• Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

PRO PHOTO CLUB (PPC)

PROFESYONEL FOTOĞRAFÇILIK KULÜBÜ

PRO PHOTO CLUB üyeliği satın aldığınızda, aşağıdaki YÜZ YÜZE 30 Fotoğraf Eğitimine, 1 yıl içerisinde istediğiniz zaman, hiç bir ekstra ücret ödemeden katılabileceksiniz.
1 YILLIK ÜYELİK 27.750₺ yerine sadece 5.000₺
DİKKAT: Profesyonel Fotoğrafçılık Kulübü’ne Temel Fotoğraf Bilgisi’ne sahip olan fotoğrafseverler katılabilir. Eğer daha önce temel eğitim almadıysanız, SINIRSIZ FOTOĞRAFÇILIK KURSU‘muzu inceleyebilirsiniz.

İNDİRİMİN BİTMESİNE KALAN SÜRE:

00
00
00
00

DAHA İYİ

FOTOĞRAF ATÖLYESİ

FOTOĞRAF

DEĞERLENDİRME ATÖLYESİ

SOKAK

FOTOĞRAFÇILIĞI KURSU

SEYAHAT

FOTOĞRAFÇILIĞI ATÖLYESİ

DOĞUM ve BEBEK

FOTOĞRAFÇILIĞI KURSU

PHOTOSHOP

RAW İŞLEME TEKNİKLERİ

STÜDYO

FOTOĞRAFÇILIĞI EĞİTİMİ (1)

STÜDYO

FOTOĞRAFÇILIĞI EĞİTİMİ (2)

STÜDYODA PORTRE

ÇEKİM TEKNİKLERİ

ÜRÜN

FOTOĞRAFÇILIĞI EĞİTİMİ (1)

ÜRÜN

FOTOĞRAFÇILIĞI EĞİTİMİ (2)

MODELLİ TEKSTİL

ÜRÜN FOTOĞRAF ÇEKİMİ

YEMEK

FOTOĞRAFÇILIĞI EĞİTİMİ (1)

YEMEK

FOTOĞRAFÇILIĞI EĞİTİMİ (2)

LIGHTROOM'A GİRİŞ

FOTOĞRAF DÜZENLEME

UV IŞIKTA PORTRE

ÇEKİM TEKNİĞİ

DOUBLE EXPOSURE

ÇEKİM TEKNİĞİ

BOKEH

ÇEKİM TEKNİĞİ

LOWKEY

ÇEKİM TEKNİĞİ

DAMLA FOTOĞRAFLARI

ÇEKİM TEKNİĞİ

IŞIKLA BOYAMA

ÇEKİM TEKNİĞİ

STROBOSKOBİK

ÇEKİM TEKNİĞİ

ÜST ÜSTE

ÇEKİM TEKNİĞİ

MAVİ SAATLER

ÇEKİM TEKNİĞİ

PAN-PANNING

ÇEKİM TEKNİĞİ

PANORAMİK

ÇEKİM TEKNİĞİ

UZUN POZLAMA

ÇEKİM TEKNİĞİ

SİLÜET

ÇEKİM TEKNİĞİ

ZOOM IN - ZOOM OUT

ÇEKİM TEKNİĞİ

SUYA DÜŞEN MEYVELER

ÇEKİM TEKNİĞİ

PHOTOPLAY
PROFESYONEL FOTOĞRAFÇILIK KÜLÜBÜ

PRO PHOTO CLUB üyesi olduktan sonra, yukarıdaki 30 fotoğraf atölyesinin tamamına 1 yıl (365 gün) içerisinde, size verilen ÖZEL KOD ile istediğiniz zaman EKSTRA BİR ÜCRET ÖDEMEDEN katılabileceksiniz. Her bir eğitim, 1 yıl (365 gün) içerisinde 4’er kez tekrarlanacaktır. Kendinize uygun olan tarihteki eğitimlere katılabileceksiniz.

30 fotoğraf atölyesinin tamamından, PHOTOPLAY Kurum Sertifikası’na ÜCRETSİZ olarak sahip olacaksınız. Ayrıca dilerseniz, E-Devlet ve Üniversite Onaylı Sertifikalar için de başvuruda bulunabileceksiniz. Başvuruda bulunabileceğiniz E-Devlet ve Üniversite Onaylı Sertifika listesi için TIKLAYIN.

Lütfen Sonuna Kadar Okuyun

* PRO PHOTO CLUB üyelerine, PhotoPlay tarafından ÖZEL KOD verilecektir. Yukarıdaki fotoğraf eğitimlerine kayıt olmak isteyen kulüp üyeleri, bu özel kod ile istedikleri tarihteki eğitime kayıt olabilecektir. 

* Her fotoğraf atölyesine katılımcı sayısı, eğitimin içeriğine göre, daha verimli bir eğitim yapılabilmesi için; bazı eğitimler en fazla 10, bazı eğitimler ise en fazla 20 kişi ile sınırlandırılmıştır.

