WhatsApp Abonemiz Olun
Fotoğraf Etkinliklerimizi Kaçırmayın !

Online Lightroom Classic Kursu

1155 Kayıtlı Öğrenci

Eğitmen: Özge AKTAŞ ORAN

Lightroom, diğer fotoğraf düzenleme programlarına göre çok daha pratik bir fotoğraf düzenleme programıdır. Bu eğitim sonunda, fotoğraflarınızı hızlıca arşivleyebilir, tekli ve toplu fotoğraf düzenlemeleri yapabilir, saniyeler içinde fotoğraflarınızı imzalı bir şekilde çıkış alabilir, dilediğiniz kadar preset indirip fotoğraflarınızda kullanabilir, Lightroom'un hazır şablonlarıyla fotoğraflarınızdan albüm ve fotokitap tasarımları oluşturabilir, fotoğraf ve videolarınızdan hızlı bir şekilde slide show hazırlayabilir, bir web galerisi oluşturabilirsiniz. Kısacası, Lightroom'a dair herşey A'dan Z'ye bu kursun içerisinde.

Online Lightroom Classic Kursu

%75 İNDİRİMİ KAÇIRMA !

İNDİRİMİN BİTMESİNE KALAN SÜRE:

00
00
00
00
KURSA KAYIT OL1000₺ 249₺

* Zaten kayıtlı mısınız? Giriş yapın

KURSA KAYIT OL 1000₺ 249₺

Online Lightroom Classic Kursu | ÖZET


Temel fotoğraf bilgisine sahip olan kişilerin, fotoğraflarını kolay bir şekilde düzenleyerek daha iyi bir görünüme kavuşturmaları için hazırlanmış olan Online Lightroom Classic Kursu, hızlı bir şekilde büyük adımlar atmanıza yardımcı olacak. Üstelik 30 gün para iade garantisi bulunuyor.

Eğitmenliğini Özge AKTAŞ ORAN' ın yaptığı Lightroom Classic Kursu' nu alıp, eğitimini tamamlayanlar, Türkiye' nin 1 Numaralı Fotoğrafçılık Kursu PhotoPlay' den 'Başarı ve Eğitim Sertifikası' almaya hak kazanacak.

Kurs bittikten sonra da, hem fotoğrafla ilgili aklınıza takılan soruları, hem de ekipmanlarla ilgili sorularınızı en geç 24 saat içerisinde cevaplayacak ve sizlere her zaman destek olmaya devam edeceğiz.

Bu eğitim esnasında, A' dan Z' ye Lightroom hakkındaki her şeyi öğreneceksiniz.

Kurs sonunda yer alan Online Sınav Sistemi ile bilginizi ölçebileceksiniz. 85 ve üzeri puan alan kursiyerlerimiz, Lightroom Kursu Sertifikası' nın haricinde, bir de 'Başarı Sertifikası' sahibi olacak.

Lightroom Classic Kursu, fotoğraflarınızı daha iyi hale getirmek için sizlere yardımcı olacak.

KURS HAKKINDA SSS


✔ PhotoPlay Eğitmenlerinden Özge AKTAŞ ORAN ile Ders

✔ Sınırsız Kurs Tekrarı ile %100 Öğrenme Garantisi

✔ Ömür Boyu Erişim

✔ 30 Gün Para İade Garantisi

✔ %100 Memnuniyet Garantisi

✔ 25 FULL HD Video İçerik

✔ Özel Bonus İçerikler

✔ İndirilebilir Kaynaklar

✔ Online Test

✔ Başarı ve Eğitim Sertifikası

✔ Eğitmenlerle Soru - Cevap

✔ Makine Alacaklara Ücretsiz Danışmanlık Hizmeti

✔ Whatsapp Desteği

✔ Yıl Sonunda Fotoğraf Sergisine Katılım Hakkı

Türkiye' nin dört bir yanındaki herkese, uzaktan eğitim sistemi aracılığıyla ulaşarak, fotoğraflarını daha iyi bir görünüme kavuşturabilmeleri için gerekli bilgileri vermek amacıyla Online Lightroom Classic Kursu' nu hazırladık. Eğer siz de fotoğraflarınızı daha iyi görünüme kavuşturmak istiyorsanız bu kursu kaçırmayın.

