• Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

DOĞUM ve BEBEK

YÜZ YÜZE EĞİTİM PAKETİ

Bu paketi satın aldığınızda, aşağıdaki Yüz Yüze 6 Fotoğraf Eğitimine, 1 yıl içerisinde istediğiniz zaman, hiçbir ekstra ücret ödemeden katılabileceksiniz.
5.500₺ yerine sadece 2.750₺
DİKKAT: Bu eğitim paketini satın alacak kişilerin, Temel Fotoğraf Bilgisi’ne sahip olmaları gerekmektedir. Eğer daha önce temel eğitim almadıysanız, SINIRSIZ FOTOĞRAFÇILIK KURSU‘muzu inceleyebilirsiniz.

İNDİRİMİN BİTMESİNE KALAN SÜRE:

00
00
00
00

PAKET İÇERİSİNDEKİ EĞİTİMLER

DOĞUM ve BEBEK

FOTOĞRAFÇILIĞI KURSU

UYGULAMALI YENİDOĞAN

FOTOĞRAFÇILIĞI KURSU

ALBÜM TASARIMI

BEBEK FOTOĞRAFÇILARI İÇİN

LIGHTROOM'A GİRİŞ

FOTOĞRAF DÜZENLEME

PHOTOSHOP

RAW İŞLEME TEKNİKLERİ

RENK

FOTOĞRAFTA RENK YÖNETİMİ

DOĞUM ve BEBEK

YÜZ YÜZE EĞİTİM PAKETİ

5.500₺ yerine sadece 2.750₺
Lütfen Sonuna Kadar Okuyun

* Bu paketi satın aldığınızda, PhotoPlay tarafından sizinle 0850 840 43 33 numaralı WhatsApp Destek Hattımız üzerinden iletişime geçilecek ve SİZE ÖZEL KOD verilecektir. Paketi satın aldıktan sonra, yukarıdaki fotoğraf eğitimlerine kayıt olmak isteyenler, bu özel kod ile istedikleri tarihteki eğitime 1 yıl içerisinde, istedikleri zaman kayıt olabilecektir.

* Üye olan kişi, üye olduğu tarihten itibaren, 1 yıl (365 gün) içerisinde istediği zaman istediği eğitime katılabilir. Ancak her üye, her bir fotoğraf eğitimine sadece 1 kez katılabilir. Aynı fotoğraf eğitimine tekrar katılamaz.

* Yukarıdaki fotoğraf eğitimlerinin her biri, kayıt olduğunuz tarihten itibaren 1 yıl (365 gün) içerisinde en az 4 (dört) farklı tarihte 4 kez tekrarlanmaktadır.

* Eğitime kayıt olduktan sonra, başlangıç tarihinden 48 saat öncesine kadar bizimle iletişime geçerek kaydınızı iptal ettirebilirsiniz.

* Eğitime kayıt olup gelmeyen kişiler, eğitime katılmış sayılır.

* Paket satın alan kişiler, aynı atölyeler arasında en az 2, en fazla 6 ay zaman olabileceğini, paketi satın alırken kabul etmiş sayılır. Bu durumda, bir atölyeye katılmayan kişi, bir sonraki aynı atölyenin en az 2, en fazla 6 ay sonra açılacağını kabul etmiş sayılır.

* Mecidiyeköy’deki PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu’nun haricinde, dışarıdaki uygulamalı fotoğraf eğitimlerinde, çekim yapılacak mekanın o tarihte uygun olmaması, olumsuz hava koşulları, resmi tatil ve bayram tatili gibi nedenlerden ötürü ders mekan, gün ve saatlerinde değişiklik yapılabilir. Ayrıca hava koşullarının değişken olması nedeniyle, hava şartlarına göre eğitim atölyesinin saati değiştirilebilir ya da iptal edilebilir. İptal edilen eğitimler için, katılımcılar hak kaybına uğramaz ve sonraki tarihlerde yapılacak aynı eğitime tekrar kayıt olabilirler.

* Fotoğraf atölyelerine katılan kişilerin, katıldıkları eğitimlerin PhotoPlay Kurum sertifikaları profillerine ücretsiz olarak eklenir. Sertifikaların üzerinde, doğrulama kodu ve doğrulama linkleri yer almaktadır. Katılımcılar bu sertifikaları dijital olarak kullanabilecekleri gibi, dilerlerse A4 300gr mat kağıda çıktı alarak da kullanabilirler. PhotoPlay tarafından ayrıca baskısı yapılmayacaktır. Dilerseniz, E-Devlet ve Üniversite Onaylı Sertifikalar için de başvuruda bulunabileceksiniz. Başvuruda bulunabileceğiniz E-Devlet ve Üniversite Onaylı Sertifika listesi için TIKLAYIN. Bunun için üniversiteye ödenecek kayıt ve sertifikalandırma ücretini (her bir sertifika için 499 TL) ayrıca ödemeniz gerekmektedir.
Satın almış olduğunuz yüz yüze sınıf eğitimlerini, satın alma yaptığınız günden itibaren, 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Ancak eğitime başlamamış olmanız gerektiğini hatırlatırız.

Özellikle pandemi sonrasında, az kişi ile küçük kontenjanlarla yaptığımız eğitimlerde, yeni grup eğitime başladıktan sonra, sizin yerinize kimseyi kaydedemeyeceğimiz için ücret iadesi yapamıyoruz.

Öte yandan sınıf mevcudunun 5 kişiden az olması durumunda, PhotoPlay yeterli talep olmadığı için grubu açmayabilir. Dilerseniz başka bir gruba kaydınızı aldırabilir ya da ücret iadesi için talepte bulunabilirsiniz. Böyle bir durumda, ücretiniz kesintisiz iade edilir. Eğer iade işlemi ile ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız, 0 850 840 43 33 numaralı Whatsapp Destek Hattı‘mızdan ya da mail adresimiz photo [at] play.com.tr üzerinden bize ulaşarak yardım alabilirsiniz.
WHATSAPP
KANALIMIZA ABONE OLUN
Bildirimlerimize ücretsiz abone olun, etkinlik, gezi ve kampanyaları kaçırmayın…
MOBİL
UYGULAMAMIZI İNDİRİN
Mobil Uygulamada Neler Var?
  • * Online Eğitim Videoları
  • * Fotoğrafa Dair Reels Videoları
  • * Ücretsiz Fotoğraf Etkinlikleri
  • * %50’ye Varan İndirim Kuponları
  • * Erken Rezervasyon Fırsatları ve daha neler neler…

Copyright © 2024, PhotoPlay Nihat Karadağ Fotoğrafçılık Kursu ~ Tüm hakları saklıdır.