* Eğitimler, Cumartesi günleri 19:00 – 21:30 arası, Pazar günleri ise 10:00 – 12:30 ve 19:00 – 21:30 saatleri arasında yapılmaktadır. 

* Fotoğraf eğitimlerinin her biri en az 2,5 saat süren eğitimler şeklinde planlanmıştır. 

* Her hafta, 3 farklı fotoğraf eğitimi verilmektedir. 

* Yukarıdaki 30 fotoğraf eğitiminin her biri, kayıt olduğunuz tarihten itibaren 1 (365 gün) yıl içerisinde en az 4 (dört) kez tekrarlanmaktadır. 

* Üye olan kişi, üye olduğu tarihten itibaren, 1 yıl (365 gün) içerisinde istediği zaman istediği eğitime katılabilir. Ancak her üye, her bir fotoğraf eğitimine sadece 1 kez katılabilir. Aynı fotoğraf eğitimine tekrar katılamaz.

* PRO PHOTO CLUB‘a üye olduğunuzda, kulüp üyelerine özel WhatsApp grubuna katılacaksınız.   

* Eğitime kayıt olduktan sonra, başlangıç tarihinden 48 saat öncesine kadar bizimle iletişime geçerek kaydınızı iptal ettirebilirsiniz. 

* Eğitime kayıt olup gelmeyen kişiler, eğitime katılmış sayılır. 

* Her üye, aynı atölyeler arasında en az 2, en fazla 6 ay zaman olabileceğini, kulübe üye olurken kabul etmiş sayılır. Bu durumda, bir atölyeye katılmayan üyenin, bir sonraki aynı atölyenin en az 2, en fazla 6 ay sonra açılacağını kabul etmiş sayılır. 

* Uygulamalı fotoğraf eğitimlerinde, her üye kendi ekipmanını kendisi sağlayacaktır. (Tripod, Harici Tetikleyici, Filtreler, Tele Objektif vb) 

* Mecidiyeköy’deki PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu’nun haricinde, dışarıdaki uygulamalı fotoğraf eğitimlerinde, çekim yapılacak mekanın o tarihte uygun olmaması, olumsuz hava koşulları, resmi tatil ve bayram tatili gibi nedenlerden ötürü ders mekan, gün ve saatlerinde değişiklik yapılabilir. Ayrıca hava koşullarının değişken olması nedeniyle, hava şartlarına göre eğitim atölyesinin saati değiştirilebilir ya da iptal edilebilir. İptal edilen eğitimler için, katılımcılar hak kaybına uğramaz ve sonraki tarihlerde yapılacak aynı eğitime tekrar kayıt olabilirler. 

* Fotoğraf atölyelerine katılan kişilerin, katıldıkları eğitimlerin PhotoPlay Kurum sertifikaları profillerine ücretsiz olarak eklenir. Sertifikaların üzerinde, doğrulama kodu ve doğrulama linkleri yer almaktadır. Katılımcılar bu sertifikaları dijital olarak kullanabilecekleri gibi, dilerlerse A4 300gr mat kağıda çıktı alarak da kullanabilirler. PhotoPlay tarafından ayrıca baskısı yapılmayacaktır. Dilerseniz, E-Devlet ve Üniversite Onaylı Sertifikalar için de başvuruda bulunabileceksiniz. Başvuruda bulunabileceğiniz E-Devlet ve Üniversite Onaylı Sertifika listesi için TIKLAYIN. Bunun için üniversiteye ödenecek kayıt ve sertifikalandırma ücretini (her bir sertifika için 499 TL) ayrıca ödemeniz gerekmektedir.   

PRO PHOTO CLUB, sınırlı sayıda kişi ile hayata geçeceği için, kayıt olduktan sonra hiçbir şekilde ücret iadesi yapılamaz. Üyeler, kayıt olurken bunu kabul etmiş sayılırlar. Size verilen ÖZEL KOD ile 1 yıl içerisinde, yukarıdaki tüm eğitim atölyelerine katılabileceksiniz. 

WHATSAPP
KANALIMIZA ABONE OLUN
Bildirimlerimize ücretsiz abone olun, etkinlik, gezi ve kampanyaları kaçırmayın…
MOBİL
UYGULAMAMIZI İNDİRİN
Mobil Uygulamada Neler Var?
  • * Online Eğitim Videoları
  • * Fotoğrafa Dair Reels Videoları
  • * Ücretsiz Fotoğraf Etkinlikleri
  • * %50’ye Varan İndirim Kuponları
  • * Erken Rezervasyon Fırsatları ve daha neler neler…

Copyright © 2024, PhotoPlay Nihat Karadağ Fotoğrafçılık Kursu ~ Tüm hakları saklıdır.