• Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

KIZILCAHAMAM FOTOĞRAFÇILIK KURSU

“Fotoğrafı öğrenmek hiç bu kadar kolay olmamıştı…”

Kızılcahamam Fotoğrafçılık Kursu ile Türkiye’nin en iyi fotoğraf eğitmenlerinden, istediğiniz zaman, istediğiniz yerden, sınırsız tekrar ve 30 gün para iade garantisi ile eğitim alın.

Kızılcahamam Fotoğrafçılık Kursu, Türkiye’nin 1 Numaralı Fotoğrafçılık Kursu PhotoPlay tarafından kurulmuştur.

Kısa süreliğine %90’a varan fotoğrafçılık kursu indirimlerini kaçırmayın.KIZILCAHAMAM FOTOĞRAFÇILIK KURSU HAKKINDA

Türkiye’nin En İyi Fotoğrafçılık Kursu PhotoPlay, gelen yoğun talep üzerine, Kızılcahamam’da yaşayanlar için uzaktan eğitim sistemi ile Kızılcahamam Fotoğrafçılık Kursu adıyla eğitim vermeye başladı. Bunun için www.fotografcilikkursu.com sitesini kuran PhotoPlay, Türkiye’nin en iyi fotoğraf eğitmenlerini de, bu sitede bir araya getirdi.

PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu, fotoğrafçılık konusunda kendisini geliştirmek isteyenler için 12 yıldır 80’den fazla sınıf eğitimi veren bir eğitim kurumu. Fotoğraf makinenizi daha etkin kullanmak ve fotoğrafçılıkla ilgili temel bilgileri öğrenmek istiyorsanız, Kızılcahamam Fotoğrafçılık Kursu ile fotoğrafçılık deneyiminizi üst seviyeye taşıyın.

Kızılcahamam’daki fotoğraf severlerin seviyeleri ne olursa olsun, hızlı bir şekilde büyük adımlar atmasına yardımcı oluyoruz. Eğitimini tamamlayanlar, Türkiye’nin 1 Numaralı Fotoğrafçılık Kursu PhotoPlay’den “Başarı ve Eğitim Sertifikası” almaya da hak kazanıyor.ONLINE FOTOĞRAF EĞİTİMİ NASIL OLUYOR?

fotoğrafçılık kursu videoları

İSTEDİĞİNİZ ZAMAN, İSTEDİĞİNİZ YERDEN, SINIRSIZ ONLINE FOTOĞRAF EĞİTİMİ ALIN

Online Fotoğrafçılık Kurslarımızı, ister bilgisayarınızdan, ister cep telefonunuzdan izleyebilir, eğitmenlere 7/24 soru sorabilirsiniz.

Mobil uygulamamızı indirin, eğitim videoları ömür boyu elinizin altında olsun…

PhotoPlay Play Store PhotoPlay App Store


KIZILCAHAMAM FOTOĞRAFÇILIK KURSU İLE HEP DESTEK, TAM DESTEK

Eğitmen kadromuzun, bilgi ve deneyimiyle hazırlanan kurs içeriklerini satın aldığınızda, Kızılcahamam Fotoğrafçılık Kursu eğitmen kadromuza fotoğrafla ilgili tüm sorularınızı dilediğiniz zaman sorabileceksiniz ve sorularınız en geç 24 saat içerisinde yanıtlanacak. Kısacası, sizlere her zaman destek olmaya devam edeceğiz.

Her dersin sonunda, Online Sınav Sistemi ile bilginizi de ölçebileceksiniz.

Kurs süresi, kursa kimler katılabilir, sertifikanın geçerliliği ve iş olanakları gibi sıkça sorulan sorular için aşağıdaki linki tıklayın. Sorularınız için 0850 840 43 33 numaralı “Whatsapp Canlı Destek Hattı”mıza yazın.KIZILCAHAMAM’DAKİ FOTOĞRAFÇILIK KURSLARI

Online Fotoğrafçılık Kursları şu an sadece 99 TL

 • Temel Fotoğrafçılık Kursu
 • İleri Seviye Çekim Teknikleri Kursu
 • Daha İyi Fotoğraflar İçin Kompozisyon Kursu
 • Mobil Fotoğrafçılık Kursu
 • Portre Fotoğrafçılığı Kursu
 • Doğum ve Bebek Fotoğrafçılığı Kursu
 • Düğün Fotoğrafçılık Kursu
 • Stüdyo Fotoğrafçılığı Kursu
 • Yemek Fotoğrafçılığı Kursu
 • Temel Photoshop Kursu
 • İleri Photoshop – Katmanlar Kursu
 • RAW İşleme Teknikleri Kursu
 • Siyah-Beyaz Fotoğrafçılık Kursu
 • Photoshop Master Class Eğitimi
 • Lightroom Classic Kursu
 • A’dan Z’ye Lightroom Preset Eğitimi
 • A’dan Z’ye ACR Preset Eğitimi
 • Temel Video Çekim Teknikleri Kursu
 • Video Kurgu-Montaj Eğitimi (Premiere)


KIZILCAHAMAM FOTOĞRAFÇILIK KURSLARI’NDA NELER VAR?

