• Sepetinizde Ürün Bulunmuyor
e-devlet-sorgulanabilir-universite-onayli-fotografcilik-kursu-sertifikasi-2.webp
e-devlette-sorgulanabIlIr-yok-universite-onayli-fotografcilik-kursu-sertifika.webp

E-DEVLET ve ÜNİVERSİTE ONAYLI FOTOĞRAFÇILIK SERTİFİKASI

E-DEVLET ve ÜNİVERSİTE ONAYLI
FOTOĞRAFÇILIK SERTİFİKASI

PHOTOPLAY FOTOĞRAFÇILIK KURSU'NUN
E-DEVLET ve ÜNİVERSİTE ONAYLI VERDİĞİ SERTİFİKALARIN LİSTESİ AŞAĞIDADIR.

Ayrıca tüm online ve yüz yüze fotoğrafçılık kurslarında, PHOTOPLAY'in kendi kurum sertifikasını da ÜCRETSİZ olarak aldığınızı hatırlatmak isteriz.

BU SAYFADA YAZANLARI LÜTFEN SONUNA KADAR DİKKATLİCE OKUYUNUZ!

Eğitim işbirliği yaptığımız Arel Üniversitesi aracılığıyla, daha önce bizden eğitim alan kursiyerlerimizin her hafta 1 eğitimini "E-DEVLET ve ÜNİVERSİTE ONAYLI SERTİFİKALANDIRIYORUZ...

Bu hafta, "Düğün Fotoğrafçılığı Eğitimi Sertifikası" için başvuruları topluyoruz. Başvuru yapanların 30 gün içerisinde ÜNİVERSİTE SERTİFİKASI almasını sağlıyoruz.

Eğer isterseniz, siz de PhotoPlay'in kurum sertifikalarının haricinde, ÜNİVERSİTE SERTİFİKASI sahibi olabilirsiniz.

Eski öğrencilerimiz, yeni bir eğitim satın almadan ve sınava girmeden, sadece sertifikalandırma ücreti olan 499 TL'yi ödeyerek "ÜNİVERSİTE ONAYLI SERTİFİKA" sahibi olabiliyor.

ÖNEMLİ NOT: Aşağıda belirtilen tarihlerden sonra Üniversite Onaylı Sertifika almak isterseniz, yeni eğitim almanız, eğitimi tamamlamanız ve eğitim sonunda sınava girerek başarılı olmanız gerekmektedir.

Düğün Fotoğrafçılığı Eğitimi Sertifikası
Son Başvuru: 10 Eylül 2023

(Online Düğün  Fotoğrafçılığı Kursu ya da Yüz Yüze Uygulamalı Düğün Fotoğrafçılığı Kursu’nu almış olanlar başvuru yapabilir.)

Ürün Fotoğrafçılığı Eğitimi Sertifikası
Son Başvuru: 17 Eylül 2023

(Online E-Ticaret İçin Ürün Fotoğrafçılığı Kursu ya da Yüz Yüze Uygulamalı Ürün Fotoğrafçılığı Kursu’nu almış olanlar başvuru yapabilir.)

Yemek Fotoğrafçılığı Eğitimi Sertifikası
Son Başvuru: 24 Eylül 2023

(Online Yemek  Fotoğrafçılığı Kursu ya da Yüz Yüze Uygulamalı Yemek Fotoğrafçılığı Kursu’nu almış olanlar başvuru yapabilir.)

Portre Fotoğrafçılığı Eğitimi Sertifikası
Son Başvuru: 01 Ekim 2023

(Online Portre Fotoğrafçılığı Kursu ya da Yüz Yüze Uygulamalı Portre Fotoğrafçılığı Kursu’nu almış olanlar başvuru yapabilir.)

Sokak Fotoğrafçılığı Eğitimi Sertifikası
Son Başvuru: 08 Ekim 2023

(Online Sokak  Fotoğrafçılığı Kursu ya da Yüz Yüze Uygulamalı Sokak Fotoğrafçılığı Kursu’nu almış olanlar başvuru yapabilir.)

Temel Photoshop Eğitimi Sertifikası
Son Başvuru: 15 Ekim 2023
 

(Online Temel Photoshop Kursu ya da Yüz Yüze Uygulmalı Temel Photoshop Kursu’nu almış olanlar başvuru yapabilir.)

İleri Seviye Photoshop Eğitimi Sertifikası
Son Başvuru: 22 Ekim 2023

(Online İleri Photoshop – Katmanlar Kursu ya da Yüz Yüze Uygulmalı İleri Seviye Photoshop Kursu’nu almış olanlar başvuru yapabilir.)

