğitim videolarını izleyebilirsiniz. Bu eğitimi satın aldıktan sonra, videolara ömür boyu sınırsız erişiminiz olacak ve istediğiniz zaman, istediğiniz kadar izleyerek, fotoğrafçılık alanındaki bilginizi artırabileceksiniz.

  • Fujifilm X-T3 Fotoğraf Makinesini almayı düşünenler ve
  • Fujifilm X-T3 Fotoğraf Makinesine sahip olup, makinesini baştan sona öğrenmek isteyenler bu eğitimi alabilirler.

  • Akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar
  • İnternet bağlantısı

Kursu bitiren herkes, ‘Fujifilm X-T3 Fotoğraf Makinesi Eğitim Sertifikası’ almaya hak kazanacak. Kursu bitirdiğinizde, sertifikanız profilinize anında ÜCRETSİZ olarak eklenecek ve sertifikanızı indirme linki de mail olarak size gönderilecektir.

Sertifikanızı ister online olarak, isterseniz de 300gr mat kağıda baskı alarak kullanabilirsiniz.

Sertifikanızı doğrulamak için, sertifikanızın üzerinde bulunan eşsiz doğrulama kodunu kullanarak, aşağıdaki linkten doğrulayabilirsiniz.

www.fotografcilikkursu.com/sertifika

Sertifikanızı; baskı halinde bizim size kargolamamızı isterseniz, PhotoPlay tarafından özel olarak hazırlanmış, 300 gr kalın kağıda basılarak, imzalı ve kaşeli bir şekilde adresinize kargolanacaktır. Bu durumda, baskı ve kargo masrafını aşağıdaki linkten ödemeniz gerekmektedir.

www.fotografcilikkursu.com/sertifika-baskisi

Unutmadan, hem video eğitimleri sınırsız izleme hakkınız bulunuyor. Yani anlamadığınız konuları tekrar tekrar izleyerek bilgi seviyenizi yükseltebilirsiniz. 

Eğitim aldığınız esnada ya da daha sonrasında, kursla ilgili sorularınız olursa, 24 saat içerisinde eğitmenlerimiz tarafından sorularınız yanıtlanacak. Her konunun altında yer alan, 'Eğitmene Soru Sor' bölümünü kullanarak, sorularınızı bizlere iletebilirsiniz. Dilerseniz Whatsapp Destek Hattı’mızdan da bizlere ulaşabilirsiniz.

Kursa kayıt olduğunuzda, almak istediğiniz fotoğraf makinesi başta olmak üzere, tüm ekipmanlarla ilgili sorularınızı eğitmenlerimize sorabilirsiniz. En geç 24 saat içerisinde sorularınız yanıtlanacaktır.

PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu ile anlaşmalı firmalar üzerinden, almak istediğiniz fotoğraf makinesi ve ekipmanları, piyasadan daha ucuza almanızı sağlıyoruz.

Satın almış olduğunuz eğitimleri, satın alma yaptığınız günden itibaren, 30 gün içinde iade edebilirsiniz.

Amacımız, Dünya' nın neresinde olursanız olun, sizlere iyi bir fotoğraf eğitimi deneyimi yaşatmak. Bu nedenle, sizlere faydalı olabilmek bizim için son derece önemli. Aldığınız kurstan memnun kalmadığınız takdirde, hiç bir kesinti yapmadan ücretinizin tamamını iade ediyoruz.  Ancak iade şartları ile ilgili uymanız gereken iki kural var, bunları aşağıda açık ve net bir şekilde belirtiyoruz:

1. İade işlemi için satın alım yaptıktan sonra 30 gün süreniz var. Yasal mevzuat gereği siz eğitimi satın aldıktan sonraki 30 gün içerisinde bu hizmete ait faturayı kesmemiz gerekiyor, fatura kestiğimizde vergi ödemesi ve ilgili eğitmenlerin ödemelerini yapmış oluyoruz. Bu nedenle iade işlemleri için 30 gün içinde [email protected] adresine mail atmalısınız.

2. Ücret iadesi yapabilmemiz için, eğitim içeriğinin %20' sinden fazlasını izlememiş olmanız gerekiyor. Kurs içeriğinde ne kadar gezindiğiniz, www.fotografcilikkursu.com tarafından anlık olarak kayıt ediliyor. Eğitim içeriğinin, %20' sinden fazlasını izlediğinizde, gerekli kullanımı sağlamış olursunuz ve bu durumda ne yazık ki ücret iadesi yapamayız. Eğitimi alıp, 30 gün boyunca, istediğiniz zaman eğitim içeriğinin içerisinde gezinebilirsiniz. Ancak bu süre zarfında, %20' sinden az gezinmeniz ve beğenmemeniz durumunda, ödediğiniz ücreti iade alabilirsiniz.

Size iyi bir deneyim sunmak için bu politikayı oluşturduk. Eğer iade işlemi ile ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız, 0 850 840 43 33 numaralı Whatsapp Destek Hattı' mızdan ya da [email protected] üzerinden bize ulaşarak yardım alabilirsiniz.

KURS İÇERİĞİ - EĞİTİM VİDEOLARI


*Ders Adı*Süresi
X-T3 Merhaba 00:01:00
X-T3’ü Tanıyalım 00:05:00
Pil takma, çıkarma, şarj 00:05:00
Lens takma-çıkarma 00:04:00
SD kart takma-çıkarma 00:03:00
Makinayı açma ve kurulum 00:03:00
Vizör ve LCD ekran 00:03:00
Çekim modları 00:06:00
Işık ölçümü 00:08:00
Çekim türleri 00:04:00
Netleme (otofokus) 00:03:00
Fotoğraf izleme ve silme 00:03:00
SD kart formatlama 00:03:00
Güncelleme Kontrol Etme ve Yükleme 00:04:00
Fotoğraf boyutu ve formatı 00:06:00
RAW mı JPG mi? 00:12:00
Beyaz ayarı 00:05:00
Devingen alan 00:06:00
Film simülasyon modları 00:05:00
Fotoğraf kalitesi ayarları 00:06:00
Kişisel ayarlar 00:05:00
Otofokus sistemleri AF-S 00:12:00
Otofokus sistemleri AF-C 00:08:00
AF-C özel ayarları 00:05:00
El ile Netleme (manual focus) 00:10:00
Yüz/göz tanıma sistemi 00:07:00
AF/MF diğer ayarlar 00:12:00
Otomatik pozlama dizisi 00:07:00
Basamaklama (BKT) 00:05:00
Fokus BKT 00:09:00
Çekim hızı ayarları 00:05:00
Gelişmiş filtreler 00:05:00
Kendi kendine ve Ara zamanlı çekim 00:04:00
Perde (enstantane) seçenekleri 00:03:00
Otomatik ISO ayarları 00:06:00
Diğer çekim ayarları 00:04:00
Kullanıcı ayarları 00:06:00
Ses ayarları 00:02:00
Ekran ayarları 00:11:00
Düğme/kadran ayarları 00:21:00
Güç yönetimi 00:02:00
Veri ayarı kaydet 00:06:00
Bağlantı ayarları ve Camera Remote 00:19:00
Diğer bağlantı ayarları 00:10:00
Video ayarları – 1 00:15:00
Video ayarları – 2 00:12:00
Gösterim (Playback) Ekranları 00:03:00
Gösterim (Playback) Menüsü 00:10:00
Ek Ders -1: Poz Telafisi 00:06:00
Güle güle kullanın – Sonsöz 00:02:00
PhotoPlay Çekim Kartları 00:00:00
Online Ödeme