BEŞİKTAŞ FOTOĞRAFÇILIK KURSU

“Fotoğrafı öğrenmek hiç bu kadar kolay olmamıştı…”

Beşiktaş Fotoğrafçılık Kursu ile Türkiye’nin en iyi fotoğraf eğitmenlerinden, istediğiniz zaman, istediğiniz yerden, sınırsız tekrar ve 30 gün para iade garantisi ile eğitim alın.

Beşiktaş Fotoğrafçılık Kursu, Türkiye’nin 1 Numaralı Fotoğrafçılık Kursu PhotoPlay tarafından kurulmuştur.

Kısa süreliğine %90’a varan fotoğrafçılık kursu indirimlerini kaçırmayın.BEŞİKTAŞ FOTOĞRAFÇILIK KURSU HAKKINDA

Türkiye’nin En İyi Fotoğrafçılık Kursu PhotoPlay, gelen yoğun talep üzerine, Beşiktaş’da yaşayanlar için uzaktan eğitim sistemi ile Beşiktaş Fotoğrafçılık Kursu adıyla eğitim vermeye başladı. Bunun için www.fotografcilikkursu.com sitesini kuran PhotoPlay, Türkiye’nin en iyi fotoğraf eğitmenlerini de, bu sitede bir araya getirdi.

PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu, fotoğrafçılık konusunda kendisini geliştirmek isteyenler için 12 yıldır 80’den fazla sınıf eğitimi veren bir eğitim kurumu. Fotoğraf makinenizi daha etkin kullanmak ve fotoğrafçılıkla ilgili temel bilgileri öğrenmek istiyorsanız, Beşiktaş Fotoğrafçılık Kursu ile fotoğrafçılık deneyiminizi üst seviyeye taşıyın.

Beşiktaş’daki fotoğraf severlerin seviyeleri ne olursa olsun, hızlı bir şekilde büyük adımlar atmasına yardımcı oluyoruz. Eğitimini tamamlayanlar, Türkiye’nin 1 Numaralı Fotoğrafçılık Kursu PhotoPlay’den “Başarı ve Eğitim Sertifikası” almaya da hak kazanıyor.


BİZİ DAHA FAZLA TANIMAK İÇİN TIKLAYIN

BEŞİKTAŞ FOTOĞRAFÇILIK KURSU İLE HEP DESTEK, TAM DESTEK

Eğitmen kadromuzun, bilgi ve deneyimiyle hazırlanan kurs içeriklerini satın aldığınızda, Beşiktaş Fotoğrafçılık Kursu eğitmen kadromuza fotoğrafla ilgili tüm sorularınızı dilediğiniz zaman sorabileceksiniz ve sorularınız en geç 24 saat içerisinde yanıtlanacak. Kısacası, sizlere her zaman destek olmaya devam edeceğiz.

Her dersin sonunda, Online Sınav Sistemi ile bilginizi de ölçebileceksiniz.

Kurs süresi, kursa kimler katılabilir, sertifikanın geçerliliği ve iş olanakları gibi sıkça sorulan sorular için aşağıdaki linki tıklayın. Sorularınız için 0850 441 40 45 numaralı “Whatsapp Canlı Destek Hattı”mıza yazın.


BEŞİKTAŞ’DAKİ FOTOĞRAFÇILIK KURSLARI

* Temel Fotoğrafçılık Kursu

* İleri Çekim Teknikleri Fotoğrafçılık Kursu

* Daha İyi Fotoğraf Atölyesi

* Fotoğrafçılar İçin Photoshop Kursu

* Doğum Fotoğrafçılığı Kursu

* Yenidoğan Fotoğrafçılığı Kursu

* Fotoğrafçılar için Lightroom Kursu


FOTOĞRAFÇILIK KURSLARINI İNCELE

BEŞİKTAŞ FOTOĞRAFÇILIK KURSLARI’NDA NELER VAR?

Alanında uzman eğitmenlerden fotoğrafçılık kursu alacaksınız. Full HD görüntü ve yüksek ses kalitesine sahip eğitim videolarına, ömür boyu sınırsız erişiminiz olacak. İstediğiniz zaman, sınırsız kez tekrar tekrar izleyerek, bilgi seviyenizi artırabilirsiniz. Kurslara katılan herkes uluslararası geçerliliği olan sertifika alabilecek. Online sınavlarda 85 ve üstü alan kursiyerlerimize, Üstün Başarı Sertifikası vereceğiz. Derslerle ilgili sorduğunuz sorulara, eğitmenlerimiz en geç 24 saat içerisinde yanıt verecek. Ayrıca her kursla ilgili indirilebilir kaynaklar ve 30 gün para iade garantisi de sizi bekliyor.BEŞİKTAŞ’DA FOTOĞRAF ÇEKİMİ YAPILABİLECEK SEMTLER

Yıldız, Ulus, Türkali, Nispetiye, Sinanpaşa, Viznezade, Muradiye, Ortaköy, Kültür, Konaklar, Kuruçeşme, Bebek, Cihannuma, Balmumcu, Dikilitaş, Arnavutköy, Abbasağa, Akat, Levazım, Levent, Mecidiye, Gayrettepe, Etiler.


En güzel fotoğraflar için Beşiktaş’da mekân önerileri

İstanbul boğazının muhteşem siluetini Beşiktaş sahiline inerek ve boğaz köprüsünün yanı başındaki Ortaköy Camii ve meydanından fotoğrafyabilir, eğer insanların siluetleri derseniz çok yoğun olan Beşiktaş Meydanı ve Çarşısındaki kalabalığa karışabilirsiniz.

Sarayların ve müzelerin adeta uğrak yeri olan Beşiktaş İlçesinde Yıldız Sarayı, Çırağan Sarayı, Dolmabahçe Sarayı gibi bilindik mekânların mimarisi ile çekimlerinizi yapabilir, Beşiktaş iskelesinin ön cephesindeki göz alıcı çinileri ve 1541 senesinde Mimar Sinan tarafından sekizgen olarak yapılmış Barbaros Hayrettin Paşa Türbesini de ziyaret ederek mekânlar hakkında gözlem yapabilirsiniz.

Doğa fotoğrafları için Beşiktaş’da Yıldız Parkı ve Korusu, Ihlamur Kasrı, Maçka Demokrasi Parkı, Ulus Parkı, Sanatçılar Parkı gibi birçok geniş yeşil alana mevcut bu ilçede gezerek çeşitliliğe ulaşabilirsiniz.

0 yanıtları"BEŞİKTAŞ FOTOĞRAFÇILIK KURSU"

Mesaj bırakın