İndirimin Bitmesine Kalan Süre: Gün Saat Dakika Saniye

Eğitmenin DersleriHakkında

İsim (Herkes tarafından görüntülenecektir)

Okan Yılmaz

Hakkında

1967 yılında Kayseri’de doğdu. Makina Mühendisi’dir. Evli, iki çocuk babasıdır.

Görsel sanatlara ilgisi okullu yıllarda resim sanatı ile başladı. Üniversite öğrenciliği yıllarında resim çalışmalarına ara verirken, fotoğrafa yöneldi. Bu dönemde, ileride yapacağı resimler için arşiv oluşturmak amacıyla fotoğraf çekmeye başladı. Ancak öğrencilik koşullarında bu hiçbir zaman kayda değer bir arşive dönüşmeden anı fotoğraflarıyla sınırlı kaldı.

Dijital teknolojilerin fotoğraf alanında sunduğu olanakların cazip hale gelmesi ile birlikte fotoğraf sanatına etkin bir biçimde yöneldi. Bu yöneliş, zamanla bir tutkuya dönüştü. 2002 yılından bu yana yoğun olarak fotoğraf çekmekte. Fotoğraflarında insan ve mekan ilişkisini ortaya koymaktan haz alıyor. Konunun içinde, kahramanları ile burun buruna oluşturulmuş kompozisyonlardan hoşlanıyor.

Kütahya Evliya Çelebi Fotoğraf Derneği (EÇFOD) Kurucu Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı yapmıştır. Halen Eskişehir Fotoğraf Sanatı Derneği (EFSAD) ve Sille Sanat Sarayı (SSS) üyesidir. Birçok karma sergiye katıldı. Fotoğraf gösterileri sundu. Ulusal ve uluslararası yarışmalarda ödüller ve sergilemeler aldı. Çalışmaları dergilerde, kitaplarda yayınlandı. “Taş Yerinde Ağırdır” ve “Bana Kalan” isimli iki kişisel sergisi mevcuttur.AFIAP unvanına sahiptir.

KURSLARINIZI MOBİL UYGULAMAMIZDAN İZLEYİN

Sadece mobil uygulama takipçilerimize özel indirim kodlarını kaçırmamak için uygulamamızı indirin...

PhotoPlay Play Store PhotoPlay App Store
HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com