İndirimin Bitmesine Kalan Süre: Gün Saat Dakika Saniye

YILDIRIM FOTOĞRAFÇILIK KURSU

“Fotoğrafı öğrenmek hiç bu kadar kolay olmamıştı…”

Yıldırım Fotoğrafçılık Kursu ile Türkiye’nin en iyi fotoğraf eğitmenlerinden, istediğiniz zaman, istediğiniz yerden, sınırsız tekrar ve 30 gün para iade garantisi ile eğitim alın.

Yıldırım Fotoğrafçılık Kursu, Türkiye’nin 1 Numaralı Fotoğrafçılık Kursu PhotoPlay tarafından kurulmuştur.

Kısa süreliğine %90’a varan fotoğrafçılık kursu indirimlerini kaçırmayın.YILDIRIM FOTOĞRAFÇILIK KURSU HAKKINDA

Türkiye’nin En İyi Fotoğrafçılık Kursu PhotoPlay, gelen yoğun talep üzerine, Yıldırım’da yaşayanlar için uzaktan eğitim sistemi ile Yıldırım Fotoğrafçılık Kursu adıyla eğitim vermeye başladı. Bunun için www.fotografcilikkursu.com sitesini kuran PhotoPlay, Türkiye’nin en iyi fotoğraf eğitmenlerini de bu sitede bir araya getirdi.

PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu, fotoğrafçılık konusunda kendisini geliştirmek isteyenler için 12 yıldır 80’den fazla sınıf eğitimi veren bir eğitim kurumu. Fotoğraf makinenizi daha etkin kullanmak ve fotoğrafçılıkla ilgili temel bilgileri öğrenmek istiyorsanız, Yıldırım Fotoğrafçılık Kursu ile fotoğrafçılık deneyiminizi üst seviyeye taşıyın.

Yıldırım’daki fotoğraf severlerin seviyeleri ne olursa olsun, hızlı bir şekilde büyük adımlar atmasına yardımcı oluyoruz. Eğitimini tamamlayanlar, Türkiye’nin 1 Numaralı Fotoğrafçılık Kursu PhotoPlay’den “Başarı ve Eğitim Sertifikası” almaya da hak kazanıyor.


FOTOĞRAF EĞİTİMİ ALAN 1 KİŞİYE, FOTOĞRAF MAKİNESİ HEDİYE EDİYORUZ

PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu’ndan 22 Haziran – 15 Ağustos 2021 tarihleri arasında fotoğraf eğitimi alan 1 kişiye, Sony A6000YB + 16-50mm + 55-210mm objektifli fotoğraf makinesini hediye ediyoruz…

İster 99’TL’lik Online Fotoğrafçılık Kursları’na, ister Yüz Yüze Fotoğrafçılık Kursları’na kayıt olarak çekilişe katılabilirsiniz. Ayrı ayrı siparişlerle ne kadar çok eğitim alırsanız, şansınızı o kadar çok artırırsınız.


ONLINE FOTOĞRAF EĞİTİMİ NASIL OLUYOR?

fotoğrafçılık kursu videoları

İSTEDİĞİNİZ ZAMAN, İSTEDİĞİNİZ YERDEN, SINIRSIZ ONLINE FOTOĞRAF EĞİTİMİ ALIN

Online Fotoğrafçılık Kurslarımızı, ister bilgisayarınızdan, ister cep telefonunuzdan izleyebilir, eğitmenlere 7/24 soru sorabilirsiniz.

Mobil uygulamamızı indirin, eğitim videoları ömür boyu elinizin altında olsun…

PhotoPlay Play Store PhotoPlay App Store


YILDIRIM FOTOĞRAFÇILIK KURSU İLE HEP DESTEK, TAM DESTEK

Eğitmen kadromuzun, bilgi ve deneyimiyle hazırlanan kurs içeriklerini satın aldığınızda, Yıldırım Fotoğrafçılık Kursu eğitmen kadromuza fotoğrafla ilgili tüm sorularınızı dilediğiniz zaman sorabileceksiniz ve sorularınız en geç 24 saat içerisinde yanıtlanacak. Kısacası, sizlere her zaman destek olmaya devam edeceğiz.

Her dersin sonunda, Online Sınav Sistemi ile bilginizi de ölçebileceksiniz.

