• Sepetinizde Ürün Bulunmuyor
e-devlet-sorgulanabilir-universite-onayli-fotografcilik-kursu-sertifikasi-2.webp
e-devlette-sorgulanabIlIr-yok-universite-onayli-fotografcilik-kursu-sertifika.webp

E-DEVLET ve ÜNİVERSİTE ONAYLI FOTOĞRAFÇILIK SERTİFİKASI

E-DEVLET ve ÜNİVERSİTE ONAYLI
FOTOĞRAFÇILIK SERTİFİKASI

SON BAŞVURU TARİHİ
30 Aralık 2023 - Cumartesi - 23:59

Başvuru yapanların 15 gün içerisinde ÜNİVERSİTE SERTİFİKASI almasını sağlıyoruz.
ÖNEMLİ NOT: Yukarıda belirtilen tarihten sonra, eski öğrencilerimiz için Üniversite Onaylı E-Devlet'te sorgulabilir sertifika başvuruları alınamayacaktır.

BU SAYFADA YAZANLARI LÜTFEN SONUNA KADAR DİKKATLİCE OKUYUNUZ!

BAŞVURUDA BULUNMADAN ÖNCE LÜTFEN DİKKAT:

Bu başvuru sayfası PhotoPlay'in kayıtlı öğrencileri içindir. Daha önce PhotoPlay'den eğitim almadıysanız, sertifika başvurusunda bulunamazsınız. Eğitim aldıysanız, sadece aldığınız eğitimin Üniversite Sertifikası için başvuruda bulunabilirsiniz. Sayfanın altında, hangi sertifikaya kimlerin başvurabileceği açık bir şekilde belirtilmiştir.

• Eğitim işbirliği yaptığımız Arel Üniversitesi aracılığıyla, eski öğrencilerimizin yeni bir eğitim satın almadan ve sınava girmeden, sadece üniversiteye ödenecek kayıt ve sertifikalandırma ücreti olan 499 TL'yi ödeyerek "E-DEVLET'te Sorgulanabilir, ÜNİVERSİTE ONAYLI SERTİFİKA" almaları sağlanmaktadır.

Sertifika Başvurusu, bu sayfanın en altındaki "BAŞVURU YAP" butonunu tıklayarak, web sitemiz üzerinden yapılabilmektedir.

Başvuru ücretini, başvurunuzu yaparken web sitemiz üzerinden kredi kartı ile ödeyebileceğiniz gibi, başvuru esnasında EFT seçerek, karşınıza çıkan IBAN'a da EFT olarak gönderebilirsiniz.

• PhotoPlay'in tüm online ve yüz yüze fotoğrafçılık kurslarından, PHOTOPLAY'in kendi kurum sertifikasını "ÜCRETSİZ" olarak aldığınızı hatırlatmak isteriz. Üniversite Onaylı Sertifika, PhotoPlay Kurum Sertifikası'nın haricinde EK BİR OLANAK'tır. Bu sertifikayı almak isteyenler, üniversiteye ödenecek tutarı ödeyerek sahip olabilirler.

• Lütfen başvuruda bulunurken, İSİM SOYİSİM, TC KİMLİK NO ve DOĞUM TARİHİ bilgilerinizi, kimlikte yazdığı gibi doğru ve eksiksiz giriniz. (MERNİS sistemi üzerinden bilgiler kontrol edilmekte ve yanlışlık olduğunda tekrar sizinle iletişime geçilip, doğru bilgilerin alınması gerektiğinden, sertifikalandırılma süreniz uzayabilmektedir.)

• Üniversiteye kayıt ve sertifikalandırma ücretini (499 TL) ödeyen kursiyerlerimizin, başvuru yaptıktan sonra 15 gün içerinde Üniversite Onaylı Fotoğrafçılık Kursu Sertifikaları, E-Devlet’te sorgulanabilecektir. (Sertifikanız E-Devlet'inize eklendiğinde, size WhatsApp Destek Hattı'mızdan ulaşarak da bilgi veriyoruz.)

