PHOTOPLAY

FOTOĞRAFÇILAR BULUŞMASI

03 Ocak 2021 / Pazar / 13:00

Etkinlik, herkesin katılımına açıktır. 

 

PhotoPlay Fotoğrafçılar Buluşması’nı bu yıl online olarak yapıyoruz… Daha önceki buluşmalarımızı, fotoğraf gezileriyle yapıyorduk ve tüm şubelerimizdeki kursiyerlerimiz bir araya geliyor, tanışıp kaynaşıyordu. Bu yıl ise, pandemi nedeniyle online olarak buluşuyoruz…

Tüm PhotoPlay fotoğraf eğitmenlerinin de katılacağı bu buluşma esnasında, eski kursiyerlerimizle hasret giderirken, yeni kursiyerlerimizle de birbirimizi tanıma fırsatı bulacağız. Ayrıca PhotoPlay’i tanımak isteyen herkes, bu toplantıya katılıp, aile sıcaklığımıza ve samimiyetimize şahit olabilecek.

Etkinlik esnasında önce eğitmenlerimize, ardından eski ve yeni kursiyerlerimize söz vereceğiz. Kendilerinden, PhotoPlay ile deneyimlerini anlatmalarını isteyeceğiz ve yeni yıla dair dileklerini soracağız.

Daha önce Sony, Nikon ve Yalova Kaymakamlığı sponsorluklarında gerçekleştirdiğimiz PhotoPlay Fotoğrafçılar Buluşmalarının videolarına aşağıdaki linklerden erişebilirsiniz:

Sony ile PhotoPlay Fotoğrafçılar Buluşması 

Nikon ile PhotoPlay Fotoğrafçılar Buluşması

Yalova Fotoğrafçılar Buluşması

Daha fazla gezi videomuz için Youtube kanalımızı ziyaret edin: www.youtube.com/fotografcilikkursu

 

Etkinlik Gün ve Saati:

Etkinlik Zoom üzerinden Canlı Yayın olarak 03 Ocak 2021 Pazar günü saat 13:00′ de başlayacaktır.

 

Ücretsiz Kayıt:

Zoom üzerinden yapacağımız ÜCRETSİZ etkinliğe, herkes katılabilir. Ancak zoom programında kişi sınırı olduğundan, katılım için kayıt yaptırmak mecburidir. Kişi  sayısına göre, Zoom paketimizi yükseltmemiz gerekebilir. Kimsenin dışarıda kalmasını istemeyiz…

Ücretsiz kayıt olmak için, bu sayfada yer alan “Kayıt Ol” butonuna bastıktan sonra, açılan formu doldurup, kayıt işleminizi tamamlamanız gerekecektir.

 

Etkinliğe Katılım: 

Aşağıda bulunan sayaç, etkinlik gün ve saatinde sıfırlanacak ve sayacın yerini Zoom bağlantılı bir buton alacak. Bu butonu tıkladığınızda ise, otomatik olarak Zoom’a giriş yapmış olacaksınız.

Etkinlik gün ve saatinde butonu görebilmek için, siteye giriş yapmış olmanız gerekiyor. Lütfen bunu unutmayın… Ayrıca kayıt yaptıran kişilere etkinlikten 15 dakika önce, hatırlatma maili gönderilecek ve zoom giriş bilgileri içerisinde yer alacaktır. Bağlantı konusunda herhangi bir sorun yaşayan olursa, 0850 441 40 45 numaralı Whatsapp Destek Hattı’mıza yazabilir.

 

 

Etkinliği kaçıranlar için, etkinliğin video kaydı aşağıdadır. 

 


MOBİL UYGULAMAMIZI İNDİRİN, ETKİNLİKLERİ KAÇIRMAYIN…

Mobil uygulama kullanıcılarımız, etkinliklerimize kayıt konusunda önceliklidirler. Whatsapp, SMS ve Instagram duyurularından önce, mobil uygulamamız üzerinden etkinlik bildirimi gönderiyoruz. Böylece, herkesten önce mobil uygulama kullanıcılarımız etkinliklerden haberdar oluyor ve kontenjan sınırına takılmadan etkinliklere kayıt olabiliyorlar.

Google Play Store Logo

App Store Logo


NOT: Etkinlik kayıt altına alınacak ve youtube.com da yayınlanacaktır.

Eğitim Videoları

PhotoPlay Fotoğrafçılar Buluşması 01:00:00

Kurs Yorumları

oy
  • 5 yıldız0
  • 4 yıldız0
  • 3 yıldız0
  • 2 yıldız0
  • 1 yıldız0

Bu kurs için henüz bir yorum bulunamadı.

KAYIT OL43 BOŞ YER SAYISI
  • SINIRSIZ TEKRAR
  • 150 KONTENJAN

Eğitmen

104 KAYITLI ÖĞRENCİ

KURSLARINIZI MOBİL UYGULAMAMIZDAN İZLEYİN

Sadece mobil uygulama takipçilerimize özel indirim kodlarını kaçırmamak için uygulamamızı indirin...

PhotoPlay Play Store PhotoPlay App Store