• Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

1 KİŞİYE 5.000 TL PARA PUAN HEDİYE EDİYORUZ…

LÜTFEN SONUNA KADAR DİKKATLİCE OKUYUNUZ…

Google Maps’de yer alan PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu (Mecidiyeköy) profilimize yorum yazıp, puan veren 1 kişiye, çekilişle 5.000TL değerinde Para Puan hediye ediyoruz. Kazanan kişi, Photo Travel tarafından düzenlenen yurt içi ve yurt dışı fotoğraf gezilerinden istediklerinde Para Puanlarını kullanabilecek. Daha ne olsun… 🙂

 


 

NEDEN ÇEKİLİŞ YAPIYORUZ?

İşletmeler için, sosyal medyadaki müşteri deneyimleri oldukça önemli. O nedenle PhotoPlay olarak sizlerin yorum ve puanlarına ihtiyacımız var.

PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu’ndan eğitim almış arkadaşlarımızdan, Google işletme profilimize yorum yaparak puan vermelerini ve tanıtımımıza destek olmalarını rica ediyoruz. Çünkü eğitimlerimize kayıt olmak isteyen kişiler, ilk önce sizlerin yorumlarını okuyor. 

 


 

NEDEN HEDİYE VERİYORUZ?

Yaşadığımız Dünya’da, “ZAMAN” hepimiz için “En Değerli Şey”. Bizim için zaman ayırıp, yorum yapan / puan veren kişilere de, bir hediye vermek istedik.

Bizim belirlediğimiz bir gezi yerine, çekilişle kazanan kişinin kendi istediği gezi ya da gezilere katılabilmesi daha iyi olur diye düşündük. Bu nedenle, kazanan kişinin Photo Travel’a ait www.phototravel.com.tr web sitesindeki profiline 5.000TL değerinde Para Puan yükleyeceğiz. Kazanan kişi, daha önce Photo Travel Fotoğraf Gezileri’ne katılmadıysa, kazandığı Para Puan yeni oluşturacağı profile eklenecek.

 


 

ÇEKİLİŞE KATILIM ŞARTLARI

1- Linki aşağıda belirtilen, Google Maps’deki “PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu”nun Mecidiyeköy’deki merkez şubesine ait işletme profilimize yapacağınız yorum ve puanlamayla çekilişe otomatik olarak katılmış sayılacaksınız.

2- Google Maps’de işletme profilimize yaptığınız yorum ve/veya puanlama, 1 çekiliş hakkı kazandırır. 

3- Eğer daha önce aşağıda linki bulunan Google Maps’deki işletme profilimize yorum yapıp, puan verdiyseniz, çekilişe otomatik olarak katılmış sayılacaksınız.

4- Bu çekilişten, sadece PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu’ndan online ya da yüz yüze eğitim almış kişiler yararlanabilir. Bizi tanımayan, bizden hizmet almamış kişilerin, sadece hediyeyi kazanmak için puan vermesini istemiyoruz. Tamamen gerçek kişilerden, gerçek yorumlar istiyoruz. Bizden eğitim almamış kişiler yorum yapıp puan verseler dahi, çekilişe katılamazlar. Kazansalar dahi ödülü alamazlar ve ödül yedekteki kişiye devretmiş olur.

5- Düşük puan vermeniz ya da bizi eleştirmeniz kesinlikle önemli değildir. Çekilişi etkilemez. Hakkımızda ne düşünüyorsanız açıkça yazabilirsiniz. Önemli olan, sizlerin sayesinde diğer insanların bizi tanımasıdır.

6- Son katılım tarihi 21 Ocak 2024 Pazar saat 21.00’dir. Bu saate kadar Google’daki işletme profilimize yorum yapıp puan veren herkes, çekilişe katılabilecektir.

7- Çekiliş, 21 Ocak 2024 Pazar günü, saat 22:30’da instagram profilimiz @fotografcilikkursu hesabımızdan canlı olarak yayınlanacaktır. Çekilişi kazanan kişi canlı yayının ardından instagram profilimizde yayınlanacaktır.

8- Kazanan kişinin, PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu eğitimlerine katılıp katılmadığı kayıtlarımızdan teyit edilecektir. Eğer kazanan kişi daha önce bizden eğitim almamış ise, hakkı yedekteki kişiye devreder.

 


 

GOOGLE MAPS’DEKİ İŞLETME PROFİLİMİZ:

PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu

YORUM YAPACAĞINIZ LİNK: https://g.page/r/CZoEeh74PzdgEAI/review

 


 

LÜTFEN DİKKAT: Linki tıkladıktan sonra, “YAYINLA” butonuna basmayı unutmayınız. “Yorumunuz için teşekkürler” mesajını görmelisiniz. Aksi durumda yorumunuz beklemede kalır ve biz göremeyiz. Göremediğimiz için çekilişe de katılamazsınız. Aşağıya sizlere yardımcı olması açısından, görselleri de eklenmiştir.

Yorum yapacak olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler…

Yeni şanslı kişinin kim olacağını heyecanla bekliyoruz. 🙂

 


 

BİLGİLENDİRME:

2017 yılındaki çekilişte 500 TL Para Puan ödüllünü Gamze Büktel arkadaşımız,

2018 yılında düzenlediğimiz ikinci çekilişteki Paris Gezisi ödülünü Şaban Çakır arkadaşımız,

2019 yılındaki Kars-Çıldır gezisi çekilişini ise Yavuz Selim Okay kazanmıştı.

2022 yılındaki çekilişte 3.000 TL Para Puan ödülünü İhsan Mursaloğlu arkadaşımız kazandı.

2020 ve 2021 yıllarında Covid-19 nedeniyle gezi yapılmadığı için, çekilişte yapılmamıştır.

Copyright © 2024, PhotoPlay Nihat Karadağ Fotoğrafçılık Kursu ~ Tüm hakları saklıdır.