Efsane günlere özel %50 + %50 İndirim ! 

Daha İyi Mobil Fotoğraflar için

Burak ŞENBAK ile

ONLINE (CANLI) MOBİL FOTOĞRAFÇILIK KURSU

10 saatlik Canlı Online Eğitim

Mobil fotoğrafçılığın büyülü dünyasına hoş geldiniz.

Bu kursumuzda sizlere son yıllarda oldukça popüler olan Mobil Fotoğrafçılık konusunda başarıyı yakalama yöntemlerini ve Mobil Fotoğrafçılığın prensiplerini anlatıyoruz.

Instagram’a dünyada günlük yüklenen fotoğraf sayısının 500 Milyon olduğunu ve Türkiye’de Instagram kullanıcı sayısının 42 Milyon olduğunu düşündüğümüzde mobil fotoğrafçılık konusunda başarıyı yakalamanın çok da kolay olmadığı doğru. Ancak endişeye gerek yok; rakipleriniz Mobil Fotoğrafçılık konusunda Burak Şenbak’dan ders almadı!

Online (Canlı) Mobil Fotoğrafçılık Kursunda Eğitmenimiz Burak Şenbak’ın amacı; katılımcılara gerekli bilgileri aktararak var olan başarılarını arttırmak olacak. Burak Şenbak, yılların verdiği eğitmenlik tecrübesi ile sizlere Mobil Fotoğrafçılık konusunu A’dan Z’ye öğretirken “ezberleme” yerine “anlamanızı” sağlayarak çekim sırasında ve sonrasında gerçekleştireceğiniz işlemlerin iş akışını ve mantığını bir daha unutmayacağınız şekilde anlatıyor.

Mobil Fotoğraflara bir anlamda imzanızı eklemek üzere ilgili çekim ve kompozisyon tekniklerini öğrenmek ve ardından bu fotoğrafları yine cep telefonunuzda doğru yöntemlerle işlemekle var olan başarınızı arttırarak sıradan fotoğrafların önüne geçebilecek ve bu kursun sonunda mobil fotoğrafçılık hayatınız artık eskisi gibi olmayacak.

Kursumuz, hem fotoğrafı hobi olarak gören ve takipçi sayısını arttırmak isteyen katılımcıların hem de mobil fotoğrafçılığı işinin bir uzantısı olarak gören, satışlarını geliştirmek isteyen, ürünlerinin reklamını yapma amacında olan firma sahiplerinin hedeflerini gerçekleştirmesi için ihtiyaç duyduğu tüm bilgileri kapsıyor.

Bu kurs, sadece bugüne kadar yayımlanmış en kapsamlı Mobil Fotoğrafçılık kursu olmakla kalmayıp katılımcılara çok çeşitli ip uçları da sunuyor. Mobil fotoğrafçılığa bakış açınızı değiştirecek ve başarınızı arttıracak Mobil Fotoğrafçılık Kursunu kaçırmayın.

Bu kurstan sonra fotoğraf hayatınız tamamen değişecek.

Mobil Fotoğrafçılığın büyülü dünyasına tekrar hoş geldiniz.

Online (Canlı) Fotoğrafçılık Kurslarımız Zoom programı aracılığı ile gerçekleştirilmektedir.

Eğitmen ve kursiyerler ile ekranda karşı karşıya geleceğiniz Online (Canlı) kurslarımızı evinizin ya da ofisinizin rahatlığında gerçekleştirecek, sağlığınız ile ilgili bir endişeye kapılmadan gönül rahatlığı ile eğitim almış olacaksınız.

Aklınızdaki soruları eğitmene iletebilecek ve cevaplarına anında ulaşabileceksiniz.

Kursa kaydınızı takiben, kursun başlamasından birkaç gün önce sizlere kursun takvimine uygun Zoom toplantılarının linki, toplantı numarası ve toplantı şifresi gönderilecek ve kurslara bu bilgiler aracılığı ile giriş yapabileceksiniz.

Bilgisayarınızda kamera ve\veya mikrofon olmasa da dersleri izleyebilir, sorunuz olduğunda da “chat” bölümünden sorunuzu eğitmene iletebilirsiniz.

Derslere Photoshop yüklü Laptop veya Desktop ile katılımınız zorunlu değildir, ancak eğitmenin yaptıklarını ve aktardıklarını rahat görmek için dersleri cep telefonunuzdan izlemek yerine Laptop veya Desktop ekranlarından daha büyük olarak izlemeniz tavsiye edilir.

Bu kursu tamamladığınızda;
• Mobil Fotoğrafçılıkta başarılı olmak için gerekli tüm detayları öğrenecek,
• Çekim öncesinde planlamanızı yaparken dikkate edilecek hususları görecek,
• Cep telefonunuzun temel fotoğraf uygulamasının detayları hakkında bilgi sahibi olacak,
• Çekim esnasında cep telefonlarının teknik özellikleri üzerinde yapılacak değişikliklerin fotoğrafa etkisini görecek,
• Daha iyi fotoğraf için kompozisyonun önemini anlayacak,
• Çekilen fotoğrafların yine cep telefonlarınız ile nasıl işleneceğini öğreneceksiniz.
• Portre, manzara, sokak, gezi, yemek fotoğrafçılığı gibi farklı fotoğrafçılık dallarının sadece DSLR veya aynasız fotoğraf makinaları ile değil, cep telefonları ile de başarılı bir şekilde çekilebileceğini göreceksiniz.
• Kısaca fotoğrafın tüm dallarında kullanılabilen cep telefonları ile Mobil Fotoğrafçılık konseptini A’dan Z’ye öğrenecek ve fotoğraflarınızı daha çekici olarak sunabileceksiniz.