Kurs süresi, kursa kimler katılabilir, sertifikanın geçerliliği ve iş olanakları gibi sıkça sorulan sorular için aşağıdaki linki tıklayın. Sorularınız için 0850 441 40 45 numaralı “Whatsapp Canlı Destek Hattı”mıza yazın.YILDIRIM’DAKİ FOTOĞRAFÇILIK KURSLARI

 • Temel Fotoğrafçılık Kursu
 • İleri Seviye Çekim Teknikleri Kursu
 • Daha İyi Fotoğraflar İçin Kompozisyon Kursu
 • Mobil Fotoğrafçılık Kursu
 • Portre Fotoğrafçılığı Kursu
 • Doğum ve Bebek Fotoğrafçılığı Kursu
 • Düğün Fotoğrafçılık Kursu
 • Stüdyo Fotoğrafçılığı Kursu
 • Yemek Fotoğrafçılığı Kursu
 • Temel Photoshop Kursu
 • İleri Photoshop – Katmanlar Kursu
 • RAW İşleme Teknikleri Kursu
 • Siyah-Beyaz Fotoğrafçılık Kursu
 • Photoshop Master Class Eğitimi
 • Lightroom Classic Kursu
 • A’dan Z’ye Lightroom Preset Eğitimi
 • A’dan Z’ye ACR Preset Eğitimi
 • Temel Video Çekim Teknikleri Kursu
 • Video Kurgu-Montaj Eğitimi (Premiere)


YILDIRIM FOTOĞRAFÇILIK KURSLARI’NDA NELER VAR?

Alanında uzman eğitmenlerden fotoğrafçılık kursu alacaksınız. Full HD görüntü ve yüksek ses kalitesine sahip eğitim videolarına, ömür boyu sınırsız erişiminiz olacak. İstediğiniz zaman, sınırsız kez tekrar tekrar izleyerek, bilgi seviyenizi artırabilirsiniz. Kurslara katılan herkes uluslararası geçerliliği olan sertifika alabilecek. Online sınavlarda 85 ve üstü alan kursiyerlerimize, Üstün Başarı Sertifikası vereceğiz. Derslerle ilgili sorduğunuz sorulara, eğitmenlerimiz en geç 24 saat içerisinde yanıt verecek. Ayrıca her kursla ilgili indirilebilir kaynaklar ve 30 gün para iade garantisi de sizi bekliyor.


YILDIRIM’DA FOTOĞRAF ÇEKİMİ YAPILABİLECEK SEMTLER

Samanlı, Mevlana, Mollaarap, Mimarsinan, Meydancık, Millet, Musababa, Ortabağlar, Kaplıkaya, Karaağaç, Kurtoğlu, Namazgah, Piremir, Sıracevizler, Sinandere, Siteler, Yenimahalle, Yeşilyayla, Yeşil, Teferrüç, Umurbey, Vatan, Vakıf, Şükraniye, Şirinevler, Selimzade, Selçukbey, Yunusemre, Zümrütevler, Zeyniler, Yavuzselim, Ulus, Yıldırım, Yetmişbeşinciyıl, Yiğitler, Yediselviler, Beyazıt, Balaban, Bağlaraltı, Cumalıkızık, Akçağlayan, 152 Evler, Anadolu, Arabayatağı, Davutdede, Davutkadı, Çınarönü, Baruthane, Emirsultan, Ertuğrulgazi, Erikli, Esenevler, Güllük, Hamamlıkızık, Hacıvat, Hacıseyfettin, Eğitim, Değirmenlikızık, Değirmenönü, Demetevler, Duaçınarı, Fidyekızık, Hocataşkın, Maltepe, Mehmet Akif Ersoy, Karapınar, Karamazak, Kazımkarabekir, İsabey.


En güzel fotoğraflar için Yıldırım’da mekân önerileri

Yıldırım ilçesinde fotoğraf çekebileceğiniz mekânlardan bazıları; eski bir yerleşim yeri olan, Osmanlı mimarisinin muhteşem dokusunu barındıran Cumalıkızık Köyü, Uludağ’a çıkmak isteyenlerin uğrak yeri Teleferik, Mollaarap mahallesinde yer alan Balabanbey Kalesi, Emir Sultan Camii ve Külliyesidir.

KURSLARINIZI MOBİL UYGULAMAMIZDAN İZLEYİN

Sadece mobil uygulama takipçilerimize özel indirim kodlarını kaçırmamak için uygulamamızı indirin...