İndirimin Bitmesine Kalan Süre:
Gün Saat Dakika Saniye
KAYIT OL2 BOŞ YER SAYISI
  • SINIRSIZ TEKRAR
  • 30 KONTENJAN

 

ÜCRETSİZ

FOTOĞRAF DEĞERLENDİRME ETKİNLİĞİ

24 Şubat 2021 / Çarşamba / 21:00

Gün
Saat
Dakika
Saniye

Her hafta Çarşamba akşamı saat 21:00’de PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu öğrencilerinin fotoğraflarını değerlendiriyoruz. 

PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu Kurucusu Nihat Karadağ, sizlerden gelen fotoğrafları hem teknik, hem de kompozisyon açısından değerlendirecek ve daha iyi fotoğraflar çekmeniz için önerilerde bulunacak. Ayrıca gönderdiğiniz fotoğraflar arasından, en başarılı 5 tanesi seçilecek ve ilerleyen günlerde @fotografcilikkursu instagram profilimizde isminizle birlikte yayınlanacak.

 

PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu Instagram profili için aşağıdaki linki tıklayın:

https://www.instagram.com/fotografcilikkursu/

 

Etkinlik Gün ve Saati:

Canlı yayın Zoom üzerinden 24 Şubat 2021 Çarşamba günü saat 21:00′ de başlayacaktır.

 

Ücretsiz Kayıt:

Zoom üzerinden yapacağımız ÜCRETSİZ etkinliğe sadece PhotoPlay’den eğitim almış kişiler katılabilir. Sağlıklı bir değerlendirme için, 30 kişinin fotoğrafları değerlendirilecektir. Bu nedenle katılım için fotoğraf göndermek ve kayıt yaptırmak mecburidir. Etkinliğe, ilk kayıt yaptıran 30 kişi katılabilecektir.

Ücretsiz kayıt olmak için, bu sayfada yer alan “Kayıt Ol” butonuna bastıktan sonra, açılan formu doldurup, kayıt işleminizi tamamlamanız gerekecektir.

 

Etkinliğe Katılım:

Etkinliğe kayıt olan kişiler, bu sayfanın en altında yer alan “EĞİTİM VİDEOLARI“nın hemen altındaki, “Fotoğraf Gönderme Linki” yazan yeri tıklayarak, açılan pencere üzerinden maksimum 3 fotoğrafını bize gönderebilir. Ayrıca “Zoom Giriş Bilgileri” linkini tıklayarak, etkinliğin Zoom bilgilerine erişebilirsiniz. Etkinlikten 1 saat önce, katılımcılara mail yoluyla da hatırlatma yapılacak ve zoom giriş bilgileri mail olarak da gönderilecektir. Toplantıya katılma konusunda sorun yaşayan kişiler, 0850 441 40 45 numaları Whatsapp Destek Hattımıza yazabilirler.

Fotoğraf gönderip, canlı zoom etkinliğine katılmayan arkadaşların fotoğrafları değerlendirilmeyecektir.

 

Fotoğraf Gönderimi: 

Lütfen göndereceğiniz fotoğrafları, Türkçe karakter kullanmadan, kendi adınız-soyadınız ve sonuna numara ekleyerek isimlendiriniz.

Örneğin;

  • nihat-karadag-01.jpeg
  • nihat-karadag-02.jpeg
  • nihat-karadag-03.jpeg şeklinde…

Ayrıca fotoğraflarınızın kısa kenarının en az 2.000 piksel olması gerekmektedir. Kurallara uymayan fotoğraflar değerlendirilmeyecektir.

 

NOT:

Etkinlik kayıt altına alınacak ve youtube.com da yayınlanacaktır. Etkinliğe katılacak olan kişiler, buna onay vermiş sayılır.


MOBİL UYGULAMAMIZI İNDİRİN, ETKİNLİKLERİ KAÇIRMAYIN…

Mobil uygulama kullanıcılarımız, etkinliklerimize kayıt konusunda önceliklidirler. Whatsapp, SMS ve Instagram duyurularından önce, mobil uygulamamız üzerinden etkinlik bildirimi gönderiyoruz. Böylece, herkesten önce mobil uygulama kullanıcılarımız etkinliklerden haberdar oluyor ve kontenjan sınırına takılmadan etkinliklere kayıt olabiliyorlar.

Google Play Store Logo

App Store Logo


 

KAYIT OL2 BOŞ YER SAYISI
  • SINIRSIZ TEKRAR
  • 30 KONTENJAN

Eğitmen

29 KAYITLI ÖĞRENCİ

KURSLARINIZI MOBİL UYGULAMAMIZDAN İZLEYİN

Sadece mobil uygulama takipçilerimize özel indirim kodlarını kaçırmamak için uygulamamızı indirin...

PhotoPlay Play Store PhotoPlay App Store