ÜCRETSİZ ETKİNLİK

Elif Ergün ile Soru Cevap

10 Ocak 2021 / Pazar / 13:00

Doğum Fotoğrafçısı Elif Ergün (@elifergunphotography), “Doğum Fotoğrafçılığı” ile ilgili sizlerden gelen soruları yanıtlayacak. 

PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu’ndan 4 yıl önce fotoğraf eğitimi alan ve başarılı bir şekilde Doğum Fotoğrafçılığında ilerleyen Elif Ergün’ün fotoğraflarını görmek için instagram profilini ziyaret edebilirsiniz. https://www.instagram.com/elifergunphotography/

 

Etkinlik Gün ve Saati:

Canlı yayın 10 Ocak 2021 Pazar günü saat 13:00′ de başlayacaktır.

 

Ücretsiz Kayıt:

Zoom üzerinden yapacağımız ÜCRETSİZ etkinliğe, herkes katılabilir. Ancak 100 kişi sınırı olduğundan, katılım için kayıt yaptırmak mecburidir. Etkinliğe, ilk kayıt yaptıran 100 kişi katılabilecektir.

Ücretsiz kayıt olmak için, bu sayfada yer alan “Kayıt Ol” butonuna bastıktan sonra, açılan formu doldurup, kayıt işleminizi tamamlamanız gerekecektir.

 

Etkinliğe Katılım:

Etkinliğe kayıt olan kişiler, bu sayfanın en altında yer alan “EĞİTİM VİDEOLARI“nın hemen altında, “Zoom Giriş Bilgileri” linkini tıkladıklarında, Zoom bilgilerini görebilecekler. Ayrıca etkinlikten 1 saat önce, katılımcılara mail yoluyla da hatırlatma yapılacak ve zoom giriş bilgileri mail olarak da gönderilecektir.

 

NOT:

Etkinlik kayıt altına alınacak ve youtube.com da yayınlanacaktır. Etkinliğe katılacak kişiler, buna onay vermiş sayılır.

 

ETKİNLİK VİDEO KAYDI AŞAĞIDADIR:

 


MOBİL UYGULAMAMIZI İNDİRİN, ETKİNLİKLERİ KAÇIRMAYIN…

Mobil uygulama kullanıcılarımız, etkinliklerimize kayıt konusunda önceliklidirler. Whatsapp, SMS ve Instagram duyurularından önce, mobil uygulamamız üzerinden etkinlik bildirimi gönderiyoruz. Böylece, herkesten önce mobil uygulama kullanıcılarımız etkinliklerden haberdar oluyor ve kontenjan sınırına takılmadan etkinliklere kayıt olabiliyorlar.

Google Play Store Logo

App Store Logo


 

Eğitim Videoları

Zoom Giriş Bilgileri Aşağıdaki Linktedir
Zoom Giriş Bilgileri (Elif Ergün ile Soru Cevap) 01:00:00

Kurs Yorumları

oy
  • 5 yıldız0
  • 4 yıldız0
  • 3 yıldız0
  • 2 yıldız0
  • 1 yıldız0

Bu kurs için henüz bir yorum bulunamadı.

KAYIT OL-11 SEAT LEFT
  • SINIRSIZ TEKRAR
  • 100 KONTENJAN

Eğitmen

100 KAYITLI ÖĞRENCİ

KURSLARINIZI MOBİL UYGULAMAMIZDAN İZLEYİN

Sadece mobil uygulama takipçilerimize özel indirim kodlarını kaçırmamak için uygulamamızı indirin...

PhotoPlay Play Store PhotoPlay App Store