Fotoğraf Düzenleme Kursları

Temel Photoshop Kursu

Bu içerik korunmaktadır, lütfen bu içeriği görüntülemek için giriş yapın ve kursa kaydolun!

Eğitmene Soru Sor

 1. Neslihan Canlı Sarıkaya

  Hocam merhaba,
  Photoshop için yüklememiz gereken programın tam adını yazabilmeniz mümkün mü? (Hatta hangi siteden indirmemizi tavsiye edersiniz? )
  İnternette farklı uzantılarla farklı programlar olduğundan emin olmak istedim.
  Yardımlarınızı rica ederim.
  Şimdiden ilginize çok teşekkürler.

  1. Merhaba,
   Almanız gereken programın tam adı; “Adobe Photoshop CC 2020”. ‘CC2020’ Sürümünü belirtiyor. Satın alma linki: https://www.adobe.com/tr/creativecloud/plans.html?plan=individual&filter=all

   Bu site Adobe sitesi, başka ürünler de var. Photoshop programı tek başına satın alınamıyor. “Fotoğraf” isimli planı almanızı öneririm. İçinde Lightroom, Photoshop ve 20 GB bulut depolama alanı var.

   Selamlar, kolaylıklar.

 2. Değerli hocam merhabalar. Öncelikle çalışmalarınızda ve eğitmenlik hayatınızda başarılar dilerim. Hocam henüz cc2020 yi yükleyemedim halihazırda cs6 yükleyebildim. Gerçi ders videosunda bahsettiğiniz kayda değer bir problemin yaşanmacağına yönelik. Zira ben de temelden başladığım için inşallah sorun olmaz diyorum. Dersler çok zevkli geçiyor 🙂 akıcı anlatımınız ve profesyonel yaklaşımınızdan dolayı teşekkür ederim. Saygılarımla kolay gelsin hocam…

 3. Sevgili Cem Merhaba,
  Harikasın. Günüm güzel geçecek bu mesajınla inşallah. Özlendin ve kendine, ailene çok dikkat et lütfen.

  En kısa zamanda 3 boyutlu hayatta görüşmek üzere 🙂

  Sevgilerimle
  Burak

 4. En sevdigim hocam selamlar. Los Angeles’tan takipteyim. Yuzyuze alamadik dersi ama online olarak tamamlayacagim. Sevgiler.
  Cem

Bir cevap yazın