• Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

Bu eğitimimizde sizlere son yıllarda oldukça popüler olan Mobil Fotoğrafçılık konusunda başarıyı yakalama yöntemlerini ve Mobil Fotoğrafçılığın prensiplerini anlatacağız. Eğitimimiz, hem fotoğrafı hobi olarak gören ve takipçi sayısını arttırmak isteyen katılımcıların hem de mobil fotoğrafçılığı işinin bir uzantısı olarak gören, satışlarını geliştirmek isteyen, ürünlerinin reklamını yapma amacında olan firma sahiplerinin hedeflerini gerçekleştirmesi için ihtiyaç duyduğu tüm bilgileri kapsıyor. Bu eğitim, sadece bugüne kadar yayımlanmış en kapsamlı Mobil Fotoğrafçılık eğitimi olmakla kalmayıp katılımcılara çok çeşitli ip uçları da sunuyor. Mobil fotoğrafçılığa bakış açınızı değiştirecek ve başarınızı arttıracak Mobil Fotoğrafçılık Eğitimini kaçırmayın…

5

14

1057

Kayıtlı Öğrenci

Eğitmen:

%75 İNDİRİMİ KAÇIRMA !

İNDİRİMİN BİTMESİNE KALAN SÜRE:

00
00
00
00

Mobil - Cep Telefonu Fotoğrafçılığı Kursu | Özet


Mobil fotoğrafçılığın büyülü dünyasına hoş geldiniz.

Bu eğitimimizde sizlere son yıllarda oldukça popüler olan Mobil Fotoğrafçılık konusunda başarıyı yakalama yöntemlerini ve Mobil Fotoğrafçılığın prensiplerini anlatacağız.

Instagram’a dünyada günlük yüklenen fotoğraf sayısının 500 Milyon olduğunu ve Türkiye’de Instagram kullanıcı sayısının 42 Milyon olduğunu düşündüğümüzde mobil fotoğrafçılık konusunda başarıyı yakalamanın çok da kolay olmadığı doğru. Ancak endişeye gerek yok; rakipleriniz Mobil Fotoğrafçılık konusunda Burak Şenbak’dan ders almadı!

Mobil Fotoğrafçılık Eğitiminde Eğitmenimiz Burak Şenbak’ın amacı; katılımcılara gerekli bilgileri aktararak var olan başarılarını arttırmak olacak. Burak Şenbak, yılların verdiği eğitmenlik tecrübesi ile sizlere Mobil Fotoğrafçılık konusunu A’dan Z’ye öğretirken “ezberleme” yerine “anlamanızı” sağlayarak çekim sırasında ve sonrasında gerçekleştireceğiniz işlemlerin iş akışını ve mantığını bir daha unutmayacağınız şekilde anlatıyor.

Mobil Fotoğraflara bir anlamda imzanızı eklemek üzere ilgili çekim ve kompozisyon tekniklerini öğrenmek ve ardından bu fotoğrafları yine cep telefonunuzda doğru yöntemlerle işlemekle var olan başarınızı arttırarak sıradan fotoğrafların önüne geçebilmek için planlanan bu eğitimin sonunda mobil fotoğrafçılık hayatınız artık eskisi gibi olmayacak.

Eğitimimiz, hem fotoğrafı hobi olarak gören ve takipçi sayısını arttırmak isteyen katılımcıların hem de mobil fotoğrafçılığı işinin bir uzantısı olarak gören, satışlarını geliştirmek isteyen, ürünlerinin reklamını yapma amacında olan firma sahiplerinin hedeflerini gerçekleştirmesi için ihtiyaç duyduğu tüm bilgileri kapsıyor.

Bu eğitim, sadece bugüne kadar yayımlanmış en kapsamlı Mobil Fotoğrafçılık eğitimi olmakla kalmayıp katılımcılara çok çeşitli ip uçları da sunuyor. Mobil fotoğrafçılığa bakış açınızı değiştirecek ve başarınızı arttıracak Mobil Fotoğrafçılık Eğitimini kaçırmayın… Üstelik 30 gün para iade garantisi bulunuyor.

Kurs sırasında veya bitiminden sonra, kurs içeriği ile ilgili aklınıza takılan soruları en geç 24 saat içerisinde cevaplayacak ve sizlere her zaman destek olmaya devam edeceğiz. Konu aktarımı sırasında kafanızda oluşabilecek soruları Burak Şenbak’ın, yılların verdiği tecrübe ile sizin yerinize sorduğunu ve cevaplarını açıkladığına şahit olacaksınız.

Türkiye’nin her yerinde tanınan ve yıllardır fotoğraf eğitimleri veren Burak Şenbak’dan bu kursu alıp, eğitimini tamamlayanlar, Türkiye’nin 1 Numaralı Fotoğrafçılık Kursu PhotoPlay’den Sertifika almaya hak kazanacak. Toplam 20 soruluk testimizden 85 ve üzeri puan alan kursiyerlerimiz, Eğitim Sertifikasına ek olarak Üstün Başarı Sertifikası da alacak.

Bu kurstan sonra fotoğraf hayatınız tamamen değişecek.

Mobil Fotoğrafçılığın büyülü dünyasına tekrar hoş geldiniz.

Kurs İçeriği – Eğitim Videoları

  • Mobil Fotoğrafçılık Nedir? 00:11:00
  • Mobil Fotoğrafçılar İçin Çekim Öncesi İpuçları 00:07:00
  • Mobil Fotoğrafçılıkta Yardımcı Ekipmanlar 00:15:00
  • Mobil Cihazlarla Çekim Sırasında Dikkat Edilecek Detaylar 00:21:00
  • Uygulamalı Mobil Fotoğraf Çekimi 00:45:00
  • Mobil Fotoğrafçılıkta Etkili Fotoğraflar İçin Kompozisyon 01:10:00
  • Snapseed – Mobil Fotoğrafçılıkta Fotoğraf Düzenleme 01:05:00
  • Lightroom – Mobil Fotoğrafçılıkta Fotoğraf Düzenleme 00:40:00
  • Son Söz 🙂 00:01:00

Öğrenci Değerlendirmeleri

Kim Ne Demiş?

5

5
14 ratings
 • 5 yıldızlar14
 • 4 yıldızlar0
 • 3 yıldızlar0
 • 2 yıldızlar0
 • 1 yıldızlar0
 1. Melike Esra Gönül15:01'de 08/09/2023

  MOBİL FOTO

  5

  TESEKKÜR EDERİZ BURAK BEYE

 2. SIDIKA SENA KIRÇAK00:54'de 06/10/2023

  HARİKA

  5

  Çok akıcı çok güzel teşekkürler hocamızın ses tonuna bayıldık

 3. Mobil fotoğrafçılık

  5

  Benim için çok güzel bir eğitimdi. Tavsiye ederim. Teşekkür ederim.

 4. Bekir Burak İNAN14:23'de 06/11/2023

  Mobil Fotoğrafçılık

  5

  Her ne kadar telefonla fotoğraf çekilmesini doğru bulmasam ve kabullenmemeye çalışşsamda telefonla fotografcılık ısının hangı düzeylere geldiğini bizzat bu eğitimle anlamış bulundum. Sevgili Burak Hocam’a çok değerli bilgi ve tecrübe paylaşımı için teşekkürler..

 5. genel

  5

  çok verimli ve başarılı oldu teşekkürler

Copyright © 2023, PhotoPlay Nihat Karadağ Fotoğrafçılık Kursu ~ Tüm hakları saklıdır.