İndirimin Bitmesine Kalan Süre: Gün Saat Dakika Saniye

Eğitmenin DersleriHakkında

İsim (Herkes tarafından görüntülenecektir)

Murat ERTÜRK

Hakkında

Foto Serengil’in kuruluşunun üzerinden 60 yıldan fazla zaman geçti. Türkiye’de fotoğrafla uğraşan eski kuşak kişilerin çoğu Foto Serengil’i bilir. Sayısız amatör ve profesyonel fotoğrafçının yanı sıra birçok kurumsal firmaya da hizmet veren Foto Serengil, fotoğraf sektöründe her zaman saygı duyulan ve güvenilen bir firma olarak

1980 doğumlu Murat Ertürk ise, Foto Serengil’in aile şirketi olan bir işletme olması nedeniyle, çocukluğundan itibaren Foto Serengil’in içerisinde büyümüş ve ilk ticari reklam çekimini 15 yaşında yapmıştır.

Alman Lisesi’nden mezun olduktan sonra, Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Makine Mühendisliği eğitimi aldı. Sonrasında ise Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Enstitüsü Fotoğraf Ana Sanat Dalı’nda Yüksek Lisans (Master) yaptı.

20 yılı aşkın süredir stüdyo fotoğrafçısı olan Murat Ertürk, kendi kurduğu Blackout Studio’da profesyonel olarak reklam, katalog, ürün ve portre çekimleri yapmaktadır. Ayrıca PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu’nda, stüdyo ve ürün fotoğrafçılığı eğitimleri vermektedir.

Blackout Studio, aynı anda hizmet verebilen iki stüdyosu ve zengin ekipmanı ile profesyonel fotoğrafçılara da hizmet vermektedir.

http://www.fotografstudyosu.com.tr
Kiralık Fotoğraf Stüdyosu

KURSLARINIZI MOBİL UYGULAMAMIZDAN İZLEYİN

Sadece mobil uygulama takipçilerimize özel indirim kodlarını kaçırmamak için uygulamamızı indirin...

PhotoPlay Play Store PhotoPlay App Store
HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com