Blog

Blog

GÖLBAŞI FOTOĞRAFÇILIK KURSU

“Fotoğrafı öğrenmek hiç bu kadar kolay olmamıştı…”

Gölbaşı Fotoğrafçılık Kursu ile Türkiye’nin en iyi fotoğraf eğitmenlerinden, istediğiniz zaman, istediğiniz yerden, sınırsız tekrar ve 30 gün para iade garantisi ile eğitim alın.

Gölbaşı Fotoğrafçılık Kursu, Türkiye’nin 1 Numaralı Fotoğrafçılık Kursu PhotoPlay tarafından kurulmuştur.

Kısa süreliğine %90’a varan fotoğrafçılık kursu indirimlerini kaçırmayın.GÖLBAŞI FOTOĞRAFÇILIK KURSU HAKKINDA

Türkiye’nin En İyi Fotoğrafçılık Kursu PhotoPlay, gelen yoğun talep üzerine, Gölbaşı’nda yaşayanlar için uzaktan eğitim sistemi ile Gölbaşı Fotoğrafçılık Kursu adıyla eğitim vermeye başladı. Bunun için www.fotografcilikkursu.com sitesini kuran PhotoPlay, Türkiye’nin en iyi fotoğraf eğitmenlerini de, bu sitede bir araya getirdi.

PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu, fotoğrafçılık konusunda kendisini geliştirmek isteyenler için 12 yıldır 80’den fazla sınıf eğitimi veren bir eğitim kurumu. Fotoğraf makinenizi daha etkin kullanmak ve fotoğrafçılıkla ilgili temel bilgileri öğrenmek istiyorsanız, Gölbaşı Fotoğrafçılık Kursu ile fotoğrafçılık deneyiminizi üst seviyeye taşıyın.

Gölbaşı’ndaki fotoğraf severlerin seviyeleri ne olursa olsun, hızlı bir şekilde büyük adımlar atmasına yardımcı oluyoruz. Eğitimini tamamlayanlar, Türkiye’nin 1 Numaralı Fotoğrafçılık Kursu PhotoPlay’den “Başarı ve Eğitim Sertifikası” almaya da hak kazanıyor.


BİZİ DAHA FAZLA TANIMAK İÇİN TIKLAYIN

GÖLBAŞI FOTOĞRAFÇILIK KURSU İLE HEP DESTEK, TAM DESTEK

Eğitmen kadromuzun, bilgi ve deneyimiyle hazırlanan kurs içeriklerini satın aldığınızda, Gölbaşı Fotoğrafçılık Kursu eğitmen kadromuza fotoğrafla ilgili tüm sorularınızı dilediğiniz zaman sorabileceksiniz ve sorularınız en geç 24 saat içerisinde yanıtlanacak. Kısacası, sizlere her zaman destek olmaya devam edeceğiz.

Her dersin sonunda, Online Sınav Sistemi ile bilginizi de ölçebileceksiniz.

Kurs süresi, kursa kimler katılabilir, sertifikanın geçerliliği ve iş olanakları gibi sıkça sorulan sorular için aşağıdaki linki tıklayın. Sorularınız için 0850 441 40 45 numaralı “Whatsapp Canlı Destek Hattı”mıza yazın.


GÖLBAŞI’NDAKİ FOTOĞRAFÇILIK KURSLARI

* Temel Fotoğrafçılık Kursu

* İleri Çekim Teknikleri Fotoğrafçılık Kursu

* Daha İyi Fotoğraf Atölyesi

* Fotoğrafçılar İçin Photoshop Kursu

* Doğum Fotoğrafçılığı Kursu

* Yenidoğan Fotoğrafçılığı Kursu

* Fotoğrafçılar için Lightroom Kursu


BİZİ DAHA FAZLA TANIMAK İÇİN TIKLAYIN

GÖLBAŞI FOTOĞRAFÇILIK KURSLARI’NDA NELER VAR?

Alanında uzman eğitmenlerden fotoğrafçılık kursu alacaksınız. Full HD görüntü ve yüksek ses kalitesine sahip eğitim videolarına, ömür boyu sınırsız erişiminiz olacak. İstediğiniz zaman, sınırsız kez tekrar tekrar izleyerek, bilgi seviyenizi artırabilirsiniz. Kurslara katılan herkes uluslararası geçerliliği olan sertifika alabilecek. Online sınavlarda 85 ve üstü alan kursiyerlerimize, Üstün Başarı Sertifikası vereceğiz. Derslerle ilgili sorduğunuz sorulara, eğitmenlerimiz en geç 24 saat içerisinde yanıt verecek. Ayrıca her kursla ilgili indirilebilir kaynaklar ve 30 gün para iade garantisi de sizi bekliyor.


FOTOĞRAFÇILIK KURSLARINI İNCELE

GÖLBAŞI’NDA FOTOĞRAF ÇEKİMİ YAPILABİLECEK SEMTLER

Yurtbeyi, Şafak, Seğmenler, Selametli Şehit Emrah, Topaklı, Tulumtaş, Yavrucak, Yaylabağ, Örencik, Oyaca Akarsu, Oyaca Yeşilçam, Karşıyaka, Karacaören, Karaali Merkez, Karaali Yazlık, Kızılcaşar, Soğulcak, Subaşı, Taşpınar, Oğulbey, Tepeyurt, Velihimmetli, Yağlıpınar, Gaziosmanpaşa, Eymir, Gökçehüyük, Emirler, Hallaçlı, Hacımuratlı, Günalan, Gölbek, İkizce, Hacıhasan, Hacılar, Mahmatlı, Mahmatlıbahçe, İncek, Karagedik Aydın, Karagedik Ercan, Karaoğlan, Koparan, Kırıklı, Altunçanak, Ahiboz, Akörençarşak, Bağiçi, Bahçelievler, Bezirhane, Boyalık, Çeltek, Çayırlı, Ballıkpınar, Çimşit, Dikilitaş.


En güzel fotoğraflar için Gölbaşı’nda mekân önerileri

Muhteşem manzarasıyla doğa fotoğraflarında sınırsız malzeme sağlayan Gölbaşı’nda fotoğraf çekilebilecek mekânlardan bazıları;  200 kuşa ev sahipliği yapan Mogan Gölü, Eymir Gölü, Tulumtaş Mağarası, Kalkolitik Çağ’da farklı medeniyetlere ev sahipliği yapmış Altunçanak köyündeki höyükler ve Beylik kalesi.