• Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

Fotoğraflarımızı Instagram’a yüklemeden önce hemen hepimiz çekilen fotoğraflarımızda düzenlemeler yapıyoruz. Bu bazen doğrudan cep telefonu üzerindeki uygulamalarla bazen de bilgisayar programları aracılığıyla oluyor. Başarıyı yakalamanın en önemli unsurlarından birisi de, fotoğraflarınızı düzenledikten sonra kalite kaybı olmadan Instagram’a yükleyebilmeniz. İşte bu kursumuzda Instagram’da başarıyı yakalamak için gerekli olan tüm alt yapıyı sizler için eğitmenimiz Burak Şenbak, her zamanki metodik aktarım disiplini ile anlatıyor. Kursumuz, fotoğrafı hobi olarak gören katılımcılara da, profesyonel olarak fotoğrafçılığa giriş yapmak isteyen katılımcılara da cevap verirken, aynı zamanda bu işi hali hazırda yapan profesyonellerin mesleki olarak gelişimine de katkı sağlayacak. Instagram için başarı çıtasını yükseklere koyan fotoğrafseverlere yönelik olarak hazırlanan "Instagram için Fotoğraf Düzenleme Kursu"muz, bu alandaki büyük bir eksikliği kapatıyor.

5

5

664

Kayıtlı Öğrenci

Eğitmen:

%75 İNDİRİMİ KAÇIRMA !

İNDİRİMİN BİTMESİNE KALAN SÜRE:

00
00
00
00

Instagram için Fotoğraf Düzenleme Kursu | Özet


Instagram’ın büyülü dünyasında sizi yukarılara taşıyacak olan kursumuza hoş geldiniz.

Instagram’a dünyada günlük yüklenen fotoğraf sayısının 500 Milyon olduğunu ve Türkiye’de Instagram kullanıcı sayısının 42 Milyon olduğunu düşündüğümüzde başarıyı yakalamanın çok da kolay olmadığı doğru. Ancak endişeye gerek yok; rakipleriniz bu konuda Burak Şenbak’dan ders almadı!

İster Instagram için fotoğraflarınızı aynasız bir makine ile çekin, ister cep telefonu ile, isterseniz de bir DSLR ile. Günün sonunda ne ile çekilmiş olursa olsun, fotoğraflarınızı Instagram’a yüklemeden önce hemen hepimiz çekilen fotoğraflarda düzenlemeler yapıyoruz. Bu bazen doğrudan cep telefonu üzerindeki uygulamalarla bazen de desk-top veya lap-toplarımızla gerçekleştiriliyor. Başarıyı yakalamanın en önemli unsurlarından birisi de fotoğraflarınızı düzenledikten sonra kalite kaybı olmadan Instagram’a yükleyebilmeniz. İşte bu kursumuzda Instagram’da başarıyı yakalamak için gerekli olan tüm alt yapıyı sizler için eğitmenimiz Burak Şenbak, her zamanki metodik aktarım disiplini ile anlatıyor.

Burak Şenbak, yılların verdiği eğitmenlik tecrübesi ile sizlere Instagram için Fotoğraf Düzenleme konusunu A’dan Z’ye öğretirken “ezberleme” yerine “anlamanızı” sağlayarak gerçekleştireceğiniz işlemlerin iş akışını ve mantığını bir daha unutmayacağınız şekilde anlatıyor.

Kursumuz, fotoğrafı hobi olarak gören katılımcılara ya da profesyonel olarak fotoğrafçılığa giriş yapmak isteyen katılımcılara cevap verirken aynı zamanda bu işi hali hazırda yapan profesyonellerin mesleki olarak gelişimine de katkı yapacak.

Instagram için başarı çıtasını yükseklere koyan kullanıcılara yönelik olarak hazırlanan Instagram için Fotoğraf Düzenleme kursumuzun bu alandaki büyük bir eksikliği kapayacağına ve kısa sürede favori eğitimlerinizin arasına gireceğine inanıyoruz. Tüm zamanların en iyi online Instagram için Fotoğraf Düzenleme Kursunu kaçırmayın… Üstelik 30 gün para iade garantisi bulunuyor.

Türkiye’nin her yerinde tanınan ve yıllardır fotoğraf eğitimleri veren Burak Şenbak’dan bu kursu alıp, eğitimini tamamlayanlar, Türkiye’nin 1 Numaralı Fotoğrafçılık Kursu PhotoPlay’den Sertifika almaya hak kazanacak.

Kurs sırasında veya bitiminden sonra, kurs içeriği ile ilgili aklınıza takılan soruları en geç 24 saat içerisinde cevaplayacak ve sizlere her zaman destek olmaya devam edeceğiz.

Bu kursun sonunda Instagram sizin için başarının çok daha kolay yakalandığı bir sosyal platform olacak.

Kurs İçeriği – Eğitim Videoları

 • Instagram için Fotoğraf Düzenleme Kursu Tanıtım Videosu ÖZGÜR 00:04:00
 • Instagram Akış (Feed) için Kalite Kaybı Olmadan PS ile Fotoğraf Düzenleme 00:28:00
 • Instagram Hikaye (Story) için Kalite Kaybı Olmadan PS ile Fotoğraf Düzenleme 00:14:00
 • Instagram için PS ile Carousel Hazırlama 00:21:00
 • Instagram Cep Telefonundan Snapseed ile Fotoğraf Düzenleme 01:04:00
 • Instagram Cep Telefonundan Lightroom Mobile ile Fotoğraf Düzenleme 00:40:00
 • Burak Şenbak’tan Mesajınız Var! 00:01:00

Öğrenci Değerlendirmeleri

Kim Ne Demiş?

5

5
5 ratings
 • 5 yıldızlar5
 • 4 yıldızlar0
 • 3 yıldızlar0
 • 2 yıldızlar0
 • 1 yıldızlar0
 1. İzzet Akdoğan16:43'de 07/08/2023

  Harika

  5

  Arayıpta bulamadığım bilgileri nihayetinde burada buldum, teşekkür ederim

 2. Mehmet Gönül10:27'de 02/09/2023

  Instagram fotoğraf duzenleme

  5

  Teşekkürler

 3. Melike Esra Gönül15:56'de 08/09/2023

  İNSTAGRAM İÇİN FOTOĞRAF DÜZENLEME

  5

  artık eğitim aldığımızı biliyorum ve buna göre daha etkileyici düzenlemelr yapabilirim

 4. Burak Şenbak instagram eğitimi

  5

  Teşekkür ederim. Çok verimli bir eğitim oldu benim için.

 5. Mustafa Kadir Batu23:43'de 26/11/2023

  teşekkürler

  5

  çok faydalıydı

Copyright © 2023, PhotoPlay Nihat Karadağ Fotoğrafçılık Kursu ~ Tüm hakları saklıdır.