• Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

Eğitimimiz, fotoğrafı hobi olarak gören ya da profesyonel olarak Portre Fotoğrafçılığı'na giriş yapmak isteyen fotoğrafseverlere cevap verirken, aynı zamanda bu işi hali hazırda yapan profesyonellerin mesleki olarak gelişimine katkı da bulunacak. Portre Fotoğrafçılığı, hemen herkesin "başarılı çekim yaptığını düşündüğü" fotoğraf türlerinden birisi. Bir şehir efsanesi olarak yanlış bir algı ile “kolay” zannedilmesi de cabası. Bu kurs ile bu yanlış algıyı düzeltirken Portre Fotoğrafçılığının gerçekte ne kadar detaylı bir planlamaya ihtiyaç duyduğunu ve başarıyı yakalamak için ne kadar çok detaya dikkat etmemiz gerektiğini öğreneceğiz. Bu kursu tamamlayan katılımcıların portre çekim tekniklerine, yeni bakış açılarına, ışığa ve kompozisyona hakim olmaları ile oluşturacakları yeni portre portfolyoları her gün yüzlercesini görüp geçtiğimiz sıradan portrelerden çok daha başarılı olacak. Bu kursu tamamladıktan sonra fotoğraflarınız çok farklı olacak.

4.9

34

1065

Kayıtlı Öğrenci

Eğitmen:

%75 İNDİRİMİ KAÇIRMA !

İNDİRİMİN BİTMESİNE KALAN SÜRE:

00
00
00
00

Portre Fotoğrafçılığı Kursu | Özet


DİKKAT: Bu eğitime katılabilmek için Temel Fotoğraf Bilgisine sahip olmanız gerekmektedir. Eğer daha önce Temel Fotoğrafçılık Kursu' na katılmadıysanız yada temel bilgileriniz eksikse, aşağıdaki linkte yer alan Temel Fotoğrafçılık Kursu' nu inceleyebilirsiniz.

Temel Fotoğrafçılık Kursu

En basit zannedilen, gerçekte başarının en zor yakalandığı fotoğraf türü.

Anı donduran, beklenmedik durumları kadraja hapseden ve aynı zamanda içinde kurgu da barındırabilen fotoğraf türü. Kim bilir belki bu kadar keyif alınmasının sebebi de budur.

Evde aile bireylerinizin ölümsüz fotoğrafının çekilmesi de sokakta rastgele karşınıza çıkanların mükemmel olarak fotoğraflanması da planlı-programlı gezilerde karşılaşılan kişilerin sabırla fotoğraflanması veya profesyonel modellerle çalışmanın temeli hep aynı; anı yakalamak ve doğru olarak yakalamak.

Bunu gerçekleştirebilmek için ihtiyacımız olan; Portre Fotoğrafçılığını anlamak ve Portre Çekim Tekniklerine hakim olmak. Doğru anın nasıl yakalanacağı, bu anın belirlenmesindeki gereksinimler, o an geldiğinde hızlı düşünme ve uygulamaya geçiş başarınızın sırrı olacak. Online Portre Fotoğrafçılığı Eğitimini hazırlama sebebimiz de tam olarak bu.

Eğitimimiz, fotoğrafı hobi olarak gören katılımcılara ya da profesyonel olarak Portre Fotoğrafçılığına giriş yapmak isteyen katılımcılara cevap verirken aynı zamanda bu işi hali hazırda yapan profesyonellerin mesleki olarak gelişimine katkı da yapacaktır.

Online Portre Fotoğrafçılığı Eğitiminde Eğitmenimiz Burak ŞENBAK' ın amacı, katılımcılara gerekli bilgileri aktararak Doğal Işıkta Portre Fotoğrafı Çekim Teknikleri konusunda ilerlemelerini sağlamak olacak.

Bu eğitim, sadece bugüne kadar yayımlanmış en kapsamlı eğitim olmakla kalmayıp Portre Fotoğrafçılığı ve doğal ışıkta çekim tekniklerinin yanı sıra kullanıcılara çok çeşitli ip uçları da sunuyor. Portre fotoğrafına bakış açınızı değiştirecek ve başarınızı arttıracak Online Portre Fotoğrafçılığı Eğitimi' ni kaçırmayın … Üstelik 30 gün para iade garantisi bulunuyor.

Eğitim notları indirilebilir formatta katılımcıları bekliyor.