Tüm konular eğitmenimiz görsel örnekler ile ve sokak uygulamaları ile anlatılmaktadır.

Temmuz 2020 itibarı ile Türkiye’deki Instagram kullanıcı sayısı 42 milyon ve dünyada 6. sırada. Yani, Instagram’da başarıyı yakalamak için rakip sayınız çok fazla ancak endişeye hiç gerek yok. Rakipleriniz PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursundan mobil fotoğrafçılık kursunu almadı 😊

Mobil fotoğrafçılık söz konusu olduğunda altını çizmemiz gereken bazı noktalar var:

Cep telefonlarımız sürekli yanımızda, hayatı sürekli olarak cep telefonundan izliyor, deneyimlerimizi paylaşıyor ve diğerlerinin deneyimlerini izliyoruz. Sürekli olarak yanımızda olan cep telefonlarımız, fotoğraf makinasına göre daha basit ancak sosyal medya için ürettikleri fotoğrafların kalitesi gayet uygun. Fotoğrafı yaratanın makine değil fotoğrafçı olduğunu asla unutmamamız gerekiyor. Mobil fotoğrafçılık; kendi fotoğraflarınızın dışında işletmelerinizin ürünlerinin pazarlanabilmesi için makul çözümlerden birisi. Bu anlamda başarılı kullanımın işletmenize getireceği tanıtım başarısı da devreye giriyor.

Özetle; büyük bir endüstriden ve sürekli iyiye doğru gitmek zorunda olduğumuzdan, artan rakiplerden bahsediyoruz. Sizi bu anlamda destekleyecek araçlar eğitimimizin içinde mevcut. Sizin de kendinize yapacağınız yatırımlarla var olan entelektüel düzeyinizi ilerletmeniz elbette yanında başarıyı getirecek.

• Mobil Fotoğrafçılık Nedir?
• Mobil Fotoğrafçılık çekim öncesi ipuçları (Hafıza kartları, Şarj, Lens, Zamanlama, Ekran,…),
• Mobil Fotoğrafçılıkta yardımcı ekipmanlar nelerdir,
• Mobil Fotoğrafçılıkta çekim sırasında dikkat edilmesi gereken unsurlar (Teknik; cep telefonu ayarları; netlik, ışık, telefonun tutulması, ISO, Beyaz Dengesi, WB, Poz Telafisi, Çekim Modları, Seçici Netlik Noktası Kullanımı,…),
• Mobil Fotoğraf çekimi uygulaması,
• Mobil Fotoğrafçılıkta etkili fotoğraflar için Kompozisyon (kadrajda dikkat edilmesi gereken hususlar, farkında olmadan yaptığımız hatalar,…),
• Mobil Fotoğrafçılıkta Snapseed ile fotoğraf düzenleme,
• Mobil Fotoğrafçılıkta Lightroom ile fotoğraf düzenleme.

Bu konuların tamamına ait Burak Şenbak’ın örnekler üzerinden aktardığı bilgiler sizleri bekliyor.

Online (Canlı) kursumuzda tüm konular toplam 4 oturumda anlatılırken konuların büyük bir kısmı Burak Şenbak tarafından canlı olarak aktarılacak, birkaç konu ise pandemi sebebi ile dışarda toplu halde dolaşılamayacağı için yine Burak Şenbak ve PhotoPlay tarafından hazırlanan ve konuları Burak Şenbak’ın kendisinin anlattığı videolarla aktarılacaktır.

Kursumuz toplam 4 oturumdan oluşmaktadır.
Her oturum 2,5 saat sürmektedir ve toplam Online (Canlı) kurs süremiz 10 saattir.

Kurs gün ve saatleri;

Online (Canlı) Mobil Fotoğrafçılık Kursu, cep telefonu olup, mobil cihazıyla daha iyi fotoğraflar çekmek isteyen herkes için uygundur

Burak Şenbak

Satın almış olduğunuz Online (Canlı) Fotoğrafçılık Kurslarını, canlı ders başlamadan 24 saat öncesine kadar erteleme ve iptal edebilirsiniz. İptal ettiğinizde, ödediğiniz ücret, ertesi iş günü iade edilir. Eğitimin başlamasına 24 saatten az bir süre kaldıysa, ne yazık ki iade yapılamamaktadır. Zoom programını dersten önce bilgisayarınıza kurmanız ve çalışır halde olduğundan emin olmak için test etmenizi öneririz. Kursiyerlerin yaşadığı teknik aksaklıklar nedeniyle kurs ücreti iade edilmez.

Eğitim Videoları

Müfredat bulunamadı !

Kurs Yorumları

oy
  • 5 yıldız0
  • 4 yıldız0
  • 3 yıldız0
  • 2 yıldız0
  • 1 yıldız0

Bu kurs için henüz bir yorum bulunamadı.

BU KURSU SATIN AL98 BOŞ YER SAYISIKURS BAŞLIYOR 1 ay
  • 1,200  300 
  • 1 ayIÇİNDE BAŞLAR
  • 10 saat
  • 100 KONTENJAN
  • Uluslararası Sertifika

Eğitmen

0 KAYITLI ÖĞRENCİ