Online Lightroom Classic Kursu, fotoğrafla ilgilenen kişilerin çalışmalarını daha ileriye taşıyabilmeleri için tasarlandı.

Lightroom, diğer fotoğraf düzenleme programlarına göre çok daha pratik bir fotoğraf düzenleme programıdır.

 • Fotoğraflarınızı hızlıca arşivleyebilir,
 • Tekli ve toplu fotoğraf düzenlemeleri yapabilir,
 • Saniyeler içinde fotoğraflarınızı imzalı bir şekilde çıkış alabilir,
 • Dilediğiniz kadar preset indirip fotoğraflarınızda kullanabilir,
 • Lightroom' un hazır şablonlarıyla fotoğraflarınızdan albüm ve fotokitap tasarımları oluşturabilir,
 • Fotoğraf ve videolarınızdan hızlı bir şekilde slide show hazırlayabilir
 • Fotoğraflarınızla bir web galerisi oluşturabilirsiniz.
Kısacası, Lightroom' a dair A' dan Z' ye tüm bilgiler bu kursun içerisinde.

1. Ders: Library Modülü

 • Katalog oluşturma
 • Fotoğrafları import etme
 • Arşivleme
 • Koleksiyon oluşturma   2. Ders: Develop Modülü
 • Histogram, Basic, Tone Curve, HSL Color, Split Toning, Detail, Lens Correction, Transform
 • Effects, Calibration, Tool Bar, History, Presetler, History, Navigator, Film Strip3. Ders: Map Modülü
 • Çektiğiniz fotoğrafların konumunu harita üzerinden işaretleyin 4. Ders: Book Modülü
 • Fotoğraflarınızdan hızlıca foto kitaplar, dergiler, portfolyolar oluşturun   5. Ders: Slide Show Modülü
 • Düzenlediğiniz fotoğraflardan hızlıca müzikli slide show oluşturun6. Ders: Print Modülü
 • Düzenlediğiniz fotoğrafların baskı boyutunu ve şeklini ayarlayın7. Ders: Web Modülü
 • Fotoğraflarınızdan hızlıca web galerisi oluşturun8. Ders: Uygulamalar
 • Renk Düzenleme
 • Perspektif Düzenleme
 • Dehaze Aracı
 • Kromatik Sapma
 • Fırça Aracı ile Renk Düzenleme
 • Doku ve Ton Düzenleme
 • Fırça Aracı ile Renk Değiştirme
 • Siyah Beyaz Fotoğraf Düzenleme
 • Siyah Fon Düzenleme
 • Toplu Fotoğraf Düzenleme  Online Test
 • Kurs esnasında öğrendiğiniz bilgileri test edip, seviyenizi belirleyebilirsiniz. Eğer 85 ve üzeri puan alırsanız, eğitim sertifikasının haricinde, Başarı Sertifikası da almaya hak kazanırsanız. Testi, sınırsız kez tekrarlayabilirsiniz.

Bu eğitim temel fotoğraf bilgisine sahip olan kişilerin, fotoğraflarını kolay ve hızlı bir şekilde düzenlemelerini sağlayacak. Ayrıca toplu fotoğraf işlemede size zaman kazandıracak.

Online Lightroom Classic Kursu eğitim süresi 2,5 saattir. Eğitim videoları 1 ile 14 dakika arasında, kısa kısa toplam 25 videodan oluşmaktadır. İster bilgisayarınızdan, isterseniz de mobil cihazınızdan bağlanarak eğitim videolarını izleyebilirsiniz. Online Lightroom Classic Kursu Eğitim Seti' ni satın aldıktan sonra, videolara ömür boyu sınırsız erişiminiz olacak ve istediğiniz zaman, istediğiniz kadar izleyerek, fotoğrafçılık alanındaki bilginizi artırabileceksiniz. İsterseniz eğitim videolarına ve online testlere tekrar tekrar katılabilirsiniz.

