Fotoğrafçılık Kursu

Stüdyo Fotoğrafçılığı Kursu

Admin bar avatar
(0 Değerlendirme)
1,000₺ 99₺
Stüdyo Fotoğrafçılığı Kursu

%90 indirimi kaçırmayın…

1.000 TL değerindeki Online Stüdyo Fotoğrafçılığı Kursu, kısa süreliğine 99TL

Türkiye’nin en iyi stüdyo fotoğrafçılarından Murat Ertürk’ün (@blackout_studio), Brezilyalı model Gabriela Santiago (@gabsantiag) ile uygulamalı olarak gerçekleştirdiği Stüdyo Fotoğrafçılığı Eğitimine katılmak için acele edin.

Kurs sonunda, uluslararası geçerliliği olan SERTİFİKA sahibi de olacaksınız.

Türkiye’nin neresinde olursanız olun, iyi bir stüdyo fotoğrafçılığı eğitimi bir tık uzağınızda…

İstediğiniz zaman, istediğiniz yerden, sınırsız tekrar ile stüdyo fotoğrafçılığını öğrenin…

DİKKAT: Bu eğitime katılabilmek için Temel Fotoğraf Bilgisine sahip olmanız gerekmektedir. Eğer daha önce Temel Fotoğrafçılık Kursu’na katılmadıysanız yada temel bilgileriniz eksikse, aşağıdaki linkte yer alan Temel Fotoğrafçılık Kursu’nu inceleyebilirsiniz.

Temel Fotoğrafçılık Kursu


STÜDYO FOTOĞRAFÇILIĞI’NIN ÖZETİ

Temel fotoğraf bilgisine sahip olan kişilerin, hobilerini mesleğe dönüştürmeleri için hazırlanmış olan Online Stüdyo Fotoğrafçılığı Kursu, hızlı bir şekilde büyük adımlar atmanıza yardımcı olacak. Üstelik 30 gün para iade garantisi bulunuyor.

Eğitmenliğini Türkiye’nin en iyi stüdyo fotoğrafçılarından Murat Ertürk’ün yaptığı, Stüdyo Fotoğrafçılığı Kursu’nu alıp, eğitimini tamamlayanlar, Türkiye’nin 1 Numaralı Fotoğrafçılık Kursu PhotoPlay’den “Başarı ve Eğitim Sertifikası” almaya da hak kazanacak.

Kurs bittikten sonra da, hem fotoğrafla ilgili aklınıza takılan soruları, hem de ekipmanlarla ilgili sorularınızı en geç 24 saat içerisinde cevaplayacak ve sizlere her zaman destek olmaya devam edeceğiz.

Bu eğitim esnasında, A’dan Z’ye Stüdyo Fotoğrafçılığı hakkındaki her şeyi öğreneceksiniz.

Kurs sonunda yer alan Online Sınav Sistemi ile bilginizi ölçebileceksiniz. 85 ve üzeri puan alan kursiyerlerimiz, Stüdyo Fotoğrafçılığı Kursu Sertifikasının haricinde, bir de Başarı Sertifikası sahibi olacak.

Online Stüdyo Fotoğrafçılığı Kursu, hobinizi mesleğiniz haline getirmek içinde sizlere yardımcı olacak. Uluslararası geçerliliği olan sertifika sahibi olmak için acele edin…


Stüdyo Fotoğrafçılığı Kursu’nun Özellikleri

✔ PhotoPlay Eğitmenlerinden Murat Ertürk ile ders

✔ Sınırsız Kurs Tekrarı ile %100 öğrenme garantisi

✔ Ömür boyu erişim

✔ 30 gün para iade garantisi

✔ %100 memnuniyet garantisi

✔ 28 FULL HD video içerik

✔ Özel bonus içerikler

✔ 44 sayfalık PhotoPlay Çekim Kartları (HEDİYE)

✔ Online Testler

✔ İndirilebilir kaynaklar

✔ Başarı ve Eğitim Sertifikası

✔ Eğitmenlerle Soru – Cevap

✔ Makine Alacaklara Ücretsiz Danışmanlık Hizmeti

✔ Whatsapp Desteği

✔ Yıl Sonunda Fotoğraf Sergisine Katılım Hakkı


Stüdyo Fotoğrafçılığı Kursu’nun Amacı

Türkiye’nin dört bir yanındaki herkese, uzaktan eğitim sistemi aracılığıyla ulaşarak, hobilerini mesleğe dönüştürmeleri için gerekli bilgileri vermek amacıyla Online Stüdyo Fotoğrafçılığı Kursu’nu hazırladık. Eğer siz de hobinizi mesleğe dönüştürmek istiyorsanız, bu eğitimi kaçırmayın…

Online Stüdyo Fotoğrafçılığı Kursu, bu alanda çalışmak isteyen kişilerin bilgi seviyesini artırmak amacıyla hazırlandı.


