• Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

BERGAMA FOTOĞRAFÇILIK KURSU

“Fotoğrafı öğrenmek hiç bu kadar kolay olmamıştı…”

Bergama Fotoğrafçılık Kursu ile Türkiye’nin en iyi fotoğraf eğitmenlerinden, istediğiniz zaman, istediğiniz yerden, sınırsız tekrar ve 30 gün para iade garantisi ile eğitim alın.

Bergama Fotoğrafçılık Kursu, Türkiye’nin 1 Numaralı Fotoğrafçılık Kursu PhotoPlay tarafından kurulmuştur.

Kısa süreliğine %90’a varan fotoğrafçılık kursu indirimlerini kaçırmayın.BERGAMA FOTOĞRAFÇILIK KURSU HAKKINDA

Türkiye’nin En İyi Fotoğrafçılık Kursu PhotoPlay, gelen yoğun talep üzerine, Bergama’da yaşayanlar için uzaktan eğitim sistemi ile Bergama Fotoğrafçılık Kursu adıyla eğitim vermeye başladı. Bunun için www.fotografcilikkursu.com sitesini kuran PhotoPlay, Türkiye’nin en iyi fotoğraf eğitmenlerini de, bu sitede bir araya getirdi.

PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu, fotoğrafçılık konusunda kendisini geliştirmek isteyenler için 12 yıldır 80’den fazla sınıf eğitimi veren bir eğitim kurumu. Fotoğraf makinenizi daha etkin kullanmak ve fotoğrafçılıkla ilgili temel bilgileri öğrenmek istiyorsanız, Bergama Fotoğrafçılık Kursu ile fotoğrafçılık deneyiminizi üst seviyeye taşıyın.

Bergama’daki fotoğraf severlerin seviyeleri ne olursa olsun, hızlı bir şekilde büyük adımlar atmasına yardımcı oluyoruz. Eğitimini tamamlayanlar, Türkiye’nin 1 Numaralı Fotoğrafçılık Kursu PhotoPlay’den “Başarı ve Eğitim Sertifikası” almaya da hak kazanıyor.ONLINE FOTOĞRAF EĞİTİMİ NASIL OLUYOR?

fotoğrafçılık kursu videoları

İSTEDİĞİNİZ ZAMAN, İSTEDİĞİNİZ YERDEN, SINIRSIZ ONLINE FOTOĞRAF EĞİTİMİ ALIN

Online Fotoğrafçılık Kurslarımızı, ister bilgisayarınızdan, ister cep telefonunuzdan izleyebilir, eğitmenlere 7/24 soru sorabilirsiniz.

Mobil uygulamamızı indirin, eğitim videoları ömür boyu elinizin altında olsun…

PhotoPlay Play Store PhotoPlay App Store


BERGAMA FOTOĞRAFÇILIK KURSU İLE HEP DESTEK, TAM DESTEK

Eğitmen kadromuzun, bilgi ve deneyimiyle hazırlanan kurs içeriklerini satın aldığınızda, Bergama Fotoğrafçılık Kursu eğitmen kadromuza fotoğrafla ilgili tüm sorularınızı dilediğiniz zaman sorabileceksiniz ve sorularınız en geç 24 saat içerisinde yanıtlanacak. Kısacası, sizlere her zaman destek olmaya devam edeceğiz.

Her dersin sonunda, Online Sınav Sistemi ile bilginizi de ölçebileceksiniz.

Kurs süresi, kursa kimler katılabilir, sertifikanın geçerliliği ve iş olanakları gibi sıkça sorulan sorular için aşağıdaki linki tıklayın. Sorularınız için 0850 840 43 33 numaralı “Whatsapp Canlı Destek Hattı”mıza yazın.BERGAMA’DAKİ FOTOĞRAFÇILIK KURSLARI

Online Fotoğrafçılık Kursları şu an sadece 99 TL

 • Temel Fotoğrafçılık Kursu
 • İleri Seviye Çekim Teknikleri Kursu
 • Daha İyi Fotoğraflar İçin Kompozisyon Kursu
 • Mobil Fotoğrafçılık Kursu
 • Portre Fotoğrafçılığı Kursu
 • Doğum ve Bebek Fotoğrafçılığı Kursu
 • Düğün Fotoğrafçılık Kursu
 • Stüdyo Fotoğrafçılığı Kursu
 • Yemek Fotoğrafçılığı Kursu
 • Temel Photoshop Kursu
 • İleri Photoshop – Katmanlar Kursu
 • RAW İşleme Teknikleri Kursu
 • Siyah-Beyaz Fotoğrafçılık Kursu
 • Photoshop Master Class Eğitimi
 • Lightroom Classic Kursu
 • A’dan Z’ye Lightroom Preset Eğitimi
 • A’dan Z’ye ACR Preset Eğitimi
 • Temel Video Çekim Teknikleri Kursu
 • Video Kurgu-Montaj Eğitimi (Premiere)


BERGAMA FOTOĞRAFÇILIK KURSLARI’NDA NELER VAR?

