• Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

EN İYİ BEBEK FOTOĞRAFÇISI

PHOTOBABY Bebek Fotoğrafçısı Online Platformu Açıldı. Şehrinizdeki En İyi Bebek Fotoğrafçısı için Hemen Arama Yapın ve Bulun…

81 İLDEKİ EN İYİ BEBEK FOTOĞRAFÇILARI

PHOTOBABY Bebek Fotoğrafçısı (www.bebekfotografcisi.com.tr) web sitesi üzerinden, İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa başta olmak üzere, Türkiye’nin 81 ilindeki bebek, doğum, yenidoğan, konsept, hamile ve aile fotoğrafçılarını bir araya getiriyor.

AİLELER ve EN İYİ BEBEK FOTOĞRAFÇILARI BİR ARADA

PHOTOBABY Bebek Fotoğrafçısı, Türkiye’nin 1 Numaralı Fotoğrafçılık Kursu PhotoPlay tarafından kuruldu. Bugüne kadar online eğitimlerin yayınlandığı web sitesi www.fotografcilikkursu.com aracılığıyla, Türkiye genelinde 800’den fazla kişiye, İstanbul’daki kurs merkezinde ise 300’den fazla kişiye yüz yüze “Doğum ve Bebek Fotoğrafçılığı Eğitimi” veren PhotoPlay, 14 yılda yüzlerce Doğum ve Bebek Fotoğrafçısı yetiştirdi. Şu an, bu alanda isim yapmış bir çok kursiyeri bulunuyor. Onların fotoğrafik gelişimine katkıda bulunurken, çok iyi fotoğraflar çekmelerine rağmen yeterli tanıtım yapamadıkları için ailelere ulaşamadıklarına şahit olan PhotoPlay, bu nedenle PHOTOBABY Bebek Fotoğrafçısı’nı profesyonel bebek fotoğrafçılarının tanıtımına destek olmak ve ailelerle bebek fotoğrafçılarını bir araya getirmek için kurdu.

en iyi bebek fotoğrafçısı

SİZE EN YAKIN ve EN İYİ BEBEK FOTOĞRAFÇISINI BULUN

www.bebekfotografcisi.com.tr web sitesini ziyaret eden aileler, bölgelerindeki profesyonel bebek fotoğrafçılarının portfolyolarına, sosyal medya profillerine, iletişim bilgilerine ve müşteri yorumlarına kolaylıkla erişim sağlayabilecek, ayrıca bebek fotoğrafçılarından teklif alabilecek.

Bebek, doğum, yenidoğan ve hamile fotoğrafçısı arayan ailelerin, zamandan tasarruf ederek en iyi fotoğrafçılara ulaşmalarını sağlamak amacıyla kurulan PHOTOBABY, ailelerin aldıkları fotoğraf çekimi hizmetini de değerlendirilebileceği bir platform. Aileler, lokasyon bazlı aramalarla Türkiye’nin 81 ilindeki, kendilerine en yakın bebek fotoğrafçılarını da bulabilecek.

EN İYİ BEBEK FOTOĞRAFÇILARINA HIZLI ULAŞ, HEMEN TEKLİF İSTE

Bebek fotoğrafçılığı konusunda Türkiye’nin en çok ziyaret edilen online platformları arasında yer almayı hedefleyen PHOTOBABY, sektördeki tüm Doğum ve Bebek Fotoğraçılarının ailelerle olan iletişim ağını güçlendirme, ailelerin fotografik yönden güçlü bebek fotoğrafçılarına ulaşmasını kolay, anlaşılır ve pratik hale getirme düşüncesiyle yola çıkan bir proje.

Aileler, çalışmak istedikleri bebek fotoğrafçılarını favorilerine ekleyerek, hemen teklif isteyerek ve direkt hızlı bir şekilde iletişim kurarak zaman ve kaliteden ödün vermeden bebek fotoğrafçılarıyla çalışma imkanı bulacak.

en iyi bebek fotoğrafçısı

EN ÇOK ZİYARET EDİLEN BEBEK FOTOĞRAFÇILIĞI PLATFORMU

PHOTOBABY, bebek fotoğrafçılığı konusunda Türkiye’nin en çok ziyaret edilen online platformu olma konusunda emin adımlarla ilerliyor.

PhotoPlay ve PhotoTravel’ın gücünü de arkasına alan PHOTOBABY Bebek Fotoğrafçısı’nın kısa sürede iyi yerlere geleceğinden ve Bebek Fotoğrafçılarını Ailelerle buluşturma görevinde önemli bir noktaya geleceğinden şüphe yok.

İLETİŞİM BİLGİLERİ:

Web: www.bebekfotografcisi.com.tr

Mail: [email protected]

Telefon ve WhatsApp: +90 850 305 53 23

Instagram: www.instagram.com/bebekfotografcisi.com.tr

Copyright © 2024, PhotoPlay Nihat Karadağ Fotoğrafçılık Kursu ~ Tüm hakları saklıdır.