Birden fazla sertifika için, ayrı ayrı başvuru yapılması ve ayrı ayrı başvuru ücreti ödenmesi gerekmektedir.

• Başvuru yaptıktan sonra, resmi işlemler başlatılacağı için ücret iadesi yoktur.

• Eğer üniversite tarafından sertifika programı kapatılırsa ve bu nedenle sertifikanızı alamazsanız, o zaman ödediğiniz ücret iade edilir.

• Sertifikalarınız E-Devlet’te gözükecektir. Ayrıca baskısı yapılıp, kargo ile gönderilmeyecektir. Dileyen kursiyerlerimiz, E-Devlet’ten sertifikalarını indirerek, kendileri baskı alarak kullanabilirler.

• Alacağınız sertifikalar, akademik eğitim aldığınızı gösterir. İşyeri açmak için olan USTALIK BELGESİ değildir. O belgeyi sadece Mesleki Eğitim Merkezleri'nden (eski ismiyle Çıraklık Okulları'ndan) 1 yıllık yüz yüze eğitim alıp, ardından sınavlarda başarılı olduğunuzda alabilirsiniz. Ya da üniversitelerin 2 yıllık Fotoğrafçılık ve Kameramanlık Bölümü'nden mezun olmanız gerekir. Bu durumda da Üniversite Diploması, Ustalık Belgesi yerine geçer.

PHOTOPLAY FOTOĞRAFÇILIK KURSU'NUN
Arel Üniversitesi işbirliği ile "E- DEVLET ve ÜNİVERSİTE ONAYLI" verdiği sertifikaların listesi ve örnekleri aşağıdadır..

e-devlette-sorgulanabilir-universite-onayli-fotografcilik-kursu-sertifikasi-ornegi

HANGİ SERTİFİKAYA, KİMLER BAŞVURUDA BULUNABİLİR?

FULL + FULL FOTOĞRAF EĞİTİMİ PAKETİ alanlar, aşağıdaki eğitim sertifikalarından istediklerine ayrı ayrı başvuruda bulunabilirler.

DİJİTAL FOTOĞRAFÇILIK EĞİTİMİ SERTİFİKASI
Online Temel Fotoğrafçılık Kursu ya da Yüz Yüze Sınırsız Uygulamalı Temel Fotoğrafçılık Kursu'nu almış olanlar başvuru yapabilir.

İLERİ SEVİYE FOTOĞRAF ÇEKİM TEKNİKLERİ EĞİTİMİ SERTİFİKASI
Online ya da Yüz Yüze "İleri Seviye Çekim Teknikleri Fotoğrafçılık Kursu"nu almış olanlar başvuru yapabilir.

MOBİL FOTOĞRAFÇILIK EĞİTİMİ SERTİFİKASI
Online ya da Yüz Yüze "Mobil - Cep Telefonu Fotoğrafçılığı Kursu"nu almış olanlar başvuru yapabilir.

DÜĞÜN FOTOĞRAFÇILIĞI EĞİTİMİ SERTİFİKASI
Online Düğün Fotoğrafçılığı Kursu ya da Yüz Yüze Uygulamalı Düğün Fotoğrafçılığı Kursu'nu almış olanlar başvuru yapabilir.

STÜDYO FOTOĞRAFÇILIĞI EĞİTİMİ SERTİFİKASI
Online Stüdyo Fotoğrafçılığı Kursu ya da Yüz Yüze Uygulamalı Stüdyo Fotoğrafçılığı Kursu'nu almış olanlar başvuru yapabilir.

DOĞUM VE BEBEK FOTOĞRAFÇILIĞI EĞİTİMİ SERTİFİKASI
Online Doğum ve Bebek Fotoğrafçılığı Kursu ya da Yüz Yüze Doğum ve Bebek Fotoğrafçılığı Kursu'nu almış olanlar başvuru yapabilir.

PORTRE FOTOĞRAFÇILIĞI EĞİTİMİ SERTİFİKASI
Online Portre Fotoğrafçılığı Kursu ya da Yüz Yüze Uygulamalı Portre Fotoğrafçılığı Kursu'nu almış olanlar başvuru yapabilir.