Stüdyo Fotoğrafçılığı Kursu’nda Neler Öğreneceksiniz?

Online Stüdyo Fotoğrafçılığı Kursu ile stüdyo için mekan seçimini nasıl yapacağınızı, paraflaşları, flaş senkronlamayı, ışık ayaklarını, bilgisayarlı tether çekimini ve Brezilyalı model Gabriela Santiago (@gabsantiag) ile uygulamalı olarak ışık şekillendiricilerin etkilerini öğreneceksiniz. Kısacası, Stüdyo Fotoğrafçılığı’na dair bilgilerini üst seviyeye taşıyacaksınız.


Stüdyo Fotoğrafçılığı Kursu Ders İçeriği

 1. Stüdyo Fotoğrafçılığı – Giriş
 2. Stüdyo Fotoğrafçılığının Tanımı
 3. Kontrollü Ortam
 4. Mekansal Sorunlar
 5. Stüdyoda Çekilebilecek Fotoğraflar
 6. Paraflaş
 7. Sürekli Işık vs Paraflaş
 8. Flaş Senkronu
 9. Küçük Işık Şekillendiriciler
 10. Standart Reflektör
 11. Flaş Senkron Hızı
 12. Stüdyoda Işık Ölçümü ve Flaşmetre Kullanımı
 13. Portre Tası (Beauty Dish)
 14. Tele Reflektör
 15. Difüzör
 16. Barn Door ve Jel Kullanımı
 17. Parabolik Softbox
 18. Softbox
 19. Şemsiye
 20. Reflektörler
 21. Orta Boy Işık Ayağı – Baby Light Stand
 22. Küçük Boy Işık Ayağı
 23. Büyük Boy Işık Ayağı – Junior Light Stand
 24. Büyük Boy Işık Ayağı – Junior Light Stand -2
 25. C-Stand – Century Stand
 26. Deve Boynu – Boom Arm
 27. Autopole ve Grip Ekipmanı
 28. Çekim Uygulaması ve Tether Kurulumu

Stüdyo Fotoğrafçılığı Kursu Size Ne Katacak?

Temel fotoğraf bilgisine sahip olan kişilerin, hobilerini işe dönüştürmeleri için bir adım ileriye taşıyacak olan Stüdyo Fotoğrafçılığı Kursu, profesyonel anlamda bu işi yapmak isteyen kişiler için hazırlanmış bir eğitim.

Uygulamalı olarak gerçekleşecek bu eğitimde, stüdyoda kullanılan ekipmanları tanımakla kalmayacak, A’dan Z’ye nasıl kullanıldıklarını da öğrenmiş olacaksınız. Kurs sonunda Stüdyo Fotoğrafçılığı Kursu Sertifikası’na da sahip olacaksınız.

Bu eğitimi aldıktan sonra, ister hobi amaçlı çekimler için, isterseniz de ticari çekimler için, stüdyo ekipmanının nasıl kullanılacağını öğrenmiş olacaksınız. Bu sayede ister kendinize ait bir stüdyo kurabilir, isterseniz de bir stüdyoda çalışabilirsiniz.


Stüdyo Fotoğrafçılığı Kursu Süresi 

Online Stüdyo Fotoğrafçılığı Kursu eğitim süresi yaklaşık 5 saattir. Eğitim videoları 1 ile 38 dakika arasında, kısa kısa toplam 28 videodan oluşmaktadır. İster bilgisayarınızdan, isterseniz de mobil cihazınızdan bağlanarak eğitim videolarını izleyebilirsiniz. Online Stüdyo Fotoğrafçılığı Kursu Eğitim Seti’ni satın aldıktan sonra, videolara ömür boyu sınırsız erişiminiz olacak ve istediğiniz zaman, istediğiniz kadar izleyerek, fotoğrafçılık alanındaki bilginizi artırabileceksiniz. İsterseniz eğitim videolarına ve online testlere tekrar tekrar katılabilirsiniz.


Stüdyo Fotoğrafçılığı Kursu’na Kimler Katılabilir?

Temel fotoğraf bilgisine sahip olanlar,

Fotoğraftan para kazanmak isteyenler,

Fotoğraf tutkusunu mesleğe çevirmek isteyenler katılabilirler.

