• Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

  ÜCRETSİZ FOTOĞRAF DEĞERLENDİRME ETKİNLİĞİ 23 Şubat 2022 / Çarşamba / 21:00 Her hafta Çarşamba akşamı saat 21:00’de PhotoPlay Fotoğrafçılık …

33

Kayıtlı Öğrenci

Eğitmen:

%75 İNDİRİMİ KAÇIRMA !

İNDİRİMİN BİTMESİNE KALAN SÜRE:

00
00
00
00
 

ÜCRETSİZ

FOTOĞRAF DEĞERLENDİRME ETKİNLİĞİ

23 Şubat 2022 / Çarşamba / 21:00

gün
Saat
Dakika
saniye

Her hafta Çarşamba akşamı saat 21:00'de PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu öğrencilerinin fotoğraflarını değerlendiriyoruz. 

PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu Kurucusu Nihat Karadağ, sizlerden gelen fotoğrafları hem teknik, hem de kompozisyon açısından değerlendirecek ve daha iyi fotoğraflar çekmeniz için önerilerde bulunacak. Ayrıca gönderdiğiniz fotoğraflar arasından, en başarılı 5 tanesi seçilecek ve ilerleyen günlerde @fotografcilikkursu instagram profilimizde isminizle birlikte yayınlanacak.

 

PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu Instagram profili için aşağıdaki linki tıklayın: https://www.instagram.com/fotografcilikkursu/   Etkinlik Gün ve Saati: Canlı yayın Zoom üzerinden 23 Şubat 2022 Çarşamba günü saat 21:00′ de başlayacaktır.   Ücretsiz Kayıt: Zoom üzerinden yapacağımız ÜCRETSİZ etkinliğe sadece PhotoPlay'den eğitim almış kişiler katılabilir. Sağlıklı bir değerlendirme için, 30 kişinin fotoğrafları değerlendirilecektir. Bu nedenle katılım için fotoğraf göndermek ve kayıt yaptırmak mecburidir. Etkinliğe, ilk kayıt yaptıran 30 kişi katılabilecektir. Ücretsiz kayıt olmak için, bu sayfada yer alan "Kayıt Ol" butonuna bastıktan sonra, açılan formu doldurup, kayıt işleminizi tamamlamanız gerekecektir.   Etkinliğe Katılım: Etkinliğe kayıt olan kişiler, bu sayfanın en altında yer alan "EĞİTİM VİDEOLARI"nın hemen altındaki, "Fotoğraf Gönderme Linki" yazan yeri tıklayarak, açılan pencere üzerinden en fazla 3 (üç) adet fotoğrafını bize gönderebilir. Nihat Karadağ tarafından seçilen 1 (bir) adet fotoğrafınız değerlendirmeye alınacaktır. Ayrıca "Zoom Giriş Bilgileri" linkini tıklayarak, etkinliğin Zoom bilgilerine erişebilirsiniz. Etkinlikten 1 saat önce, katılımcılara mail yoluyla da hatırlatma yapılacak ve zoom giriş bilgileri mail olarak da gönderilecektir. Zoom bilgilerine erişemeyen kişiler, etkinlikten 15 dakika öncesine kadar 0850 840 43 33 numaralı Whatsapp Destek Hattımıza da yazıp, Zoom bilgilerini isteyebilirler. Fotoğraf gönderip, canlı zoom etkinliğine katılmayan arkadaşların fotoğrafları değerlendirilmeyecektir.     Fotoğraf Gönderimi:  Etkinliğe sadece 3 (üç) adet fotoğraf gönderebilirsiniz. Gönderdiğiniz fotoğraflardan sadece 1 tanesi seçilerek değerlendirilecektir. Lütfen göndereceğiniz fotoğrafı, Türkçe karakter kullanmadan, kendi adınız-soyadınız ile isimlendiriniz. Örneğin; "nihat-karadag-01.jpeg", "nihat-karadag-02.jpeg", "nihat-karadag-03.jpeg"   şeklinde... Ayrıca fotoğraflarınızın kısa kenarının en az 2.000 piksel ve JPEG olması gerekmektedir. Kurallara uymayan fotoğraflar değerlendirilmeyecektir.   NOT: Etkinlik kayıt altına alınacak ve youtube.com da yayınlanacaktır. Etkinliğe katılacak olan kişiler, buna onay vermiş sayılır.

MOBİL UYGULAMAMIZI İNDİRİN, ETKİNLİKLERİ KAÇIRMAYIN...

Mobil uygulama kullanıcılarımız, etkinliklerimize kayıt konusunda önceliklidirler. Whatsapp, SMS ve Instagram duyurularından önce, mobil uygulamamız üzerinden etkinlik bildirimi gönderiyoruz. Böylece, herkesten önce mobil uygulama kullanıcılarımız etkinliklerden haberdar oluyor ve kontenjan sınırına takılmadan etkinliklere kayıt olabiliyorlar.

Google Play Store Logo App Store Logo
 

Kurs İçeriği – Eğitim Videoları

    • Fotoğraf Gönderme Linki 00:00:00
    • Fotoğraf Değerlendirme Etkinliği Zoom Giriş Bilgileri 00:00:00

Öğrenci Değerlendirmeleri

Kim Ne Demiş?

yok

0 ratings
  • 5 yıldızlar0
  • 4 yıldızlar0
  • 3 yıldızlar0
  • 2 yıldızlar0
  • 1 yıldızlar0

Bu kurs için inceleme bulunamadı.

Copyright © 2024, PhotoPlay Nihat Karadağ Fotoğrafçılık Kursu ~ Tüm hakları saklıdır.