• Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

Çektiğimiz fotoğrafları işleme sırasında çoğu zaman 'kısıtlı' bir alanda iş yaptığınızı düşünüyorsanız, muhtemelen katmanları kullanmıyor veya sınırlı olarak kullanıyorsunuzdur. Harika şartlarda, kompozisyonu doğru ve teknik olarak hatasız çekilmiş fotoğrafların dahi Photoshop ile bir işleme sürecinden geçmeleri şart. Photoshop ile işleme sırasında sıradanlığın ötesine geçebilmek için Photoshop uygulamalarına hâkim olmak çok önemli. Bu uygulamalardan, biz fotoğrafçılara yardımcı olan en önemli Photoshop araçlarından biri ise katmanlardır. Kursun amacı, kadrajda hapsedilmiş görüntüyü düzenlemek, işleme süresini kolaylaştırmak, hızlandırmak ve yaratıcı çalışmalar yapabilmek için fotoğrafçılara yardımcı olabilmek. Bu kursu tamamlayanlar için, hiçbir şey artık eskisi gibi olmayacak.

5

6

922

Kayıtlı Öğrenci

Eğitmen:

%75 İNDİRİMİ KAÇIRMA !

İNDİRİMİN BİTMESİNE KALAN SÜRE:

00
00
00
00

İleri Photoshop - Katmanlar Kursu | Özet


DİKKAT: Bu eğitime katılabilmek için Temel Photoshop Bilgisine sahip olmanız gerekmektedir. Eğer daha önce Temel Photoshop Kursu'na katılmadıysanız yada temel bilgileriniz eksikse, aşağıdaki linkte yer alan Temel Photoshop Kursu'nu inceleyebilirsiniz.

Temel Photoshop Kursu

Katmanların büyülü dünyasına hoş geldiniz.

Katmanlar; Photoshop kullanan fotoğrafçıların çalışma mantığını anladıktan sonra fotoğraf işleme akışlarını kolaylaştırırken, aynı zamanda hızlandıran ve bunun yanında kreatif çalışmalar için de bir temel görevi gören, başarılı fotoğrafçıların en büyük yardımcısıdır.

Belki de Photoshop içinde yer alan konuların en zoru. Ancak endişeye gerek yok; bugüne kadar Katmanlar konusunu hiç Burak ŞENBAK' tan dinlemediniz !

Online İleri Photoshop - Katmanlar Kursu' nda eğitmenimiz Burak ŞENBAK' ın amacı; katılımcılara gerekli bilgileri aktararak var olan başarılarını arttırmak olacak. Burak ŞENBAK, yılların verdiği eğitmenlik tecrübesi ile sizlere Katmanlar konusunu A' dan Z' ye öğretirken 'ezberleme' yerine 'anlamanızı' sağlayarak katmanlar iş akışını ve mantığını bir daha unutmamanızı mümkün kılıyor.

Online İleri Photoshop - Katmanlar Kursu, hem Türkçe hem İngilizce Photoshop menüsü kullanan, Windows veya Mac işletim sistemlerine sahip tüm katılımcıların ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde düzenlendi.

Çekilmiş fotoğrafların birbirinden çok farklı yöntemlerle görünümünü düzeltmek, düzenlemek, başkalaştırmak, manipülatif fotoğraflar oluşturmak, yaratıcılığınızın tamamını kullanmak, fotoğraflara imza ve logonuzu eklemek için öğrenmek zorunda olduğunuz katmanlar konsepti, hem fotoğraf hayatınızı hem de fotoğraf işleme tekniklerinizi tamamen değiştirecek.

Eğitimimiz, fotoğrafı hobi olarak gören katılımcılara ya da profesyonel olarak fotoğrafçılığa giriş yapmak isteyen katılımcılara cevap verirken aynı zamanda bu işi hali hazırda yapan profesyonellerin mesleki olarak gelişimine de katkı yapacak.

Bu eğitim, sadece bugüne kadar yayımlanmış en kapsamlı Katmanlar Eğitimi olmakla kalmayıp, katılımcılara çok çeşitli ip uçları da sunuyor. Fotoğraf işleme yöntemlerine bakış açınızı değiştirecek ve başarınızı arttıracak Online Katmanlar Eğitimi' ni kaçırmayın … Üstelik 30 gün para iade garantisi bulunuyor.

