İndirimin Bitmesine Kalan Süre: Gün Saat Dakika Saniye
BU DERSİ ALIN

İNDİRİMİN BİTMESİNE KALAN SÜRE:

Gün
Saat
dakika
saniye

Online Fotoğrafçılık Kursları Kısa Süreliğine %75 İNDİRİMLE sadece 149TL

ONLINE LIGHTROOM CLASSIC KURSU

Türkiye’nin neresinde olursanız olun, iyi bir Lightroom eğitimi bir tık uzağınızda …

İstediğiniz zaman, istediğiniz yerden, sınırsız tekrar ile Lightroom öğrenin …


KURS TANITIM FİLMİMİZİ İZLEYİN


Temel fotoğraf bilgisine sahip olan kişilerin, fotoğraflarını kolay bir şekilde düzenleyerek daha iyi bir görünüme kavuşturmaları için hazırlanmış olan Online Lightroom Classic Kursu, hızlı bir şekilde büyük adımlar atmanıza yardımcı olacak. Üstelik 30 gün para iade garantisi bulunuyor.

Eğitmenliğini Özge AKTAŞ ORAN’ ın yaptığı Lightroom Classic Kursu’ nu alıp, eğitimini tamamlayanlar, Türkiye’ nin 1 Numaralı Fotoğrafçılık Kursu PhotoPlay’ den ‘Başarı ve Eğitim Sertifikası’ almaya hak kazanacak.

Kurs bittikten sonra da, hem fotoğrafla ilgili aklınıza takılan soruları, hem de ekipmanlarla ilgili sorularınızı en geç 24 saat içerisinde cevaplayacak ve sizlere her zaman destek olmaya devam edeceğiz.

Bu eğitim esnasında, A’ dan Z’ ye Lightroom hakkındaki her şeyi öğreneceksiniz.

Kurs sonunda yer alan Online Sınav Sistemi ile bilginizi ölçebileceksiniz. 85 ve üzeri puan alan kursiyerlerimiz, Lightroom Kursu Sertifikası’ nın haricinde, bir de ‘Başarı Sertifikası’ sahibi olacak.

Lightroom Classic Kursu, fotoğraflarınızı daha iyi hale getirmek için sizlere yardımcı olacak.

 ✔ PhotoPlay Eğitmenlerinden Özge AKTAŞ ORAN ile Ders

✔ Sınırsız Kurs Tekrarı ile %100 Öğrenme Garantisi

✔ Ömür Boyu Erişim

✔ 30 Gün Para İade Garantisi

✔ %100 Memnuniyet Garantisi

✔ 25 FULL HD Video İçerik

✔ Özel Bonus İçerikler

✔ İndirilebilir Kaynaklar

✔ Online Test

✔ Başarı ve Eğitim Sertifikası

✔ Eğitmenlerle Soru – Cevap

✔ Makine Alacaklara Ücretsiz Danışmanlık Hizmeti

✔ Whatsapp Desteği

✔ Yıl Sonunda Fotoğraf Sergisine Katılım Hakkı

Türkiye’ nin dört bir yanındaki herkese, uzaktan eğitim sistemi aracılığıyla ulaşarak, fotoğraflarını daha iyi bir görünüme kavuşturabilmeleri için gerekli bilgileri vermek amacıyla Online Lightroom Classic Kursu’ nu hazırladık. Eğer siz de fotoğraflarınızı daha iyi görünüme kavuşturmak istiyorsanız bu kursu kaçırmayın.

Online Lightroom Classic Kursu, fotoğrafla ilgilenen kişilerin çalışmalarını daha ileriye taşıyabilmeleri için tasarlandı.

Lightroom, diğer fotoğraf düzenleme programlarına göre çok daha pratik bir fotoğraf düzenleme programıdır.