EMLAK GAYRİMENKUL FOTOĞRAFÇILIĞI EĞİTİMİ SERTİFİKASI
Online Emlak - Gayrimenkul Fotoğrafçılığı Kursu'nu almış olanlar başvuru yapabilir.

SOKAK FOTOĞRAFÇILIĞI EĞİTİMİ SERTİFİKASI
Online Sokak Fotoğrafçılığı Kursu ya da Yüz Yüze Uygulamalı Sokak Fotoğrafçılığı Kursu'nu almış olanlar başvuru yapabilir.

ÜRÜN FOTOĞRAFÇILIĞI EĞİTİMİ SERTİFİKASI
Online E-Ticaret İçin Ürün Fotoğrafçılığı Kursu ya da Yüz Yüze Uygulamalı Ürün Fotoğrafçılığı Kursu'nu almış olanlar başvuru yapabilir.

YEMEK FOTOĞRAFÇILIĞI EĞİTİMİ SERTİFİKASI
Online Yemek Fotoğrafçılığı Kursu ya da Yüz Yüze Uygulamalı Yemek Fotoğrafçılığı Kursu'nu almış olanlar başvuru yapabilir.

TEMEL PHOTOSHOP EĞİTİMİ SERTİFİKASI
Online Temel Photoshop Kursu ya da Yüz Yüze Uygulmalı Temel Photoshop Kursu'nu almış olanlar başvuru yapabilir.

İLERİ SEVİYE PHOTOSHOP EĞİTİMİ SERTİFİKASI
Online İleri Photoshop - Katmanlar Kursu ya da Yüz Yüze Uygulmalı İleri Seviye Photoshop Kursu'nu almış olanlar başvuru yapabilir.

RAW FOTOĞRAF İŞLEME TEKNİKLERİ EĞİTİMİ SERTİFİKASI
Online ya da Yüz Yüze "RAW İşleme Teknikleri Kursu"nu almış olanlar başvuru yapabilir.

LİGHTROOM CLASSİC EĞİTİMİ SERTİFİKASI
Online ya da Yüz Yüze "Lightroom Classic Kursu"nu almış olanlar başvuru yapabilir.

SERTİFİKALARINIZ E-DEVLET'TE NASIL SORGULANIR?

SERTİFİKA SAHİBİ İÇİN:

1. ADIM: E-Devlet'e Giriş Yapın,

2. ADIM: E-Devlet'teki arama çubuğuna, sertifikayı veren üniversitenin adı ile birlikte "XXXXX Üniversitesi Sertifika Sorgulama" yazın. İlgili üniversitein size verdiği sertifikalar gözükecektir. Gözükmüyorsa, "Belge Oluştur" butonuna bastığınızda gözükmeye başlar.

SERTİFİKANIZI VERDİĞİNİZ KURUMLAR İÇİN: 

1. YÖNTEM:
* www.turkiye.gov.tr/belge-dogrulama linkine girin,
* Sertifikanın üzerinde bulunan "Belge Doğrulama Kodu"nu yazın,
* Sertifika sahibinin TC Kimlik Numarası'nı yazın ve sorgulayın.

2. YÖNTEM:
* Google Play ve Apple Store'da yayınlanan "e-Devlet Belge Doğrulama" uygulamasını indirin,
* Uygulamayı açarak, sertifika üzerindeki KAREKODU okutun.

e-devlet-barkodlu-belge-dogrulama-uygulaması

Google Play Linki - Apple Store Linki

SERTİFİKA BAŞVURUSU

EĞİTİM ALMADIYSANIZ

Daha önce PhotoPlay’den Online yada Yüz Yüze Eğitim almadıysanız, ilgili eğitimi aldıktan sonra, ilgili kursun Üniversite Sertifikası için başvuruda bulunabilirsiniz.

Copyright © 2024, PhotoPlay Nihat Karadağ Fotoğrafçılık Kursu ~ Tüm hakları saklıdır.