ÖNEMLİ NOT: Online Stüdyo Fotoğrafçılığı Kursu’na katılmak için Temel Fotoğraf Bilgisi’ne sahip olmak gerekmektedir. Çünkü bu eğitimde temel bilgiler anlatılmamaktadır. Eğer daha önce Temel Fotoğrafçılık Kursu’na katılmadıysanız, aşağıdaki linki tıklayarak, Türkiye’nin en sevilen fotoğraf eğitmeni Nihat Karadağ’dan Temel Fotoğrafçılık Kursu alabilirsiniz.

https://fotografcilikkursu.com/kurslar/temel-fotografcilik-kursu/

Eğer temel eğitiminiz yoksa ya da temel bilgileriniz eksikse, Stüdyo Fotoğrafçılığı Kursu’ndan ne yazık ki %100 verim alamazsınız. Lütfen bunu unutmayın…


Stüdyo Fotoğrafçılığı Kursu’na Katılmak İçin Neler Gerekli?

 • Akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar.
 • İnternet bağlantısı

Sertifikanın Geçerliliği

Kursu bitiren herkes, “Stüdyo Fotoğrafçılığı Kursu Eğitim Sertifikası” almaya hak kazanacak. Sertifika için ekstra hiç bir ücret ödemeyeceksiniz. Kursu bitirdiğinizde, sertifikanız profilinize anında eklenecek ve sertifikanızı baskı halinde de isteyebileceksiniz.

İsterseniz, kurs sonunda 30 sorudan oluşan ve 30 dakika süren Online Test’e katılarak, hem bilginizi ölçebilir, hem de 85 ve üzeri puan alırsanız, Eğitim Sertifikası haricinde, “Başarı Sertifikası” ile ödüllendirilirsiniz.

Sertifikalarınız, PhotoPlay tarafından özel olarak hazırlanmış, 300 gr kalın kağıda basılarak, imzalı ve kaşeli bir şekilde adresinize kargolanacaktır. Dilerseniz, kurs merkezimize gelerek, sertifikanızı elden de alabilirsiniz.

Unutmadan, hem video eğitimleri sınırsız izleme hakkınız bulunuyor, hem de sınavlara sınırsız katılma hakkınız bulunuyor. Yani anlamadığınız konuları tekrar tekrar izleyerek bilgi seviyenizi yükseltebilir ve sınavlara tekrar tekrar katılarak, puanınızı artırabilirsiniz.

PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu’ndan alacağınız sertifikalar; uluslararası, özel ve resmi kurumlarda geçerlidir. Ancak iş yeri açmak için olan sertifika değildir. O belgenin ismi, “Kurs Bitirme Belgesi”dir ve sadece Mesleki Eğitim Merkezleri tarafından en az 1 yıllık eğitim sonucunda verilmektedir.


İş Olanakları

Son zamanların gözde mesleği fotoğrafçılık. Siz de stüdyo veya ürün fotoğrafçılığı alanında fotoğraf çekimleri yaparak, para kazanmak istiyorsanız, bu eğitimi alabilirsiniz. Stüdyoda, portre, ürün, reklam ve katalog çekimleri gibi ticari işler yapmak istiyorsanız, bu eğitim sayesinde stüdyo ekipmanını nasıl kullanacağınızı öğrenmiş olacaksınız. Bu sayede ister kendi işinizi kurabilir, isterseniz de bir stüdyoda çalışabilirsiniz. Böylece hobinizi mesleğinize dönüştürür, çalışmaktan zevk aldığınız bir iş yapabilirsiniz.

Ayrıca fotoğrafçılık alanında iş ilanlarına başvururken, Online Stüdyo Fotoğrafçılığı Kursu sonunda alacağınız sertifikayı da CV’nize ekleyebilirsiniz. Türkiye’nin 1 numaralı fotoğrafçılık kursu olan PhotoPlay’den sertifika aldığınız için, diğer kişilerden daha ön plana çıkmış olacaksınız.


Soru-Cevap 

Eğitim aldığınız esnada ya da daha sonrasında, kursla ilgili sorularınız olursa, 24 saat içerisinde eğitmenlerimiz tarafından sorularınız yanıtlanacak. Her konunun altında yer alan, “Eğitmene Soru Sor” bölümünü kullanarak, sorularınızı bizlere iletebilirsiniz. Dilerseniz Whatsapp Destek Hattı’mızdan da bizlere ulaşabilirsiniz.


Ekipman Danışmanlığı

Kursa kayıt olduğunuzda, almak istediğiniz stüdyo ekipmanları hakkındaki sorularınızı, eğitmenlerimize sorabilirsiniz. En geç 24 saat içerisinde sorularınız yanıtlanacaktır.


İndirimli Ekipman Temini

PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu ile anlaşmalı firmalar üzerinden, almak istediğiniz fotoğraf makinesi ve ekipmanları, piyasadan daha ucuza almanızı sağlıyoruz.


