• Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

BEYPAZARI FOTOĞRAFÇILIK KURSU

“Fotoğrafı öğrenmek hiç bu kadar kolay olmamıştı…”

Beypazarı Fotoğrafçılık Kursu ile Türkiye’nin en iyi fotoğraf eğitmenlerinden, istediğiniz zaman, istediğiniz yerden, sınırsız tekrar ve 30 gün para iade garantisi ile eğitim alın.

Beypazarı Fotoğrafçılık Kursu, Türkiye’nin 1 Numaralı Fotoğrafçılık Kursu PhotoPlay tarafından kurulmuştur.

Kısa süreliğine %90’a varan fotoğrafçılık kursu indirimlerini kaçırmayın.BEYPAZARI FOTOĞRAFÇILIK KURSU HAKKINDA

Türkiye’nin En İyi Fotoğrafçılık Kursu PhotoPlay, gelen yoğun talep üzerine, Beypazarı’nda yaşayanlar için uzaktan eğitim sistemi ile Beypazarı Fotoğrafçılık Kursu adıyla eğitim vermeye başladı. Bunun için www.fotografcilikkursu.com sitesini kuran PhotoPlay, Türkiye’nin en iyi fotoğraf eğitmenlerini de, bu sitede bir araya getirdi.

PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu, fotoğrafçılık konusunda kendisini geliştirmek isteyenler için 12 yıldır 80’den fazla sınıf eğitimi veren bir eğitim kurumu. Fotoğraf makinenizi daha etkin kullanmak ve fotoğrafçılıkla ilgili temel bilgileri öğrenmek istiyorsanız, Beypazarı Fotoğrafçılık Kursu ile fotoğrafçılık deneyiminizi üst seviyeye taşıyın.

Beypazarı’ndaki fotoğraf severlerin seviyeleri ne olursa olsun, hızlı bir şekilde büyük adımlar atmasına yardımcı oluyoruz. Eğitimini tamamlayanlar, Türkiye’nin 1 Numaralı Fotoğrafçılık Kursu PhotoPlay’den “Başarı ve Eğitim Sertifikası” almaya da hak kazanıyor.ONLINE FOTOĞRAF EĞİTİMİ NASIL OLUYOR?

fotoğrafçılık kursu videoları

İSTEDİĞİNİZ ZAMAN, İSTEDİĞİNİZ YERDEN, SINIRSIZ ONLINE FOTOĞRAF EĞİTİMİ ALIN

Online Fotoğrafçılık Kurslarımızı, ister bilgisayarınızdan, ister cep telefonunuzdan izleyebilir, eğitmenlere 7/24 soru sorabilirsiniz.

Mobil uygulamamızı indirin, eğitim videoları ömür boyu elinizin altında olsun…

PhotoPlay Play Store PhotoPlay App Store


BEYPAZARI FOTOĞRAFÇILIK KURSU İLE HEP DESTEK, TAM DESTEK

Eğitmen kadromuzun, bilgi ve deneyimiyle hazırlanan kurs içeriklerini satın aldığınızda, Beypazarı Fotoğrafçılık Kursu eğitmen kadromuza fotoğrafla ilgili tüm sorularınızı dilediğiniz zaman sorabileceksiniz ve sorularınız en geç 24 saat içerisinde yanıtlanacak. Kısacası, sizlere her zaman destek olmaya devam edeceğiz.

Her dersin sonunda, Online Sınav Sistemi ile bilginizi de ölçebileceksiniz.

Kurs süresi, kursa kimler katılabilir, sertifikanın geçerliliği ve iş olanakları gibi sıkça sorulan sorular için aşağıdaki linki tıklayın. Sorularınız için 0850 840 43 33 numaralı “Whatsapp Canlı Destek Hattı”mıza yazın.BEYPAZARI’NDAKİ FOTOĞRAFÇILIK KURSLARI