Alanında uzman eğitmenlerden fotoğrafçılık kursu alacaksınız. Full HD görüntü ve yüksek ses kalitesine sahip eğitim videolarına, ömür boyu sınırsız erişiminiz olacak. İstediğiniz zaman, sınırsız kez tekrar tekrar izleyerek, bilgi seviyenizi artırabilirsiniz. Kurslara katılan herkes uluslararası geçerliliği olan sertifika alabilecek. Online sınavlarda 85 ve üstü alan kursiyerlerimize, Üstün Başarı Sertifikası vereceğiz. Derslerle ilgili sorduğunuz sorulara, eğitmenlerimiz en geç 24 saat içerisinde yanıt verecek. Ayrıca her kursla ilgili indirilebilir kaynaklar ve 30 gün para iade garantisi de sizi bekliyor.


BERGAMA’DA FOTOĞRAF ÇEKİMİ YAPILABİLECEK SEMTLER

Okçular, Narlıca, Rahmanlar, Pınarköy, Pireveliler, Paşaköy, Talatpaşa, Sağancı, Sindel, Tepeköy, Teğelti, Tavukçukuru, Tekkedere, Yalnızdam, Yalnızev, Üçtepe, Ürkütler, Yerlitahtacı, Yenikent, Yeniler, Oruçlar, Muratlar, Ovacık, Öksüzler, Örlemiş, Örenli, Sarıdere, Sarıcalar, Sarıcaoğlu, Kızıltepe, Kocaköy, Kocahaliller, Kurfallı, Kurtuluş, Kapıkaya, Kaleardı, Kaplanköy, Katrancı, Kaşıkçı, Ulucami, Yukarıada, Yukarıbey-Bucak Merkezi, Yukarıcuma, Yortanlı, Yukarıkırıklar, Turabey, Topallar, Tırmanlar, Terzihaliller, Zağnos, Zeytindağ-Bucak Merkezi, Zafer, Süleymanlı, Selçuk, Seklik, Ahmetbeyler, Akçenger, Alibeyli, Alhatlı, Alacalar, Armağanlar, Çalıbahçe, Çaltıkoru, Çakırlar, Bozköy, Bölcek, Bozyerler, Balaban, Bahçelievler, Aziziye, Ayvatlar, Çobanlar, Çitköy, Çamköy, Çamavlu, Dereköy-Bucak Merkezi, Doğancı, Aşağıbey, Aşağıcuma, Aşağıılgındere, Aşağıkırıklar, Atçılar, Atatürk, Atmaca, Ayaskent, Avunduk, Avunduruk, Barbaros, Bayramcılar, Bekirler, Cevaplı, Çamtepe, Çamoba, Çeltikçi, Çürükbağ, Dağıstan, Koyuneli, Kozluca, Maltepe, Maruflar, Kadriye, Ilgıncaber, Hacıhamzalar, Hacılar, Hisarköy, Karaveliler, Karalar, Kırcalar, Kıranlı, Kadıköy, Karahıdırlı, İnkılap, İneşir, İncec,ikler, İkizler, İslamsaray, İsmailli-Bucak Merkezi, Gaylan, Fevzipaşa, Ferizler, Gazipaşa, Gaziosmanpaşa, Göçbeyli-Bucak Merkezi, Göbeller, Güneşli, Fatih, Eğiller, Eğriköy, Demircidere, Durmuşlar, Gültepe, Hamzalı Süleymaniye, Halilağalar, Ertuğrul, Gökçeyurt.


En güzel fotoğraflar için Bergama’da mekân önerileri

UNESCO Dünya Miras listesine girmiş, uygarlık tarihinin en önemli yerleşim alanlarından Bergama’da Osmanlı, Helenistik, Bizans, Roma ve Selçuklu dönemlerinin izlerini görebileceğiniz ilk Hristiyan Kilisesi ve en dik tiyatrolu kent, İlk büyük hastane Asklepion, İlk Asya kütüphanesi gibi önemli yapıları görebileceğiniz kültür fotoğrafları için doğru yerdesiniz.

Fotoğraf mekânlarından bazıları; Mısır Tanrıları Tapınağı (Kızıl Avlu), Asklepion Ören Yeri, Serapis Tapınağı, Selçuklu Minare, Mevlâna Hacı Hekim Hamamı, Bergama Ulu (Yıldırım) Cami, Zeus Sunağı, 7 Kiliseler, Yığma Tepe Tümüllüsü, Akropol Ören Yeri ve Selinos ile Antik Çağa tanıklık eden köprüler ve ilginç mimarisiyle Bergama evleri ve Kozak Yaylası da kompozisyon zenginliği sunacaktır.

0 yanıtları"BERGAMA FOTOĞRAFÇILIK KURSU"

Mesaj bırakın

Copyright © 2024, PhotoPlay Nihat Karadağ Fotoğrafçılık Kursu ~ Tüm hakları saklıdır.