• Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

FOTOĞRAF EĞİTİMİ AL, FOTOĞRAF MAKİNESİ KAZAN

1 KİŞİYE FOTOĞRAF MAKİNESİ HEDİYE EDİYORUZ

PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu’ndan 01 Haziran – 31 Ağustos 2022 tarihleri arasında fotoğraf eğitimi alan 1 kişiye, 7.900 TL değerindeki Canon EOS 2000D Fotoğraf Makinesi ve 18-55mm objektifi çekilişle hediye ediyoruz…

İster 149’TL’lik Online Fotoğrafçılık Kursları’na, ister Yüz Yüze Fotoğrafçılık Kursları’na kayıt olarak çekilişe katılabilirsiniz.

Ayrı ayrı siparişlerle ne kadar çok eğitim alırsanız, şansınızı o kadar çok artırırsınız.


ÇEKİLİŞ KATILIM KOŞULLARI:
“Lütfen Sonuna Kadar Okuyunuz”
1- 01 Haziran – 31 Ağustos 2022 tarihleri arasında PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu’na ait olan www.fotografcilikkursu.com web sitesinden fotoğraf eğitimi satın almış olmanız gerekmektedir.
2- Çekilişte kazanan kişiye Canon EOS 2000D 18-55mm Objektifli Fotoğraf Makinesi hediye edilecektir.
3- İster online, isterseniz de yüz yüze fotoğrafçılık kurslarına kayıt olarak çekilişe katılabilirsiniz.
4- Çekiliş 01 Eylül 2022 Perşembe günü saat 23:00’de, Instagram’daki @fotografcilikkursu profilimizden canlı olarak yayınlanacaktır.
5- Çekiliş kayıt altına alınacak, canlı yayından sonra @fotografcilikkursu profilinin IGTV bölümünde ve bu sayfada yayınlanacaktır.
6- Çekiliş esnasında KVKK gereği, isimleriniz gözükmeyecektir. Onun yerine kayıt olduğunuz kurs için #1234567 şeklindeki “SİPARİŞ NUMARASI” gözükecektir. Sipariş numaranız, kursa kayıt olduğunuz zaman mail adresinize ve cep telefonunuza SMS olarak otomatik gönderilir. Sipariş numaranızı, aynı zamanda web sitemizdeki profilinizde yer alan ‘Siparişlerim’ bölümünde de görüntüleyebilirsiniz.
7- Ayrı ayrı siparişlerle ne kadar çok eğitim alırsanız, şansınızı o kadar çok artırırsınız.
8- Çekilişe katılmak için, yukarıda belirtilen tarihler arasında Online ya da Yüz Yüze Fotoğrafçılık Kurslarına kayıt olmak ve EFT ile ödeme yöntemini seçenlerin, en geç 01 Eylül 2022 saat 17:00’ye kadar ödemesini yapması ve kayıt işlemini tamamlanması gerekmektedir. Ödeme bekleyen, iptal olan ve başarısız işlemler çekilişe katılamazlar.
9- Çekiliş, Google Random Number Generator kullanılarak yapılacaktır.
10- Çekilişi kazanan kişiye, fotoğraf makinesi ve objektif kargo ile ücretsiz gönderilecektir. Çekilişin, yurt dışında yaşayan ve online eğitim alan bir kişiye çıkması durumunda ise, Türkiye sınırları içerisinde kendisinin belirttiği bir isme ve adrese, yine ücretsiz kargo yapılacaktır.
11- Ücretsiz eğitimlere kayıt olan kişilerde çekilişe katılamazlar.
12- Pandemi sürecinde yüz yüze eğitim alıp, salgın nedeniyle derslerine devam edemeyen ve yeni döneme ücretsiz kayıt yaptıran kişiler, çekilişe katılamazlar.
13- Daha önce aldığı yüz yüze eğitimler için, ücretsiz olarak tekrara kayıt olan kişiler de çekilişe katılamazlar.
14- Fotoğraf makinesi ve objektif sıfırdır. Hiç kullanılmamıştır. Kutusunu ilk açan siz olacaksınız.
15- Fotoğraf makinesi ve objektifler, Canon Eurasia tarafından 2 yıl resmi garantilidir.
16- PhotoPlay’den fotoğraf eğitimi almış herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

BİR ÖNCEKİ ÇEKİLİŞLE İLGİLİ VİDEOLARI AŞAĞIDA BULABİLİRSİNİZ…

Copyright © 2024, PhotoPlay Nihat Karadağ Fotoğrafçılık Kursu ~ Tüm hakları saklıdır.