Online Fotoğrafçılık Kursları şu an sadece 99 TL

 • Temel Fotoğrafçılık Kursu
 • İleri Seviye Çekim Teknikleri Kursu
 • Daha İyi Fotoğraflar İçin Kompozisyon Kursu
 • Mobil Fotoğrafçılık Kursu
 • Portre Fotoğrafçılığı Kursu
 • Doğum ve Bebek Fotoğrafçılığı Kursu
 • Düğün Fotoğrafçılık Kursu
 • Stüdyo Fotoğrafçılığı Kursu
 • Yemek Fotoğrafçılığı Kursu
 • Temel Photoshop Kursu
 • İleri Photoshop – Katmanlar Kursu
 • RAW İşleme Teknikleri Kursu
 • Siyah-Beyaz Fotoğrafçılık Kursu
 • Photoshop Master Class Eğitimi
 • Lightroom Classic Kursu
 • A’dan Z’ye Lightroom Preset Eğitimi
 • A’dan Z’ye ACR Preset Eğitimi
 • Temel Video Çekim Teknikleri Kursu
 • Video Kurgu-Montaj Eğitimi (Premiere)


BEYPAZARI FOTOĞRAFÇILIK KURSLARI’NDA NELER VAR?

Alanında uzman eğitmenlerden fotoğrafçılık kursu alacaksınız. Full HD görüntü ve yüksek ses kalitesine sahip eğitim videolarına, ömür boyu sınırsız erişiminiz olacak. İstediğiniz zaman, sınırsız kez tekrar tekrar izleyerek, bilgi seviyenizi artırabilirsiniz. Kurslara katılan herkes uluslararası geçerliliği olan sertifika alabilecek. Online sınavlarda 85 ve üstü alan kursiyerlerimize, Üstün Başarı Sertifikası vereceğiz. Derslerle ilgili sorduğunuz sorulara, eğitmenlerimiz en geç 24 saat içerisinde yanıt verecek. Ayrıca her kursla ilgili indirilebilir kaynaklar ve 30 gün para iade garantisi de sizi bekliyor.


BEYPAZARI’NDA FOTOĞRAF ÇEKİMİ YAPILABİLECEK SEMTLER

Aşağıgüney, Doğanyurt, Doğançalı, Başağaç, Dereli, Dibecik, Dibekören, Dikmen, Batça, Başören, Dağşeyhler, Çantırlı, Bağözü, Ayvaşık, Beytepe, Çakıloba, Cumhuriyet, Boyalı, Acısu, Adaören, Akçalı, Akçakavak, Köstköy, Köseler, Kozağaç, Kozalan, Macun, Mahmutlar, Mençeler, Hacıkara, Hırkatepe, Kerbanlar, Kırbaşı, Kırşeyhler, Karaören, Karaşar, Kargı, İstiklal, Kabaca, Kabalar, Haydarlar, İncepelit, Harmancık, Fasıl, Gazipaşa, Geyikpınarı, Gürsöğüt, Dudaş, Kurtuluş, Kurtkovan, Kuyumcutekke, Kuyucak, Kızılcasöğüt, Kayabükü, Karacaören, Kapullu, Kaplan, Sarayköy, Sarıağıl, Oymaağaç, Mikail, Tahir, Sopçaalan, Nuhhoca, Rüstempaşa, Yukarıulucak, Yeşilağaç, Uruş, Uşakgöl, Yalnızçam, Üreğil, Yukarıgüney, Yıldız, Yiğerler, Yoğunpelit, Sekli, Zafer, Tacettin.


En güzel fotoğraflar için Beypazarı’nda mekân önerileri

Cumbalı ahşap ve taştan evlerinin farklı mimarisiyle bilinen Beypazarı’nda, şehri yukardan fotoğraflamak için Hıdırlık Tepesine, tarihi konakların yer aldığı Alaattin sokak, Eğriova Yaylası Sakarya Nehri’ne karışan Kimir çayı ve Gönen Vadisi, Tekke Yaylası, İnözü Vadisi, Boğazkesen Kümbeti ve birçok Türbesiyle fotoğraf çekmek için şahane çeşitliliğe sahiptir.

0 yanıtları"BEYPAZARI FOTOĞRAFÇILIK KURSU"

Mesaj bırakın

Copyright © 2023, PhotoPlay Nihat Karadağ Fotoğrafçılık Kursu ~ Tüm hakları saklıdır.