 • Fotoğraflarınızı hızlıca arşivleyebilir,
 • Tekli ve toplu fotoğraf düzenlemeleri yapabilir,
 • Saniyeler içinde fotoğraflarınızı imzalı bir şekilde çıkış alabilir,
 • Dilediğiniz kadar preset indirip fotoğraflarınızda kullanabilir,
 • Lightroom’ un hazır şablonlarıyla fotoğraflarınızdan albüm ve fotokitap tasarımları oluşturabilir,
 • Fotoğraf ve videolarınızdan hızlı bir şekilde slide show hazırlayabilir
 • Fotoğraflarınızla bir web galerisi oluşturabilirsiniz.

Kısacası, Lightroom’ a dair A’ dan Z’ ye tüm bilgiler bu kursun içerisinde.

     1. Ders: Library Modülü

  • Katalog oluşturma
  • Fotoğrafları import etme
  • Arşivleme
  • Koleksiyon oluşturma

 

     2. Ders: Develop Modülü

  • Histogram, Basic, Tone Curve, HSL Color, Split Toning, Detail, Lens Correction, Transform
  • Effects, Calibration, Tool Bar, History, Presetler, History, Navigator, Film Strip

 

     3. Ders: Map Modülü

  • Çektiğiniz fotoğrafların konumunu harita üzerinden işaretleyin

 

     4. Ders: Book Modülü

  • Fotoğraflarınızdan hızlıca foto kitaplar, dergiler, portfolyolar oluşturun

 

     5. Ders: Slide Show Modülü

  • Düzenlediğiniz fotoğraflardan hızlıca müzikli slide show oluşturun

 

     6. Ders: Print Modülü

  • Düzenlediğiniz fotoğrafların baskı boyutunu ve şeklini ayarlayın

 

     7. Ders: Web Modülü

  • Fotoğraflarınızdan hızlıca web galerisi oluşturun

 

     8. Ders: Uygulamalar

  • Renk Düzenleme
  • Perspektif Düzenleme
  • Dehaze Aracı
  • Kromatik Sapma
  • Fırça Aracı ile Renk Düzenleme
  • Doku ve Ton Düzenleme
  • Fırça Aracı ile Renk Değiştirme
  • Siyah Beyaz Fotoğraf Düzenleme
  • Siyah Fon Düzenleme
  • Toplu Fotoğraf Düzenleme

 

     Online Test

  • Kurs esnasında öğrendiğiniz bilgileri test edip, seviyenizi belirleyebilirsiniz. Eğer 85 ve üzeri puan alırsanız, eğitim sertifikasının haricinde, Başarı Sertifikası da almaya hak kazanırsanız. Testi, sınırsız kez tekrarlayabilirsiniz.

Bu eğitim temel fotoğraf bilgisine sahip olan kişilerin, fotoğraflarını kolay ve hızlı bir şekilde düzenlemelerini sağlayacak. Ayrıca toplu fotoğraf işlemede size zaman kazandıracak.

Online Lightroom Classic Kursu eğitim süresi 2,5 saattir. Eğitim videoları 1 ile 14 dakika arasında, kısa kısa toplam 25 videodan oluşmaktadır. İster bilgisayarınızdan, isterseniz de mobil cihazınızdan bağlanarak eğitim videolarını izleyebilirsiniz. Online Lightroom Classic Kursu Eğitim Seti’ ni satın aldıktan sonra, videolara ömür boyu sınırsız erişiminiz olacak ve istediğiniz zaman, istediğiniz kadar izleyerek, fotoğrafçılık alanındaki bilginizi artırabileceksiniz. İsterseniz eğitim videolarına ve online testlere tekrar tekrar katılabilirsiniz.

 • Temel fotoğraf bilgisine sahip olanlar,
 • Fotoğraflarını daha iyi bir görünüme kavuşturmak isteyenler,
 • Fotoğraflarını hızlı bir şekilde düzenlemek isteyenler,
 • Fotoğraflarını topluca düzenleyerek, zamandan tasarruf etmek isteyenler,
 • Fotoğraf tutkusunu daha ileriye taşımak

isteyenler katılabilirler.

 • Akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar
 • İnternet bağlantısı

Kursu bitiren herkes, ‘Lightroom Kursu Sertifikası’ almaya hak kazanacak. Kursu bitirdiğinizde, sertifikanız profilinize anında ÜCRETSİZ olarak eklenecek ve sertifikanızı indirme linki de mail olarak size gönderilecektir.

Kurs sonunda aktif hale gelen ve 20 sorudan oluşan oluşan Online Test’ e katılarak da, hem bilginizi ölçebilir, hem de 85 ve üzeri puan alırsanız, ikinci bir sertifika olan Başarı Sertifikası’ ile ödüllendirilirsiniz ve bu sertifika da yine profilinize otomatik olarak yüklenir ve indirme linki size mail olarak gönderilir.

Sertifikanızı ister online olarak, isterseniz de 300gr mat kağıda baskı alarak kullanabilirsiniz.

Sertifikanızı doğrulamak için, sertifikanızın üzerinde bulunan eşsiz doğrulama kodunu kullanarak, aşağıdaki linkten doğrulayabilirsiniz.

www.fotografcilikkursu.com/sertifika

Sertifikanızı baskı halinde bizim size kargolamamızı isterseniz, PhotoPlay tarafından özel olarak hazırlanmış, 300 gr kalın kağıda basılarak, imzalı ve kaşeli bir şekilde adresinize kargolanacaktır. Bu durumda, baskı ve kargo masrafını aşağıdaki linkten ödemeniz gerekmektedir.

www.fotografcilikkursu.com/sertifika-baskisi

Unutmadan, hem video eğitimleri sınırsız izleme hakkınız bulunuyor, hem de sınavlara sınırsız katılma hakkınız bulunuyor. Yani anlamadığınız konuları tekrar tekrar izleyerek bilgi seviyenizi yükseltebilir ve sınavlara tekrar tekrar katılarak, puanınızı artırabilirsiniz.

PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu’ ndan alacağınız sertifikalar; uluslararası, özel ve resmi kurumlarda geçerlidir. Ancak iş yeri açmak için olan sertifika değildir. O belgenin ismi, ‘Kurs Bitirme Belgesi’ dir ve sadece Mesleki Eğitim Merkezleri tarafından en az 1 yıllık eğitim sonucunda verilmektedir.

Eğitim aldığınız esnada ya da daha sonrasında, kursla ilgili sorularınız olursa, 24 saat içerisinde eğitmenlerimiz tarafından sorularınız yanıtlanacak. Her konunun altında yer alan, ‘Eğitmene Soru Sor’ bölümünü kullanarak, sorularınızı bizlere iletebilirsiniz. Dilerseniz Whatsapp Destek Hattı’mızdan da bizlere ulaşabilirsiniz.

Kursa kayıt olduğunuzda, almak istediğiniz fotoğraf makinesi başta olmak üzere, tüm ekipmanlarla ilgili sorularınızı eğitmenlerimize sorabilirsiniz. En geç 24 saat içerisinde sorularınız yanıtlanacaktır.

PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu ile anlaşmalı firmalar üzerinden, almak istediğiniz fotoğraf makinesi ve ekipmanları, piyasadan daha ucuza almanızı sağlıyoruz.

Daha önce PhotoPlay’ den eğitim almış kursiyerlerimizin fotoğraflarını görmek için @fotografcilikkursu profilini ziyaret edin.

Satın almış olduğunuz eğitimleri, satın alma yaptığınız günden itibaren, 30 gün içinde iade edebilirsiniz.

