KEPEZ FOTOĞRAFÇILIK KURSU

“Fotoğrafı öğrenmek hiç bu kadar kolay olmamıştı…”

Kepez Fotoğrafçılık Kursu ile Türkiye’nin en iyi fotoğraf eğitmenlerinden, istediğiniz zaman, istediğiniz yerden, sınırsız tekrar ve 30 gün para iade garantisi ile eğitim alın.

Kepez Fotoğrafçılık Kursu, Türkiye’nin 1 Numaralı Fotoğrafçılık Kursu PhotoPlay tarafından kurulmuştur.

Kısa süreliğine %90’a varan fotoğrafçılık kursu indirimlerini kaçırmayın.KEPEZ FOTOĞRAFÇILIK KURSU HAKKINDA

Türkiye’nin En İyi Fotoğrafçılık Kursu PhotoPlay, gelen yoğun talep üzerine, Kepez’de yaşayanlar için uzaktan eğitim sistemi ile Kepez Fotoğrafçılık Kursu adıyla eğitim vermeye başladı. Bunun için www.fotografcilikkursu.com sitesini kuran PhotoPlay, Türkiye’nin en iyi fotoğraf eğitmenlerini de bu sitede bir araya getirdi.

PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu, fotoğrafçılık konusunda kendisini geliştirmek isteyenler için 12 yıldır 80’den fazla sınıf eğitimi veren bir eğitim kurumu. Fotoğraf makinenizi daha etkin kullanmak ve fotoğrafçılıkla ilgili temel bilgileri öğrenmek istiyorsanız, Kepez Fotoğrafçılık Kursu ile fotoğrafçılık deneyiminizi üst seviyeye taşıyın.

Kepez’deki fotoğraf severlerin seviyeleri ne olursa olsun, hızlı bir şekilde büyük adımlar atmasına yardımcı oluyoruz. Eğitimini tamamlayanlar, Türkiye’nin 1 Numaralı Fotoğrafçılık Kursu PhotoPlay’den “Başarı ve Eğitim Sertifikası” almaya da hak kazanıyor.


BİZİ DAHA FAZLA TANIMAK İÇİN TIKLAYIN

KEPEZ FOTOĞRAFÇILIK KURSU İLE HEP DESTEK, TAM DESTEK

Eğitmen kadromuzun, bilgi ve deneyimiyle hazırlanan kurs içeriklerini satın aldığınızda, Kepez Fotoğrafçılık Kursu eğitmen kadromuza fotoğrafla ilgili tüm sorularınızı dilediğiniz zaman sorabileceksiniz ve sorularınız en geç 24 saat içerisinde yanıtlanacak. Kısacası, sizlere her zaman destek olmaya devam edeceğiz.

Her dersin sonunda, Online Sınav Sistemi ile bilginizi de ölçebileceksiniz.

Kurs süresi, kursa kimler katılabilir, sertifikanın geçerliliği ve iş olanakları gibi sıkça sorulan sorular için aşağıdaki linki tıklayın. Sorularınız için 0850 441 40 45 numaralı “Whatsapp Canlı Destek Hattı”mıza yazın.


KEPEZ’DEKİ FOTOĞRAFÇILIK KURSLARI

* Temel Fotoğrafçılık Kursu

* İleri Çekim Teknikleri Fotoğrafçılık Kursu

* Daha İyi Fotoğraf Atölyesi

* Fotoğrafçılar İçin Photoshop Kursu

* Doğum Fotoğrafçılığı Kursu

* Yenidoğan Fotoğrafçılığı Kursu

* Fotoğrafçılar için Lightroom Kursu


FOTOĞRAFÇILIK KURSLARINI İNCELE

KEPEZ FOTOĞRAFÇILIK KURSLARI’NDA NELER VAR?

Alanında uzman eğitmenlerden fotoğrafçılık kursu alacaksınız. Full HD görüntü ve yüksek ses kalitesine sahip eğitim videolarına, ömür boyu sınırsız erişiminiz olacak. İstediğiniz zaman, sınırsız kez tekrar tekrar izleyerek, bilgi seviyenizi artırabilirsiniz. Kurslara katılan herkes uluslararası geçerliliği olan sertifika alabilecek. Online sınavlarda 85 ve üstü alan kursiyerlerimize, Üstün Başarı Sertifikası vereceğiz. Derslerle ilgili sorduğunuz sorulara, eğitmenlerimiz en geç 24 saat içerisinde yanıt verecek. Ayrıca her kursla ilgili indirilebilir kaynaklar ve 30 gün para iade garantisi de sizi bekliyor.KEPEZ’DE FOTOĞRAF ÇEKİMİ YAPILABİLECEK SEMTLER

Ulus, Yavuz Selim, Şelale, Yükseliş, Zafer, Zeytinlik, Sütçüler, Şafak, Teomanpaşa, Ünsal, Varsak Esentepe, Varsak Karşıyaka, Varsak Menderes, Yenimahalle, Yeniemek, Yenidoğan, Yeşiltepe, Yeşilyurt, Odabaşı, Kirişçiler, Kızıllı, Karşıyaka, Kanal, Özgürlük, Santral, Kültür, Kuzeyyaka, Gülveren, Göksu, Fabrikalar, Esentepe, Erenköy, Gazi, Gaziler, Fevzi Çakmak, Güneş, Gündoğdu, Göçerler, Fatih, Emek, Düdenbaşı, Duacı, Duraliler, Demirel, Hüsnükarakaş, Habibler, Menderes, Mehmet Akif Ersoy, Kütükçü, Kepez, Kazımkarabekir, Çamlıca, Çankaya, Başköy, Baraj, Ayanoğlu, Avni Tolunay, Atatürk, Çamlıbel, Altınova Düden, Altınova Orta, Altınova Sinan, Aktoprak, Altıayak, Ahatlı, Beşkonaklar, Aydoğmuş.


En güzel fotoğraflar için Kepez’de mekân önerileri

1989 yılında açılan ve içerisinde doğal su kaynaklarından, bol bol yeşil alana kadar birçok fotoğraf çekmek için mekân bulunduran Hayvanat Bahçesi ve ülkenin en büyük doğal güzelliklerinden biri olan ve muhteşem doğası ve suyun yüksekliğini fotoğraflayabileceğiniz  Düden Şelalesi’ne mutlaka gitmelisiniz.

0 yanıtları"KEPEZ FOTOĞRAFÇILIK KURSU"

Mesaj bırakın

KURSLARINIZI MOBİL UYGULAMAMIZDAN İZLEYİN

Sadece mobil uygulama takipçilerimize özel indirim kodlarını kaçırmamak için uygulamamızı indirin...