 • Temel fotoğraf bilgisine sahip olanlar,
 • Fotoğraflarını daha iyi bir görünüme kavuşturmak isteyenler,
 • Fotoğraflarını hızlı bir şekilde düzenlemek isteyenler,
 • Fotoğraflarını topluca düzenleyerek, zamandan tasarruf etmek isteyenler,
 • Fotoğraf tutkusunu daha ileriye taşımak
isteyenler katılabilirler.

 • Akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar
 • İnternet bağlantısı

Kursu bitiren herkes, 'Lightroom Kursu Sertifikası' almaya hak kazanacak. Kursu bitirdiğinizde, sertifikanız profilinize anında ÜCRETSİZ olarak eklenecek ve sertifikanızı indirme linki de mail olarak size gönderilecektir.

Kurs sonunda aktif hale gelen ve 20 sorudan oluşan oluşan Online Test' e katılarak da, hem bilginizi ölçebilir, hem de 85 ve üzeri puan alırsanız, ikinci bir sertifika olan 'Başarı Sertifikası' ile ödüllendirilirsiniz ve bu sertifika da yine profilinize otomatik olarak yüklenir ve indirme linki size mail olarak gönderilir.

Sertifikanızı ister online olarak, isterseniz de 300gr mat kağıda baskı alarak kullanabilirsiniz.

Sertifikanızı doğrulamak için, sertifikanızın üzerinde bulunan eşsiz doğrulama kodunu kullanarak, aşağıdaki linkten doğrulayabilirsiniz.

www.fotografcilikkursu.com/sertifika

Sertifikanızı baskı halinde bizim size kargolamamızı isterseniz, PhotoPlay tarafından özel olarak hazırlanmış, 300 gr kalın kağıda basılarak, imzalı ve kaşeli bir şekilde adresinize kargolanacaktır. Bu durumda, baskı ve kargo masrafını aşağıdaki linkten ödemeniz gerekmektedir.

www.fotografcilikkursu.com/sertifika-baskisi

Unutmadan, hem video eğitimleri sınırsız izleme hakkınız bulunuyor, hem de sınavlara sınırsız katılma hakkınız bulunuyor. Yani anlamadığınız konuları tekrar tekrar izleyerek bilgi seviyenizi yükseltebilir ve sınavlara tekrar tekrar katılarak, puanınızı artırabilirsiniz.

PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu' ndan alacağınız sertifikalar; uluslararası, özel ve resmi kurumlarda geçerlidir. Ancak iş yeri açmak için olan sertifika değildir. O belgenin ismi, 'Kurs Bitirme Belgesi' dir ve sadece Mesleki Eğitim Merkezleri tarafından en az 1 yıllık eğitim sonucunda verilmektedir.

Eğitim aldığınız esnada ya da daha sonrasında, kursla ilgili sorularınız olursa, 24 saat içerisinde eğitmenlerimiz tarafından sorularınız yanıtlanacak. Her konunun altında yer alan, 'Eğitmene Soru Sor' bölümünü kullanarak, sorularınızı bizlere iletebilirsiniz. Dilerseniz Whatsapp Destek Hattı’mızdan da bizlere ulaşabilirsiniz.

Kursa kayıt olduğunuzda, almak istediğiniz fotoğraf makinesi başta olmak üzere, tüm ekipmanlarla ilgili sorularınızı eğitmenlerimize sorabilirsiniz. En geç 24 saat içerisinde sorularınız yanıtlanacaktır.

PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu ile anlaşmalı firmalar üzerinden, almak istediğiniz fotoğraf makinesi ve ekipmanları, piyasadan daha ucuza almanızı sağlıyoruz.

Daha önce PhotoPlay' den eğitim almış kursiyerlerimizin fotoğraflarını görmek için @fotografcilikkursu profilini ziyaret edin.

Satın almış olduğunuz eğitimleri, satın alma yaptığınız günden itibaren, 30 gün içinde iade edebilirsiniz.