Doğum ve Bebek Fotoğrafçılığı Eğitimi Sertifikası
Son Başvuru: 13 Ağustos 2023 (Eski öğrencilerimiz için başvuru süresi geçti)

(Online Doğum ve Bebek Fotoğrafçılığı Kursu ya da Yüz Yüze Doğum ve Bebek Fotoğrafçılığı Kursu’nu almış olanlar başvuru yapabilir.)


Dijital Fotoğrafçılık Eğitimi Sertifikası
Son Başvuru: 20 Ağustos 2023 (Eski öğrencilerimiz için başvuru süresi geçti)

(Online Temel Fotoğrafçılık Kursu ya da Yüz Yüze Sınırsız Uygulamalı Temel Fotoğrafçılık Kursu’nu almış olanlar başvuru yapabilir.) 

Stüdyo Fotoğrafçılığı Eğitimi Sertifikası
Son Başvuru: 03 Eylül 2023 (Eski öğrencilerimiz için başvuru süresi geçti)

(Online Stüdyo  Fotoğrafçılığı Kursu ya da Yüz Yüze Uygulamalı Stüdyo Fotoğrafçılığı Kursu’nu almış olanlar başvuru yapabilir.)

SERTİFİKALARINIZ E-DEVLET'TE NASIL SORGULANIR?

SERTİFİKA SAHİBİ İÇİN:

1. ADIM: E-Devlet’e Giriş Yapın,

2. ADIM: E-Devlet’teki arama çubuğuba, sertifikayı veren üniversitenin adı ile birlikte “XXXXX Üniversitesi Sertifika Sorgulama” yazın. İlgili üniversitein size verdiği sertifikalar gözükecektir. Gözükmüyorsa, “Belge Oluştur” butonuna bastığınızda gözükmeye başlar.

SERTİFİKANIZI VERDİĞİNİZ KURUMLAR İÇİN: 

1. YÖNTEM:
* www.turkiye.gov.tr/belge-dogrulama linkine girin,
* Sertifikanın üzerinde bulunan “Belge Doğrulama Kodu”nu yazın,
* Sertifika sahibinin TC Kimlik Numarası‘nı yazın ve sorgulayın.

2. YÖNTEM:
* Google Play ve Apple Store’da yayınlanan “e-Devlet Belge Doğrulama” uygulamasını indirin,
* Uygulamayı açarak, sertifika üzerindeki KAREKODU okutun.

e-devlet-barkodlu-belge-dogrulama-uygulaması

Google Play LinkiApple Store Linki

SERTİFİKA BAŞVURUSU

BAŞVURUDA BULUNMADAN ÖNCE LÜTFEN DİKKAT:
* Lütfen başvuruda bulunurken, İSİM SOYİSİM, TC KİMLİK NO ve DOĞUM TARİHİ bilgilerinizi, kimlikte yazdığı gibi doğru ve eksiksiz giriniz.
* Sertifika ücretini (499 TL) ödeyen kursiyerlerimizin, başvuru yaptıktan sonra 30 gün içerinde E-Devlet’te sorgulanabilir, Üniversite Onaylı Fotoğrafçılık Kursu Sertifikası almaları sağlanacaktır.
* Satın alma yaptıktan resmi işlemler başlatılacağı için ücret iadesi yoktur.
* Eğer üniversite tarafından sertifika programı kapatılırsa ve bu nedenle sertifikanızı alamazsanız, o zaman ödediğiniz ücret iade edilir.
* Sertifikaların üzerindeki üniversite isimleri, eğitim işbirliği anlaşması yapılan üniversitelere göre farklılık gösterebilir. (Sadece 1 üniversite ile çalışmıyoruz.)
* Sertifikalarınız E-Devlet’te gözükecektir. Ayrıca baskısı yapılıp, kargo ile gönderilmeyecektir. Dileyen kursiyerlerimiz, E-Devlet’ten sertifikalarını indirerek, kendileri baskı alarak kullanabilirler.
* Alacağınız sertifikalar, akademik eğitim aldığınızı gösterir. İşyeri açmak için olan USTALIK BELGESİ değildir. Bu belgeyi sadece Mesleki Eğitim Merkezleri’nden (eski ismiyle Çıraklık Okulu’ndan) 1 yıllık yüz yüze eğitim alıp, sınavlarda başarılı olduktan sonra alabilirsiniz. Ya da üniversitelerin 2 yıllık Fotoğrafçılık ve Kameramanlık Bölümü’nden mezun olmanız gerekir. Üniversite Diploması, Ustalık Belgesi yerine de geçer.

EĞİTİM ALMADIYSANIZ

Daha önce PhotoPlay’den Online yada Yüz Yüze Eğitim almadıysanız, ilgili eğitimi aldıktan sonra kursun sertifikası için başvuruda bulunabilirsiniz. 

Copyright © 2023, PhotoPlay Nihat Karadağ Fotoğrafçılık Kursu ~ Tüm hakları saklıdır.