• Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

Bebek Fotoğrafçıları için Fotoğraf Düzenleme Eğitimi, hobisini mesleğine dönüştürmek isteyenler ve hali hazırda bebek fotoğrafçılığına başlayan kişiler için hazırlanmıştır. Bu eğitimde, fotoğraf düzenleme programlarından biri olan Photoshop aracılığıyla, çektiğiniz fotoğrafları düzenlerken nelere dikkat edeceğinizi ve nasıl düzenleyeceğinizi öğreneceksiniz. Bebeğin anne karnından ilk çıkışı, doktorla olan pozu, anne ile buluşması ve ilk aile pozu gibi bir çok fotoğraf üzerinden, çektiğiniz fotoğraflarda hem bebeği, hem de aile bireyleri üzerinde yapacağınız retouch işlemlerini öğreneceksiniz. Ayrıca fotoğraflarınızın pozlandırmasını ve renklerini nasıl doğru hale getireceğiniz de, öğreneceğiniz konulardan bir kaçı. PhotoPlay kursiyerlerine, Türkiye Bebek Fotoğrafçısı Listesinin yayınlandığı www.bebekfotografcisi.com.tr sitesinde tanıtım yapmaları için özel indirim kodu verilmektedir.

4.8

5

701

Kayıtlı Öğrenci

Eğitmen:

%75 İNDİRİMİ KAÇIRMA !

İNDİRİMİN BİTMESİNE KALAN SÜRE:

00
00
00
00

Bebek Fotoğrafçıları İçin Fotoğraf Düzenleme Eğitimi | Özet


DİKKAT: Bu eğitimde, fotoğraf düzenlemeleri Photoshop programı üzerinden anlatılmaktadır ve bu eğitime katılabilmek için Temel Photoshop Bilgisine sahip olmanız gerekmektedir. Eğer daha önce Temel Photoshop Kursu'na katılmadıysanız yada temel bilgileriniz eksikse, aşağıdaki linkte yer alan Temel Photoshop Kursu'nu inceleyebilirsiniz.
Temel Photoshop Kursu

Bebek Fotoğrafçıları için Fotoğraf Düzenleme Eğitimi, hobisini mesleğine dönüştürmek isteyenler ya da hali hazırda bebek fotoğrafçılığına başlayan kişiler için hazırlanmıştır.

Bu eğitimde, fotoğraf düzenleme programlarından biri olan Photoshop aracılığıyla, çektiğiniz fotoğrafları düzenlerken nelere dikkat edeceğinizi ve nasıl düzenleyeceğinizi öğreneceksiniz.

Bebeğin anne karnından ilk çıkışı, doktorla olan pozu, anne ile buluşması ve ilk aile pozu gibi bir çok fotoğraf üzerinden, çektiğiniz fotoğraflarda hem bebeği, hem de aile bireyleri üzerinde yapacağınız retouch işlemlerini öğreneceksiniz. Ayrıca fotoğraflarınızın pozlandırmasını ve renklerini nasıl doğru hale getireceğiniz de, öğreneceğiniz konulardan bir kaçı.

Bu eğitime katılabilmek için, Temel Photoshop bilgisine sahip olmanız gerektiğini lütfen unutmayın. Çünkü bu eğitimde temel bilgiler verilmeyecek, direkt fotoğrafların nasıl işlendiği anlatılacakttır.

Siz de fotoğraflarınızı daha iyi bir görünümü kavuşturmak istiyorsanız, Profesyonel Doğum ve Bebek Fotoğrafçısı Elif Ergün'ün eğitmenliğindeki bu kursa katılabilirsiniz. Üstelik tüm online eğitimlerimiz de olduğu gibi, bu eğitimimizde de 30 gün para iade garantisi bulunuyor.

Tüm kurs içeriği Photoshop'un hem Türkçe, hem de İngilizce menüsüne karşılık verecek şekilde hazırlanmıştır.

Kurs sırasında veya bitiminden sonra, kurs içeriği ile ilgili aklınıza takılan soruları en geç 24 saat içerisinde cevaplayacak ve sizlere her zaman destek olmaya devam edeceğiz.

Bebek Fotoğrafları Düzenleme Kursu'nu alıp eğitimini tamamlayanlar, Türkiye' nin 1 Numaralı Fotoğrafçılık Kursu PhotoPlay'den 'Bebek Fotoğrafları Düzenleme Eğitimi Sertifikası' almaya da hak kazanacak.

Kurs İçeriği – Eğitim Videoları

  • Kurs Tanıtım Videosu 00:00:00
  • Bebeğin, Anne Karnından İlk Çıkış Fotoğrafı Üzerinde Düzenlemeler 00:07:00
  • Bebeğin, Doktorla Fotoğrafı Üzerindeki Düzenlemeler 00:12:00
  • Anne ve Bebeğin İlk Poz Fotoğrafı Üzerindeki Düzenlemeler 00:12:00
  • Ameliyathanede Anne, Baba ve Bebek Pozu Fotoğrafı Üzerinde Düzenlemeler 00:09:00
  • Bebek Bakım Odasındaki, Bebeğin Fotoğrafı Üzerinde Düzenlemeler 00:03:00
  • İkinci Gün, Aile Pozu Fotoğrafı Üzerinde Düzenlemeler 00:09:00
  • Yenidoğan Konsept Çekimi Fotoğrafı Üzerinde Düzenlemeler 00:23:00
  • Yenidoğan Konsept Çekimi Sonrası Cilt Temizleme ve Renklendirme 00:09:00
  • Stüdyoda İkinci Gün Anne-Bebek Fotoğrafı Üzerinde Düzenlemeler 00:15:00

Öğrenci Değerlendirmeleri

Kim Ne Demiş?

4.8

4.8
5 ratings
 • 5 yıldızlar4
 • 4 yıldızlar1
 • 3 yıldızlar0
 • 2 yıldızlar0
 • 1 yıldızlar0
 1. Mehtap Sarıkaya13:02'de 23/08/2023

  teşekkürler

  5

  düzenleme eğitimleri bana detayları gösterdi, teşekkürler

 2. Melike Esra Gönül20:13'de 14/09/2023

  Editleme

  4

  Sadece ekran görüntü kalitesi bozuluyor arada ama herkes farklı anlatıyor ister istemez kafa karisikligi

 3. Mehmet Gönül06:55'de 04/10/2023

  Bebek fotoğrafı duzenleme

  5

  Teşekkürler

 4. Bebek fotoğrafçılığında düzenleme

  5

  Teşekkür ederim çok güzel ve verimli bir eğitimdi.

 5. Muhammet Akadar13:28'de 29/11/2023

  Teşekkürler

  5

  Mükemmel

Copyright © 2023, PhotoPlay Nihat Karadağ Fotoğrafçılık Kursu ~ Tüm hakları saklıdır.