Amacımız, Dünya' nın neresinde olursanız olun, sizlere iyi bir fotoğraf eğitimi deneyimi yaşatmak. Bu nedenle, sizlere faydalı olabilmek bizim için son derece önemli. Aldığınız kurstan memnun kalmadığınız takdirde, hiç bir kesinti yapmadan ücretinizin tamamını iade ediyoruz.  Ancak iade şartları ile ilgili uymanız gereken iki kural var, bunları aşağıda açık ve net bir şekilde belirtiyoruz:

1. İade işlemi için satın alım yaptıktan sonra 30 gün süreniz var. Yasal mevzuat gereği siz eğitimi satın aldıktan sonraki 30 gün içerisinde bu hizmete ait faturayı kesmemiz gerekiyor, fatura kestiğimizde vergi ödemesi ve ilgili eğitmenlerin ödemelerini yapmış oluyoruz. Bu nedenle iade işlemleri için 30 gün içinde [email protected] adresine mail atmalısınız.

2. Ücret iadesi yapabilmemiz için, eğitim içeriğinin %20' sinden fazlasını izlememiş olmanız gerekiyor. Kurs içeriğinde ne kadar gezindiğiniz, www.fotografcilikkursu.com tarafından anlık olarak kayıt ediliyor. Eğitim içeriğinin, %20' sinden fazlasını izlediğinizde, gerekli kullanımı sağlamış olursunuz ve bu durumda ne yazık ki ücret iadesi yapamayız. Eğitimi alıp, 30 gün boyunca, istediğiniz zaman eğitim içeriğinin içerisinde gezinebilirsiniz. Ancak bu süre zarfında, %20' sinden az gezinmeniz ve beğenmemeniz durumunda, ödediğiniz ücreti iade alabilirsiniz.

Size iyi bir deneyim sunmak için bu politikayı oluşturduk. Eğer iade işlemi ile ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız, 0 850 840 43 33 numaralı Whatsapp Destek Hattı' mızdan ya da [email protected] üzerinden bize ulaşarak yardım alabilirsiniz.

KURS İÇERİĞİ - EĞİTİM VİDEOLARI


*Ders Adı*Süresi
Lightroom Classic Kursu Tanıtım 00:01:00
Lightroom Classic Örnek Uygulama Fotoğrafları 00:00:00
Modüller 00:02:00
Katalog Oluşturma 00:01:00
Library / İmport-İçe Aktarım 00:12:00
Library / Paneller 00:06:00
Library / Koleksiyon 00:09:00
Develop / Geliştirme Ayarları 00:18:00
Toolbar / Araç Çubuğu 00:14:00
Export / Dışa Aktarım 00:09:00
Presetler / Hazır Ayarlar 00:04:00
Map Modülü 00:04:00
Book Modülü 00:10:00
Slideshow Modülü 00:10:00
Print Modülü 00:05:00
Web Modülü 00:04:00
Renk Düzenleme 00:07:00
Perspektif Düzenleme 00:02:00
Dehaze Aracı 00:02:00
Kromatik Sapma 00:01:00
Fırça Aracı ile Renk Düzenleme 00:04:00
Doku ve Ton Düzenleme 00:02:00
Fırça Aracı ile Renk Değişimi 00:02:00
Siyah Beyaz Fotoğraf Düzenleme 00:03:00
Siyah Fon Düzenleme 00:02:00
Toplu Fotoğraf Düzenleme 00:04:00

ÖĞRENCİ DEĞERLENDİRMELERİ

1155 kayıtlı öğrenciden 13 öğrenci değerlendirmede bulundu. | Ortalama Değerlendirme Puanı: 4.6 / 5 5 Yıldız


Şerife Cavkaytar

Şerife Cavkaytar - 14:33'de 27/12/2023

eğitim

5 Yıldız

teşekkürler


Muhammet Akadar

Muhammet Akadar - 22:51'de 28/12/2023

Başarılı

5 Yıldız

Çok memlunum


Makbule YILMAZ

Makbule YILMAZ - 21:55'de 29/12/2023

Teşekkürler

5 Yıldız

Teşekkür ederim


ÖMER ÇALOĞLU

ÖMER ÇALOĞLU - 02:31'de 29/01/2024

Değerlendirme

5 Yıldız

Güzel bir eğitim


Harun Mert

Harun Mert - 02:29'de 10/02/2024

Kurs hakkında

5 Yıldız

Elinize sağlık


Daha Fazla Öğrenci Değerlendirmesi
Online Ödeme