Kurs sırasında veya bittikten sonra, kurs içeriği ile ilgili aklınıza takılan soruları en geç 24 saat içerisinde cevaplayacak ve sizlere her zaman destek olmaya devam edeceğiz.

Bu eğitim esnasında neyi neden uyguladığınızı sebepleri ile öğrenecek, 'ezberleme' yerine portre çekim yöntemlerinin mantığını anlayacaksınız. Konu aktarımı sırasında kafanızda oluşabilecek soruları Burak ŞENBAK' ın, yılların verdiği tecrübe ile, sizin yerinize sorduğunu ve cevaplarını açıkladığına şahit olacaksınız.

Türkiye' nin her yerinde tanınan ve yıllardır fotoğraf eğitimleri veren Burak ŞENBAK' tan bu kursu alıp, eğitimini tamamlayanlar, Türkiye' nin 1 Numaralı Fotoğrafçılık Kursu PhotoPlay' den sertifika almaya hak kazanacak. Toplam 30 soruluk testimizden 85 ve üzeri puan alan kursiyerlerimiz, Eğitim Sertifikasına ek olarak Üstün Başarı Sertifikası da alacak.

Bu kurstan sonra fotoğraf hayatınız tamamen değişecek.

Kurs İçeriği – Eğitim Videoları

  • Portre Fotoğrafçılığı Nedir-Nasıl Yapılır? ÖZGÜR 00:14:00
  • Portre Fotoğrafının Türleri 00:14:00
  • Ekipman Seçimi 00:22:00
  • Makine Ayarları 00:14:00
  • Portre Fotoğrafçılığında Doğal Işık 1-Tanım, Parlaklık (Histogram), Kontrast 00:20:00
  • Portre Fotoğrafçılığında Doğal Işık 2-Işığın Yönleri 00:11:00
  • Portre Fotoğrafçılığında Doğal Işık 3-Işık Ölçme Sistemleri 00:25:00
  • Portre Fotoğrafçılığında Kompozisyon 01:02:00
  • Genel Olarak Yapılan Hatalar 00:49:00
  • Model Sözleşmesi 00:07:00
  • Önemli Detaylar-Özet 00:03:00
  • Burak Şenbak Portre Fotoğrafları-Show Reel 00:11:00
  • Önemli Portre Fotoğrafçıları 00:00:00
  • PhotoPlay Çekim Kartları 00:00:00
  • Örnek Model Sözleşmesi 00:00:00
  • Check-List / Dikkat Edilmesi Gerekenler 00:00:00

Öğrenci Değerlendirmeleri

Kim Ne Demiş?

4.9

4.9
34 ratings
 • 5 yıldızlar33
 • 4 yıldızlar0
 • 3 yıldızlar0
 • 2 yıldızlar0
 • 1 yıldızlar1
 1. Semra Demir01:26'de 17/08/2022

  Çok verimliydi.

  5

  Çok değerli bilgilerdi hocam, görsel olarak da çok zengin bir eğitimdi. Çok teşekkürler

  1. Burak ŞENBAK11:27'de 17/08/2022

   Çok teşekkürler nazik yorumunuz için. Kolaylıklar, selamlar.
   Burak Şenbak

 2. Viktorija Karasu10:24'de 23/08/2022

  Teşekkür ederim..

  5

  çok keyifli aynı zamanda öğreticiydi..emeğinize sağlık hocam

  1. Burak ŞENBAK16:56'de 23/08/2022

   Nazik yorumunuz için teşekkür ederiz. Kolaylıklar, selamlar,
   Burak Şenbak

 3. Abdullah Subaşı11:31'de 21/05/2023

  Portre

  5

  Gayet başarılı bir eğitim videosu olmuş. Teşekkürler…

 4. Murat DELİKANLI11:46'de 06/08/2023

  güzel anlatım

  5

  güzel anlatım çok teşekkür ederim

 5. Mehmet Onur Özdoğan11:43'de 15/08/2023

  Porte çekimi eğitimi Burak Şenbak

  5

  Gerçekten eksiksiz bir eğitim olmuş,özellikle hatalar ve kompozisyon bölümünden çok etkilendim, teşekkür ederim.

Copyright © 2023, PhotoPlay Nihat Karadağ Fotoğrafçılık Kursu ~ Tüm hakları saklıdır.