İndirimin Bitmesine Kalan Süre: Gün Saat Dakika Saniye

FOTOĞRAF EĞİTİMİ AL, FOTOĞRAF MAKİNESİ KAZAN

1 KİŞİYE FOTOĞRAF MAKİNESİ HEDİYE EDİYORUZ

PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu’ndan 22 Haziran – 15 Ağustos 2021 tarihleri arasında fotoğraf eğitimi alan 1 kişiye, 8.000 TL değerindeki son teknoloji ürünü Sony Alpha 6000yb Fotoğraf Makinesi ve iki objektifi (16-50mm / 55-210mm) çekilişle hediye ediyoruz…

İster 79’TL’lik Online Fotoğrafçılık Kursları’na, ister Yüz Yüze Fotoğrafçılık Kursları’na kayıt olarak çekilişe katılabilirsiniz.

Ayrı ayrı siparişlerle ne kadar çok eğitim alırsanız, şansınızı o kadar çok artırırsınız.


ÇEKİLİŞ KATILIM KOŞULLARI:
1- 22 Haziran – 15 Ağustos tarihleri arasında PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu’na ait olan www.fotografcilikkursu.com web sitesinden fotoğraf eğitimi satın almış olmanız gerekmektedir.
2- Çekilişte kazanan kişiye Sony A6000YB 16-50mm + 55-210mm Objektifli Fotoğraf Makinesi hediye edilecektir.
3- İster online, ister de yüz yüze fotoğrafçılık kurslarına kayıt olarak çekilişe katılabilirsiniz.
4- Çekiliş 16 Ağustos 2021 Pazartesi günü saat 23:00’de, Instagram’daki @fotografcilikkursu profilimizden canlı olarak yayınlanacaktır.
5- Çekiliş kayıt altına alınacak, canlı yayından sonra @fotografcilikkursu profilinin IGTV bölümünde ve bu sayfada yayınlanacaktır.
6- Çekiliş esnasında KVKK gereği, isimleriniz gözükmeyecektir. Onun yerine kayıt olduğunuz kurs için #1234567 şeklindeki “SİPARİŞ NUMARASI” gözükecektir. Sipariş numaranız, kursa kayıt olduğunuz zaman mail adresinize otomatik olarak gönderilir. Sipariş numaranızı, aynı zamanda web sitemizdeki profilinizde yer alan ‘Siparişlerim’ bölümünde de görüntüleyebilirsiniz.
7- Ayrı ayrı siparişlerle ne kadar çok eğitim alırsanız, şansınızı o kadar çok artırırsınız.
8- Çekilişe katılmak için, kurs kayıt siparişinizin ödemesinin en geç 16 Ağustos 2021 saat 17:00’ye kadar yapılması ve tamamlanması gerekmektedir. Ödeme bekleyen, iptal olan ve başarısız işlemler çekilişe katılamazlar.
9- Çekiliş, Google Random Number Generator kullanılarak yapılacaktır.
10- Çekilişi kazanan kişiye, fotoğraf makinesi ve objektifler kargo ile ücretsiz gönderilecektir. Çekilişin, yurt dışında yaşayan ve online eğitim alan bir kişiye çıkması durumunda ise, Türkiye sınırları içerisinde kendisinin belirttiği bir isme ve adrese, yine ücretsiz kargo yapılacaktır.
11- Pandemi sürecinde yüz yüze eğitim alıp, salgın nedeniyle derslerine devam edemeyen ve yeni döneme ücretsiz kayıt yaptıran kişiler, çekilişe katılamazlar.
12- Daha önce aldığı yüz yüze eğitimler için, ücretsiz olarak tekrara kayıt olan kişiler de çekilişe katılamazlar.
13- Fotoğraf makinesi ve objektifler sıfır, hiç kullanılmamıştır. Kutusunu ilk açan siz olacaksınız.
14- Fotoğraf makinesi ve objektifler, sıfırdır ve 2 yıl Sony Eurasia resmi garantilidir.
15- PhotoPlay’den fotoğraf eğitimi almış herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

KURSLARINIZI MOBİL UYGULAMAMIZDAN İZLEYİN

Sadece mobil uygulama takipçilerimize özel indirim kodlarını kaçırmamak için uygulamamızı indirin...