• Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

Siyah Beyaz Fotoğrafçılıkta, doğru adımlarla ilerlemek isteyen fotoğrafçıların ihtiyaçlarına yönelik olarak hazırlanan “Siyah Beyaz Fotoğrafçılık Kursumuzun" alt yapısı, katılımcılarımızın metodik olarak Siyah Beyaz Fotoğrafçılığın ne olduğunu anlamalarına, Photoshop programı ve eklentiler ile Siyah Beyaz çevrim konusunu farklı yöntemlerle öğrenmelerini sağlayacak. Siyah Beyaz çevrim ile ilgili kurs içeriği, Photoshop’ın hem Türkçe hem İngilizce menüsü kullanan, Windows veya Mac işletim sistemlerine sahip tüm katılımcıların ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde düzenlenmiştir. Bu kurstan sonra Siyah Beyaz fotoğrafa bakış tarzınız ve fotoğraf hayatınız tamamen değişecek.

4.9

17

936

Kayıtlı Öğrenci

Eğitmen:

%75 İNDİRİMİ KAÇIRMA !

İNDİRİMİN BİTMESİNE KALAN SÜRE:

00
00
00
00

Online Siyah Beyaz Fotoğrafçılık Kursu | Özet


DİKKAT: Bu eğitime katılabilmek için Temel Photoshop Bilgisine sahip olmanız gerekmektedir. Eğer daha önce Temel Photoshop Kursu'na katılmadıysanız yada temel bilgileriniz eksikse, aşağıdaki linkte yer alan Temel Photoshop Kursu'nu inceleyebilirsiniz. Temel Photoshop Kursu

Siyah Beyaz Fotoğrafçılığın büyülü dünyasına hoş geldiniz.

Siyah Beyaz Fotoğrafçılığın “renkli çekilen fotoğrafları çeşitli çevrim metodları ile renkten arındırmak olduğuna inananlar”; bu eğitimi daha almadığınız için ne kadar büyük bir hatanın içinde olduğunuzun farkında değilsiniz.

Siyah Beyaz Fotoğrafçılık sadece çevrimden oluşmayıp, bunun ötesinde prensipleri, temelleri olan ve henüz fotoğraf çekilmeden başlayan bir süreç. Makina ayarları ile, çekim teknikleri ile, kompozisyon unsurları ile başlangıç adımlarını attığınız bir süreç. Evet, Siyah Beyaz çevrim elbette prosesin içinde yer alıyor ancak her şey değil.

Eğitimimiz, fotoğrafı hobi olarak gören katılımcılara ya da profesyonel olarak fotoğrafçılığa giriş yapmak isteyen katılımcılara cevap verirken, aynı zamanda bu işi hali hazırda yapan profesyonellerin mesleki olarak gelişimine de katkı sağlayacak.

Siyah Beyaz Fotoğrafçılıkta, doğru adımlarla ilerlemek isteyen fotoğrafçıların ihtiyaçlarına yönelik olarak hazırlanan Siyah Beyaz Fotoğrafçılık Kursumuzun" alt yapısı, katılımcılarımızın metodik olarak Siyah Beyaz Fotoğrafçılığın ne olduğunu anlamalarına, Photoshop programı ve eklentiler ile Siyah Beyaz çevrim konusunu farklı yöntemlerle öğrenmelerini sağlayacak. Tüm zamanların en iyi online Siyah Beyaz Fotoğrafçılık Kursunu kaçırmayın… Üstelik 30 gün para iade garantisi bulunuyor.

Türkiye’nin her yerinde tanınan ve yıllardır fotoğraf eğitimleri veren Burak Şenbak’dan bu kursu alıp, eğitimini tamamlayanlar, Türkiye’nin 1 Numaralı Fotoğrafçılık Kursu PhotoPlay’den Sertifika almaya hak kazanacak. Toplam 25 soruluk testimizden 85 ve üzeri puan alan kursiyerlerimiz ise, Eğitim Sertifikasına ek olarak ikinci bir sertifika olan Başarı Sertifikası almaya da hak kazanacak. 