Kursiyerlerimizin Fotoğraflarına Göz Atın

Daha önce PhotoPlay’den eğitim almış kursiyerlerimizin fotoğraflarını görmek için @fotografcilikkursu profilini ziyaret edin.


İptal ve İade Şartları

Satın almış olduğunuz eğitimleri, satın alma yaptığınız günden itibaren, 30 gün içinde iade edebilirsiniz.

Amacımız, Dünya’nın neresinde olursanız olun, sizlere iyi bir fotoğraf eğitimi deneyimi yaşatmak. Bu nedenle, sizlere faydalı olabilmek bizim için son derece önemli. Aldığınız kurstan memnun kalmadığınız takdirde, hiç bir kesinti yapmadan ücretinizin tamamını iade ediyoruz.  Ancak iade şartları ile ilgili uymanız gereken 2 kural var, bunları aşağıda açık ve net bir şekilde belirtiyoruz:

1- İade işlemi için satın alım yaptıktan sonra 30 gün süreniz var. Yasal mevzuat gereği siz eğitimi satın aldıktan sonraki 30 gün içerisinde bu hizmete ait faturayı kesmemiz gerekiyor, fatura kestiğimizde vergi ödemesi ve ilgili eğitmenlerin ödemelerini yapmış oluyoruz. Bu nedenle iade işlemleri için 30 gün içinde info@photoplay.com.tr adresine mail atmalısınız.

2- Ücret iadesi yapabilmemiz için, eğitim içeriğinin %20’sinden fazlasını izlememiş olmanız gerekiyor. Kurs içeriğinde ne kadar gezindiğiniz, www.fotografcilikkursu.com tarafından anlık olarak kayıt ediliyor. Eğitim içeriğinin, %20 sinden fazlasını izlediğinizde, gerekli kullanımı sağlamış olursunuz ve bu durumda ne yazık ki ücret iadesi yapamayız. Eğitimi alıp, 30 gün boyunca, istediğiniz zaman eğitim içeriğinin içerisinde gezinebilirsiniz. Ancak bu süre zarfında, %20’sinden az gezinmeniz ve beğenmemeniz durumunda, ödediğiniz ücreti iade alabilirsiniz.

Size iyi bir deneyim sunmak için bu politikayı oluşturduk. Eğer iade işlemi ile ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız, 0 850 441 40 45 numaralı Whatsapp Destek Hattımızdan ya da info@photoplay.com.tr üzerinden bize ulaşarak yardım alabilirsiniz.

 

 

Kursun Özellikleri

 • Kayıtlı Öğrenci 30
 • Max öğrenci sayısı1000
 • Süre0 week
 • Yetenek seviyesiTümü
 • DilTürkçe
 • Kursu tekrar alma sayısıN/A

Eğitmen

Admin bar avatar
Murat Ertürk

Foto Serengil’in kuruluşunun üzerinden 60 yıldan fazla zaman geçti. Türkiye'de fotoğrafla uğraşan eski kuşak kişilerin çoğu Foto Serengil'i bilir. Sayısız amatör ve profesyonel fotoğrafçının yanı sıra birçok kurumsal firmaya da hizmet veren Foto Serengil, fotoğraf sektöründe her zaman saygı duyulan ve güvenilen bir firma olarak

1980 doğumlu Murat Ertürk ise, Foto Serengil'in aile şirketi olan bir işletme olması nedeniyle, çocukluğundan itibaren Foto Serengil'in içerisinde büyümüş ve ilk ticari reklam çekimini 15 yaşında yapmıştır.

Alman Lisesi'nden mezun olduktan sonra, Yıldız Teknik Üniversitesi'nde Makine Mühendisliği eğitimi aldı. Sonrasında ise Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Enstitüsü Fotoğraf Ana Sanat Dalı'nda Yüksek Lisans (Master) yaptı.

20 yılı aşkın süredir stüdyo fotoğrafçısı olan Murat Ertürk, kendi kurduğu Blackout Studio'da profesyonel olarak reklam, katalog, ürün ve portre çekimleri yapmaktadır. Ayrıca PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu'nda, stüdyo ve ürün fotoğrafçılığı eğitimleri vermektedir.

Blackout Studio, aynı anda hizmet verebilen iki stüdyosu ve zengin ekipmanı ile profesyonel fotoğrafçılara da hizmet vermektedir.

http://kiralıkstüdyo.com

Ortalama puan 0.00 0 derece

5Yıldız
0%
4Yıldız
0%
3Yıldız
0%
2Yıldız
0%
1Yıldız
0%

İlgili Dersler