Alanında uzman eğitmenlerden fotoğrafçılık kursu alacaksınız. Full HD görüntü ve yüksek ses kalitesine sahip eğitim videolarına, ömür boyu sınırsız erişiminiz olacak. İstediğiniz zaman, sınırsız kez tekrar tekrar izleyerek, bilgi seviyenizi artırabilirsiniz. Kurslara katılan herkes uluslararası geçerliliği olan sertifika alabilecek. Online sınavlarda 85 ve üstü alan kursiyerlerimize, Üstün Başarı Sertifikası vereceğiz. Derslerle ilgili sorduğunuz sorulara, eğitmenlerimiz en geç 24 saat içerisinde yanıt verecek. Ayrıca her kursla ilgili indirilebilir kaynaklar ve 30 gün para iade garantisi de sizi bekliyor.


KIZILCAHAMAM’DA FOTOĞRAF ÇEKİMİ YAPILABİLECEK SEMTLER

Yanıközbekler, Yıldırımçatak, Yıldırımdemirciler, Yıldırımhacılar, Yıldırımören, Yıldırımyağlıca, Yukarıçanlı, Yukarıadaköy, Yukarıkaraören, Yukarıkese, Yukarıhüyük, Uğurlu, Turnalı, Şahinler, Süleler, Sazak, Sarayköy, Saraycık, Otacı, Örencik, Ortaköy, Kasımlar, Karşıyaka, Kavaközü, Kalemler, Karacaören, Karaağaç, Kuşcuören, Kurumcu, Kocalar, Kızık, Kızılca, Kızılcaören, Kışlak, Pazarbaşören, Pazarkınık, Pazar, Olucak, Oğlakçı, Tahtalar, Taşlıca, Salın, Semeler, Semer, Yakakaya, Yağcıhüseyin, Üyücek, Üçbaş, Yeşilköy, Yenice, Esenler, Gümele, Gölköy, Doymuşören, Değirmenönü, Demirciören, Eğerlialören, Eğerlibaşköy, Eğerlidereköy, Eğerlikozören, Güvem, Güneysaray, Gökbel, Gebeler, İğceler, İğdir, İğmir, Hıdırlar, Mahkemeağcin, İnceğiz, İsmetpaşa, Kemalpaşa, Kınık, Kırköy, Kırkırca, Alibey, Alpagut, Aşağı Çanlı, Akçay, Akçakese, Akçaören, Aksak, Akdoğan, Bulak, Ayvacık, Bademli, Bağlıca, Bağören, Binkoz, Bezcikuzören, Balcılar, Beşkonak, Aşağıhüyük, Aşağıadaköy, Doğanözü, Başağaç, Çırpan, Dereneci, Çukurören, Çukurca, Çavuşlar, Çeçtepe, Çeltikçibaşören, Çeltikçi, Ciğirler, Berçinçatak, Berçinyayalar, Belpınar, Bayırköy.


En güzel fotoğraflar için Kızılcahamam’da mekân önerileri

Ankara’nın en yeşil bölgelerinden biri olan ve üç tarafı ormanla kaplı Kızılcahamam’da fotoğraf çekilecek şahane mekânlar vardır. Çam ağaçları ile kaplı Soğuksu Milli Parkı, Abacı Peri Bacaları, bir vadinin yamacında yerden 70 metre yüksekte olan Alicin Manastırı, Mahkemeağcin köyünün altında bulunan mağaraları, Çamlıdere Aluçdağı Tabiat parkı, Başköy Kalesi, Ağsar Kalesi (halk dilinde Gavur Kalesi), kendine has mimarisi ve tarihi binaları, çeşmeleri ve sokaklarıyla Pazar köyü fotoğraflayabileceğiniz çeşitli mekânlara sahiptir.

0 yanıtları"KIZILCAHAMAM FOTOĞRAFÇILIK KURSU"

Mesaj bırakın

Copyright © 2024, PhotoPlay Nihat Karadağ Fotoğrafçılık Kursu ~ Tüm hakları saklıdır.