Amacımız, Dünya’ nın neresinde olursanız olun, sizlere iyi bir fotoğraf eğitimi deneyimi yaşatmak. Bu nedenle, sizlere faydalı olabilmek bizim için son derece önemli. Aldığınız kurstan memnun kalmadığınız takdirde, hiç bir kesinti yapmadan ücretinizin tamamını iade ediyoruz.  Ancak iade şartları ile ilgili uymanız gereken iki kural var, bunları aşağıda açık ve net bir şekilde belirtiyoruz:

1. İade işlemi için satın alım yaptıktan sonra 30 gün süreniz var. Yasal mevzuat gereği siz eğitimi satın aldıktan sonraki 30 gün içerisinde bu hizmete ait faturayı kesmemiz gerekiyor, fatura kestiğimizde vergi ödemesi ve ilgili eğitmenlerin ödemelerini yapmış oluyoruz. Bu nedenle iade işlemleri için 30 gün içinde info@photoplay.com.tr adresine mail atmalısınız.

2. Ücret iadesi yapabilmemiz için, eğitim içeriğinin %20′ sinden fazlasını izlememiş olmanız gerekiyor. Kurs içeriğinde ne kadar gezindiğiniz, www.fotografcilikkursu.com tarafından anlık olarak kayıt ediliyor. Eğitim içeriğinin, %20′ sinden fazlasını izlediğinizde, gerekli kullanımı sağlamış olursunuz ve bu durumda ne yazık ki ücret iadesi yapamayız. Eğitimi alıp, 30 gün boyunca, istediğiniz zaman eğitim içeriğinin içerisinde gezinebilirsiniz. Ancak bu süre zarfında, %20′ sinden az gezinmeniz ve beğenmemeniz durumunda, ödediğiniz ücreti iade alabilirsiniz.

Size iyi bir deneyim sunmak için bu politikayı oluşturduk. Eğer iade işlemi ile ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız, 0 850 840 43 33 numaralı Whatsapp Destek Hattı‘ mızdan ya da info@photoplay.com.tr üzerinden bize ulaşarak yardım alabilirsiniz.

Eğitim Konuları

Giriş
Lightroom Classic Kursu Tanıtım AÇIK 00:01:00
Başlamadan Önce
Lightroom Classic Örnek Uygulama Fotoğrafları 00:00:00
Dersler
Modüller 00:02:00
Katalog Oluşturma 00:01:00
Library / İmport-İçe Aktarım 00:12:00
Library / Paneller 00:06:00
Library / Koleksiyon 00:09:00
Develop / Geliştirme Ayarları 00:18:00
Toolbar / Araç Çubuğu 00:14:00
Export / Dışa Aktarım 00:09:00
Presetler / Hazır Ayarlar 00:04:00
Map Modülü 00:04:00
Book Modülü 00:10:00
Slideshow Modülü 00:10:00
Print Modülü 00:05:00
Web Modülü 00:04:00
Uygulamalar
Renk Düzenleme 00:07:00
Perspektif Düzenleme 00:02:00
Dehaze Aracı 00:02:00
Kromatik Sapma 00:01:00
Fırça Aracı ile Renk Düzenleme 00:04:00
Doku ve Ton Düzenleme 00:02:00
Fırça Aracı ile Renk Değişimi 00:02:00
Siyah Beyaz Fotoğraf Düzenleme 00:03:00
Siyah Fon Düzenleme 00:02:00
Toplu Fotoğraf Düzenleme 00:04:00

Kurs Yorumları

4.7

4.7
6 oy
 • 5 yıldız5
 • 4 yıldız0
 • 3 yıldız1
 • 2 yıldız0
 • 1 yıldız0
 1. 5

  Çok başarılır anlaşılır, emeğimize sağlık

 2. 1 2 3
BU DERSİ ALIN
430 KAYITLI ÖĞRENCİ

KURSLARINIZI MOBİL UYGULAMAMIZDAN İZLEYİN

Sadece mobil uygulama takipçilerimize özel indirim kodlarını kaçırmamak için uygulamamızı indirin...

PhotoPlay Play Store PhotoPlay App Store
HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com