ÜCRETSİZ ETKİNLİK

Alihan Kutlu ile Soru Cevap

31 Ocak 2021 / Pazar / 13:00

Gün
Saat
Dakika
Saniye

Ücretsiz fotoğraf etkinliklerimizde bu haftanın konuğu, Düğün Fotoğrafçısı Alihan Kutlu. Türkiye’nin en iyi Düğün Fotoğrafçılarından biri olan Alihan Kutlu, kendisi ile gerçekleştireceğimiz etkinlikte, sizlerle tanışacak ve sizlerden gelen soruları yanıtlayacak.

Alihan Kutlu’nun Instagram profiline şu linkten ulaşabilirsiniz: www.instagram.com/alihan_kutlu

Alihan Kutlu’nun eğitmenliğini yaptığı Online Düğün Fotoğrafçılığı Kursu‘nu incelemek isterseniz, şu linki tıklayabilirsiniz: www.fotografcilikkursu.com/kurs/dugun-fotografciligi-kursu

 

Etkinlik Gün ve Saati:

Canlı yayın 31 Ocak 2021 Pazar günü saat 13:00′ de başlayacaktır.

 

Ücretsiz Kayıt:

Zoom üzerinden yapacağımız ÜCRETSİZ etkinliğe, herkes katılabilir. Ancak 100 kişi sınırı olduğundan, katılım için kayıt yaptırmak mecburidir. Etkinliğe, ilk kayıt yaptıran 100 kişi katılabilecektir.

Ücretsiz kayıt olmak için, bu sayfada yer alan “Kayıt Ol” butonuna bastıktan sonra, açılan formu doldurup, kayıt işleminizi tamamlamanız gerekecektir.

 

Etkinliğe Katılım:

Etkinliğe kayıt olan kişiler, bu sayfanın en altında yer alan “EĞİTİM VİDEOLARI“nın hemen altındaki, “Zoom Giriş Bilgileri” linkini tıklayarak, giriş bilgilerine erişebilirler. Ayrıca etkinlikten 1 saat önce, katılımcılara mail yoluyla da hatırlatma yapılacak ve zoom giriş bilgileri mail olarak da gönderilecektir. Toplantıya katılma konusunda sorun yaşayan kişiler, 0555 001 36 86 numaları Whatsapp Destek Hattımıza yazabilirler.

 

Zoom Giriş Bilgileri Aşağıdadır:

Join Zoom Meeting
https://us02web.zoom.us/j/85203343414?pwd=aEgxYTltV1IwTTRTNm1YMzV5THRKZz09

Meeting ID: 852 0334 3414
Passcode: 123456

 

NOT:

Etkinlik kayıt altına alınacak ve youtube.com da yayınlanacaktır. Etkinliğe katılacak olan kişiler, buna onay vermiş sayılır.


MOBİL UYGULAMAMIZI İNDİRİN, ETKİNLİKLERİ KAÇIRMAYIN…

Mobil uygulama kullanıcılarımız, etkinliklerimize kayıt konusunda önceliklidirler. Whatsapp, SMS ve Instagram duyurularından önce, mobil uygulamamız üzerinden etkinlik bildirimi gönderiyoruz. Böylece, herkesten önce mobil uygulama kullanıcılarımız etkinliklerden haberdar oluyor ve kontenjan sınırına takılmadan etkinliklere kayıt olabiliyorlar.

Google Play Store Logo

App Store Logo


 

Eğitim Videoları

Zoom Giriş Bilgileri Aşağıdaki Linktedir
Zoom Giriş Bilgileri İçin Bu Linki Tıklayın (Alihan Kutlu ile Soru Cevap) 01:00:00
KAYIT OL-34 SEAT LEFT
  • SINIRSIZ TEKRAR
  • 100 KONTENJAN

Eğitmen

72 KAYITLI ÖĞRENCİ

KURSLARINIZI MOBİL UYGULAMAMIZDAN İZLEYİN

Sadece mobil uygulama takipçilerimize özel indirim kodlarını kaçırmamak için uygulamamızı indirin...

PhotoPlay Play Store PhotoPlay App Store