Kurs sırasında veya bitiminden sonra, kurs içeriği ile ilgili aklınıza takılan soruları en geç 24 saat içerisinde cevaplayacak ve sizlere her zaman destek olmaya devam edeceğiz. 

Bu eğitim esnasında Siyah Beyaz Fotoğrafçılık ve Photoshop ile çevrim uygulamalarını neden yaptığınızı sebepleri ile öğrenecek, “ezberleme” yerine işleme yöntemlerinin mantığını anlayacaksınız. Konu aktarımı sırasında kafanızda oluşabilecek soruları Burak Şenbak’ın, yılların verdiği tecrübe ile, sizin yerinize sorduğunu ve cevaplarını açıkladığına şahit olacaksınız. 

Siyah Beyaz çevrim ile ilgili kurs içeriği, Photoshop’ın hem Türkçe hem İngilizce menüsü kullanan, Windows veya Mac işletim sistemlerine sahip tüm katılımcıların ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde düzenlenmiştir. 

Eğitim programına ek olarak 2 bonus konu kurs içeriğine eklenmiştir.

Bu kurstan sonra Siyah Beyaz fotoğrafa bakış tarzınız ve fotoğraf hayatınız tamamen değişecek.

Kurs İçeriği – Eğitim Videoları

  • Tanıtım Videosu 00:08:00
  • Siyaz Beyaz Fotoğrafçılıkta Kompozisyon, Teknik ve Zone Sistemi 00:24:00
  • Klasik Yöntem 1 – Siyah & Beyaz (B&W) 00:12:00
  • Klasik Yöntem 2 – Kanal karıştırıcı (Channel Mixer) 00:05:00
  • Adobe Camera Raw (ACR) Editör 00:10:00
  • Dramatik Sonuç Elde Etme Yöntemi 00:23:00
  • Hesaplamalar (Calculations) Yöntemi 00:13:00
  • Silver Efex Pro Eklentisi (Plugin) 00:24:00
  • Bonus: Siyah Beyaza Çevrimde Gözleri Ortaya Çıkartma 00:10:00
  • Siyah Beyaza Çevrimde Açma ve Yakma (Dodge & Burn) 00:13:00
  • Burak Şenbak’tan Mesaj Var 🙂 00:01:00

Öğrenci Değerlendirmeleri

Kim Ne Demiş?

4.9

4.9
17 ratings
 • 5 yıldızlar16
 • 4 yıldızlar1
 • 3 yıldızlar0
 • 2 yıldızlar0
 • 1 yıldızlar0
 1. Güvenç Yalçın20:53'de 17/06/2021

  Teşekkürler

  5

  Burak hocam tüm eğitimleriniz gibi bu eğitiminiz de süper…çok teşekkür ederim.

  1. Burak ŞENBAK21:07'de 17/06/2021

   Çok teşekkürler Güvenç Bey. Selam ve sevgiler.

 2. Gökhan Günay15:34'de 18/02/2022

  SADE VE FAYDALI ANLATIM

  5

  Burak Hocam emeğinize sağlık gerçekten çok faydalı oldu.

  1. Burak ŞENBAK16:09'de 18/02/2022

   Çok teşekkürler. Kolaylıklar, selamlar.

 3. Burak Başeden23:23'de 02/04/2022

  5

  Her zaman olduğu gibi Burak Hocam çok güzel anlatmış detaylı bir şekilde siyah beyaz fotoğrafla ilgilenen herkese tavsiye ederim

 4. Erva Ülker21:50'de 07/07/2023

  Mükemmel

  5

  Siyah beyaz fotoğraf için öğrenmeniz gereken tüm bilgiler var. Süper bir eğitim.

 5. Mehmet Gönül13:31'de 04/09/2023

  Siyah beyaz fotoğrafçılık

  5

  Hocam ağzınıza sağlık. Etkili ve güzel anlatım için teşekkür ederim

Copyright © 2024, PhotoPlay Nihat Karadağ Fotoğrafçılık Kursu ~ Tüm hakları saklıdır.