Eğitim notları ve derslerde kullanılan Burak ŞENBAK' a ait fotoğraflar indirilebilir formatta katılımcıları bekliyor. Böylece, siz de eğitimde gördüğünüz konuları, aynı fotoğraflar üzerinden işleyerek, pratik yapabileceksiniz.

Kurs sırasında veya bitiminden sonra, kurs içeriği ile ilgili aklınıza takılan soruları en geç 24 saat içerisinde cevaplayacak ve sizlere her zaman destek olmaya devam edeceğiz. Konu aktarımı sırasında kafanızda oluşabilecek soruları Burak ŞENBAK' ın, yılların verdiği tecrübe ile, sizin yerinize sorduğunu ve cevaplarını açıkladığına şahit olacaksınız.

Türkiye' nin her yerinde tanınan ve yıllardır fotoğraf eğitimleri veren Burak ŞENBAK' tan bu kursu alıp, eğitimini tamamlayanlar, Türkiye' nin 1 Numaralı Fotoğrafçılık Kursu PhotoPlay' den 'Başarı ve Eğitim Sertifikası' almaya hak kazanacak.

Kurs sonunda yer alan Online Sınav Sistemi ile bilginizi ölçebileceksiniz. 85 ve üzeri puan alan kursiyerlerimiz, İleri Photoshop - Katmanlar Kursu Sertifikası' nın haricinde, bir de 'Başarı Sertifikası' sahibi olacak.

Bu kurstan sonra fotoğraf hayatınız tamamen değişecek.

Katmanların büyülü dünyasına tekrar hoş geldiniz.

Kurs İçeriği – Eğitim Videoları

  • Katmanlar-Açıklamalar 00:25:00
  • Katmanlar ve PSD Formatı 00:11:00
  • Katmanlar ve Manipülasyon 00:22:00
  • Katman Karışım Modları (Blending Modes) 00:11:00
  • Blend If Özelliği 00:12:00
  • Akıllı Nesneler (Smart Objects) 00:09:00
  • Katman Maskeleri (Layer Masks) 00:30:00
  • Düzenleme Katmanları (Adjustment Layers) 00:31:00
  • Fotoğraflara Yazı ve İmza Eklemek 00:13:00
  • PhotoPlay Çekim Kartları 00:00:00
  • Eğitim Görselleri ve Ders Notu 00:00:00

Öğrenci Değerlendirmeleri

Kim Ne Demiş?

5

5
6 ratings
 • 5 yıldızlar6
 • 4 yıldızlar0
 • 3 yıldızlar0
 • 2 yıldızlar0
 • 1 yıldızlar0
 1. Güvenç Yalçın14:33'de 12/06/2021

  Teşekkürler

  5

  Tüm eğitimleriniz tane tane ve çok güzel aktarıyorsunuz. Emeklerinize sağlık…

 2. özlem sarıalan23:02'de 27/01/2022

  BAŞARILI EĞİTİMLER

  5

  Burak Hocam, net anlatımınız, verdiğiniz örnekler ve anlaşılır açıklamalarınız ile eğitimleriniz çok yararlı oluyor. Temel Photoshop, Raw İşleme Teknikleri ve İleri Photoshop – Katmanlar ile sizden aldığım üçüncü eğitimi tamamladım. Elimde not defterim, kalemim sizi takip etmek, verdiğiniz ip uçlarını atlamadan öğrenmeye çalışmak büyük keyif. Fotoğraflarıma ve bu konudaki çalışmalarıma değer katıyorsunuz, emeklerinize sağlık, çok teşekkür ederim.

  1. Burak ŞENBAK11:32'de 28/01/2022

   Özlem Hanım bu ince yorumunuz için çok teşekkür ederim. Harika fotoğraflarda görüşmek üzere. Selamlar.

 3. Hasan Dimdik23:26'de 28/02/2022

  5

  Hocanin anlatimi ve konuya hakimiyeti mukemmel, anlatim dili son derece sade ve anlasilir.

 4. Melike Esra Gönül15:52'de 17/10/2023

  katmanlar

  5

  burak hocam yine bizden esirgemeden bilgi paylaşımı yaptı sabırla anlattı çok güzeldi eğitiminin devamınıda alacağım

 5. Erva Ülker23:06'de 28/11/2023

  Katmanlar

  5

  Katmanlar konusuyla ilgili kafanızda en ufak soru kalmıyor, detaylı ve anlaşılır bir anlatım. Hocama teşekkür ederim.

Copyright © 2023, PhotoPlay Nihat Karadağ Fotoğrafçılık Kursu ~ Tüm hakları saklıdır.