• Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

Course Directory

Uygulamalı Lightroom Kursu Sertifika

Uygulamalı Mobil Fotoğrafçılık Kursu Sertifika

Fotoğraf Makinesi Satın Alma Rehberi 2024
(Hangi Fotoğraf Makinesini Almalıyım?)

Türkiye’de bir ilk… Şimdiye kadar hazırlanmış en geniş kapsamlı fotoğraf makinesi satın alma rehberi. Türkiye’nin en sevilen fotoğraf eğitmeni Nihat Karadağ, sizler için anlattı. Bu eğitimin sonunda, sizin için “En İyi Fotoğraf Makinesi Hangisi?” öğrenmiş olacaksınız. Çünkü fotoğraf makinelerinin tüm özelliklerini, hangisinin nerede ne işinize yarayacağını artık bileceksiniz.

Online Temel Fotoğrafçılık Kursu

Her yeni fotoğrafçının, ilk önce temel fotoğraf bilgilerini öğrenmesi gerekir. Fotoğrafa yeni başlayanlar için, Türkiye’ nin en sevilen fotoğraf eğitmeni Nihat Karadağ’dan online fotoğrafçılık kursu alıp, eğitimini tamamlayanlar, Türkiye’ nin 1 Numaralı Fotoğrafçılık Kursu PhotoPlay’ den ‘Başarı ve Eğitim Sertifikası’ almaya hak kazanacak. Bu eğitim esnasında makinenizin üzerindeki düğmelerin ne işe yaradığını, manuel pozlamayı, manzara – portre – sokak gibi farklı konularda makinenizi nasıl ayarlayacağınızı, yardımcı ekipmanları ve iyi fotoğrafın kurallarını öğreneceksiniz. Kurs sonunda yer alan Online Sınav Sistemi ile bilginizi ölçebileceksiniz. 85 ve üzeri puan alan kursiyerlerimiz, Temel Fotoğrafçılık Kursu Sertifikası’ nın haricinde, bir de “Başarı Sertifikası” sahibi olacak.

Online İleri Seviye Çekim Teknikleri Fotoğrafçılık Kursu

Bu fotoğrafçılık kursu ile 20’den fazla çekim tekniğini öğrenecek ve fotoğrafçılıkta hızlı adımlar atacaksınız. Bu eğitimin sonunda, birbirinden güzel ve bir o kadar da ilginç olan çekim tekniklerini öğrenmiş ve makineniz üzerinden nasıl ayarlamalar yaparak fotoğraf çekeceğinizi de biliyor olacaksınız. Çekim tekniklerine dair daha iyi fotoğraflar çekebilmeniz için gerekli tüm bilgileri öğrenmiş olacaksınız. Makinenize daha fazla hakim olacak, çekim tekniklerinin büyülü dünyasına kendinizi kaptıracaksınız. Çekim tekniklerini uygulamak için gerekli olan tüm teorik bilgiyi A’dan Z’ye öğreneceksiniz. Ayrıca gerekli olan ekipmanları ve bu ekipmanları nasıl kullanacağınızı da öğreneceksiniz. Neyi nasıl daha etkili çekebileceğinizi öğrendiğiniz için, vurucu fotoğraflar üretmeye başlayacaksınız. Teknik bilginizi artırarak, profesyonelleşme yolunda emin adımlarla ilerleyeceksiniz ve daha iyi fotoğraflar çekebileceksiniz. Makinenizin marka ve modeli ne olursa olsun, makinenizi daha yakından tanıyacak, makinenizle neler yapabileceğinizi öğrenecek ve makinenizin hakkını vererek etkili fotoğraflar çekebileceksiniz.

Copyright © 2024, PhotoPlay Nihat Karadağ Fotoğrafçılık Kursu ~ Tüm hakları saklıdır.